תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    מה יותר טוב פשוט ככה??
    מבחינה טכנית? הסל המדובר של סוני או סתם דיבורים על לא כלום??
    טקסטורה\גרפיקה של משחקים??
    מה יותר טוב מבניהם? האם סוני מאבדת מעמדה כמעצמה? או שסתם מיהרו להספיד אותה בשל הקשיים האחרונים שהיא ניתקלה בהם?
    אולי כשתשווק באירופה פני הדברים הישתנו??
    תודה מראש

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה פשוט דורש ויכוח ארוך ומתיש.
    אבל בסופו של דבר ל-PS3 יש מעבד חזק יותר, ל-360 יש כרטיס מסך חזק יותר ויותר זיכרון.
    שורה תחתונה, הגרפיקה נראת פחות או יותר אותו דבר, גם אם עוד שלוש-ארבע שנים ה-PS3 יעקוף גרפית את ה-360 כשבאמת יצליחו לנצל את המעבד שלו לאף אחד לא יהיה איכפת כי הגרפיקה של משחקי המחשב תגרום להם להראות כמו הגיבן מנוטרדם.

איזה קונסולה עדיפה? תלוי לאיזו קונסולה יש יותר משחקים שמעניינים אותך ושם זה נגמר (אלה אם לא בא לך להוציא אקסטרה 1000+ על PS3 לעומת 360).

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    עיר
    אזור הדימדומים
    לא מאמין שבאמת אנשים קונים סוני 3 איך שזה יוצא אני לפחות עוד שנה שנתיים יקנה את הסוני 3
    ואוליי גם תאקס בוקס.
    ככה גם יהיה משחקים יסדרו את כל הבעיות הקטנות שיש וגם המחיר יהיה זול יותר
    (")(o_O)(")
    אני משוגעעעע.!!!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    זה פשוט דורש ויכוח ארוך ומתיש.
    אבל בסופו של דבר ל-PS3 יש מעבד חזק יותר, ל-360 יש כרטיס מסך חזק יותר ויותר זיכרון.
    שורה תחתונה, הגרפיקה נראת פחות או יותר אותו דבר, גם אם עוד שלוש-ארבע שנים ה-PS3 יעקוף גרפית את ה-360 כשבאמת יצליחו לנצל את המעבד שלו לאף אחד לא יהיה איכפת כי הגרפיקה של משחקי המחשב תגרום להם להראות כמו הגיבן מנוטרדם.

איזה קונסולה עדיפה? תלוי לאיזו קונסולה יש יותר משחקים שמעניינים אותך ושם זה נגמר (אלה אם לא בא לך להוציא אקסטרה 1000+ על PS3 לעומת 360).
    אני בכלל לא מסכים לגבי זה שמשחקי מחשב יעקפו את משחקי הקונסולה מהר כל כך - לא בנוגע לPS3, בכל מקרה. לדעתי יקח הרבה זמן עד שיהיה מחשב חזק מספיק בשביל להשתוות לPS3 ושיעלה כמוהה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    אני בכלל לא מסכים לגבי זה שמשחקי מחשב יעקפו את משחקי הקונסולה מהר כל כך - לא בנוגע לPS3, בכל מקרה. לדעתי יקח הרבה זמן עד שיהיה מחשב חזק מספיק בשביל להשתוות לPS3 ושיעלה כמוהה.

א-אני יכול לקנות מחשב היום שהוא חזק מPS3 (כרטיס מסך מסדרת 8800 חזק משל הPS3 ומעבדים החזקים של אינטל CORE 2 DOU חזקים מה-CORE).
    ב- יש לי רק מילה אחת בשבילך, CRYSIS...

(ולהזכיר לך שה-PS3 רק יצא, מה יהיה ב-2009-2010? המחשב ישאיר אותם באבק טוטאלית)

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo

א-אני יכול לקנות מחשב היום שהוא חזק מPS3 (כרטיס מסך מסדרת 8800 חזק משל הPS3 ומעבדים החזקים של אינטל CORE 2 DOU חזקים מה-CORE).
    ב- יש לי רק מילה אחת בשבילך, CRYSIS...

