תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    ראיון שנערך עם הכוכב העולה CM פאנק מה1.12.06!

אינני מסוגל להתעלם משאלה אחת: מה לעזאזל המשמעות של CM???

פאנק: זאת בעיקר אשמתי. |צוחק| בכל פעם שמישהו שואל אותי, אני מספק תשובה אחרת.

ש: והתשובה האמיתית?

פאנק: במקור הכוונה הייתה ל"chick magnet" (מגנט לכוסיות). ציוותו אותי עם איזשהו בחור משום שמישהו אחר לא הגיע לאחד מהמופעים. זה היה אמור להיות דבר חד פעמי. עדיין לא הייתי מוכן להתאבק ולמעשה לא היה לי ציוד היאבקות. הם פשוט שמו אותי בזירה וכיסחו לי את הצורה. נאלצתי לחזור לשם בחודש לאחר מכן וגם בחודש שאחריו, אז זה היה משהו שנדבק. ניסיתי להיפטר מזה, אז בסופו של דבר קיצרנו את השם ורק ראשי התיבות נשארו. תמיד נקראתי "פאנק", אבל לפחות הצ'יק מגנט קוצר ל-CM. אני אומר לאנשים שהכוונה לסי מונטגומרי ברנז, AKA מיסטר ברנז מהסימפסונז. אני גם אומר לאנשים שאלו ראשי התיבות של שמי האמיתי (צ'אק מוסלי), וזה לא נכון בכלל. אני טוען לפעמים שזה קרוקד מונסולט (Crooked Moonsault,), צ'ארלס מנסון, וכמובן יש עוד אחד טוב: Cookie Monster (מפלצת העוגיות).

ש: קוקי מונסטר, אני אוהב את זה.. התעלומה נפתרה. יש דבר אחד שכבר לא נחשב לתעלומה. מדובר כמובן בכישרון והכריזמה שלך בזירה. מהו לדעתך הגורם העיקרי להצלחתך ב-ECW?

פאנק: אני חושב שזה נובע מעצם היותי אמיתי, בתוך ומחוץ לזירה. מה שתראו = מה שתקבלו. אני CM פאנק. אני לא מנסה להידמות למישהו אחר. אני לא מנסה לשקר לאנשים או להיות מזויף. אני לא מנסה לגלם דמות משוגעת ויוצאת דופן. אני אמיתי והם מעריכים את זה. כל דבר שאומר, יוצא מהלב. הכל אמיתי.

ש: בסורבייבור סיריס עמדת בזירה לצד שון מייקלס וטריפל אייץ', אבל הקהל צרח את שמך. איך הרגשת כשזכית לחוות דבר כזה?

פאנק: זה היה די סוריאליסטי, אבל נהניתי מכל רגע. זה היה נהדר. בכלל לא ציפיתי למשהו כזה. אם לומר את האמת, פשוט רציתי לצאת לשם וליהנות. אני מתחרה בקרב שאהבתי, וזהו קרב שצפיתי בו כשהייתי ילד. כשהשתתפתי בסורבייבור סיריס, זה היה משהו מאד סוריאליסטי מבחינתי, אבל כעת אני פשוט רוצה לעשות את זה מחדש. אני כבר לא מסוגל לחכות עד שנה הבאה.

ש: הרלי רייס הגדיר אותך מתישהו בעבר כ"גרסא צעירה של שון מייקלס". האם היית מעריץ של HBK כשהתבגרת?

פאנק: כשהוא נתן סופרקיק למרטי ג'נטי מבעד לחלון הזכוכית במספרה של ברוטוס, זה היה קטע משמעותי. אני זוכר שתמיד אהבתי את הדמות של שון מייקלס הרע. כולם תמיד שנאו אותו כשגילם את הבחור הרע, אבל היה משהו בדמות שיכולתי להתחבר אליו.

ש: האם אתה חושב שההשוואה ביניכם נכונה?

