תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    שלב ראשון: הקלטת דמו.
    בשלב הראשון להוצאת פראגים מהמשחק לוידאו צריך להקליט אותם! (כן, זה בא עוד לפני הפראג עצמו... )
    לפני שמתחילים להקליט, יש צורך בשינוי מספר הגדרות:
    כדאי לשנות את קצב ה- FPS שבהם מוקלטים הפראגים כדי לאפשר עריכה נוחה יותר בעתיד. עושים זאת ע"י פתיחת קובץ ה- UT2004.ini שנמצא בתקיית system של המשחק ומחפשים את השורות הבאות בעזרת Ctrl+F

NetServerMaxTickRate=30
    LanServerMaxTickrate=30

שנו בשתיהן את ה-30 ל-60, ושמרו את הקובץ.
    עכשיו אתם מוכנים להקליט דמואים (הקלטות משחקים)!

כדי להקליט דמו, הקישו בתחילת המשחק את הפקודה demorec XXX בקונסול, כאשר XXX מוחלף ע"י כל שם שתבחרו. מבחינה אישית, אני בתחילת כל משחק, כמעט אוטומטית, מקליט דמו שקורים לו movie. במשחקים הבאים אני מקליט שוב על אותו השם. ברגע שתפסתי פראג מעניין, אני מפסיק להקליט על השם movie ועובר ל- movie1 וכן הלאה... בסוף כל שבוע אני יושב, מסתכל על הדמואים ומוציא את הפראגים הטובים. אחרי הוצאת הפראגים, אני משנה את שם הקובץ של כל דמו כך שיזכיר לי איזה פראג נמצא בו ובאיזה נקודת זמן הוא במשחק. השיטה חוסכת מקום בדיסק הקשיח כמו גם בלגן בתקיית הדמואים - יש דמואים אך ורק של פראגים. אין המוני הקלטות של כל המשחקים ששיחקתם אי פעם, והנגישות לפראגים קלה מאוד.

שלב שני: הוצאת הפראג.
    *תוכנה מומלצת לשלב זה: rypelcam*
    ניתן להוריד את התוכנה בצורה חינמית מפה: הורדה. היא שוקלת כ-100KB וכוללת 2 קבצים - קובץ אחד שמים בתקיית system של UT2004 וקובץ שמסביר על התוכנה ועל התקנתה. מומלץ לקרוא. כדי לסיים את התקנת התוכנה גשו לתקיית system של המשחק, כנסו לקובץ user.ini והחליפו את כל השורות שבהן כתוב

DemoMenuClass=GUI2K4.UT2K4DemoPlayback

ל- DemoMenuClass=Cam.CamDemoPage

והרי לכם התוכנה מותקנת.

אז הגיע סוף השבוע, ויש לכם כמה וכמה דמואים שאתם רוצים לבדוק. לפני שמוציאים את הפראג, חשוב לשנות כמה הגדרות במשחק כדי להבטיח שהוא יוצא באיכות הטובה ביותר: כדאי להעלות את כל האפשרויות הגרפיות למקסימום ולהוריד את הרזולוציה ל- 800 על 600. אל דאגה, המשחק לא יקרטע בגלל ההגדרות. הרזולוציה נמוכה כי היא מאפשרת עריכה נוחה יותר בעתיד.
    ישנה אפשרות שבעזרתה אין צורך לשנות את ההגדרות כל פעם מחדש - יוצרים פרופיל נפרד:
    1. לכו לתיקייה system בתקיית ut2004.
    2. הכינו עותק של הקבצים "Default.ini" ו-"DefUser.ini" - בשביל ההגדרות המקוריות.
    3. שנו את השם של Default.ini לשם קובץ כלשהו בסגנון name>_ut.ini>, לדוגמה movie_ut.ini
    4. שנו את השם של DefUser.ini לשם קובץ כלשהו בסגנון name>_user.ini>, לדוגמה movie_user.ini
    5. צרו קיצור-דרך חדש על שולחן העבודה שלכם, שיוביל לקובץ UT2004.exe
    6. כפתור ימני על קיצור הדרך החדש -> מאפיינים, ובשורה שרשום C:\UT2004\System\UT2004.exe, הוסיפו את זה:
    -userini=<name>_user.ini -ini=<name>_ut.ini
    (אם השתמשתם בשמות קבצים שנתתי לעיל, אז זה יהיה userini=movie_user.ini -ini=movie_ut.ini). כמובן שאת ה"<name>" יש להחליף בשם הקובץ המתאים.