(ולהזכיר לך שה-PS3 רק יצא, מה יהיה ב-2009-2010? המחשב ישאיר אותם באבק טוטאלית)
    נו ו? מה הנקודה שלך? אתה רק מזיין ת'שכל על הנושא הזה בכל הודעה שלך. זה היה ידוע גם מלפני שנתיים שהמחשב יעקוף את הקונסולות, וזה גם היה ידוע לפני שה-PS2/XBOX יצאו, וכל קונסולה אחרת אי פעם.
    תמיד המחשב יהיה יותר מתקדם טכנולוגית, אין על זה ויכוח, אז תפסיק לנסות ולעשות אחד. כולם מסכימים איתך.
    וחוץ מזה, שקונסולות ומחשב אלו חוויות שונות, ומי כמוך יודע.

ד"א, הגיעו השנאי והמשחקים?

נ.ב: ועוד שנתיים, כשיהיו משחקים באמת שווים ומבחר ענק (לכל הקונסולות), אני אהיה עמוק בצבא. אוף.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי moonjib
    נו ו? מה הנקודה שלך? אתה רק מזיין ת'שכל על הנושא הזה בכל הודעה שלך. זה היה ידוע גם מלפני שנתיים שהמחשב יעקוף את הקונסולות, וזה גם היה ידוע לפני שה-PS2/XBOX יצאו, וכל קונסולה אחרת אי פעם.
    נכתב במקור על ידי moonjib
    תמיד המחשב יהיה יותר מתקדם טכנולוגית, אין על זה ויכוח, אז תפסיק לנסות ולעשות אחד. כולם מסכימים איתך.
    וחוץ מזה, שקונסולות ומחשב אלו חוויות שונות, ומי כמוך יודע.

ד"א, הגיעו השנאי והמשחקים?

נ.ב: ועוד שנתיים, כשיהיו משחקים באמת שווים ומבחר ענק (לכל הקונסולות), אני אהיה עמוק בצבא. אוף.
    אני לא יודע מה אתה רוצה, סך הכל הגבתי ל-"אני בכלל לא מסכים לגבי זה שמשחקי מחשב יעקפו את משחקי הקונסולה מהר כל כך - לא בנוגע לPS3, בכל מקרה. לדעתי יקח הרבה זמן עד שיהיה מחשב חזק מספיק בשביל להשתוות לPS3 ושיעלה כמוהה.".
    לי לא איכפת מה יותר חזק, לי יש 360 (וכן יש שנאי כבר אבל המשחקים מגיעים רק מחרתיים אז בנתיים אני משחק רק בדמואים כמו ניגר) וגם יהיה לי PC חזק יותר מהקונסולות הדור הבא שאני קונה במרץ. רק מציין עובדה.
    בטח בסופו של דבר יהיה לי את שלושתן (פעם ראשונה ד"א. תמיד הלכתי רק עם חברה אחת או שתיים. התחלתי עם קומודור 64, משם לאטרי, אז NES, אז SNES וג'נסיס, אז N64, אחרי זה PS2 וקיוב ועכשיו יש לי 360 ובטח WII בעתיד).

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ;)

אבל אני כן יכול להסכים עם choatic של-XBOX360/PS3 יהיו משחקים מדהימים.

"אני בכלל לא מסכים לגבי זה שמשחקי מחשב יעקפו את משחקי הקונסולה מהר כל כך - לא בנוגע לPS3, בכל מקרה. לדעתי יקח הרבה זמן עד שיהיה מחשב חזק מספיק בשביל להשתוות לPS3 ושיעלה כמוהה."

אני יכול להסכים עם זה מהבחינה שמשחקי קונסולות נראים הרבה יותר טוב מרוב משחקי המחשב (להוציא יחידי סגולה כמו crysis ו-UT2007 שגם יוצא ל-PS3 ד"א) שיוצאים במקביל.
    כמובן שבשנים האחרונות של הקונסולות, רוב משחקי המחשב עוקפים אותם.
    אבל שוב, אי אפשר ממש להשוות בין הפלטפורמות.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא דברתי על משחקיות, דברתי על גרפיקה בלבד.
    כבר עכשיו יש מחשבים שעוקפים את הPS3 וה-360, הבעיה היא שאין משחקים.
    אף חברה לא תוציא משחקי PC שצריכים מחשבים שיש רק ל2% מהאוכלוסיה.
    בטח רק בסוף 2008 ככה נראה את ה-PC באמת עוקף את הקונסולות בצורה ניכרת לעין.

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    ירושלים
    לדעתי זה ברור שהמחשב תמיד יעקוף את הקונסולות כי את המחשב תמיד אפשר לשדרג בכל זמן נתון וקונסולות = לא. ישנם משחקים כדוגמת WWE שאין אותם בגרסת המחשב ולכן אנשים מעדיפים את הקונסולות.

