תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    כידוע, להוריד שירים השמורים בחוקי יוצרים מהאינטרנט זה דבר אסור ונורא ואף אחד לא עושה את זה.
    אז אני מצאתי תחליף ראוי במיוחד. האתר הזה:
    http://www.radioblogclub.com
    מציע לכל מי שרוצה להקשיב להרבה שירים (וגם לשים אותם בבלוג שלכם). הסיבה שאני מפרסם את זה באתר משחקים היא שיש שם לא מעט שירים ונעימות ממשחקים רבים. אני חורש על האתר כבר יומיים ומקשיב לשירים שונים ומשונים של פיינל פנטזי.

זה מביא אותי לעוד חלק בדיון הזה.
    אם מישהו מכיר משחק עם פסקול משובח במיוחד, שיודיע על כך בגאון בדיון זה ואז כולנו נוכל לחפש את המוזיקה מהמשחק באתר ולהקשיב לה גם ואז כולם יהיו מאושרים, יהיה שלום עולמי ואירן תניח את נשקה! ווהו!:barbaric: (אני אוהב את הסמיילי הזה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    פ"ת
    לTotal annihilation יש פסקול ענק, וגם לסדרות HoMM וDiablo. מומלץ!

נ.ב
    נזכרתי בזה שפעם לגיימר היה "רדיו גיימרים", שהם הריצו נונסטופ רצועות של פסקולים ממשחקים. ויגיימס - תרימו את הכפפה ותעלו משהו דומה(זה לא נקרא העתקה ) , זה היה ממש כיף!
    #Vtarbut @ irc.quakenet.org

The age of the DogFather has ended. The age of Saturn has come.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי GhostDog
    לTotal annihilation יש פסקול ענק, וגם לסדרות HoMM וDiablo. מומלץ!

נ.ב
    נזכרתי בזה שפעם לגיימר היה "רדיו גיימרים", שהם הריצו נונסטופ רצועות של פסקולים ממשחקים. ויגיימס - תרימו את הכפפה ותעלו משהו דומה(זה לא נקרא העתקה ) , זה היה ממש כיף!
    לגמרי!! זה רעיון מגניב לחלוטין! וזה ממש קל להכנה (מבחינת תכנות וכל זה). בבקשה! רק בשביל שניים וחצי הגיימרים שיתרחו לשמוע את זה אחרי יום אחד...
    Everything under the sun is in tune
    But the sun is eclipsed by the moon.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי avki
    לגמרי!! זה רעיון מגניב לחלוטין! וזה ממש קל להכנה (מבחינת תכנות וכל זה). בבקשה! רק בשביל שניים וחצי הגיימרים שיתרחו לשמוע את זה אחרי יום אחד...
    חחח אני די מסכים. זה נחמד לאיזה יומיים. אם זה לא עולה כסף ולא מצריך השקעה אדירה (אפשר לעשות את זה בווינאמפ אני חושב) אז זה יהיה נחמד.
    שתף ב-Google+

הרשמה