תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 88
    הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אוקיי חברה, אני יודע שפה זה לא פורום חומרה אבל אני מעדיף לשאול אנשים שאני מכיר ומעריך את דעתם, שיש להם נסיון בתחום ושמשחקים באותו משחק כמוני P:

אז ככה, זה העכבר שיש לי כרגע:
    http://www.pandas.co.il/product_info...ducts_id=12105

הפאד שלי הוא סתם חרא משהו שקניתי באופיס דיפו ב15 שקל...

אני שוקל לקנות MX518, ויחד איתו QCK.

עכשיו לשאלות:
    1) האם אני ארגיש הבדל משמעותי בין שני העכברים? האם השיפור באיים שלי יהיה שווה את הכסף?
    2) צריך להתעסק עם הMX518 הרבה מבחינת ניקיון?
    3) מספיק לקנות רק עכבר חדש או ששוה לי לקנות גם QCK? (במילים אחרות, האם זה משתלם יחסית לשיפור שאני ארגיש?)
    4) אין לי המון מקום על השולחן. QCK מיני (25 על 21 ס"מ) הוא טיפה יותר גדול מהפאד שיש לי כרגע. מצד שני, QCK רגיל (32 על 28 ס"מ) אמור לשרת אותי טוב יותר מחברו הקטן. מה שאני שואל זה אם אני אנצל את כל הגודל, או שהעכבר תמיד יישאר באמצע הפאד וכבר עדיף את הQCK הקטן? האם מספיק לכם פאד קטן כמו QCK מיני או שאתם משתמשים במשהו גדול יותר ומנצלים אותו כמו שצריך? כי כרגע יש לי פאד פיצי ואני לא מנצל אפילו אותו עד הסוף, בגלל הסנסטיביטי הנמוך בטרוף שיש לי שבא לפצות על העכבר הגרוע... עם הMX518 אני כנראה אעלה את הסנס, ואז אני אצטרך יותר מקום, אבל כמה יותר?
    5) יש המלצות לעכברים או פאדים אחרים? G5 לא בא בחשבון כי הוא יקר מדי. אני מעדיף עכברים חוטיים.

תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    שום עכבר לא נותן לך / מוריד ממך אים.
    שיחקתי כשנה עם עכבר גולה אחרי שהעכבר שלי נשבר ולא היה שום הבדל.
    הכול זיוני שכל.
    בגול מקרה אם אתה רוצה עכבר שנוח איתו, קח MX
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    למה רק גיא? אתה מזלזל בתקופת האיימריות שלי לפני שהתחלת לשחק XD
    ובאופן רציני:

היום אני משתמש ב-mx518, לא משפר איים ולא בטיח, פשוט עכבר נוח לעבודה.
    איים זה מימנות נרכשת, mx518 עוזר לרכוש את המיומנות ביותר קלות, לא משפר אותה.
    QCK Mini מספק אותי גם כן יפה מאוד.
    mx518+QCK Mini לא צריכים הרבה ניקיון, מה שכן תזהר לא לנקות את ה-mx518 עם מטליות לחות או להרטיב אותו בכללי כי יש לו כל מיני פתחים בדגם שהם לא הכי נראים.
    Batzal - Making you cry.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    ההבדל היחיד זה הDPI של העכבר הזמן תגובה שלו שזה משפיע במקצת אבל בכל מקרה תלך על
    MX518 זה עכבר לגיימרים וגם יפה ונוח אבל תקנה איתו פאד של steel pad s&s
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    לפי מה שאתם אומרים ההבדל העיקרי זה הנוחות, ושהאיים שלי כמעט לא ישתפר...
    אז אני מבין מזה שעדיף לא לקנות, כן?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    בדיוק...זה בזבוז כסף...אני משחק עם MX518 ופאד של STEEL S&S אבל לא קניתי את זה קיבלתי את זה מתנה מהטורניר בסיאס שמע תעשה בכסף משהו אחר בהצלחה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    גם אני קניתי MX518 לא ממש מרגיש בהבדל... אולי צריך לשחק עם הDPI או כל השטויות האלה.
    בכל מקרה זה פשוט יותר נוח ליד אתה יותר מרגיש אחיזה בעכבר. אם יש לךק תקציב תקנה, זה לא סוף העולם 215 שקל. אם יש לך עוד דברים לקנות אז תוותר... אתה יכול גם לקנות את המיקרוסופט אינטלי שעולה 50 שקל גם טוב :ם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    קנו לי ליומולדת QCK וMX518.
    לך על זה.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אמ...ככה...MX518 עם QCK+ שילוב מעולה...אבל האמת...אם אני הייתי צריך לקנות עכבר חדש...אולי הייתי הולך על ה microsoft explorer בגרסא החדשה (השחורה) לפי מה שאני שמעתי (גם מגיא) שהעכבר הזה מאד נוח ובאמת יכול לעזור לך לכוון יותר טוב...העכבר הוא אמנם 800 DPI אבל זה לא משנה...הוא עדיין עכבר מעולה....לי יש MX518 ואני לא משתמש גם ככה ב 1600....זה לגבי עכבר...
    לגבי פאד...אם יש לך הרבה מאד מקום....QCK+...אם לא...QCK
    אמ...יש את S&S שהוא מעולה בהחלט...אבל כל ההסתבכות עם הסקייטים קצת מעיקה. צריך להחליף כל הזמן וכל זה.
    אם בא לך לנסות משהו טוב...תנסה את ה 5L...שמעתי שהוא מעולה, והוא גם נראה חבל"ז הוא משלב את העקרונות של S&S ו QCK פאד קשיח 5 שכבות מבד...אבל אני אישית אהבתי ב S&S את זה שהוא היה קשיח...אז לא יודע אם זה טוב...

