תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 41
    הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    רעננה
    אני רוצה להיות מכשף (סורסרר, שכחתי איך כותבים את זה באנגלית...) מהו ה-RACE המומלץ?
    פתיתים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    בנאדם בעיקרון...

אבל זה תלוי במה אתה אוהב לשחק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    רעננה
    יש מצב לplanetouched או משהו כזה? הקריזמה והוויסדום שלו גבוהים יותר...
    פתיתים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    ואז אתה רמה אחת מתחת ויהיו לך פחות קסמים כל הזמן

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    רעננה
    נלך על בן אדם רגיל וזהו
    פתיתים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    Human - אם בא לך לעלות רמה כרגיל בלי כחות מיוחדים יותר מדי פה ושם..כמו הסורסרר הידידותי שבנינו בNWN1

Drow- אם בא לך קצת משחק כוח, Drow יביא לך כריזמה+2 ואינטליגנציה +2 וזריזות +2 וגם SR ממש טוב..אבל אתה תעלה רמות בצורה איטית.

אבל נקודת מבט רטרואית כשתיהיה רמה 20 עם שניהם הDROW טוב יותר מה Human ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    רעננה
    היומן מתאים גם לWARLOCK? סתם שאני אדע...
    פתיתים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אני מניח שאתה מתכוון human ולא journal :barbaric:

תקשיב, אין כאן קטע של מתאים. אם זה לסינגל הכוח זה לא הדבר החשוב, חשוב שתשחק משהו שאתה אוהב ותהנה ממנו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    כן..אבל לפי דעתי warlock הוא חלש מאוד כרגע...למרות שיש לו קסמים בלי סוף וכל מני התנגדויות והתקפה כמו של טרובדור..הוא לא יכול להתמקד לא בהתקפה גבוה ולא בשריון גבוה..כך שהוא טוב רק להטלת קסמים שגם הם לא משהו כרגע...אני לא מציע לך לשחק אותו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    רעננה
    איך לחלק את הסטאטס?
    פתיתים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    ...

או שאתה קורא את החוברת ולומד לאט לאט את המשחק או שאתה משתמש בRecommended.
    זה לא גרוע כמו שזה היה במשחק הקודם.

אתה לא יכול לבקש עזרה בכל דבר... לטובתך, תסתדר לבד. זה לא שיש בעיה לעזור או משהו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    רעננה
    החוברת מעאפנה וסתומה. נלך על רקומנדד כמו מעאפן, אני צריך ללמוד דברים כאלה למולטיפלייר שם כל שטות חשובה. טוב נו, שיהיה.
    פתיתים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    שים 14 קריזמה שיהיה 16, שים 16 סיבולת ו 14 זריזות זה 16 עם התוספת , 12באינטליגנציה שזה 14 עם תוספת כול השאר לא כ"כ חשוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עזוב את החוברת בעברית, לך לחוברת באנגלית.
    ftp://ftp.download-center.com/intern...N2/NWN2-GB.pdf

אז נכון זה במחשב ולא הכי נוח, אבל זה טוב.
    זה לא דק ומסכן כמו החוברת בעברית. (בשפות בינלאומיות קיצצו את החוברת לגמרי..)

הרבה עמודים שלמים וכל המידע על המשחק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    רעננה
    תודה על העזרה וסליחה על הנודניקיות, אגב, המשחק ממש כיף, סיימתי את הלימוד המוזר הזה ואני רמה שלוש. ווהו.
    פתיתים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    טוב מאד.

אני לא ממליץ בתור התחלה לקחת גזעים עם ECL יוצא דופן.
    בקמפיין לא הייתי ממליץ על כך בכלל, משום שהוא מיועד לתת לך XP בסביבות ה-190K... יש דיון על זה בפורומים הרשמיים.
    במולטי זה סיפור אחר... אם זה שרת עם XP סביר ומעלה (אפשר להגיע לרמה 20 תוך שבועיים ופחות), זה לא משמעותי כי גם אם ה-ECL הוא +3 אז זה יוצא עוד 63K לרמה 20 וזה אומר שתוך שבועיים וחצי אתה רמה 20.

מצד שני, אם ה-XP נמוך, לא הייתי ממליץ אפילו על אאסימר, שנראה לי שהוא הגזע הכי משתלם לכוהן, כי הוא מקבל הטבות לתכונות הכי חשובות של הכוהן והוא רק ECL +1...
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    .agh burzum-ishi krimpatul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    רעננה
    יש איזה מולטי עכשיו שאני יכול לשחק בו? כי ניסיתי אבל כולם עם סיסמא...

עריכה: יהיה לVgames סרבר בקרוב? כי ראיתי שהם מחפשים אנשים שיבנו, איך זה הולך המולטי, ממש מסימות והכל או להרביץ אחד לשני עד זוב דם?
    פתיתים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לשרתים אין סיסמא, אתה פשוט צריך קובץ מיוחד כדי לשחק.

מתוך דיון המידע הגדול:
    בעיות משחק מרובה משתתפים

אם כשאתם מנסים להכנס לשרת אתם מקבלים את ההודעה:
    "Could not load the module. There was an error loading the module

כנראה שאתם צריכים להוריד את קבצי הPWC, הכנסו לאתר השרת, ואם אתם לא יודעים את כתובתו היא תהיה לרוב ב-SERVER DETAILS

את קבצי הPWC שמים בתיקיית PWC שנמצאת בתוך תיקיית Neverwinter Nights 2 במסמכים שלי (My documents)

מה זה בעצם PWC?

