תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    זה היה עוד ערב סגרירי במקצת, הוא ישב והוריד עוד שוט של גוני ווקר. "למה הייתי צריך את זה" חשב לעצמו.' במקום לכנס את כולם הייתי לוקח אחריות על עצמי ובוחר לבד, עכשיו יש לי את המטומטמים האלה על הראש'. 'נכון ראו לא מתרוממת סמקדאון בירידה מתמדת וECW אווו בשביל זה אני צריך עוד שוט'. בעודו שקוע במחשבותיו נשמע מוזיקה מוכרת "הנה בא הכסף הנה בא הכסף" ונקישות ריקוד קלות נשמעו קרובות מתמיד. 'אבא כולם כבר ערוכים ומזומנים בשולחן העגול, ואם כבר מדברים על מזומנים אני צריך 20 אלף לשומרים'. 'אין בעיה בן, עבודה טובה. רק שאלה אחת מי השומרים?'. 'קאלי כי הוא גדול וחזק ודברי כי רק הוא דובר את השפה הלא מובנת של קאלי'."הנה הולך הכסף הנה הולך הכסף".
    וינס לקח נשימה עמוקה ופתח את הדלת, ממולו הוא ראה סביב השולחן העגול רשימה מפוארת של מתאבקיו רנדי, אדג, באטיסטה, לאשלי, סינה, ההארדיז וטטנקה ישבו עם מקטרת משונה ביד ועוד רבים וטובים. וינס התיישב שלפתע "האם אתם מוכנים!?, וינס התבלבל מעט. "האם אתם מוכנים!?, גברותי ורבותי צופים באולם ועוד מיליונים שצופים סביב העולם האם אתם מוכנים!?... וינס התעשת טריפל 'אתה מוכן להפסיק עם השטויות!?. 'היי וינס', קול אחר דיבר, אנחנו כבר זכינו בראמבל אחד או שניים אז הישיבה הזאת לא כל כך מעניינת אותנו', 'וחוץ מזה יש לנו דברים יותר חשובים לעשות ואם זה לא מקובל עליך "יש לנו רק שתי מילים לומר לך **** **** **!!. 'יופי שון, יאללה בוא נלך לזרוק קקי על עוברי אורח תמימים חחחח'.וינס איבד מעט משלותו אבל במחשבה שנייה עדיף בלי שני הליצניים האלה.' "ווווווווואו" דבר כזה עוד לא ראיתי "וווווווואו", מה אתה אומר פייפר'.' אם אני הייתי פרוע אז שני אלה זה הדבר האמיתי, שווה להיות נשוי לבת של הבוס חח'. וינס רתח מזעם 'פלייר אתה מזמן כבר לא נער והפעם האחרונה שהיית בטבע זה בטיול של הבית אבות, ופייפר הדבר היחיד שפרוע זה הרגלי האכילה שלך אתה נראה כמו בלון מהלך!, 'דברי תראה להם את הדרך החוצה'.זה רק מה שחסר לי שני קשישים שיזכו בראמבל'.
    שקט השתרר באולם. 'אז כמו שהבנתם כינסתי את כולכם כדי להתייעץ עמכם מי יזכה בראמבל, ההצבעה הנה אישית ולאחר שכתבתם בפתק הכניסו אותו לכובע של טרבור מורדך'. לאחר דקות אחדות נגמרה ההצבעה.
    'אוקיי נתחיל איתך סינה מי לדעתך צריך לזכות בראמבל?'. 'לפי דעתי המפקד "האלוף כבר כאן", אז לא צריך לערוך בכלל ראמבל'. בוא נעשה מופע לחיילים במקום המפקד!'. 'אין צורך להצדיע , תודה אבל אני נוותר על הרעיון' באטיסטה מה דעתך?'. 'לא איכפת לי, אני "החיה" אני האלוף, לא איכפת לי, אני מתגעגע לטריפל ופלייר' אמר בקול יבבני. 'לאשלי אתה אלוף אמיתי אלוף עם ביציים מי לדעתך צריך לזכות?'.'אני'. 'מה זאת אומרת אתה, אתה אלוף הECW!?'. 'אתה עבדת עליי וינס הבאת לי אליפות מסריחה שאף אחד לא רצה בסוף אני אגמור כמו ביג שואו' צעק. 'מה תפרוש לאחר פציעה' שאל סאבו.
