תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    לא, מושב.
    עשיתי ריצה של Uldaman עם הכהן שלי (UD 45).

הצטרפתי לקבוצה רנדומלית של 3 חברי גילדה כלשהי (Rogue 41, Rogue 43, Hunter 44) וחבר שעזר להם (Warrior 60 tier2).

http://www.thottbot.com/?i=5489 נפל.

כולם צועקים "אני צריך!!!!!!1111" ומגלגלים N......

הצייד זכה

(הייתה קבוצה גרועה, כל הזמן התלוננו, דהרו קדימה בלי לתת לי לחדש מאנה - ואז האשימו אותי על זה שהם מתים, גנבו את התיבה בסוף המבוך מבלי לגלגל עליה. בשלב הזה כבר עשיתי גלגול N על הטבעת למרות שלא ממש הייתי צריך אותה :p )
    The Evilution has just began

טיפוסים מגעילים, אל תתייחס לאנשים כאלה.
    כבר ראיתי חפצים נדירים יותר נופלים שחטפו אותם ninjas, פשוט גנבים.

תאמין לי, תחרוש ותקבל את ההזדמנויות שלך

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    לא, מושב.
    זה סתם מעצבן, אבל ממש לא מזיז לי.

אנשים לפעמים שוכחים שזה רק משחק, יש דברים הרבה יותר גרועים בחיים מזה ש"גונבים" לך EPIC ב-WOW .

זה מה שאני לא אוהב במשחק, כולם רק עושים Epic Grinding. לפעמים זה נראה כאילו אני היחידי שממש נהנה להשלים קווסטים, גם אם אין להם תמורה הולמת (או שפשוט אני נמצא על שרת גרוע).

נכתב במקור על ידי Evilution
    זה סתם מעצבן, אבל ממש לא מזיז לי.

אנשים לפעמים שוכחים שזה רק משחק, יש דברים הרבה יותר גרועים בחיים מזה ש"גונבים" לך EPIC ב-WOW .
    תמשיך לומר את זה לעצמך :p

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    תהנה מהמשחק, אחרי שתגיע ל60 זה יהיה EPIC GRIND בלבד, לשחק במשחק בפעם הראשונה עם קווסטים וחברים ולהנות מהיופי של המקומות בפעם הראשונה זה הכי טוב בעולם, אני עדיין יכול להזכר בפעם הראשונה ששיחקתי בבטא הסגורה עם דרויד, Teldrassil היה מדהים, כל הנופים והאנימציות (שרק השתפרו) להיות בGnomeragan היה אחד הדברים המגניבים, שהPVP נכנס פעם ראשונה זה בכלל היה להיט אני וחבר שלי רצנו ישר לשדה הקרב הראשון ואפילו הרגנו מספר לא קטן על היום הראשון, ואחרי שבוע שבועיים כבר הבנו שזה היה סתם פושטי לעומת איך שזה הולך באמת

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    לא, מושב.
    תראה, יש לי כבר 2 דמויות ב-60, ועוד 2 בדרך (45-50).

גם כשהגעתי ל-60 עם שתי הדמויות הקודמות, עדיין נשארו לי כ"כ הרבה קווסטים לעשות, אבל לא היה עם מי לעשות אותם (כי לאף אחד אין בשרת שלי אין כח לעשות שרשרת ELITE 60+ בלי תמורה נאותה).

אז פשוט התחלתי מהתחלה עם דמויות חדשות, ואני נהנה מאותם הקווסטים שעשיתי בעבר.

הייתי הולך לשחק ב-RP, אבל גם שם בשלב מסויים הפסיקו לעשות קווסטים לא מתגמלים (כמו שמישהו פעם תיאר את זה, כמה פעמים אתה יכול לשבת ב-INN ולראות מישהו פורץ פנימה בצעקות שיצורים זדוניים השתלטו על השדות ב-Westfall...).

חבל שהם לא מכניסים אפשרות להכנס לכל instance במשחק בצורתו של דרגה 60. למשל כשאתה בקבוצה שמלאה באנשים דרגה 60, תיהיה לך אפשרות לבחור או להכנס אליו בדרגה הנורמטיבית שלו, או להכנס אליו כאשר כל היצורים יכוונו לרמות הגבוהות, וכך תוכל כל הזמן להנות מכל המבוכים במשחק! ולא רק מ5-6 כאלה שכוונו לדרגות גבוהות. זה פשוט יהיה כיף מטורף!

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי sunny
    חבל שהם לא מכניסים אפשרות להכנס לכל instance במשחק בצורתו של דרגה 60. למשל כשאתה בקבוצה שמלאה באנשים דרגה 60, תיהיה לך אפשרות לבחור או להכנס אליו בדרגה הנורמטיבית שלו, או להכנס אליו כאשר כל היצורים יכוונו לרמות הגבוהות, וכך תוכל כל הזמן להנות מכל המבוכים במשחק! ולא רק מ5-6 כאלה שכוונו לדרגות גבוהות. זה פשוט יהיה כיף מטורף!
    דומני כי אפילו האופציה שהם מכניסים לחלק מהמבוכים במשחק (אלו אשר יצאו בהרחבה) היא לא out of the box וצריכים להרוויח אותה, ככה שבעצם יש שתי אפשרויות לעשות מבוך:

ברמה הרגילה שלו.
    ברמה מותאמת לרמה 70 אחרי שהמנהיג (או כל הקבוצה?) הרוויחו את הזכות לעשות את זה.

למה הם לא עשו את זה כמו אובליביון שהמבוך פשוט מתאים את הרמה שלו אליך... כמה קשה לעשות 10 גרסאות שונות של אותו loot לכל רמה מ-60 עד 70? .

הרשמה