קובץ זה נעשה בטולסט בתהליך מיוחד ליצירת ClientPacks, שזה בעצם הPWC. לא בטוח עדיין בקשר לראשי תיבות, אבל זה אוליPersistent World Client.
    הקובץ מכיל מידע על המודול, כדי שתוכלו לשחק בשרת שמשתמש בו.

מה עושים עם הקובץ הזה?
    עלמנת לשחק בשרתים במולטי, כשאין לך את המודול המלא שנמצא על השרת, אתה צריךלהוריד את קובץ הPWC של השרת. הנושא מתחיל להתפתח ולהתפרסם, ולקראת מחריעלה בכספת חלק מיוחד שיוקדש לקבצים אלו, שאליו יוכלו להעלות קבצים. אנשיהשרתים יהעלו לשם קובץ, אתם תורידו, ותוכלו לשחק.

מה בעצם הבעיה פה?
    הבעיה היא שאתם צריכים קובץ מעודכן. על כמעט כל שינוי במודול של השרת שאתם משחקים בו, תצטרכו להוריד קובץ חדש.
    אני יודע על ניסיונות לפתח תוכנות מיוחדות שיופעלו כשתיכנסו לשרת ויורידו לכם את הקובץ אוטומטית, אבל עדיין אין מידע רב בנושא.

והנה מידע כללי על הסינגל של NWN, לקוח מתוך טקסטים שנכתבו על המשחק הראשון אבל הרוב מתאים גם לשני שפועל על אותו עקרון.

ש: שלום, אני חדש, ורוצה תיאור על אפשרויות המשחק בNWN, סינגל ומולטי.
    ת: את המשחק NWN, אפשר לתאר בשני אופנים:
    1. משחק לשחקן יחיד, המבוסס על מערכת החוקים של "מבוכים ודרקונים", מהדורה שלישית. המשחק ליחיד דומה למשחקים קודמים בסגנון (כמו Baldur's Gate או Icewind DALE). השחקן משחק דמות פנטסיה כלשהי (קוסם, לוחם וכו') וצריך להשלים משימות לפי סיפור מסגרת. בניגוד למשחקים הקודמים, NWN מציג מערכת שליטה ובקרה על הדמות שהיא הרבה יותר דינאמית וזורמת, אבל לוקח קצת זמן להתרגל לכל האפשרויות שיש לך בכל קליק עם העכבר.
    2. אופן המשחק שבו ניתן לשחק את המשחק הוא דרך האינטרנט, במשחק מרובה משתתפים. איך זה עובד בעצם? בדיוק כמו המשחק ליחיד, רק שכאן, את הקבוצה שלצידך משחקים שחקנים בשר ודם ולא סתם NPC עם AI. צורה זו של המשחק היא גולת הכותרת של NWN וצברה מעריצים רבים בכל העולם. למען האמת, הקהילה העולמית לא חדלה להתפתח וליתו עוד ועוד תכנים מאז שהמשחק הופץ לראשונה (2001).
    צורה זו של משחק קדומה יותר למשחקי תפקידים שולחניים, כדוגמת "מבוכים ודרקונים". את העלילה, שעשויה להיות קבועה מראש או אקראית, יכולה להעביר השחקן שנכנס בתפקיד "שליט המבוך" (שה"ם, או DM). אותו שחקן יכול לתפוס פיקוד על מפלצות, לדבר בשמן ועוד, כפי ששליט מבוך רגיל במבוכים ודרקונים עושה.
    איזה מין תכנים יוצרת הקהילה העולמית, אתה שואל? תכנים יכולים לכלול הרפתקות נוספות, מודלולים שנכנסים לתוך המשחק ומעשירים אותו (למשל חפצים, מפלצות חדשות וכו'). חבילות של מודלים שכאלה נקראות "האקים" או Haks.

מה חשוב לזכור?
    המשחק פשוט מאוד להבנה, אבל די קשה להשתלט על כל תוך כדי משחק עם שחקנים אחרים. לכן, כדאי מאוד לשחק קודם בהרפתקה אחת לשחקן יחיד, כדי להבין את המערכת, של המשחק, את המכניקה ואיך זה "עובד". ברגע שתרגיש שאתה מבין מספיק, תוכל להתחבר דרך האינטרנט לאחד מעשרות השרתים הפרטיים המפורסמים ברשת. אחד מאותם שרתים הוא שרת גיימר (שכרגע לא פעיל).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי wizardy
    שים 14 קריזמה שיהיה 16, שים 16 סיבולת ו 14 זריזות זה 16 עם התוספת , 12באינטליגנציה שזה 14 עם תוספת כול השאר לא כ"כ חשוב
    לפי מה שאתה אומר יש לו 6 נקודות יכולת להעלות במשחק. אם אני לא טועה יש רק 5 במשך המשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    תאמת זה 10...
    נקודה מעל 14 שווה 2 נקודות.
    אני מניח שהוא מדבר על איזשהו סאברייס

שתף ב-Google+

הרשמה