    'לא שמן' פרץ לאשלי בדמעות. וינס חטף כאב חד בראש כסימן למיגרנה עתידית. אבל כבעל אימפריה של מליארדי דולרים הוא לא יאבד עשתנות בקלות. 'בנואה כאחד שזכה בראמבל, מה דעתך?'.
    'לפי דעתי צריך לתת לצאבו חברי הטוב לזכות לזכרו של אדי'. 'עשינו את זה בעבר עם ריי, ולפי דעתי צריך להניח לאדי לשכב בשלום' הפתיע רנדי אורטון שידוע בשחצנותו המופלגת, והוסיף 'אני צריך לזכות כמחסל האגדות זה חייב להופיע ברזומה האדיר שלי'. 'כן כן אני ורנדי נזכה ואז בראו שלאחר מכן נעשה סקס בשידור ישיר' הוסיף אדג בהתלהבות. פלאש של מצלמות הופיע לרגע וMNM קמו ' שמע וינס אנחנו יודעים שהישיבה הזאת סופר חשובה אבל יש לנו כאילו צלומים לקולקציה של וראסצה אז אנחנו חייבים לזוז צאו בונבון'.
    חצי דקה אחרי הגיח שיין בריצה 'אבא לקחו את המאני מזומני'. וינס שעצביו כבר עלו לגבהים חדשים 'מי מי לקח את הכסף!!' שאג. 'אוי דוג נראה לי שעלו עלינו בוא נברח'. 'דברי תגיד לקאלי שיתפוס את קריים טיים'. 'בויאקצה קריים טיים', קאלי ביצע את ההוראת בקלילות מופלאה והחזיר את קריים טיים לאולם. ,קריים טיים אתם הולכים עכשיו לחדר המיוחד' צעק וינס. 'פינלי!'. "אני אוהב לריב" ענה. 'כן אני יודע שאתה אוהב לריב אז קח את השאנלי ואת אומגה שמשחק כדורגל עם השוורים בחוץ ותטפלו בקריים טיים בחדר המיוחד!'. וינס הוריד עוד שוט של גוני ונרגע.
    'רוב מה דעתך?'..... רוב?. 'שמע מר בוס גדול השם הוא "ר-ו-ב ו-א-ן ד-א-ם", ולפי דעתי אני צריך לנצח אם אתה רוצה שאני יחתום על חוזה חדש'. 'אין סיכוי רק הארדקור אמיתי כמוני צריך לזכות' הגיב הולי. 'הארדקור מה אתה צוחק עליי אתה מזמן לא הארדקור, אני ומר מקל לוקחים אותך בכל זמן נתון' גיחח אקסו גיים דגן. 'אקסו אני מזמין אותך לקרב הארדקור עכשיו אתה ומר מקל נגדי ונגד טסט'. 'בואו נירגע כולם' הרגיע וינס. 'אני צריך דעה של אגדה אמיתית קיין איפה אחיך?'. קיין שידוע כאחד שלא

מרבה לדבר הצביע על החדר הצדדי. 'אל תגיד לי שהוא שוב ישן בארון קבורה, אמרתי לו שיפסיק עם ההרגל הזה עוד ב1993' אמר וינס המתוסכל. 'היי וינס לי יש בחירות מעניינות ובניגוד לאחרים פה אני לא בחרתי בעצמי' חייך פולי. 'סוף סוף מישהו בלי אגו נפוח דבר מייק'. 'אוקיי יש את מנקנייד, קקטוס גק, והבחור האהוב עליי במיוחד דווד לאב'. וינס הגיב במבט עקום.'היי אם מדברים על האהבה מה איתי מכונת האהבה במשקל מאתיים קילו?' התפרץ ויסרה. ' אין לנו סיכוי אחי זה בגלל שאנחנו שחורים בוא נצטרף לקריים טיים' ענה לו שלטון. ' הישיבה הזאת "זה לא קול" אני גם הולך הביתה' טרק קרליטו את הדלת. וינס הסתכל סביב וחיפש ישועה פתאום קלט את כריס מאסטרס מביט על עצמו במראה. היאוש הצטבר בליבו ובצעד נואש הוא החליט לקרוא את הפתקים.