עכשיו אתם מוכנים להריץ את הדמו. כדי לעשות כן, ניגשים לתפריט הראשי ובוחרים באפשרות community. משם עוברים לחוצץ demos והרי לכם רשימה מלאה של כל הדמואים בתיקיה, עם פרטים לגבי המפה והשחקן. לוחצים על שם הדמו פעמיים והוא יתחיל לרוץ. מכאן אתם יכולים ללכת ב-2 דרכים - או שתוציאו אותו מנקודת המבט של השחקן, או שתוציאו אותו מנקודת מבט אחרת בעזרת התוכנה המומצלת Rypelcam.
    כדי לצלם את המתרחש, מבעוד מועד מסדרים 2 לחצנים עם פונקציות מיוחדות - אחד יתחיל צילום פריימים לתקיית הscreenshots ואז יעצור אותם. אפשר לסדר את הלחצנים ע"י הפקודות הבאות בקונסול:

set input X dumpframes start
    ו-
    set input Y dumpframes stop

כאשר במקום X שמים את הכפתור שמתחיל את ההקלטה, ובמקום Y את הכפתור שעוצר.

מבט השחקן: כאשר פותחים את הדמו, לוחצים על esc ונפתח פאנל ניהול הדמו. במקרה ולא התקנתם את התוכנה יהיה עליו רק הרצה קדימה, אך, אם כן, יהיו עליו אפשרויות נוספות.
    האפשרות השימושית ביותר בתוכנה הזאת היא אפשרות ה- seek (מוצגת בפאנל כאות S). עם האפשרות הזאת תוכלו להגדיר לדמו דקה מסויימת של המשחק שאליה הוא ירוץ ב- fastforward ויעשה pause כשהוא יגיע. הדבר מאוד שימושי אם זכרתם בערך באיזה דקה הפראג.
    אז הגעתם עד לפראג, מה לעשות עכשיו? הגיעו לנקודת זמן שהיא כ- 5 שניות לפני הנקודה שבה הייתם רוצים להתחיל להקליט, ומשם תתחילו לצלם (שוב, דבר שיקל על העריכה בעתיד).
    הקליטו גם כ-5 שניות לאחר הסיום של הפראג.

מבט של צופה: האפשרות הזאת קיימת אך ורק עם התוכנה rypelcam. לחצו פעמיים esc כדי להפעיל אותה. כדי לדעת יותר על המקשים וכל התוכנה, תוכלו תמיד ללחוץ H או I ולקבל הסבר מפורט, פשוט ויעיל לגבי הכל.
    התוכנה בעצם מאפשר לשחקן להסתובב במפה כאילו הוא צופה במשחק, ומאפשרת לו גם לקבוע נקודות שדרכן תעבור מצלמה במסלול קבוע. כדי להקליט דבר מה, לרוב כדאי להחליט על מסלול קבוע מראש משום שבזמן ההקלטה קשה לזוז.
    כדי לצאת מגוף השחקן ולשוט במפה, לחצו על K. לאחר מכן, כדאי לראות את הפראג מספר פעמים ולהחליט מה רוצים לעשות איתו - באיזה זוית לתפוס, איפה המצלמה תעבור, מתי וכו.... לאחר מכן, עם תחילת הדמו, ליחצו על כפתור ה- pause במקלדת. הוא יעצור את המשחק. לחצו על K והגיעו לנקודה שבה אתם רוצים מהלך המצלמה יתחיל. ליחצו על 5 בnumpad ויופע חץ אדום ירוק - הוא מסמל נקודת מצלמה. שימו לב! כיוון ההסתכלות כמו גם המיקום ישמרו בחץ, וישמשו את תנועת המצלמה מנקודה לנקודה. זיכרו ליצור מסלול ארוך יתר על המידה כדי שיהיה זמן מספיק (שוב, כ-5 שניות) לפני הפראג ואחריו. לאחר שיש לכם לפחות 4 נקודות מצלמה, ליחצו על 9 ב- numpad - הפעולה תיצור מסלול חלק של תנועה בין הנקודות (שימו לב לשים לפחות 4 נקודות. לא יווצר מסלול עם פחות). כעת, כאשר תלחצו על 3 ב- numpad תוכלו לעבור במסלול המבוקש. כל מה שנשאר זה לחכות לרגע המתאים וללחוץ להתחלת ההקלטה ועל 3. יתכן וצטרכו לעשות זאת מספר פעמים כדי להגיע לתזמון המושלם של מיקום המצלמה עם מהלך המשחק....
    אלו הן איינן כל הפקודות של התוכנה, ורצוי לקרוא עוד על כל הכפתורים בעזרת מקשי H ו- I. בנוסף, יש אפשרויות שונות ונוספות ב- esc. איני מתכוון לפרט עליהן משום שהן קשורות יותר לסיגנון, וקל מאוד להבין דרך הממשק מה כל אפשרות מבצעת.
    תמונה מהתוכנה:

