תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 42
    הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    מה דעתכם? לדעתי לא.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    האמת שזה הת'רד הכי טוב שנפתח פה בכמה זמן כבר...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    לדעתי לא, אבל MGS5 הוכרז בבלעדיות לX720

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי gulmer
    לדעתי לא, אבל MGS5 הוכרז בבלעדיות לX720
    כמעט מצחיק:barbaric:

אין לי שום ספק שהמשחק לא יתקרב ל360.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    למה אין לך שום ספק?
    לדעתי כן ואם הווי יהיה מקום ראשון גם יוציאו לו...
    יהיה מוזר שאם הפלייסטיישן שלוש יכשל אז יוציאו לאקסבוקס שלוש מאות שישים ולווי ולפלייסטיישן שלוש לא(זה יהיה מוזר כי רוב האנשים שקנו פלייסטיישן שלוש קנו אותו בגלל המשחק הזה)
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אוף, בהתחלה היה כתוב רק ג'יבריש בכותרת ובהודעה הראשונה. עכשיו שהוא תקן את זה ל"אם MGS4 יצא גם ל-360" זה הרס לי את כל הפאנצ' והציניות...
    לא נורא...
    בקיצור, יש לנו דיון דיי ארוך על זה בנושא האם הPS3 תפול או לא וטחנו שם כבר את הנושא.
    אני חושב שMGS4 יגיע ל-360 בסוף אלה אם סוני שלמו הרבה כסף לקונאמי שישאר אקסקלוסיבי.
    לכן בסופו של דבר אי אפשר לדעת אם יהיה אותו ל-360 או לא. זה הכל תלוי בסוני.
    קונאמי בשמחה היו מוציאים אותו גם ל360 כי יהיה לו בסיס משתמשים יותר גדול כשMGS4 יצא. אז השאלה היחידה שנשארת היא האם סוני שלמו סכום יפה בשביל אקסקלוסיביות...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    לWII הוא בטוח לא יגיע. היא לא חזקה מספיק בשביל ליצור המרה נורמלית.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    לWII הוא בטוח לא יגיע. היא לא חזקה מספיק בשביל ליצור המרה נורמלית.
    אולי יעשו לו MGS:WII. משהו אקסקלוסיבי עם משחקיות שונה כמו המשחקי MGS ל-PSP.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    כמעט מצחיק:barbaric:

אין לי שום ספק שהמשחק לא יתקרב ל360.
    כן, חבל פשוט שאין פה אייקון של "קרש" כמו בעין הדג...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo

אולי יעשו לו MGS:WII. משהו אקסקלוסיבי עם משחקיות שונה כמו המשחקי MGS ל-PSP.
    לא נראה לי שזה יקרה, אבל אולי. זה עדיין לא סותר את העובדה של MGS4 לא יגיע לWII, בערך כמו שהוא לא יגיע לGBA.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    סתם ציטוט שראיתי בכתבה על הPS3 וה-360 ב-FS היום:
    " I keep reading rumors about Metal Gear Solid 4 coming to the Xbox 360"

אני תמיד חשבתי שMGS4 יצא ל-360 בגלל שיש לו בסיס משתמשים גדול יותר, לא ידעתי שיש אשכרה שמועה שרצה בתעשיה.

הצטרף בתאריך
    07.11.2006

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי KurtH

סתם אמרו שם שאין להם תוכניות לגרסת 360 כרגע.
    ומה אם יהיו להם תוכניות לגרסת 360 עוד חצי שנה כשה-PS3 לא תמכור טוב? אז הוא יצא חצי שנה אחרי הגרסת PS3, אני אשרוד...

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    די דר.קאו! אתה צריך להתמודד עם האפשרות שאולי,יש סיכוי,שלא תשחק מגס בדור הזה

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bling
    די דר.קאו! אתה צריך להתמודד עם האפשרות שאולי,יש סיכוי,שלא תשחק מגס בדור הזה
    אין מצב! אני אשרוף את המשרדים של סוני, אני אחתוך את קוג'ימה! אני אצלוב את פיטר מור! אני אחתוך לריבולבר אוסלוט את היד של ליקוויד סנייק ואשכב איתה!!!! (ואני עדין חייב להבין איך יד סוחבת את האינטילגנציה של ליקוויד ומשתלטת על ריבולבר. כנראה שהוא היה בחור מאוד בודד שלא השתמש בראש יותר מדי אבל גם לא שוחק לו עם בחורות אם אתם מבינים למה אני מתכוון...)

