תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    לפני בערך חודש התחלתי לקרוא את ספריי Warcraft
    יש בידי את כל הכותרים של Starcraft, Warcraft, Diablo
    אני חייב לציין שאני שונא ספרים, ולפני שקראתי את הספרים האלה לא הייתי מוכן להסתכל על ספר, הספרים האלו פשוט מדהימים ואני ממליץ במיוחד למי שאוהב את אחד מהסדרות האלה לקרוא אותם, חלקם קשורים למשחקים, חלקם סתם סיפורים צדדים, אבל כולם טובים, הנה תמונה :
    http://www.picoodle.com/view.php?srv...m_b76bd039.jpg
    אני קראתי את הראשון והשלישי של Starcraft ואני כרגע בספר השלישי בטרילוגיית War of the Ancients של Warcraft בתמונה חסרים 4 ספרים שיצאו ממש לאחרונה (יש לי אותם פשוט התמונה לפני שקיבלתי אותם) הכוללים ספר לכל כותר ומנגה לWarcraft
    הספרים ממש טובים ומהנים לחובבי המשחק במיוחד כי הדמויות שעליהם מתבססים המשחקים מופיעים שם עוד כשהיו סתם אנשים רגילים ולא הגיבורים שאנו מכירים במשחק, יש פה המון Lore ופרטים חסרים, והופעות מענינות של דמויות שפוגשים במשחקים ולא יודעים מאיפה נפלו עלינו.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ShockWave
    לפני בערך חודש התחלתי לקרוא את ספריי Warcraft
    יש בידי את כל הכותרים של Starcraft, Warcraft, Diablo
    אני חייב לציין שאני שונא ספרים, ולפני שקראתי את הספרים האלה לא הייתי מוכן להסתכל על ספר, הספרים האלו פשוט מדהימים ואני ממליץ במיוחד למי שאוהב את אחד מהסדרות האלה לקרוא אותם, חלקם קשורים למשחקים, חלקם סתם סיפורים צדדים, אבל כולם טובים, הנה תמונה :
    http://www.picoodle.com/view.php?srv...m_b76bd039.jpg
    אני קראתי את הראשון והשלישי של Starcraft ואני כרגע בספר השלישי בטרילוגיית War of the Ancients של Warcraft בתמונה חסרים 4 ספרים שיצאו ממש לאחרונה (יש לי אותם פשוט התמונה לפני שקיבלתי אותם) הכוללים ספר לכל כותר ומנגה לWarcraft
    הספרים ממש טובים ומהנים לחובבי המשחק במיוחד כי הדמויות שעליהם מתבססים המשחקים מופיעים שם עוד כשהיו סתם אנשים רגילים ולא הגיבורים שאנו מכירים במשחק, יש פה המון Lore ופרטים חסרים, והופעות מענינות של דמויות שפוגשים במשחקים ולא יודעים מאיפה נפלו עלינו.
    קראתי 4 ספרים בסדרה Day of the dragon, lord of the clans, the last guardian והספר הראשון בטרילוגיה של וור אוף טה אנשנטס (לא אהבתי אותו במיוחד, ולכן גם לא טרחתי לקנות את ה-2 האחרים בסדרה).

אני חייב להסכים איתך, אלו באמת ספרים נהדרים. רונין, היוצא מן הכלל ב-4 הספרים שקראתי (הוא הדמות הראשית היחידה שהשם שלה, או השם משפחה שלה, כלל לא מופיעים במשחקים) הוא ללא ספק אחת מהדמויות האהובות עלי, אבל מצד שני גם מאוד אהבתי את כל שאר הדמויות בסדרה, משום שהאופי, והתפחות הדמות, שלהן פשוט נהדר.

הספרים הללו הם ללא ספק must read לכל אוהד של וורקראפט.

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    האמת שקראתי את Day of the Dragon (שכחתי לציין זאת וגם את העובדה שחסרים עוד כמה ספרים בתמונה)
    ולדעתי בגלל הופעתו של Rhonin כדמות ראשית בהרבה מהספרים לדעתי כדי לקרוא קודם את Day of he Dragon לפני שמתחילים את סדרת War of the Ancients שאגב ממש משתפרת, הספר השני הוא קטע מרכזי בהיסטוריה של WC למרות שהוא והשלישי קצת פחות מהנים מהראשון (עדיין לא סיימתי את השלישי) לומדים שם דברים מעניינים (איך לאילידן יש עיניים כאלה וכו) אבל התיאורים של הקרבות של הNE (ושאר הגזעים) נגד הLegion ממש חזקים!

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    בת ים
    לא מזמן סיימתי סדרת ספרים אדירה בשם THE AVATARS ולפי כל מה שאמרתם אני הולך לנסות להשיג את אלו.. מישהו מוכר משומשים?
    I'm a poor soldier (Like many others...)!
    And its getting worst every month by another 13$...

הרשמה