תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אשדוד
    האם ה- stealth mode בכלל שימושי למונק? כי אני כמונק לא משתמש בזה. אין לי סניק אטאקס ואין לי שום צורך להתגנב דרך אויבים כשבסך הכל אצטרך לרוב להילחם בכולם. מה השימוש של ההתגנבות עם המונק? או שאולי בכלל לא צריך את זה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    פשוט כדי להתגנב...

מונק לא לובש שריון ולא מחזיק מגן ככה שאין לו מינוסים והוא יכול להגיע לכמות נכבדת בסקיל הזה.

אז נכון, אין סניקים... אבל עדיין, התחבאות זה שימושי בהרבה מקרים. רוצה ללכת קדימה לבדוק אם יש אויבים? רוצה להתחבא ולהקשיב למה אנשים מדברים(במולטי) וכו' וכו'..

חוץ מזה שכשאתה נותן מכה מהתחבאות האויב שלך נחשב Flat-Footed והוא לא מוסיף את הAC מהDEX ועוד כמה בונוסים... בקיצור זה כיף לתת Stunning fists כשלאויב אין מושג מה קורה :clown:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אשדוד
    תודה. אשתמש בזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    בנוסף תחשוב על שאר האופציות , בעזרת הנזיר המתגנב אתה יכול להגיע ישר למטיל הלחשים ולטפל
    בו קודם .
    בנוסף אם העובדה שאין סנייק כלכך מפריע לך קח דרגות בנוכל או במתנקש ותנסה את זה ככה.
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    קח רמה אחת של shadow dancer ותוכל להתגנב כשאנשים מסתכלים עליך כול עוד אין להם true seeing. אם תצטייד בכמה מגילות של ביטול קסמים תוכל לכסח להם את הצורה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    חוץ מבקמפיין שבו יש חבורה של הדיוטים שאתה צריך לטפל בהם, תמיד שימושי להתגנב מפעם לפעם.

הפעם היחידה שהתגנבתי בקמפיין היא לקחת איזה חפץ שהפך NPC-ים מסביבי לעויינים...
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    .agh burzum-ishi krimpatul
    שתף ב-Google+

הרשמה