תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    יש בעיה בהורדת סרטונים מהאתר... הם אוטומטי יורדים לתיקיה הזמנית בווינדוס, וזה ממש מציק.
    תקבצו ב-RAR או שתסדרו את זה איכשהו (שיהיה אפשרי גם להוריד בתוכנת הורדה, ולא רק בברירת המחדל של ווינדוס). אני רוצה להוריד סרטונים ולא יכול...
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    הסרטונים בכספת אכן מגיעים מכווצים (ב-ZIP ולא ב-RAR), לא צריכה להיות שום בעיה עם ההורדה. זכור לך איזה קובץ ניסית להוריד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    Halo...
    (הודעה קצרה)
    אמר רבי עקיבא:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    מוזר לחלוטין. במידה ואנחנו מדברים על הסרטון העדכני (מאחורי הקלעים), באמת שלא צריכה להיות איתו שום בעיה. הקובץ שם הוא zip, ולחיצה על "הורד עכשיו" בעמוד ההורדה שואלת אותי אם אני רוצה לשמור או לפתוח (אם אני בוחר לשמור, כרגיל אני יכול לבחור תיקית יעד). ניסיתי את זה עכשיו על המחשב כאן וזה עובד שגעון.

אשמח אם תוכל לנסות שוב. במידה ומדובר בסרטון ישן יותר של Halo, אשמח לקבל לינק לעמוד ההורדה כדי לבדוק אם מדובר ספציפית בקובץ בעייתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    זה קורה שוב... לא נותן לי לבחור לאן להוריד.
    קבצים שהם לא סרטים, לדוגמה התקנות משחקים- יורד לי טוב.
    הבעיה התחילה עם עליית האתר החדש, אז אני חושב שהבעיה לא אצלי... או שתוכל לעזור לי להגדיר הגדרות מסוימות שזה כן יוריד.
    דבר נוסף, הסרטונים החדשים (טומב ריידר, runaway)... בכלל לא ניתנים להורדה, אלא רק עושים קישור לעמוד ההורדות כל םעם מחדש. :X
    אמר רבי עקיבא:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    הפלא ופלא, הטריילר החדש של טומב ריידר שעלה לפינה הראשית באתר ("היום באתר"), יורד לי מצוין ועוד בתוכנה פלאש-גט.
    עשיתם משהו?

עריכה: הטריילר יורד לי כמובן רק שמגיעים לדף הפרטים של המשחק.
    מתוך ההורדות שלמטה, טומב ריידר עדיין יורד לי בצורה מגעילה לטמפוררי (איפה שרשום "הורד עכשיו").
    הקישור ל-Runaway בכלל לא עובד... קיצר, זה עכשיו בטוח בעיה באתר החדש. טפלו בזה.
    אמר רבי עקיבא:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    אני מקווה שמישהו פה שומע... אני מעוניין להוריד את הסרטון של WoW החדש... לא מצליח. סתם נותן קישור לעמודים באתר.
    אגב, המגזין החדש שנשלח במייל, יותר מעלוב... גם הוא לא עובד טוב, והכל בחלקים.
    אמר רבי עקיבא:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני לא מבין למה אתם לא רואים את הסרטונים ב-GameTrailers.com, כבר כתבתי פה עשרות פעמים בפורום שזה הרבה יותר פשוט (ואיכותי).

no offence vgames...
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    נכתב במקור על ידי moonjib
    אני לא מבין למה אתם לא רואים את הסרטונים ב-GameTrailers.com, כבר כתבתי פה עשרות פעמים בפורום שזה הרבה יותר פשוט (ואיכותי).

no offence vgames...
    תגיד אתה מנסה להרחיק את כולם מויגיימס או שנדמה לי?:mad:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    לא, לא נדמה לך. משום מה כל הודעה שניה של moonjib מדברת באופן שלילי כזה או אחר על האתר - גם כזה בכלל לא קשור לנושא. מרתק לראות איך הבחור לא משתעמם לחזור ולכתוב שוב ושוב עד כמה Vgames הוא אתר גרוע.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    מה גם, GameTrailers אתר עם מערכת וידאו נוראית שעובדת בקושי ב50% מהמקרים, וזה אחרי שמתעסקים במערכת שמבקשת כל שלישי וחמישי באיזה פורמט להשתמש, בגלל שהם התעצלו על מערכת וידאו מבוססת פלאש כמו כל אתר רציני (וסליחה ויגיימס, אבל זה נכון גם לגביכם, למרות שאתם לא לגמרי אתר שמבוסס על סרטונים).
    ו-moonjib, קצת נמאס לשמוע כל פעם מה לא בסדר בצורה הכי לא קונסטרוקטיבית שאפשר. או שתבחר למלא את התלונות שלך בתוכן, או שתפסיק להתלונן כבר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    האמת היא שאני מחבב מאוד את GameTrailers. הם רק צריכים לתקן כמה בעיות טכנולוגיות, כפי שציינת, אבל עושים עבודה מצויינת בשאר האספקטים. ראיתם את סדרה הרטרוספקטיבה על זלדה שלהם? מדהים!
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הרשמה