תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 35
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    זוכרים אותי :0?! טוב פתחתי דיון בגיימר ואני רואה שם אף אחד אז באתי לפה...
    רציתי לדעת למי יש 2142 והאם כדאי לקנות את המשחק אם לא אהבתי תבטא ותדמו... כי שמעתי מכמה אנשים שהמשחק טוב
    מה אתם אומרים?

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי soldier
    זוכרים אותי :0?! טוב פתחתי דיון בגיימר ואני רואה שם אף אחד אז באתי לפה...
    רציתי לדעת למי יש 2142 והאם כדאי לקנות את המשחק אם לא אהבתי תבטא ותדמו... כי שמעתי מכמה אנשים שהמשחק טוב
    מה אתם אומרים?
    ותוכל לשמוע מכמה אנשים אחרים שהמשחק לא טוב (כולל מאנשים ששיחקו בגרסה מלאה שלו - לכל מי שמתכוון לקפוץ עלי). לא אהבת את הדמו? אל תקנה, או שתסתכן בבזבוז 220 שקל.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אז המשחק נשאר מחורבן :/?

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    נכתב במקור על ידי soldier
    אז המשחק נשאר מחורבן :/?
    הוא לא אמר שהמשחק מחורבן פשוט יש אנשים שיש להם את המלא ולא אהבו וגם ההפך אז פשוט אם לא אהבתה את הדמו אז מה יעזור המלא ???

הרי המחשק המלא לא ניראה כל כך שונה מהדמו לא?
    *המשחק

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    האנשים שאוהבים את 2142 טוענים שהדמו לא מייצג. אני לא יכול לדעת מה ההרגשה במפה טובה כמו קרקנד, אז אני לא יודע אם הוא יכול להנות או לא. בכל זאת, אם שיחקת בBF2 מומלץ שתוותר על החוויה של 2142, זה בעקרון אותו הסיפור.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אם יש לך את BF2 לא מומלץ לקנות
    אם אין לך אז תקנה את זה
    זה בקיצור

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רננה 3>
    אסף D:
    לי קנו תמשחק בארהב.. אבל אנלא ממליץ לך לקנות לפני שאתה רואה את המשחק המלא... כי הדמו באמת לא מייצג.. זב גם מפה שאני שונא :X
    קלימרו.
    הרצועה ז"ל.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    טוב אז אני לא אקנה :/// נחזור לבטלפילד 2 ומודים

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי irishGTA
    אסף D:
    לי קנו תמשחק בארהב.. אבל אנלא ממליץ לך לקנות לפני שאתה רואה את המשחק המלא... כי הדמו באמת לא מייצג.. זב גם מפה שאני שונא :X
    גם לי קנו שם ב180 שקל זול יחסית זה נחמד אבל מתישהו כל הקטע הזה עם האנלוקים מעצבן שאתה ברמות גבוהות ולוקח זמן לעלות לבל או שאתה לא חורש שעתיים ביום זה מעצבן אבל אני אהבתי את המשחקיות החדשה ואת הטיטן מוד למרות שגם זה בשלב מסויים כבר משעמם אבל אני משחק בכמה משחקים ביחד ועכשיו התחלתי לשחק בCS עם צ'יטים

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי PiTaMar
    ועכשיו התחלתי לשחק בCS עם צ'יטים
    הנה, בבקשה, זה מה שקורה למי שקונה את 2142.
    אתם רוצים לגמור כמו איתמר?

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי Mad-D1ck
    הנה, בבקשה, זה מה שקורה למי שקונה את 2142.
    אתם רוצים לגמור כמו איתמר?
    אהה והCS פרוץ ואני עכשיו התחלתי לשחק גם UT2004

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    רחובות
    עזוב מה כולם אומרים גם אני שיחקתי בדמו ולא אהבתי ובכל זאת לקחתי סיכון וקניתי 2142 ולא האמנתי איזה הבדל בין הדמו למשחק עצמו משחק חיה!!!!!!!!! הכי טוב שיצא להם בתור אחד ששיחק ב2 הוא הרבה יותר טוב לדעתי... קח סיכון קנה אותו מקסימום הלכו מאתיים שקל לא מתים מזה

