תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    גם לכם נמאס שהמחירים בארץ של משחקי הPS2 כל כך גבוהים?
    תחתמו פה את שמכם וברגע שהיו מספיק חתימות אשלח אותן במייל לישפאר בדרישה שיורידו את המחירים!

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    נ נח נחמ נחמן מאומן
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    ינון נערי לא ככה עושים את זה קודם כל כמו שכבר הסברתי בדיון הקודם מרד צרכנים עכשיו
    לא יעזור לנו הps2 עומד למות והפס3 מושקת עוד מעט יחסית הם לא יקשיבו לנו כבר שכמעט לכולם
    יש ציפ אם נשלח עכשיו איזהשהו איימל אפילו עם 5000 חתימות זה יציג אותנו באור מגוחך ביותר.

מה שצריך לעשות זה קצת לפני ההשקה של הps3 זה לפנות לvgames ולבקש מהם לכתוב
    מאמר על המחירים הצפוים של משחקי הps3 ועל קריאה לעשות חרם צרכנים הכתבה תתפרסם
    גם בynet ושם זה כבר יעשה הד כי יש שם הרבה יותר קוראים אם vgames לא יסכימו
    אז נצטרך למצוא רעיון אחר אבל החובבניות של העצומה הזאת לא תעזור לנו

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי סימור גלאס
    ינון נערי לא ככה עושים את זה קודם כל כמו שכבר הסברתי בדיון הקודם מרד צרכנים עכשיו
    לא יעזור לנו הps2 עומד למות והפס3 מושקת עוד מעט יחסית הם לא יקשיבו לנו כבר שכמעט לכולם
    יש ציפ אם נשלח עכשיו איזהשהו איימל אפילו עם 5000 חתימות זה יציג אותנו באור מגוחך ביותר.

מה שצריך לעשות זה קצת לפני ההשקה של הps3 זה לפנות לvgames ולבקש מהם לכתוב
    מאמר על המחירים הצפוים של משחקי הps3 ועל קריאה לעשות חרם צרכנים הכתבה תתפרסם
    גם בynet ושם זה כבר יעשה הד כי יש שם הרבה יותר קוראים אם vgames לא יסכימו
    אז נצטרך למצוא רעיון אחר אבל החובבניות של העצומה הזאת לא תעזור לנו
    נראה לי שאתה צודק אני אמחוק את הדיון הזה

הרשמה