אז בקיצור...המלצה אישית שלי
    פאד: QCK+ או S&S
    עכבר: MX518 או microsoft explorer

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    יש לינק לגרסה החדשה של העכבר הזה של מייקרוסופט?
    במה בדיוק הוא יותר טוב מהעכברשיש לי עכשיו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    גם אני חיפשתי את העכבר הזה אין אותו בכל הארץ (השחור)
    הגרסא הישנה יותר 1.1 יש ב ZAP חפש..
    היה לי את 1.1 ואת MX מבחינתי הMX יותר נוח לא יודע כמה הוא יותר טוב למשחקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    להגיד לך תכלס?

העכברים הכי טובים היום בשוק הם ה-Intelli mouse explorer 3.0/1.1A
    או ה-MX518

ובלי מתחרים בכלל.

אתה צריך להבין שהדבר הראשון שאתה צריך להסתכל בעכבר זה איך אתה יכול להזיז אותו ולשלוט בו ולא על הנתונים הטכניים בכלל, כי ברגע שיש לך שליטה טובה על העכבר זה מה שמביא לך את האיימינג ולא יותר רגישות ( DPI ) או חיישן מהיר יותר.

אישית הייתי הולך על ה-intelli שאני בעצמי רוצה להשיג אותו אבל הבעיה היא שהוא עדיין לא הגיע לארץ ואני בספק אם בכלל יגיע, זה עכבר מאוד ישן מלפני 5 שנים אבל תשמע לי שזה העכבר הכי טוב שיש ולא סתם החזירו אותו לפס הייצור כי זה העכבר הכי טוב לגיימינג. אפשר למצוא אותו ב-amazon, לגרסא החדשה קוראים R3surrected או משהו כזה אתה כבר תמצא.

ה-1.1A ניתן להשגה בארץ אבל אני חושב שה-3.0 יותר מתקדם טכנולגית ואני גם לא יכול להמליץ עליו כי אף פעם לא שיחקתי בו אבל לפי מה שאני רואה זה כמעט אותו עכבר כמו 3.0 מבחינת עיצוב ככה שהתוצאות אמורות להיות אותו דבר.

סתם בשביל שלא תחשוב שאני מחרטט אותך - GitzZz שיחק מיוטי99 עד יוטי2004 עם ה-INTELLI 3.0 ואף פעם לא החליף. Lauke השתמש ב-1.1A.

לגבי ה-MX518 - זה עכבר פנטסטי, השליטה באינטלי הייתה יותר טובה אבל שתבין שהאינטלי זה כמה רמות מעל כל עכבר אחר וה-mx518 הוא היחיד שמתקרב אליו. מבחינה טכנולוגית הוא פשוט מדוייק בצורה בלתי רגילה וממש מרגישים את זה, גם את התזוזה החלקה שלו אפשר להרגיש, אם אתה "מפחד" ללכת על עכבר בן 5 שנים אז לך על ה-MX518.