שלב שלישי: קידוד לוידאו.
    *תוכנה מומלצת - Virtualdub* לינק - הורדה

כעת תגלו שבתקיית ה- screenshots ישנם מאות צילומים. כל צילום הוא פריים אחד מתוך הפראג, אבל כפי שאתם יודעים, עם תמונות אי אפשר לעשות סרט... לכן צריך להפוך את התמונות לקטע וידאו. כדי לעשות זאת - פתחו את התוכנה המומלצת, תלחצו על File, ואז על Open Video File. לחצו על התמונה הראשונה של הסרט. התוכנה אוטומטית יסדר את כל הפריימים כסרט. אם אתם מתכוונים לערוך סרט, חשוב מאוד שלא תכווצו את הוידאו. הוא אולי ישקול עשרות מגה לשניה, אבל האיכות תישמר. הקידוד יבוא לכל הפראגים בסוף עריכת הסרט. אם אתם רוצים להציג preview של הפראג -לחצו על Video, ואז על Compression. בחרו באפשרות Compress כדי לכווץ את הסרטון. בחרו ב-Divx 4.12 ולחצו על OK.
    כדי לשמור את הקובץ כסרט - לחצו על File, ואז על Save as AVI, בחרו את השם ואת התיקייה שאתם רוצים לשמור ולחצו OK. התוכנה עכשיו ממירה את הפראג ל AVI.

זהו, יש לכם פראג

*קרדיט לBK ול-shooks שחלק מהמדריכים שהם כתבו נלקחו לפה*
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    אבישי משקיען אתה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    כמה הערות:
    1. אפשר במקום כל תחילת משחק להקליד את הפעולה, אפשר לעשות שזה יקליט כל משחק שאתם משחקים אוטומטית.
    פותחים את ה-USER.INI שלכם, מחפשים bautodemorec, ומשנים את כולם ל-True (יש בערך 10-15 כאלה)
    2. אתה מציג את זה כך שכל פראג חייב שיהיה RYPELCAM אקשן. לדעתי לסרט צריך להשתמש בRYPELCAM רק בהתחלה ובסוף, עם כמה יוצאים מן הכלל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא יודע מה איתך, אבל הדבר הזה לא מיועד רק לעורכים של הסרט, אלא גם לאנשים בתחרות הפראגים. יהיה נחמד אם כל אחד יביא את הפראג שלו במין פעמים - פעם אחת מהמבט שלו ופעם אחת עם מה שהוא חושב בrypel.
    בכל אופן, כדאי מאוד להתקין את התוכנה כי היא משנה לחלוטין את הפאנל של ה- esc.
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    חבל לערוך את קבצי ה-INI המקוריים.
    עדיף ליצור פרופילים.
    מדריך קצר (תוסיף להודעה הראשית, בבקשה):
    1. לכו לתיקייה C:\UT2004\System\ (או איפה שהיא מותקנת אצלכם).
    2. הכינו עותק של הקבצים "Default.ini" ו-"DefUser.ini" - בשביל ההגדרות המקוריות.
    3. שנו את השם של Default.ini לשם קובץ כלשהו בסגנון name>_ut.ini>, לדוגמה movie_ut.ini
    4. שנו את השם של DefUser.ini לשם קובץ כלשהו בסגנון name>_user.ini>, לדוגמה movie_user.ini
    5. צרו קיצור-דרך חדש על שולחן העבודה שלכם, שיוביל לקובץ UT2004.exe
    6. כפתור ימני על קיצור הדרך החדש -> מאפיינים, ובשורה שרשום C:\UT2004\System\UT2004.exe, הוסיפו את זה:
    -userini=<name>_user.ini -ini=<name>_ut.ini
    (אם השתמשתם בשמות קבצים שנתתי לעיל, אז זה יהיה userini=movie_user.ini -ini=movie_ut.ini). כמובן שאת ה"<name>" יש להחליף בשם הקובץ המתאים.
    וכעת כאשר תריצו את קיצור-הדרך הזה, יהיה לכם כאילו התקנה חדשה - ככה שתוכלו להגדיר את כל המקשים בהתאם, ולא תצטרכו לדאוג לכך שההגדרות ישונו!

