תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 99
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    היי חבר'ה,

אני פונה אליכם כי אתם אחת הקהילות הגדולות והפעילות אצלנו כרגע, וכי מדגדג לי באצבעות לסקר את ה- Wii. הבעיה היא שכרגע אין לאף אחד מחברי המערכת את הקונסולה החביבה הזו, או את זלדה.

במקום לחכות למשיח אני מחפש כרגע בן אדם שיכתוב ביקורת על זלדה ל- Wii. הביקורת צריכה לעמוד בקריטריונים המקצועיים הקפדניים שלנו, אבל מכיוון שהיא לא מגיעה מכתב קבוע אפשר להיות קצת פאן-בויים. כמובן שעל ניסוח ועברית תקינה אין שום שאלה. תמורה של ממש אני לא יכול לתת, מלבד חולצה של Vgames והזכות לראות את שמכם מתנוסס בגאון באתר (ואולי גם ב- Ynet). היש מעוניינים?
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    תפנה לרונן כאן.
    יש מישהו אחר?
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    מדיה גיים צריכים לקבל משלח נוסף של ווי השבוע, אולי תוכלו להגיע איתם לאיזה הסכם, או לחילופין שהם ישאילו לכם את אחת הקונסולות שלהם+ימכרו לכם את המשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אוי, אתם גרועים. אתם צריכים שלאחד הכתבים תהיה קונסולה כדי לבקר את משחקיה? וחשבתי שבכל המערכות יש קונסולות משלהן.

הייתי ממליץ על עדי, אבל מכיוון שאין לו את הקונסולה, אני הייתי מוכן לנסות. אמנם לאחרונה אני די קצר בזמן. עד מתי אתם זקוקים לכתבה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    טוב, התחלתי בכתיבת הכתבה, למרות שעדיין לא קיבלתי אישור לכך (עד שאקבל אישור לא יהיה פנאי לכך). העברית שלי טובה, אך קטונתי מלכתוב כתבות כמו שכמה מצטיינים בכך.

אשתדל להיות מקצועי בכתיבה ולא אשמע כמו פאנבוי מתלהב (חחח), אבל עדיין אהיה יותר ענייני מביקורות אשר לא הסכמתי אתם.

יובל, אני אשלח לך זאת להתרשמותך לאחר שאסיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עדכון: כתבתי כבר 351 מילים.

(ג'ימס, תרענן את העמוד)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    אם זה "אגדת זלדה-נסיכת הדמדומים"....
    נסה לא לתת ציון מעל 99,בסדר?
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חחחח אני כבר יודע, פחות או יותר, איזה ציון אני אייעד לו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    נס תפסיק לעברת לזלדה את השמות זה עולה על העצבים! ורונן אל תפגע אבל אני אישית ואני מאמין
    שהרבה אנשים היו מעדיפים לראות את הביקורת של ג'ימז הוא יותר אוביקטיבי והוא גם יותר תואם
    את הגישה שהם של רוב גולשי האתר שהם לא מעריצים של זלדה (אני של נינטנדו אבל לא זלדה)

גם השם מתחיל דומה ג'ף ג'יימז אולי גם הציון יהיה דומה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    ג'יימז לא גמר את שאר המשחקים בסדרה... זו יכולה להיות בעיה. אני מוכן להתנדב, אבל אני לא רוצה להתחיל לכתוב עד שאני יודע שהאפשרות עדיין פנויה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אם ג'ף יכול לבקר את המשחק, אז אני לא?

זו לא תכנית כבקשתך, ודעתו של ג'ימס מונחת במקומה (ואגב, גם הוא הילל את המשחק מאוד), אבל לכל אחד שמורה זכות הדעה. וחוץ מזה, הכתבה אמורה להיות פונה למעריצי הסדרה. אלו שלא מעריצים מלכתחילה המשחק לא בשבילם, לא משנה מה, אז אין טעם לפנות בכתבה אל הקיר.

וחכה, מה אתה שולל, עוד לא קראת את הכתבה שלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    D-Fens, אל תעשה לי את זה, כבר התחלתי לכתוב (581 מילים) חחחח

אם לא הייתי מתחיל אז בכיף.

היי, אולי תכתוב ביקורת על ריימן? או משחק אחר שיש לך שם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    מעוניין גם לשמוע ביקורת מאדם כמו ג'יימז , שהוא לא מעריץ בצורה מיוחדת את הסדרה. מעניין אותי לקרוא ביקורת מאיש שלאו דווקא מכיר כל פרט ומנגונני משחקיות ממשחקים קודמים ואיך המשחק מצליח לעמוד בזכות עצמו בנוסף לההתחברות שלו לשאר משחקי הסדרה.

רונן . תמשי לכתוב את שלך , אם שאר ירצו גם לכתוב , אין מניעה שזה יתפרסם כ"מבט שני" , דבר שכבר הרבה זמן לא קרה.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אבל ויגיימס תפרסם ביקורת אחת למשחק אחד.

ואני בטוח שאתה מעוניין לשמוע דעה פחות מתלהבת מהמשחק, אף פעם לא חשבתי אחרת. שוב, אם ג'ף יכול לבקר, אז לא אני? יש פה קריטריון שאומר שדעה של אוהד כמוני לא נחשבת? שים לב גם מה יובל כתב בתחילת הת'רד.