אם הוא לא יצא ל360 אני אגנוב למשהו עם PS3 את המכשיר עוד איזה 3 שנים כשהם יהיו נפוצים כמו PS2 בארץ ואז אני אגמור אותו תוך יומיים (כי תמיד משחקי MGS הם 6 שעות משחקיות 14 שעות סרטים) ואחזיר לו...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo

אין מצב! אני אשרוף את המשרדים של סוני, אני אחתוך את קוג'ימה! אני אצלוב את פיטר מור! אני אחתוך לריבולבר אוסלוט את היד של ליקוויד סנייק ואשכב איתה!!!! (ואני עדין חייב להבין איך יד סוחבת את האינטילגנציה של ליקוויד ומשתלטת על ריבולבר. כנראה שהוא היה בחור מאוד בודד שלא השתמש בראש יותר מדי אבל גם לא שוחק לו עם בחורות אם אתם מבינים למה אני מתכוון...)

אם הוא לא יצא ל360 אני אגנוב למשהו עם PS3 את המכשיר עוד איזה 3 שנים כשהם יהיו נפוצים כמו PS2 בארץ ואז אני אגמור אותו תוך יומיים (כי תמיד משחקי MGS הם 6 שעות משחקיות 14 שעות סרטים) ואחזיר לו...
    אתה תמיד יכול לקנות PS3 בעוד שנתיים-שלוש כשהמחיר ירד כבר באיזה 200 דולרים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אתה תמיד יכול לקנות PS3 בעוד שנתיים-שלוש כשהמחיר ירד כבר באיזה 200 דולרים.
    כן, ואז הוא יהיה במחיר "הזול" של ה-360 היום?
    דוגרי יש פחות או יותר 2 משחקים שאני באמת לא יכול בלעדיהם וזה GOW 3 כי הראשון היה פשוט אדיר (כן כן, אני יודע שהמערכת קרב שלו לא טובה כמו DMC אבל לדעתי הוא משחק הרבה יותר מהנה למרות שהוא יותר פשוט. מגוון יותר ואשכרה יש לו עלילה!) וסדרת MGS שאני מעריץ שלה.
    כל מה שאני יכול להגיד הוא שאני אלווה ממשהו PS3 ב-2008-9 ככה בשביל GOW 3 ואם לא יהיה MGS4 על ה-360 אז אני אשחק גם אותו עליו.

אבל מי יודע, אולי סוני בסוף יורידו את המחיר לאיזה 300$ ואז אני אקנה אותו בסוף...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    רק עכשיו אני שם לב לזה: למה לעזאזל מישהו פותח דיון על האם משהו יצא לX360 בפורום של פלייסטיישן?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי gulmer
    רק עכשיו אני שם לב לזה: למה לעזאזל מישהו פותח דיון על האם משהו יצא לX360 בפורום של פלייסטיישן?
    כי זה משחק שנחשב אקסלוסובי לPS3 ולא ידוע אם אכן זה ישאר כך.

דרך אגב, בנוגע למערכת הקרב, קניתי את DMC3 וממש ממש לא נהניתי ממנו... שיחקתי במסך אחד ופשוט לא נהנתי מהקרבות כי הם נראו לי לא מספיק המשכיים ושלומיאלים קצת. GOW נראה לי הרבה יותר טוב, באופן אישי.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כי זה משחק שנחשב אקסלוסובי לPS3 ולא ידוע אם אכן זה ישאר כך.

דרך אגב, בנוגע למערכת הקרב, קניתי את DMC3 וממש ממש לא נהניתי ממנו... שיחקתי במסך אחד ופשוט לא נהנתי מהקרבות כי הם נראו לי לא מספיק המשכיים ושלומיאלים קצת. GOW נראה לי הרבה יותר טוב, באופן אישי.
    גמרתי את שניהם ונהנתי מGOW פי כמה וכמה. נכון שהמערכת קרב של DMC 3 יותר עמוקה אבל הוא לא כיפי כמו GOW לדעתי.
    חוץ מזה DMC כבר מרגיש כל כך מיושן, כל הקטע של הזויות צילום הלא נוחות ודנטא שנתקע כל הזמן בקירות בלתי נראים, זה כל כך שנות ה-90
    גם הקטע של להכנס לחדר - דלת נחסמת ביד אדומה גדולה - לנקות חדר - להמשיך לחדר הבא ... קצת מיצה את עצמו.
    בגלל זה אני לא מחכה לDMC4, חשבתי שהם יעשו איזה מהפך סטייל RE4 לעומת שאר סדרת RE אבל DMC נשאר אותו דבר כמו בDMC 1 רק עם גרפיקה יפה יותר (ולא כל כך יפה, עדין MGS4, GEARS ואפילו LOST PLANET אוכלים אותו בלי מלח. אולי חוץ מהמפלצת אש, חתיכת אש עשו שם ).

הרשמה