תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    לא לגבי המשחק עצמו, אלה מה אתם מתכננים לעשות? חלק מתכננים לכסח אנשים בPVP וחלק רוצים לעשות קוסטים וחלק רוצים לנצח את הבוסים הגדולים שמתקרבים, אז מה אתם הולכים לעשות?

אישית תכננתי להכין דמות Blood Elf כלשהיא אבל לא הצלחתי להחליט על דמות, אז דבקתי במה שאני בטוח לא אתאכזב ממנו, Druid.
    אני הולך לעשות Horde לעומת הדמות המקורית שלי ומתכנן על קרירת ARENA מעניינת אחרי שאני יגיעה ל70 ויצא לי לראות קצת את הבוסים המעניינים יותר במשחק (אלו שקשורים לסיפורים)

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    ירושלים
    בוא לשרת שלי
    אנחנו נצטרך paladin אצלנו, אז אתה מוזמן.
    הגילדה שלי בגישה להגיע ל70 לא בטירוף, אלא לנסות כל דבר חדש
    אבל בסופו של דבר, בוסים חדשים של 25 איש
    The enrichment center is required to remind you that you will be baked,
    and then there will be cake

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    לא, מושב.
    נכתב במקור על ידי ShockWave

אישית תכננתי להכין דמות Blood Elf כלשהיא אבל לא הצלחתי להחליט על דמות, אז דבקתי במה שאני בטוח לא אתאכזב ממנו, Druid.

אני לא חושב ש-BE יוכלו להיות דרואידים (http://www.wow-europe.com/en/burning...loodelves.html).

בכל מקרה, אני אפתח BE Warlock וכנראה שאהפוך אותו לדמות הראשית שלי (משום מה אין ביקוש גדול לציידים אצלי בשרת :confused: ). או שאעשה Draenei Mage ואראה סוף סוף איך זה לשחק בצד השני...
    The Evilution has just began

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    אין דרוידים אצל ה Belf התכוונתי שאני עושה Tauren.
    וWarlock זה מה שתכננתי לעשות אבל הגזעים האחרים מקבלים בונסים הרבה יותר טובים מהם בשביל רוב הדמויות.
    רק Rogue מרוויח באמת

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    לא, מושב.
    אם כבר העלינו את הנושא, מה בדיוק התכונות הגזעיות של ה-BE? לא הצלחתי למצוא בשום מקום למעט היכולת הערפדית-משהו הזו שלהם...
    The Evilution has just began

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    Dranei :
    Racial Abilities
    Blessing of the Naaru
    Activate to heal your target for 10 + 3 * level every 3 seconds for 15 seconds. 1.5 second cast time and 3 minute cooldown.
    (At level 1 it heals 65 health, and heals 1100 at level 70)
    Heroic Presence
    Increases chance to hit of all party members within 30 yards by 1%.
    Gemcutting
    15 point skill bonus to Jewelcrafting (note, this also raises the cap by 15 at each level of jewelcrafting).
    Shadow Resistance
    Increase Shadow Resistance by 10.

Blood Elf :
    Racial Abilities
    Mana Tap
    Activate to drain 50 mana from your target and charge yourself with arcane energy for 10 min. This effect stacks up to 3 times. 30 second cooldown. Scales with level.
    Arcane Torrent
    Activate to silence all enemies within 8 yards for 2 seconds. In addition, you gain 20 Energy / 12 Mana for every charge of Mana Tap currently affecting you. Scales with level.
    (Given values indicative of a level 1 character. At level 70, Arcane Torrent gives 161 Mana for each charge. Energy amounts do not scale with level.)
    Arcane Affinity
    15 point skill bonus to Enchanting (note, this also raises the cap by 15 at each level of enchanting).
    Magic Resistance
    Increase all Resistances by 5.

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    אני נמצא ב TVC
    עם דמות FULL T2 DRUID
    עם גילדה ברמה גבוהה מאד
    התוכניות שלי באופן טבעי הן PVE ל 70 ואז לעשות HEROIC INSTANCE וכו
    בהצלחה לכולם

הרשמה