אלה שלושת העכברים הכי טובים היום לגיימינג, ותסמוך עליי שאני יודע על מה אני מדבר. כל ה-Razer וה-Logitech החדשים הם סתם פלופ, גם הם כמובן טובים למשחקים אבל לא יותר מהעכברים שנתתי ואתה עוד צריך לשלם עליהם יותר כסף, פשוט לא שווה.

לגבי פאד

אין על מה להתלבט בכלל, QCK+ אם יש לך שולחן מספיק גדול ואם לא אז QCK רגיל. פאד פשוט מושלם.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    OMGGGGGGG

http://www.pandas.co.il/product_info...ducts_id=16107

במחיר קצת גבוה ממה שחשבתי אבל שווה כל שקל!

וסוף סוף זה הגיע לארץץץץ אני מזמין השבוע או שבוע הבא, ממליץ לכולם. :inlove:

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    למה אתה כל כך מתלהב ממנו?
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    ממליץ לך על העכבר שגיא הביא(הגרסא המתקדמת של האינטלי)ופאד QCK

עם אתה בכל זאת רוצה MX תקנה 510 או 500..ה518 יקר יותר ולא משתלם בהרבה יותר משניהם

פאד תקנה QCK...הS&S אמור להיות יותר טוב אבל יש לו איזה קטע עם סקייטים שצריך להחליף כל הזמן...עדיף שתקנה QCK וזהו..גם מחיר נורמלי

אגב שאני יקנה מחשב חדש אני גם בטוח קונה מה שגיא הביא הרגע...שיחקתי פעם עם האינטלי והוא הרבה יותר מהMX...בכלל אני לא ממש מסתדר עם הMX...אני כל הזמן מרגיש שהוא גדול מידי והגלגלת שלו ממש לא נוחה :S
    שבט צופי הגבעתי!
    http://zofim.d-p.co.il/IPBNuke/

xtaz says:
    היתה מישי בשכבה שלי

כראו לה רנין

עכשיו אני חושב על זה

לרנין יש תחת מרנין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    נכתב במקור על ידי Purity
    למה אתה כל כך מתלהב ממנו?
    יותר נוח מהMX(לדעת רוב האנשים שמשתמשים בו)וגם כל השחקנים הכי טובים בכל משחק(ET,UT,Q4,CS ועוד...)משתמשים..גיטז
    שבט צופי הגבעתי!
    http://zofim.d-p.co.il/IPBNuke/

xtaz says:
    היתה מישי בשכבה שלי

כראו לה רנין

עכשיו אני חושב על זה

לרנין יש תחת מרנין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    גרמתם לי ממש להתלבט עכשיו בין שני העכברים האלה... נראה לי אני אגיע לחנות וארגיש את שניהם, וככה אני אחליט.

תודה על העזרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    ה-MX518 אולי יהיה לך נוח יותר ( ולא בטוח בכלל, פשוט אני לא זוכר כי מזמן לא נגעתי בו :< )

אבל בתכלס השליטה ב-intelli 3.0 הרבה יותר טובה, כאילו אתה יכול לזוז לאיפה שאתה רוצה ולכוון לאיפה שאתה רוצה בלי בעיות וזה הגדולה של העכבר הזה..

גם עם MX518 זה בערך ככה אבל בכל זאת האינטלי 3.0 זה רמה אחרת :barbaric:

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    OMG, מצאתי תמונה של העכבר של GITZZZ:
    http://www.esreality.com/files/inlin.../47343-343.jpg
    חחחח הוא הרגיש שהעכבר ארוך לו מדי אז הוא קיצר אותו XD

גיא, את העכבר שיש לי עכשיו אני מחזיק רק עם האצבעות. כל ה5 אצבעות שלי נוגעות בו במקומות שונים ומזיזות אותו. כף היד מרחפת אולי 2 מ"מ מעליו ופה ושם נוגעת בו, והוא באורך מעולה (היד לא נוגעת בו מאחורה). השיטה הזאת נקראת fingertip style וממש התרגלתי אליה. איזה מהעכברים שציינת בנויים לשיטה הזאת? שמעתי שדווקא הdiamondback בנוי לזה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    פייי איך שכחתי מהאינטלי!! לפני ה-mx היה לי אותו והוא היה כל כך נוח:ם
    אני זוכר שגם לך גיא נדפק העכבר הזה בערך מתי שהוא נדפק לי XD
    Batzal - Making you cry.

שתף ב-Google+

הרשמה