במקרה של להחליט מי יותר טובה מבין זו של מייקרוסופט לבין זו של סוני - ה-PS3 חד משמעית*. יכולתה של הקונסולה היפנית גדולה פלאים על פני הקונסולה (שגם היא די טובה) של חברתו של גייטס היקר..

אם לוקחים אותי - אני ירכוש את שני הקונסולות בעוד מספר שנים כאשר המחירים ירדו (נו זה ברור מי ישלם היום הון עליהם ?! = רק מעריצים מטורפים וגרופים של משחקי וידאו).. אני יאלץ לחכות קצת למרות שזה קשה בלי גרפיקה עולמית של ה-FIFA, GEARS OF WAR ושאר הירקות המספקים חוויה מכוכב אחר...

*אני מדבר כאחד שיש לו PS2 וגם בחש היטב את ה-XBOX

בינתיים אני מסתפק במחשב הגרוטאה שלי.. תודה חחח
    אוהד מס' 1 של MAN UTD

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי kobiboy18MUFC
    לדעתי זה ברור שהמחשב תמיד יעקוף את הקונסולות כי את המחשב תמיד אפשר לשדרג בכל זמן נתון וקונסולות = לא. ישנם משחקים כדוגמת WWE שאין אותם בגרסת המחשב ולכן אנשים מעדיפים את הקונסולות.

במקרה של להחליט מי יותר טובה מבין זו של מייקרוסופט לבין זו של סוני - ה-PS3 חד משמעית*. יכולתה של הקונסולה היפנית גדולה פלאים על פני הקונסולה (שגם היא די טובה) של חברתו של גייטס היקר..

אם לוקחים אותי - אני ירכוש את שני הקונסולות בעוד מספר שנים כאשר המחירים ירדו (נו זה ברור מי ישלם היום הון עליהם ?! = רק מעריצים מטורפים וגרופים של משחקי וידאו).. אני יאלץ לחכות קצת למרות שזה קשה בלי גרפיקה עולמית של ה-FIFA, GEARS OF WAR ושאר הירקות המספקים חוויה מכוכב אחר...

*אני מדבר כאחד שיש לו PS2 וגם בחש היטב את ה-XBOX

בינתיים אני מסתפק במחשב הגרוטאה שלי.. תודה חחח
    אז לי יש מחשב גם ואני שחקת PC, יש לי PS2, גיימקיוב ושנאתי את הXBOX בדור ההוא.
    עכשיו יש לי גם 360 ואני נהנה מכל רגע איתו.
    ואם אתה מדבר מי עדיף מבחינת חומרה אז הPS3 באמת חזק יותר למשימות מסויימות, אבל אפשר לחשוב שזה יותר הבדל מאשר בין קיוב לPS2 וכולנו ראינו שה-PS2 בסוף הריץ את RE4 שהוא הדבר הכי יפה לקיוב.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אז לי יש מחשב גם ואני שחקת PC, יש לי PS2, גיימקיוב ושנאתי את הXBOX בדור ההוא.
    עכשיו יש לי גם 360 ואני נהנה מכל רגע איתו.
    ואם אתה מדבר מי עדיף מבחינת חומרה אז הPS3 באמת חזק יותר למשימות מסויימות, אבל אפשר לחשוב שזה יותר הבדל מאשר בין קיוב לPS2 וכולנו ראינו שה-PS2 בסוף הריץ את RE4 שהוא הדבר הכי יפה לקיוב.
    משחקים שהומרו מהקיוב לPS2, לא נראו טוב כמו שהם נראו על הקיוב. סמוך עליי בעניין הזה כי שיחקתי בויוטיפול ג'ו על הPS2 שלי והוא נראה פשוט מכוער.

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    ירושלים
    אני בעיקר לאחרונה רכשתי בזול PS2 בגלל שאין למחשב את WWE וגם יותר נוח לשחק את PES בקונסולה.. לא יותר מזה

אבל ללא ספק הגרפיקות של קונסולות הדור הבא מאוד מרשימות (אותי) ואם אני אצטרך לבחור בין הקונסולה של מייקרוסופט לסוני - אני יבחר בסוני.