פאנק: כן ולא. הוא אתלט מדהים, ומעט קשה לי להגדיר את רמת האתלטיות שלי. |צוחק| ניתן לומר שבהתחלה למעשה ניסיתי להשאיל ממנו דברים. לא חיקיתי, אלא השאלתי.

ש: אתה נמצא כרגע לפני (הערת המתרגם: עכשיו כבר אחרי) קרב האלימיניישן צ'יימבר באירוע שייערך ביום ראשון הקרוב. האם היית אי פעם מעורב בקרב עם כ"כ הרבה פוטנציאל לאלימות?

פאנק: למען האמת, לא. זהו ללא ספק הקרב המסוכן ביותר שהשתתפתי בו אי פעם. עצם העובדה שיש מיליוני מיילים של ברזל מסביב מסוכנת כשלעצמה, אבל עכשיו יש מסביב גם מחבט עם חוטי תיל וכל מיני נשקים... זה תמיד טוב. |צוחק|

ש: כשפגשתי את ביג שואו, נדהמתי מהגודל שלו במציאות. האם כל המתאבקים חשים כך לגביו, או שזה פחות הלם מבחינתם משום שכולם די גדולים?

פאנק: כולם חשים כך. כרגע ציינת את ההלם שנוצר מכך שאתה עומד לידו. כולנו מרגישים את זה, אבל עכשיו תדמיין איך ההרגשה כשהוא מרים וזורק אותך. זה לא מגניב. הבחור ענקי.

ש: מהו הקרב הכי אלים שהשתתפת בו עד כה? האם זהו קרב מתקופתך ב-ROH?

פאנק: כן, היה לי קרב רחוב לפני מספר שנים ב-ROH. הקרב היה מלא דם ומאד אלים. זה הדבר הכי קרוב בעיניי לאקסטרים אלימיניישן צ'יימבר.

ש: האם אתה נהנה מקרבות הגימיק, או שתעדיף להשתתף בקרב היאבקות רגיל?

פאנק: תלוי. אם יש סיפור וסיבה מתאימה לזה, אז אני בעד. לעומת זאת, אם סתם תערכו קרב חוטי תיל רק כדי לערוך קרב חוטי תיל, מבחינתי אין הגיון בזה. אני אוהב כל מיני סוגים של היאבקות. אני אוהב פרו רסלינג, אז אם יש בחור שעבדתי איתו בפיוד שנמשך שנה, והדבר היחידי שנשאר זה לכסח את הצורה אחד לשני בתוך כלוב, הגיע הזמן שנעשה את זה.

ש: נדמה שיש יותר ויותר השפעה של אמנויות לחימה משולבות בפרו רסלינג. האם זהו העתיד? שילוב של 2 הסגנונות?

פאנק: כן, 100 אחוז. זה בדיוק התהליך. למרות זאת, אני חושב שעדיף להשתמש בכל מיני סגנונות. אני חושב שזה טוב אם יש בכל מופע קצת לוצ'ה ליברה, סגנון יפני, MMA והארדקור עם דם. זה מה שמייחד מבחינתי את התוכנית. מספר דברים שונים במשך התוכנית. אם תמיד נראה את אותו קרב מחדש, זה נהיה מאד משעמם. אני חושב שאמנויות הלחימה המשולבות יהוו חלק גדול בעתיד של הפרו רסלינג. הייתי רוצה לחשוב על עצמי כאחד מהבחורים הראשונים שמנסים להחדיר את זה לתוך סגנונם.

ש: מה גרם לך לבחור באנקונדה וייס בתור פינישר?

פאנק: זו אחיזת ג'וג'יטסו ברזילאי. אחיזת חנק. אני לא ממליץ לאף אחד לנסות ולנעול את זה על מישהו. אני לא רוצה שילדים ינסו לנעול את זה על אחיהם הקטנים משום שהאחיזה מאד אמיתית. זה משהו שנראה מגניב ואתה באמת יכול לחנוק מישהו עם המהלך, אז לא היה קשה במיוחד מבחינתי לבחור את זה בתור פינישר.