    לאחר 5 דקות של ספירה דיבר וינס עם ביטחון עצמי. ' תודה לכולם שהגעתם לפה ועזרתם לי להחליט, לאחר ששמעתי וקראתי את דעותיכם הגעתי להחלטה שאותה רשמתי על פתק זה והיא"........". מרררררררר קנדי נשמע קריאה ומר קנדי כולו מריח ריח נורא נכנס לחדר. 'קנדי מה לעזאזל קרה לך?' שאל וינס. ' כמה ילדים זרקו עליי קקה בחוץ אבל זה כלום העיקר שמררררררר קנדי יזכה בראמבל'. 'עם הריח שלך הדבר היחיד שתזכה בו היום הוא למקלחת, אני לעומת זאת צריך לזכות כי אני MVP הכוכב החדש פה'. 'תקשיב לי אחוקי ותקשיב לי טוב המלך בוקר הראשון צריך לזכות כיאה למעמד המלוכה נכון לולר?, לולר!!!'. לולר שהיה עסוק בפלרטוט עם ה"מלכה" שארמל לא כל כך היה בריכוז, וכנראה לא ראה את הנתין ווליאם ריגל מגיח מאחור עם אגרופן ביד.
    'תודה לכם על ההצעות אבל ההחלטה כבר פה בידי והיא ".....". 'חכה וינס' הפריע יוגין. 'לא כדאי לעשות סקר קהל ולשמור את התוצאות בסוד או לחלופין להביא כוכב האיבקות אגדי כמו גולדברג או כריס גירקו כדי שהקהל ייצא מגדרו?'. 'ואו יוגין אם הייתי יודע שאתה כזה חכם אולי הייתי שואל אותך מהתחלה או לחלופין ממנה אותך למנהל של ECW אבל ההחלטה כבר נקבעה והזוכה לשנת 2008 הוא לא אחר מאשר...... ערפל סמיך כיסה את אולם הישיבות ומוזיקה מפחידה נשמעה ברקע נשמעה צרחה ואז נשמע קול " אני הבוגימן ואני בא לתפוס אותכם". כולם ברחו בריצה מהחדר, ורק קאלי המבולבל משהו נשאר עומד. הבוגימן התקרב אליו והם עמדו פנים מול פנים. קאלי נראה דרוך שלפתע..... "עזבו אותי מהחרא הזה אני זקן מדי לשטויות האלה" אמר הבוגימן ויצא מהחדר.
    קאלי מצא את עצמו לבד בחדר הישיבות הענק. הוא התקרב לשולחן של וינס פתח את הפתק. ' בחירה מעניינת מאוד וינס חבל רק שאני יודע אנגלית חחח'. קאלי זרק את הפתק לקח פתק חדש מילא את שמו והכניס למעטפה. לאחר מכן יצא עם הזריחה לרחובות ניו יורק כדי לשתות איזה צאי הודי במסעדה הקרובה.....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    גדול חחחחחחחח!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    ירושלים
    חחחחחחח אהבתי
    אוהד מס' 1 של MAN UTD

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    מגניב מתי יוצאת המהדורה הבאה? (;
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    LOL ממש אהבתי..
    אני כבר מחכה למהדורה הבאה..;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    באמת מתי יוצאת ההודעה הבאה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    המהדורה הבאה תצא שאני יחזור מהחופשה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    תעשה חיים ופעם הבא אני רוצה לראות יותר פעילות מDXXXX!! (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    במהתעסוק המהדורה הבאה?
    בפייפרויו אחר? או אולי מי צריך להיות GM ללילה אחד?
    או שאולי תמשיך לספר את מעללי קאלי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    האמת שהרעיון עלה לי ספונטני אבל GM ליום אחד נשמע מעניין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    בלי להתמהמה ישר למהדורה השנייה ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    חחחחח גדול אהבתי ^__^ מחכה למהדורה הבאה בקוצר רוח X _ X
    שתף ב-Google+

הרשמה