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    שמעת כבר מספיק על EGAY לא??? מה ציפית שיהיה משחק ענק שמותך את גבולות המציאות ומספק לך הנאה עד כדי אורגזמה ופיצוץ חושים???
    אז בוא אני אומר לך מאחד שהיה טמבל מספיק וקנה את המשחק (כי יש לי עבודה) שהוא אחד האכזבות!!! הגרפיקה שלו לא שונה מבאטל 2 המשחקיות על הפני ויש שם כל מיני כלי רכב ששמו אותם כמה פריקים שראו טיפ טיפה יותר מידי מלחמת הכוכבים (בשביל מה אלוקים בשביל מה כלי נשק צריך רגליים????????? מה הם לא שמעו על גלגלים???? ולמה טנק מרחף למה???) כל מיני קשקושים ששמו שמה רק בכדי שיהיה מאגניב וימשוך אנשים לקנות אותו לא מושקע לא ממצא את הפונטציאל המשחקיות לא זורמת ונתקעת בכל שטות. סאונד אפקט על הפנים שחבל!!! אפקטים חלשים ביותר (ויש לי מחשב דיי טוב דווקא!) איכויות של שטויות קטנות אפילו כמו חלון התפריט או המיני מפה אפילו לא מתקרב לאיכות ולגאונות של באטל 2.
    בקיצור אחי:
    תקנו את המשחק שאני לא ארגיש פראייר!!!!

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי טלקה
    שמעת כבר מספיק על EGAY לא??? מה ציפית שיהיה משחק ענק שמותך את גבולות המציאות ומספק לך הנאה עד כדי אורגזמה ופיצוץ חושים???
    אז בוא אני אומר לך מאחד שהיה טמבל מספיק וקנה את המשחק (כי יש לי עבודה) שהוא אחד האכזבות!!! הגרפיקה שלו לא שונה מבאטל 2 המשחקיות על הפני ויש שם כל מיני כלי רכב ששמו אותם כמה פריקים שראו טיפ טיפה יותר מידי מלחמת הכוכבים (בשביל מה אלוקים בשביל מה כלי נשק צריך רגליים????????? מה הם לא שמעו על גלגלים???? ולמה טנק מרחף למה???) כל מיני קשקושים ששמו שמה רק בכדי שיהיה מאגניב וימשוך אנשים לקנות אותו לא מושקע לא ממצא את הפונטציאל המשחקיות לא זורמת ונתקעת בכל שטות. סאונד אפקט על הפנים שחבל!!! אפקטים חלשים ביותר (ויש לי מחשב דיי טוב דווקא!) איכויות של שטויות קטנות אפילו כמו חלון התפריט או המיני מפה אפילו לא מתקרב לאיכות ולגאונות של באטל 2.
    בקיצור אחי:
    עוד הבחנה של גאון..

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי טלקה
    בקיצור אחי:
    עייייייייייייים?

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי aviOneManArmy
    עוד הבחנה של גאון..
    ומי הגאון האמיתי, אתה?

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    ומי הגאון האמיתי, אתה?
    לא גאון.. אבל רמת הנסיון שלי ב-2142 מספיקה בשביל לדעת מי גאון..
    מה שבטוח זה שהבחור בלבל את הביצים.. בדיוק כמוך

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי aviOneManArmy
    לא גאון.. אבל רמת הנסיון שלי ב-2142 מספיקה בשביל לדעת מי גאון..
    מה שבטוח זה שהבחור בלבל את הביצים.. בדיוק כמוך
    כה אמר גאון הדור שאחרי BF2 עדיין טוען שלEA יש תמיכה טובה.
    ושלא תבין אותי לא נכון, אני לא מסכים עם הבחור ההוא על רוב הדברים שהוא אמר, אבל אתה לא יותר טוב ממנו.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    כה אמר גאון הדור שאחרי BF2 עדיין טוען שלEA יש תמיכה טובה.
    ושלא תבין אותי לא נכון, אני לא מסכים עם הבחור ההוא על רוב הדברים שהוא אמר, אבל אתה לא יותר טוב ממנו.
    אסף, מי היה מזיין את השכל על 2142 בגיימר (חוץ ממך)? אני!!!! וזה היה אחרי הבטא המגעילה, אחרי הדמו, וכמובן אחרי BF2. אבל המשחק עצמו שונה לגמריייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
    תקלוט כבר, כל עוד לא שיחקת במשחק המלא אין לך שום זכות לבקר אותו. ואני בדיוק באותו ראש איתך בנוגע ל EA ולחרא תמיכה שלהם ולעוול שעשו לBF2.

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אני אגיד את זה בשתי מילים אחלה משחק
    יש כאלה שאוהבים אותו וכאלה שלא טבעי כמו בכל משחק

הרשמה