אני אשלח את הביקורת שלי ליובל והוא ישפוט בעצמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    כ-"מבט שני" זה יכול להיות נחמד. אבל באמת עדיף שהביקורת הראשית תבוצע על ידי מעריץ של הסדרה. זה בכל זאת פרוייקט קהילתי וזה לא שיש אדם אחד על הכוכב הזה שבאמת מחכה לאיזה ביקורת בשביל לדעת אם הוא צריך לקנות את זלדה בשביל ה-Wii שלו. בהתחשב במשחקים האחרים שקיימים כרגע על הקונסולה זה יותר בשביל לדעת אם לקנות Wii בשביל שיהיה לו את זלדה. ואת השיקול של אם להוציא 3000 שקל על קונסולה שעולה 250$ כל אחד יכול לעשות לבד. זה סתם משהו בשביל הכיף. מה שכן, אני כבר תופס מקום לפני כולם בשביל לכתוב את הקטילה על הביקורת של רונן. או איך שאני אוהב לקרוא לזה - "100 סיבות למה לזלדה לא מגיע 100" (אני כבר ב-65).

אבל בחייאת, רונן, לאן אתה טס? לא פיקפקת בעובדה שג`ף סיים את המשחק לפני שהוא עשה את הביקורת? אולי עדיף שאתה תסיים אותו לפני שאתה רושם?

עד כמה שהבנתי D-fens מכיר את הסדרה לכל אורכה והוא גם השתתף בכתיבה באתר gcisrael. לדעתי הוא יהיה מצויין לכתיבת הביקורת אבל בסופו של דבר הדעות שלנו לגבי מי צריך לכתוב את הביקורת לא שוות כלום. רונן צודק, לכל אחד שמורה הדעה שלו. כל מי שרוצה לרשום ביקורת שירשום, יגיש ל-Choopy וזה כבר ייבחר איזו לפרסם.

ורונן, בגלל שאני מעדיף שאתה תזכה (בשביל שיהיה לי את מי לקטול) אז תרשה לי לתת לך כמה טיפים בנוגע לציון הסופי, אנחנו לא רוצים שהביקורת שלך תיזרק לפח עקב בעיה טכנית -

הציון הסופי הוא עד 3 ספרות כאשר 100 הוא הציון הגבוה ביותר.
    הציון הסופי חייב להיות מורכב מספרות בלבד ("נינטנדו גאונה" זה לא ציון).
    הציון הסופי אינו מורכב מממוצע שאר הציונים כפול המשקל של ג`ף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חחחחחחחחחחחחחחחחח

יש לי תחושה שתהיה מופתע מהביקורת. אתם ממהרים לשלול לפני שקראתם אותה.

אני משתדל לזרוק נתונים אובייקטיבים בכתבה, ופה ושם אני חווה את דעתי עליהם.

ולא, המשחק לא יקבל 100, גם תמיד הודיתי שאני די מסכים עם הביקורת של מאט שנתן לה 9.5. אפילו לא כתבתי שנינטנדו גאונה.

וחוץ מזה, אתה התלהבת מהמשחק גם כן, לא פחות ממני, או שיש לך זיכרון קצר וההתלהבות שלך מצטננת לאחר שאתה מסיים משחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    מה דעתכם על איזו ביקורת משותפת ומגניבה במיוחד? זה רעיון שצריך לחשוב איך עושים, אבל זה יכול לצאת אחלה של דבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    רונן , לא פסלתי את הביקורת שלך , להפך. נוצר מצב שמאפשר מספר ביקורות פוטנציאלות אז למה לא?
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רונן על מי אתה עובד, לפי המגילות שלך בפורום הישן אתה כותב 20000 מילים בדקה,
    חוץ מזה אתה בשעה ה-397 של המשחק ועדין לא עברת את הדנג'ן הראשון

כולנו יודעים שהיית נותן לזלדה 100 גם אם כל המשחקיות הייתה להשתמש בשלט של ה-WII בלצייר דברים על לוח ריק כשלינק מחזיק טוש לורד בחור של התחת והשלט שולט באגן שלו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חחחחחחחחחחח

ד"ר, להגיב בפורום ולכתוב ביקורת זה לא אותו דבר. הדבר השני יותר קשה, צריך להיצמד לחוקיות מסוימת. די סיימתי את הביקורת, עם למעלה מאלף מילים.

וג'ימס, הגעתי למקדש אחד לפני האחרון, אני חושב שזה מספיק כדי שאדע לבקר את המשחק. אני רק תוהה אם ג'ף הגיע עד הלום, כדי לראות עד כמה הוא יכול להיות מגניב.

ואני כבר 80 שעות בתוך המשחק. אני לא מאמין שאלו שסיימו אותו ב-40 שעות לא רצו בתוכו, לפחות הרבה יותר ממני. אני הרשיתי לעצמי להתמזמז קצת במשחק ו"לראות עולם", מה שנקרא.

קאז, בשביל מה צריך כמה ביקורות לאותו משחק באתר אחד? בשביל מה זה טוב? זה לא מקובל, אלא אם כן זהו אתר האוסף ביקורות גולשים. למרבה המזל, הווי מציעה כמה משחקי השקה כך לכל אחד יהיה מה לבקר.

ג'ימס, למשל, יכול לבקר בכיף את ריימן, ודי-פנס, אההה... די-פנס יכול לקנות ממני את מונקי בול ולבקר אותו ;)

הצלחתי להתחבר לחנות הווירטואלית בלי בעיה עכשיו.

ד"ר, אתה טועה בקשר למריו ברוס, זה לא המשחק שאמרת לי עליו במסנג'ר, אלא זה הפלטפורמה.

ויש גם סטריט פייטר 2!
    שתף ב-Google+

הרשמה