תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    יש בנתיים 3 קלאנים והם : cpl , batzal , ikm יאללה עוד קלאן ונתחיל להריץ עניינים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    ניו יורק סיטי
    יש עוד קלאן
    ISZ
    IMA SHHA ZONA
    GG CLAN
    א ל ל ה - ב א ל א ג א ן !!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    לא מצחיק אחי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    ניו יורק סיטי
    נכתב במקור על ידי exod1a
    לא מצחיק אחי
    חחחחח
    מה אתה ניסחף
    תאמת יש התעוררות, אללה

*הידרו אפס*
    א ל ל ה - ב א ל א ג א ן !!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    ikm זה לא גילד..
    כאילו בשרתים הם בלי תאג ו3 אנשים זה לא גילד. =\
    וטורניר במהלך השנה לא תצליח להריץ רק בחופשים ושיהיה פרס
    אם אתה בונה לפסח אז בכיף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Ruya
    ikm זה לא גילד..
    כאילו בשרתים הם בלי תאג ו3 אנשים זה לא גילד. =\
    וטורניר במהלך השנה לא תצליח להריץ רק בחופשים ושיהיה פרס
    אם אתה בונה לפסח אז בכיף
    IKM זה סתם, לא קיים :ם

אולי ING יחזרו?

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    גילד

ROFLMAO

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Hydro
    IKM זה סתם, לא קיים :ם

אולי ING יחזרו?
    שאלה טובה... שאל את נימי

יש לך רק אותי גיא וJJ שהיה באותה תקופה בכינוי של SpitFire
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    תיראה לשים טאג זה לא בעיה אבל צריך ששחקנים יצטרפו לקלאנים ואם אותו קלאן מלא אז לפתוח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    בדיוק, IKM זה שום דבר.
    זה היה אני וחן, ואז אני הצטרפתי לEz0 ואין יותר קלאן
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    ממש עצוב...........
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    exodia אתה הבאן-אדם הכי מצחיק (אם אפשר לקרוא לזה ככה) שפגשתי אתה כל פעם בא לקהילה מתחיל עם טורנירים קלאנים מתחיל לנסות לשנות\להריץ משהו בקהילה ואח"כ פתאום באמצע או סתם לפתע אתה נעלם לתקופה מסויימת ואז חוזר ושוב פעם.. מה נסגר? איפה אתה באותה תקופה? ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    איזה חמוד אתה כפרה עלייך , תיראה אני חוץ מUT2004 שיחקתי באותה תקופה בcs1.6
    שלקחנו מקום 1 בטורניר בחולון והרווחנו כסף וזה לא רק פעם אחת אז העדפתי להתאמן ולהשתפר שם אחרי זה שיצא QUAKE4 שיחקתי בו הייתי מבין הטובים בארץ ב1על1 היה לאן שלא הלכתי אליו כי הייתי עם חברה שלי והיה לי סיכוי לזכות מקום 2-3 ושיחקתי גם בCS SOURCE פה ושם אחרי שנימאס לי מקוויק4 ומסיאס 1,6 (באותה תקופה לקחתי הפסקה גדולה מאנריל99)
    אז כל זה גרם לי לקחת הפסקות מאנריל2004 ובוא אני אגיד לך את האמת גם עכשיו אין לי זמן לשחק באנריל2004 או במשחק אחר למה יש לי את חברה שלי על הראש ופרשתי סופית משאר המשחקים שחילקתי את השם משתמש והסיסמא שלי לחבר שהיה איתי בקלאן בקאונטר ועכשיו מה שנשאר לי זה רק אנריל99 ואנריל2004 על המחשב , ועכשיו אני זוכר שניכנסתי לאנריל2004 ניכנסתי לקלאן בצל
    והתחלתי לקחת אחריות ולקבוע אימונים ומשחקים בארץ ובחול ובאמת זה קידם את בצל ואחרי זה פרשתי משהו בסביבות 3 שנים ועכשיו חזרתי והקהילה יבשה ואני מנסה לפתח אותה כמו שהייתה אז
    את ונקויש שהייתי בו .. ועכשיו את CPL המולטיגיימינג שמצאתי לחילוף במקום ונקויש אבל עדיין רוב השחקנים הישנים כבר פרשו והקהילה לא כמו שהייתה אז ולא תהיה אבל מנסים..יש שחקנים שלא מכירים אותי , כניראה לא היו בתקופה שלי אז הם אומרים "נווב נווב" גם אנשים מגעילים וגם הם בחיים לא ישתוו לשחקן אנריל וותיק אפילו אם הוא לא בכושר בקיצור קיבלת תשובה מורחבת על השאלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי exod1a
    שלקחנו מקום 1 בטורניר בחולון והרווחנו כסף וזה לא רק פעם אחת אז העדפתי להתאמן ולהשתפר שם אחרי זה שיצא QUAKE4 שיחקתי בו הייתי מבין הטובים בארץ ב1על1 היה לאן שלא הלכתי אליו כי הייתי עם חברה שלי והיה לי סיכוי לזכות מקום 2-3 ושיחקתי גם בCS SOURCE פה ושם אחרי שנימאס לי מקוויק4 ומסיאס 1,6 (באותה תקופה לקחתי הפסקה גדולה מאנריל99)
    אז כל זה גרם לי לקחת הפסקות מאנריל2004 ובוא אני אגיד לך את האמת גם עכשיו אין לי זמן לשחק באנריל2004 או במשחק אחר למה יש לי את חברה שלי על הראש ופרשתי סופית משאר המשחקים שחילקתי את השם משתמש והסיסמא שלי לחבר שהיה איתי בקלאן בקאונטר ועכשיו מה שנשאר לי זה רק אנריל99 ואנריל2004 על המחשב , ועכשיו אני זוכר שניכנסתי לאנריל2004 ניכנסתי לקלאן בצל
    והתחלתי לקחת אחריות ולקבוע אימונים ומשחקים בארץ ובחול ובאמת זה קידם את בצל ואחרי זה פרשתי משהו בסביבות 3 שנים ועכשיו חזרתי והקהילה יבשה ואני מנסה לפתח אותה כמו שהייתה אז
    את ונקויש שהייתי בו .. ועכשיו את CPL המולטיגיימינג שמצאתי לחילוף במקום ונקויש אבל עדיין רוב השחקנים הישנים כבר פרשו והקהילה לא כמו שהייתה אז ולא תהיה אבל מנסים..יש שחקנים שלא מכירים אותי , כניראה לא היו בתקופה שלי אז הם אומרים "נווב נווב" גם אנשים מגעילים וגם הם בחיים לא ישתוו לשחקן אנריל וותיק אפילו אם הוא לא בכושר בקיצור קיבלת תשובה מורחבת על השאלה
    ........................

דוגרי

GhostCow says:
    "הפטריות במריו עושות לי FPS DROP"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    iKM = Tag and no people
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי exod1a
    שכחת להזכיר גם את הניסיון שלנו לקלאן 360°. היו כמה משחקים נגד אבישי והפסקנו כי זאת הייתה עבודה רבה מדי בשביל משחק בודד.

דימה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    מי עוד בEZO חוץ מגל?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    אה נכון דימה אני זוכר שניכנסתי אליכם גם ואירגנתי לכם משחקים וטקטיקות
    שתף ב-Google+