ש: עבדת בעבר כמאמן רסלינג. מה היה הדבר הראשון שאמרת לאנשים שניסו להיכנס לביזנס?

פאנק: תסתמו את הפה, תכבדו את האחרים ותוודאו שהעיניים והאוזניים שלכם פתוחות. אתם תלמדו המון ומותר לשאול שאלות, אבל אסור להגיב לדברי המאמן בצורה לא נאותה. הדבר הכי טוב מבחינתכם: תשמרו על פרופיל נמוך, תוודאו שעיניכם פקוחות, אוזניכם מקשיבות ופיכם סגור. אתם תלמדו המון.

ש: האם חסרי שכל עם שרירים גדולים חושבים שהם יכולים פשוט לצאת לשם מבלי להקשיב לאנשים אחרים, אבל להיות כוכבים?

פאנק: כן, זה קורה לעיתים קרובות מדי. יש אנשים שנשכרים על סמך מראה מסוים או משהו כזה. אין להם שום כוונה לשלם את חובותיהם או אפילו לכבד את הביזנס. כשעושים דבר כזה, זה לא רעיון טוב.

ש: אתה חי על פי סגנון הסטרייט אדג' מבחינה אישית ומקצועית. האם תוכל (למען אלה שלא מודעים בדיוק למה הכוונה) להסביר עבורנו במה מדובר?

פאנק: אני לא שותה, לא מעשן ולא משתמש בסמים. זה אולי נשמע משעמם עבור חלק מהאנשים, אבל זה אני. כך אני חי את חיי. כל הדברים הללו מעולם לא משכו אותי. אף פעם לא הבנתי את האנשים שכ"כ נדפקים עד שהם לא מסוגלים ללכת הביתה או לזכור את הלילה לפני כן. אני בוחר לחיות את חיי ללא הדברים האלה.

ש: מתי התחלת לנהוג כך?

פאנק: כשהייתי בן 15.

ש: האם היה משהו שגרם לך לבחור בדרך הזאת?

פאנק: אבי היה אלכוהוליסט והוריי.. לא היה לנו כסף ומשפחתי הייתה ענייה כשהתבגרתי. ראיתי שהם בזבזו את כל הכסף שלהם על קרטונים שלמים של סיגריות. לא הבנתי איך יכול להיות שהיינו מרוששים ולא היה לנו כסף למתנות בחג המולד, אבל הם עישנו כ"כ הרבה סיגריות. קשה לומר שהסיגריות משפרות את המצב שלכם.. הן הורגות אתכם. זה מאד אידיוטי בעיניי.

ש: האם נוצר מבחינתך קונפליקט ערכים כשהתחלת לחיות בדרכים עם שאר המתאבקים?

פאנק: אני סטרייט אדג' עבור עצמי, כך שלא משנה מה האחרים עושים. מעולם לא לחצו עליי לעשן או לשתות. אם כבר, אפשר לומר שכולם אוהבים אותי משום שאני הנהג התורן. אני הבחור שמוודא שכולם יגיעו הביתה בשלום. אני מאד מרוצה מזה.

ש: הבה נעיף מבט על WWE. יש פוטנציאל לכ"כ הרבה עימותים. מהו קרב החלומות שלך?

פאנק: אני חולם על קרב זוגות שבמהלכו אחבור לכריס בנואה ונילחם מול פינלי וויליאם ריגל. בדרך הזאת אזכה לעבוד עם כריס בנואה ואכסח את/אכוסח ע"י פינלי וריגל. זה החלום. |צוחק|

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    כל הכבוד על ההשקעה.
    לדעתי CM פאנק הוא מתאבק כרזמתי מאוד..
    ואני ממש אוהב את הדרך שבה הוא מתאבק..
    שתף ב-Google+

הרשמה