הגרפיקה של WWE 2007 (אין לי כוח לרשום את כל השם הארוך) - ב-PS2 טובה אבל ב-XBOX360 היא טובה בהרבה יותר ! נחכה ונראה איך זה ייראה ב-PS3 כשייצא כותר 2008...
    אוהד מס' 1 של MAN UTD

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    משחקים שהומרו מהקיוב לPS2, לא נראו טוב כמו שהם נראו על הקיוב. סמוך עליי בעניין הזה כי שיחקתי בויוטיפול ג'ו על הPS2 שלי והוא נראה פשוט מכוער.
    חחח... אגליפול ג'ו

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי gulmer
    חחח... אגליפול ג'ו
    אכן זה קצת מבאס שעשו עבודה כל כך גרועה בהמרה של המשחק. כבר הוכח שמשחקים יכולים להראות פשוט מדהים על הPS2. יש למשל את סדרת JAK שנראית ממש מדהים, אוקאמי ושדאו שנראים נהדר, FFXII, FFX, ועוד רבים וטובים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה

גם אתה יכול לסמוך עלי כי יש לי גם PS2 וקיוב בבית.
    אז נכון שויוטיפול ג'ו שחקתי רק בגרסת הPS2 אבל כנראה שזה נובע מעצלנות מפתחת הרי משחקים כמו TIME SPLITERS נראים יותר טוב על הPS2 מאשר הקיוב וזה משחק יותר מרשים גרפית (לפחות 3) מויוטיפול ג'ו.
    חוץ מזה אין לקיוב משחקים שנראים טוב כמו GOD OF WAR, JAK 3, שאדו אף דה קולוסוס או MGS3.
    זה רק מראה שלמרות שהקיוב חזק מה-PS2 באיזה 10%-20% עדין יש משחקי PS2 שנראים טוב ממשחקי קיוב.
    ועוד בדור הקודם זה היה חד משמעי, בדור הזה יש אנשים שאומרים שהPS3 יותר חזק ויש אנשים שאומרים שהם שווי ערך. מה שאומר שביום שמחשבים יעברו את הכוח של ה-360 (והיום הזה הגיע לפני חודש כבר) ה-PS3 עדין יהיה חזק יותר... זה פשוט לא נכון.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני חושב שזה נובע בעיקר מהסיבה שבוקי יש קיוב בבתים של אנשים. הרי הקונסולה מתה באופן רשמי השנה בעוד שהPS2 עוד תמשיך בהרצת משחקים גדולים גם בשנה הבאה.
    מעבר לזה, תקופת החיים שלה היתה יותר קצרה בשנה, אז היה למפתחים פחות זמן להתאים את עצמם לקיוב מאשר לPS2.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אבל הPS2 הייתה בערך הקונסולה הכי קשה לפיתוח אי פעם. מה שהמפתחים הרוויחו בשנה יתרון על הקיוב אז המפתחים של הקיוב פיצו בקלות פיתוח למכשיר.

הקיוב יותר חזק וזאת עובדה, אבל דוגרי לא רואים יותר מדי דברים שבאמת מבדילים בינהם גרפית.
    העובדה שאמרת שהיה לPS2 אקסטרא שנה בשוק, אז גם ל-360 היה אקסטרא שנה בשוק ולו יותר קל לפתח מאשר לPS3. לדעתי שני המכשירים ישמרו על אותה רמה גרפית ואולי הPS3 יעבור את ה-360 בקצת עוד שלוש או ארבע שנים (אבל למי יהיה אכיפת אז? אני אשחק לי באיזה QUAKE 5 או HL3 שיגרמו לקונסולות להראות כמו הבן הלא חוקי של דובי גל עם זאב רווח).

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]
    וכן יש שנאי כבר אבל המשחקים מגיעים רק מחרתיים אז בנתיים אני משחק רק בדמואים כמו ניגר.
    אמרתי לך שתקבל את המשחקים שלך לפני שאקבל את הווי שלי .

התקשרתי היום למדיה גיים, הם אמרו שהם היו צריכים לקבל את זה כבר השבוע, אבל הם לא, אז הם מקווים לקבל את זה בסוף השבוע הבא.

אני מהמר שהם יקבלו את זה ביום שבו אני אשבור את שתי הידיים שלי (לפחות עם הווי אוכל לשחק עם הפה).

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לדעתי עם ידיים שבורות קל יותר לשחק בWII מאשר שלט רגיל. רואה? יש נקודות אור...
    הם לא אמרו לך שהם יקבלו לפני סוף השנה? יום ראשון זה הסילבסטר כבר.
    וכן, קבלתי אותם והם יושבים עטופים בניילונים אצלי על השולחן. אסור לפתוח עד שסיימתי את כל מתמטיקה להיום אחרת אני לא אלמד יותר

הרשמה