תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    אני מרגיש שאני חייב להבהיר שני דברים:

1) אתמול התפטרתי מתפקידי כאדמין בשרת VGAMES, אחת הסיבות לכך שאני מתחיל עבודה חדשה השבוע ואין לי מספיק זמן להשקיע בתפקיד זה.
    לקחתי את התפקיד מההתחלה כי איכפת לי מהשרת ומהקהילה מאוד, אני מרגיש שאני חייב תודה לצוות VGAMES כן ובזכותם הקלאן CRi גדל והתפתח.
    גם אני וכל חברי הקלאן נמשיך להיות חלק גם מהשרת וגם מהקהילה שאנחנו אוהבים.

2) כאב לי מאוד לתת לשי (Shayze) לעזוב את CRi (לשחרר את שי, שי לא ביקש לעזוב...), כן וראיתי בו חבר ולא רק חלק מהקלאן שלי.
    היחס הבסיסי בין אנשים צריך להיות כבוד, ואם שני אנשים לא מכבדים אחד את השני אז שיתוף הפעולה נהרס.
    הרגשתי שלשי אין כבוד כלפיי ולא לחברי הקלאן, בייחוד SILENTAO, זה לא התחיל רק אתמול, היו עוד מקרים בעבר שלא צריך להרחיב לגביהם.
    "Move because I said so" זה לא דבר מקובל עלי לשמוע, כך אולי אבא מדבר לבן שלו או מפקד לחייל שלו.
    בסוף צריך לזכור שכולנו פה בשביל הכיף... זה בסה"כ משחק... לפעמים אנשים שוכחים את זה.
    ברור שדבר זה, הינו הסיבה העיקרית לכך שאני וגם SILENTAO עזבנו את התפקיד, כן שאנחנו לא רוצים להיות חלק מצוות שכולל בן אדם שחצן וחסר כבוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    Paradise city
    לא הספקתי לראות אותך בפעולה... אבל אין בעיות בשרת שאני הייתי...
    ותמיד אהבתי את הקלאן שלכם כולם שם סוסים. ואם חלק כבר דיברתי ....
    "בסוף צריך לזכור שכולנו פה בשביל הכיף... זה בסה"כ משחק... לפעמים אנשים שוכחים את זה."
    אהבתי אחי.
    Still got the blues
    (:
    שתף ב-Google+

אתה יודע מה אני חושב עליך, אין צורך שאני אכתוב את זה כאן.
    אתה לא עוזב את הקהילה או את השרת, אז אין טעם לפרידות מיותרות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    אני לא עוזב את הקהילה! ולא את השרת! אלא אם אתה עושה לי BAN
    אני רק עוזב את תפקידי כאדמין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    Paradise city
    נכתב במקור על ידי sunny
    אתה יודע מה אני חושב עליך, אין צורך שאני אכתוב את זה כאן.
    אתה לא עוזב את הקהילה או את השרת, אז אין טעם לפרידות מיותרות.
    אחרי עריכה:
    בררררררר
    Still got the blues
    (:
    שתף ב-Google+

לא אתה, וודיע (reaper).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    נתחיל מהסוף, גם אני כמו וודיע (AKA ריפר AKA לית'יום) - פרשתי מה-Admining ב-Vgames. אבל אני חושב שוודיע מתוך ניסיון כנה להיות נחמד חטא במקרה הזה לאמת. ומבחינתי חשוב מאוד שהיא תישמע, כדי שלא יתקבל רושם שגוי על מהלך העניינים.

קודם כל וודיע לא "נתן לשי לעזוב", ההחלטה המשותפת שהתקבלה היא להפסיק את חברותו של שי ב-CRi. השאלה שבוודאי תרצו עליה את התשובה היא למה? כי אתם יודעים בדיוק כמוני ששי הוא שחקן טוב מאוד, ובחור רציני. ובכן לצד תכונות חיוביות אלה, שי הפגין כלפי וודיע וכלפיי כבר במשך תקופה ארוכה התייחסות חסרת כבוד, שחצנית שמלווה בעקשנות מרגיזה. איני מעוניין להתחיל למנות כאן דוגמאות, אבל יש מספיק - והדוגמה שנתן וודיע היא באמת רק הקש ששבר את גב הגמל (והיא הסיבה המרכזית בניגוד למה שוודיע כתב לעזיבת שנינו). וחשוב גם לציין שהדברים קרו אחרי שוודיע דיבר עם שי על הגישה המזלזלת שלו.

אין לי מושג למה, אבל ברמת היחסים האישיים בין ה-Admins, שי היה סבור משום מה שהוא המעסיק שלנו, או המפקד שלנו. כשבמציאות, את כל האדמינינג עשינו בהתנדבות (בניגוד לתומר ושי שהם עובדי Vgames בשכר) בגלל הקהילה ובגלל שאנחנו אוהבים את המשחק הזה. לא רק שלא קיבלנו שום תמורה עבור העבודה שלנו, שכללה מלבד אדמינינג עוד הרבה דברים מסביב והייתה די Time Consuming. אלא גם בגלל שהייתי אדמין נאסר עליי להשתתף במשחק הגמר של תחרות Vgames חנוכה (שבה אני חושב שהיה לי סיכוי סביר לסיים בין שלושת הראשונים). ותמורת כל זה, זכיתי לקבל בעיקר יחס גרוע מצד שי. (אין לי תלונות לתומר, שבאמת ניסה לעזור)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    מה שקרה עם שי הוציא את החשק מכל העניין... בשבילי זה היה מצב של אני או הוא, החלטתי להתרכז בעבודה שלי ולא להיכנס לחיכוכים מיותרים מבחינתי אז קמתי והלכתי, פשוט מאוד אין לי זמן לזה.
    כנראה שאני לא שחצן מספיק כדי ליהנות מלבקש מאחרים לעבור לקבוצה המפסידה.

תומר הוא הסיבה שנשארתי אדמין עד עכשיו, ואי תמיד אשמח לעזור בכל דבר שיבקש.
    שתף ב-Google+

תמיד ידעתם שאם יש לכם בעיה, אוזן קשבת תקבלו בכל מקרה. קרה ששגיתי פה ושם בהחלטות שלי, אבל מעולם לא זילזלת באיש עד לרמה שאני מחייב אותו לעשות משהו בניגוד לרצונו.

אני מכבד את כולכם, אך אני מוכרח לציין גם שזה לא המקום לדעתי להמשיך את הוויכוח הזה, ושזה לא לעניין ליצור כאן כדור שלג של כעס. אומנם נעשה וויכוח, אך בואו נסגור את זה כאן ונאחל לכל הצדדים בהצלחה

למען הסר ספק, כולם עדיין בקשר חברותי טוב איתי, כך שעדיין אם יש לכם סוגייה שצריכה פתרון, אל תהססו לפנות אלי.

בתודה,
    תומר
    שתף ב-Google+

הרשמה