תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    קטעי משחקיות וראיונות עם מפתחי Halo 3!

לפרטי ההורדה המלאים לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    הסרטון הרשים אותי. מראה שצות הפיתוח של באנג'י מנסה לחשוב ולעבוד על הפרטים הקטנים.
    החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ראיתי אותו שבוע שעבר בXBL.
    HALO 3 נראה כל כך מכוער, מה הקטע שלהם?
    אני אוהב את ה-360 והכל אבל מה זאת הגרפיקה הביזיונית והמשחקיות המעפנה? זה בדיוק כמו HALO 1 ל-XBOX המקורי.
    אפילו PDZ נראה טוב יותר מזה ו-PDZ היה כותר שיגור שיצא שנתיים לפני HALO 3...

זה שהם חושבים הרבה על האויבים שלהם אז יופי להם, כל החברות חושבות הרבה על האויבים שלהם. ההבדל הוא שבנג'י יודעים לפתח הייפ על כל חבר צוות שמשתין לבד.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    היא אכן נראית מכוערת למדי, אני מניח שזה שלב יחסית ראשוני שלה. חסרים לי המון אפקטים של תאורה וטקסטורות שיכולות שאין שום סיבה שלא יריצו שם.
    החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    היא אכן נראית מכוערת למדי, אני מניח שזה שלב יחסית ראשוני שלה. חסרים לי המון אפקטים של תאורה וטקסטורות שיכולות שאין שום סיבה שלא יריצו שם.

תקשיב, המשחק יוצא עוד פחות משנה, הם יכולים לעשות הרבה דברים עד אז אבל אם בתוכנית שלהם לשפר את המשחק גרפית כל כך הם לא היו מראים את המשחק עכשיו כשהוא עדין מכוער...
    הם כבר תרצו את הגרפיקה המכוערת שלהם לפני חודשיים ככה בראיון "אנחנו לא הולכים על לוק מפורט כמו GOW, זה לא הסגנון של HALO".
    כנראה שהחבר'ה בבנג'י צריכים תגבור בצד הטכני ומהר. המשחק נראה וזז כמו משחק דור קודם בHD (ואת זה יש לי כבר על ה360 שלי עם HALO 2 שרץ ב-HD).

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אולי הם עושים עוד תרגיל HALO. כמו הקודם שבהתחלה כולם היו בטוחים שהוא חרא, ואח"כ הפכו את החרא לזהב (למרות שבעיניי זה עדיין נשאר חרא).

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    היי, לא להילחץ. רוב הקטעים בסרטון רצים בכלל מתוך תוכנת האנימציה של המפתחים. אבל גם לגבי הקטעים האחרים אף אחד לא אמר שהם מתוך המשחק היילו 3 עצמו. לבנג'י אין עדיין רקורד של מאכזבים אלא להיפך.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא יודע, הם עדין לא עשו כותר "דור הבא".
    עד היום היה אפשר להתחמק עם כישרון די מוגבל ועדין לעשות גרפיקה טובה (והעיצוב של החייזרים וכל שאר הדברים בעצם בהיילו הוא אחד הגרועים שראיתי. הרעיון העיצובי המרשים היחיד שם היה כל עניין הטבעת ושהיו רואים את הקימור שלה), עכשיו ב"דור הבא" כשהאומנים יכולים לעשות דמויות וחפצים ברמה של CGI אז הכשרון האמיתי יוצא החוצה.
    בנתיים בנג'י לא הרשימו אותי, נראה מה יהיה כשהם ישחררו משהו רשמי מתוך המשחק...

