תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    או למי שמחפש שנינות בכותרת שלו - "OOTS, כי אוף טופיק מרגיז מנהלים* "
    הקומיקס מופיע ברשימת הקומיקסים המומלצים ~שם~ למעלה, והוא אכן מומלץ, בעיקר למי שמכיר משחקי תפקידים ומבוכים ודרקונים ספציפית - אבל לא רק. למרות זאת, מי שלא מכיר את המשחק יפספס הרבה דברים. קישור
    אם אתם לא מכירים את הקומיקס, הכנסו מיד והתחילו לקרוא את כולו מהראשון לאחרון.

ועכשיו, כשכולנו מכירים את הקומיקס, מה דעתם עליו? אני חושב שכמעט תמיד ההומור בו מאוד מוצלח, למרות שלפעמים ההומור בא על חשבון ההגיון בצורה מוגזמת (כמו שאלן הזכיר את הספייס גירלס לפני כמה סטריפים). אני חושב שהוא גם נשאר טוב מההתחלה, לעומת CAD שהדרדר בזמן האחרון, והפסקתי לקרוא אותו. בעיקר בגלל העליה בבדיחות אלימות ויזואלית.

וקצת על הסטריפ האחרון (ספויילרים)
    הסטריפ היה ממש טוב, אבל העניין של "הרע מפסיד מנסה בשניות האחרונות להסית את הטוב" היה קצת מוגזם בכל זאת, למרות שנייל עשה את זה לא רע בכלל. ובכול זאת, העיקר שהאלי חזרה לדבר. אם כבר, בפורומים של OOTS מישהו תירגם את כל מה שהאלי אמרה בג'יבריש בסטריפ הזה, אבל מה שהיא אמרה לא מספיק מעניין בשביל שאני אביא את זה פה. כנראה שאם היא הייתה אומרת משהו חשוב הכותב היה טורח שנראה את זה איכשהו.

*ואם לא מנהלים, אז זה עלול להרגיז מנהלת מסוימת שעוברים לנושא אחר בתוך דיון הסטריפ שלה. והיא עלולה להיות רכושנית בנושא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    CAD השתפר מעט בזמן באחרון, אבל הוא ממשיך לעשות סיפורים במקום סטריפים בודדים מצחיקים. לפעמים זה עובד, אבל בכללי היה יותר טוב קודם. אולי הוא יחזור לזה אחרי שהוא מסיים את הסיפור כרגע.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני מסכים לגמרי, CAD בירידה יחסית (נראה לי ש-"תראו, אית'ן ממש מטורף ודברים" קצת ממצה את עצמו), אבל OOTS שומר על רמה גבוהה ומצוינת מאז ההתחלה.
    אהבתי מאוד את הסטריפ האחרון, לדעתי הוא זרם היטב. הוא גם סטריפ נוסף בסדרה של קליימקסים רציניים למדי שנכנסים עכשיו, והיוצר (ריק) מצליח לעשות כל אחד "שיאי" מספיק בפני עצמו - למשל, זה היה גאוני מצידו לעבור לסיפור של אלן ות'וג מיד אחרי ההתרחשות העמוסה בחדר של היילי, כי ככה הוא יצר מרווח נשימה בו נרגענו קצת לפני השיא הנוכחי עם ההכרזה הבומבסטית של היילי. תארו לכם שזה היה קורה סתם סטריפ אחרי סטריפ.
    בקיצור, האיש יודע לספר סיפור ואני מאוד מעריך את זה. גם קניתי את גרסאות העץ המת של הוובקומיקס, כולל On the Origins of PCs, שהוא מצוין ומומלץ. וגם את משחק הלוח קניתי, כי אני מלא אמון באיש הזה, וגם כאן לא התאכזבתי. יודעים מה, בקרוב ביקורת על משחק הלוח בפורום משחקי תפקידים שולחניים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    יפו
    של האיש הזה.

אני בעיקר אוהב את ההומור הגרפי של הקומיקס, בייחוד כשהוא משתמש בגרפיקה הזו לבדיחות פנימיות (כמו הקטע עם צבעי הפסטל בשביל לציין אגדות, למשל)

אבל בזכות ההודעה הזו חזרתי לקרוא את כל מה שפספסתי. רק חבל שאין לו RSS, שיהיה אפשר לעקוב כמו שצריך אחרי הקומיקס.

בכלל, להרבה וובקומיקסים חסר RSS.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    *מריח רמיזה באוויר*
    עוד יהיה לנו.
    שתף ב-Google+

הרשמה