תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    חיפה
    אחותי משחקת כרגע ב syberia 1 והגיעה לשלב שהיא לא מצליחה להמשיך. היא נמצאת כבר בחלק ששמו Komkolzgrad. בשלב הזה במשחק הדמות הראשית קייט ווקר מגיעה לקרון ברכבת ומוצאת את אוסקר (סוג של מכונה אנושית) כבול וקשור. מיד אחרי שהיא משחררת אותו היא מנסה לקחת מעין מספריים גדולים ומתכתיים מהרצפה (metal shears). בכל הפתרונות באינטרנט יש צורך לקחת אותם אבל זה לא אפשרי. כשמצביעים על המספריים עם העכבר יש סימן של יד שאומר שאפשרי לקחת את זה אבל כשלוחצים עליהם קייט ווקר אומרת : "no point weighing myself down". מישהו יודע מה הבעיה ואיך אפשר לפתור אותה?
    דרור חזן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    זו שאלה לאודי.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    לי זה נשמע כאילו אתם צריכים קודם לאתר את המקום שבו צריך להשתמש במזמרה, הקיר הדק שמגיעים אליו אחרי שמזיזים את איש הברזל החלול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    חיפה
    קודם כל תודה רבה על התגובה
    אבל אם אפשר עוד פרט קטן- הגענו למקום הזה בו יש קיר דק אבל יש איקס על הסמל שמאפשר לקייט להשתמש/להזיז/להפעיל משהו. כלומר ישנה זכוכית מגדלת על הקיר הדק אבל האופציה לשימוש או הזזה מבוטלת. אתה יודע אולי למה הסיבה ואיך אפשר לתקן את זה?

תודה מראש.
    דרור חזן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אני לא זוכר שנתקלתי בבעיות מיוחדות בנקודה הזאת.
    מוזר...

אני שואל את עצמי אם זה משהו שפספסתם או באג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    חיפה
    התחלנו את השלב מהתחלה והלכנו לפי הפתרונות אבל אני משער שאין לזה פתרון. הורדתי patch לחלק הזה של המשחק וגם זה לא עובד. זה פשוט מוזר שאפילו עם walkthrough למשחק בכל זאת הגענו לחלק שאין לו מוצא...גם בחיפוש באינטרנט לא ראיתי אנשים שנתקעו בבעיה הזו..מוזר

תודה בכל מקרה
    דרור חזן
    שתף ב-Google+

הרשמה