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    דבר ראשון צריך לשים לב לפרטים בקטע וידאו הזה...
    החצי הראשון היה בכלל מהילו2 ולא 3..כל הקטע מדבר על הגזע הברוטס ואיך הם משנים אותם ממשחקי הילו הקודמים להילו 3...רק בסוף יש קטעים מהילו3!
    לא סתם יש את המילה ברוטס בקטע וידאו...
    ושוב לשים לב לפרטים!
    אם תיקראו את הראיונות של המפתחים תבינו שכל מה שהם הראו כולל הקטע הזה הוא מגרסת האלפא!אפילו לא מגרסת בטא!
    בראיון נאמר גם שהם לא סיימו את המנוע הגרפי!הם לא שמו שום פעלולים מיוחדים או תנאי מזג האוויר בכלל!
    כל מה שהם אמרו שהם סיימו את עיצוב השלבים והסיפור...בעייני הדקה האחרונה של הקטע-ששם מראים את הילו 3..וזה מגרסת אלפא בלי שום אפקטים מיוחדים של הדור הבא-נראה די טוב!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אפילו שהמשחק יוצא עוד 10 חודשים, הוא לא הולך להראות עולמות יותר טוב מזה.
    וכן, הצלחנו לזהות בין הקטעים מ-HALO 2 לקטעים ב-HALO3, לצערי אפילו היה די קשה לזהות בינהם...

אז יש שתי אופציות:
    1) הילו 3 יהיה משחק די מכוער יחסית למה שה-360 מסוגל.
    2) הילו 3 ידחה בהרבה הרבה זמן...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אפילו שהמשחק יוצא עוד 10 חודשים, הוא לא הולך להראות עולמות יותר טוב מזה.

וכן, הצלחנו לזהות בין הקטעים מ-HALO 2 לקטעים ב-HALO3, לצערי אפילו היה די קשה לזהות בינהם...

אז יש שתי אופציות:
    1) הילו 3 יהיה משחק די מכוער יחסית למה שה-360 מסוגל.
    2) הילו 3 ידחה בהרבה הרבה זמן...
    אתה עובד ב-Bungie? אתה כתב ב-IGN/GameSpot/1UP/GameSpy? אתה מכיר מישהו ב-Bungie או מקושר איכשהו לפיתוח המשחק? היית במשרדים של החברה או שיש לך מקור פנימי שהי שם?

כמובן שהתשובה היא לא, תמיד אתה אוהב להתפלסף.
    כולה ראית סרטון מגרסת האלפא כמו עוד מיליוני אנשים בעולם, ואין לך שום מקור אחר שסותר את זה שיכול להיות שהמשחק יראה אלוהי.
    ואני בטוח שאתה יודע שהמשחק לא ייצא יותר מדי מאכזב...גם אם הוא ידחה ב-8 שנים.
    ואני לא מבין מה רע בדחיות? כשזה קורה עם המשחקים של Blizz אז זה בסדר ("תנו להם לעבוד על המשחק כדי שיעשו אותו מושלם"), אבל כשזה נוגע ל-Bungie אתה/אנשים (הקטע עם בליז הוא בכללי, לא קשור אליך ספציפית) מתנהגים בצביעות ומבקרים אותה יתר על המידה.

דחיות לרוב זה דבר טוב (בשביל המשחק, לא בשבילנו), ועדיף שהוא ידחה מאשר שיצא דפוק.
    טוב לרוב זה ככה (למה Breed עולה לי לראש עכשיו?. אוי המשחק הזה, משהו נורא)...
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    ואם כבר הפכנו את זה לדיון "משחקים שחבל שלא נדחו" אני מחויב לציין שוב ושוב את KOTOR2

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נו, סך הכל אמרתי שיש מצב שהיילו 3 ידחה בהרבה זמן אם באנג'י לא יצליחו להביא את הגרפיקה שמצפים מהיילו ל-360.
    אמרתי שלדחות זה דבר רע? אני בעד דחיה. אולי לוקח לפתח עוד כמה חודשים או שנים את המשחק אבל אם זה משפר אותו אז מה אני צריך משחק פגום מוקדם יותר?

ונכון שאני אוהב להתפלסף ולהגיד "מה אם" או את דעתי כל הזמן, חשבתי שזאת המטרה של הפורומים...

הרשמה