תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    מה יותר טוב... פשוט ככה?
    מבחינה טכנית? מבחינת טקסטורה\גרפיקה של משחקים, כרגע ובעתיד??
    בלו ריי או HD של אקס בוקס??
    מה לגבי משחקים בלעדיים שפורצים לאקס בוקס?
    מה לגבי המפתחים של המשחקים? ישקיעו הון בפיתוח משחקים חדשים לפס 3 בטכנולוגיה שהם לא הכי מכירים והרווח שלהם נמוך מאחר והקונסולה יקרה ולא ריווחית??
    מה יותר טוב? אולי הזמן גם יעשה את שלו בהשקה במרץ באירופה, ונוכל לראות מאבק של ממש?
    או שהעתיד לסוני, לפחות למערכת הבידורית שלהם פס3 נחרץ
    והעתיד שייך למיקרוסופט בתחום כרגע??
    למה להתחיל לחסוך כסף??
    תודה מראש על התשובות לסקרנות שלי

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    מבחינת מישחקים הפס3 יותר טובה ויש לה יותר קשרים...אבל בזמן האחרון המישחקים שהיו בילעדיים לפס3 התחילו לבוא גם לאקס בוקס..מה שלא טוב בישביל סוני

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    האם פס3 תעביר את הדור הזה בהצלחה?....רק זמן יגיד..מה יעלה בגורלה של הקונסולה היקרה הזאתיי

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    XBOX360 יותר טוב מבחינת הכל חוץ ממחירים.
    מבחינת משחקים יש לו הרבה יותר משחקים מל-SP3 או מל-SP2 וגם הגרפיקה שלהם יותר טובה והמשחקיות יותר טובה אבל החירים הרבה יותר יקרים מל-SP2 ו-SP3.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    שוב פעם, על מה אתה מדבר?
    והPS3 יותר יקר...

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי dans192
    XBOX360 יותר טוב מבחינת הכל חוץ ממחירים.
    מבחינת משחקים יש לו הרבה יותר משחקים מל-SP3 או מל-SP2 וגם הגרפיקה שלהם יותר טובה והמשחקיות יותר טובה אבל החירים הרבה יותר יקרים מל-SP2 ו-SP3.
    למה נראה לך? אני מכיר הרבה חנויות מחשבים {ולקונסולות.} וכמעט באף אחת מהם אני לא ראיתי משחקים לשני האקס בוקס.
    מצד שני אני שומע אותם מדברים על ההזמנות למשחקים לPS3 ועל המדף יש המון משחקים לPS2.
    וPS3 עולה יותר, זה החיסרון העיקרי בה.

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי itay012
    מה יותר טוב... פשוט ככה?
    מבחינה טכנית? מבחינת טקסטורה\גרפיקה של משחקים, כרגע ובעתיד??
    בלו ריי או HD של אקס בוקס??
    מה לגבי משחקים בלעדיים שפורצים לאקס בוקס?
    מה לגבי המפתחים של המשחקים? ישקיעו הון בפיתוח משחקים חדשים לפס 3 בטכנולוגיה שהם לא הכי מכירים והרווח שלהם נמוך מאחר והקונסולה יקרה ולא ריווחית??
    מה יותר טוב? אולי הזמן גם יעשה את שלו בהשקה במרץ באירופה, ונוכל לראות מאבק של ממש?
    או שהעתיד לסוני, לפחות למערכת הבידורית שלהם פס3 נחרץ
    והעתיד שייך למיקרוסופט בתחום כרגע??
    למה להתחיל לחסוך כסף??
    תודה מראש על התשובות לסקרנות שלי
    יש כל כך הרבה גורמים להיתחשב בהם.
    קודם כל והדבר שהוא הכי חשוב לדעתי פה זה שלסוני יש קהל אנשים הרבה יותר גדול מה XBOX, כלומר אנשים שהם הצרכנים הממוצעים כיום שומעים סוני וישר יודעים שזה טוב כי זה מה ששימח את הילדים שלהם ב7 שנים האחרונות.
    HD או BD אנחנו לא יכולים להחליט מי תיהייה המנצחת אבל גם אם זאת תיהייה ה HD אז עדיין ל BD יש יותר מקום על הדיסק ולמישחקים זה די חיוני.
    טכנולוגיה - ל PS3 יש את מעבד ה CELL שאמור להיות פריצת דרך אבל אני אישית עדיין לא ראיתי מישחק מיוחד כל כך (ראיתי הרבה הדגמות שלו שזה ניראה מדהים) וזה עדיין לא יעצור אותי מלקנות את ה PS3.
    משחקים - ל XBOX יש יותר משחקים כרגע כי היא נמצאת יותר משנה בשוק לעומת ה PS3 שהיא נמצאת רק כמה חודשים בודדים (וההשקה שלה מבחינת משחקים היא הייתה הרבה יותר טובה לפי דעתי מאשר ה 360)
    והכי חשוב משחקים זה עניין של טעם ולפי דעתי זה אמרו להיות השיקול הכי חשוב בבחירת קונסולת דור הבא ולא אם זה HD או BD או מעבד CELL או כל דבר אחר.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מבחינת כוח ה360 וה-PS3 אותו דבר, אם כבר למשהו מהם יש גרפיקה יותר יפה זה ל-360 כי למפתחים יש יותר ניסיון עליו (אפילו רזיסטנס נראה כמו משחק דור קודם ליד GEAR OF WAR של ה-360).
    מבחינת BLUE RAY, זאת לא סיבה לקנות PS3.
    עד שזה יחדור לשוק כמו שצריך (אם זה יחדור) נגן יעלה לך 150$ שזה פחות מההפרש שאתה משלם על הPS3 לעומת 360.

בקיצור, משחקים זה מה שמשנה.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    ונכון להיום, יש יותר משחקים על הX360, משחקים יותר טובים על הX360 ומתוכננים יותר משחקים לX360 - סוני כבר איבדו בלעדיות על המון כותרים בזכות כמות המשתמשים הגדולה של מיקרוסופט. מבחינת משחקים, בשנה וחצי הקרובות אין לX360 תחרות. אחר כך? אללה הוא אכבר.

הרשמה