אגב, ב-VirtualDub, כשבוחרים ב-DivX 4.12, אפשר לבחור באיכות לעומת גודל קובץ, עד כמה שאני זוכר, ככל שהמספר שם יותר גדול, הגודל קטן יותר והאיכות פחות טובה.

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    V&#228;kivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    חמוד אבל את השורה שרשמת שצריך לשנות ב-RYPEL

היא נמצאת בכלל ב-user.ini ויש כמה שורות כאלה וצריך לשנות את כולם.

גם הבינד אמור להיות set input ולא set intup או מה שרשמת שם..

עוד מעט אני יעלה פראג שהיה לי לפני 10 דקות ננסה

הנה -

http://www.megaupload.com/?d=34NWQ7HI

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    חמוד אבל את השורה שרשמת שצריך לשנות ב-RYPEL

היא נמצאת בכלל ב-user.ini ויש כמה שורות כאלה וצריך לשנות את כולם.

גם הבינד אמור להיות set input ולא set intup או מה שרשמת שם..

עוד מעט אני יעלה פראג שהיה לי לפני 10 דקות ננסה

הנה -

http://www.megaupload.com/?d=34NWQ7HI

מה עוזר שאתה מעלה לאתר המפגר הזה
    גם ככה כל הזמן "כל המקומות למדינה שלך תפוסים"
    כולם במדינה שלנו מורידים משמה פורנו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    גיא תעלה לרפידשייר כי המגה אפלווד לא רוצה לתת לאנשים להוריד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    המדריך שלי יותר יפה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    חמוד גיא... תאמת ציפיתי לאיזה דאבל אייר ביו או משהו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    האמת שבשבילך, זה ממש לא הריגה יפה:rolleyes:

09/03/2008 - 06/02/1953
    V&#228;kivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    האמת שזה היה המשחק הראשון שלי היום

בפעם הבאה שאני יעלה תצפו למשהו הרבההה יותר מרשים

והאמת היא שלא אמרתי שזה איזה פראג מטורף פשוט רציתי לנסות את המדריך הזה

איך האיכות?

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    ראסמי.. חרא פראג ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    האמת שזה היה המשחק הראשון שלי היום

בפעם הבאה שאני יעלה תצפו למשהו הרבההה יותר מרשים

והאמת היא שלא אמרתי שזה איזה פראג מטורף פשוט רציתי לנסות את המדריך הזה

איך האיכות?
    זה דוגמה מצוינת לסרטון של הפראג שצריך לעלות לאינטרנט

09/03/2008 - 06/02/1953
    V&#228;kivalta!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    יש לי Translocator shot מאיזה 500 מטר באותו משחק בלי זום פשוט לא היה לי כוח להוציא את זה.. אני ישמור את זה לתחרות של הפראג השבועי

וכמו שאמרתי זה היה סתם נסיון.. לקחתי את הפראג הראשון היפה שראיתי..

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    יאללה גיא אני רואה שיש תחרות שמתחילה
    אני גם אתחיל בקרוב (יש לי אוסף של דמואים חמודים )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    מה עם תחרות הפראג המצחיק :E
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    דווקא היה אחלה פראג

לעלות לרפיד HS על בלתי נראה?
    שבט צופי הגבעתי!
    http://zofim.d-p.co.il/IPBNuke/

xtaz says:
    היתה מישי בשכבה שלי

כראו לה רנין

עכשיו אני חושב על זה

לרנין יש תחת מרנין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי [N2]
    מה עם תחרות הפראג המצחיק :E

אני יעלה אחד מחר :clown:

09/03/2008 - 06/02/1953
    V&#228;kivalta!

שתף ב-Google+

הרשמה