תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  23.10.2006
  עיר
  קדימה צורן
  הודעות
  262
  הפנטרייטור זה לנובים, השוטגאן איטי מדי, ה-RPL מכה כמו נקבה, ה-G2A2 מיינסטרימי מדי וה-ASP... הוא טוב רק אם למי שמשתמש בו קוראים carbon1zer. אז מה נשאר? ה-AT 14 Pistols, או בשמם האחר- dual pistols of badassness!

  מדריך זה יעסוק בשני האקדחים שמופיעים רבות במשחק הרשת. המדריך יתחיל בסקירה מקיפה על האקדחים, היכולות שלהם, יתרונות וחסרונות ויסיים בהוראות שימוש וטיפים למשחק נכון עם אקדחים.

  ה-AT 14 pistols הם זוג אקדחים הנפוצים למדי במולטיפלייר של F.E.A.R הודות ליעילות שלהם ולשוני הניכר שלהם משאר הנשקים. קיימים לא מעט שחקנים (ואני ביניהם) שחושבים שזה הנשק המגניב ביותר במשחק. מה סוד הקסם שלהם? קשה לומר, אולי בגלל שכאשר משתמשים בהם זוכים להחזיק 2 נשקים בעוד כל השאר רק עם נשק אחד. אולי בגלל סגנון המשחק שהם מתאימים לו- מי שמשחק טוב עם אקדחים הוא איננו camper, אלא אחד שלא מפחד להתמודד קרוב למטרה עד שהוא רואה את הלבן שבעיניה (מה שנקרא close and personal בפי מספר שחקנים). יש מין הילה של עוצמה ו"מאגניבות" שסובבת סביב 2 האקדחים ולא חסרים שחקנים החשים סיפוק גדול יותר בהצלחה עם אקדחים מאשר עם... נגיד G2A2.


  יתרונות:

  1. לא רואים כיוון ירייה- כמה פעמים קרה שהגעתם לצומת T וידעתם שיש יריב בצד אחד שלה בגלל שראיתם את היריות שלו חוצות את המסדרון? באקדחים זה לא קורה. קודם כל זה עוזר לכם בכך שמיקומכם לא מתגלה מיד עם הירי (למרות שעדיין אפשר לשמוע אתכם) ואפשר לנצל את היתרון הזה בהתקפות פתע שאי אפשר לעשות עם אף נשק אחר (אפשר לראות אם פגעתם או לא באמצעות נתז דם גדול העף מהאויב).

  2. מהירות- הודות למשקלם הקל של האקדחים מי שנושא אותם נע מהר יחסית, מה שכמובן מקנה יתרון ברור במולטיפלייר.

  3. מחסנית גדולה- כמה פעמים קרה לכם שנאלצתם לטעון מחדש מול אויב בגלל שרוקנתם עליו את המחסנית שלכם ללא הועיל? אל דאגה, עם 36 כדורים למחסנית כמעט אף פעם לא תצטרכו לטעון מחדש באמצע קרב.

  4. חדירת שריון טובה- כל מי שהשתמש ב-RPL יודע עד כמה יריבים משוריינים יכולים להיות קוץ בצד הישבן. למזלנו, האקדחים בוחרים להתעלם בנונשלנטיות מפרטים מיותרים כמו שריון ולהרוג את המטרה המשוריינת כמו טנק ללא יותר מדי סיבוכים
  (נוסף בעריכה: האקדחים לא מתעלמים לחלוטין משריון, הם רק חודרים אותו ממש טוב).


  חסרונות:

  1. טווח קצר עד בינוני- בדיוק מה שזה אומר. במפות קטנות וקלסטרופוביות זה לא מפריע במיוחד (High Tech, Refinery) אבל במפות האחרות ישנם מקומות שבהם האקדחים נמצאים בעמדת נחיתות אל מול נשקים אחרים בעלי טווח ארוך.

  2. דורש יכולת כיוון טובה- כמו כל הנשקים במשחק (מלבד השוטגאן) לאקדחים אין spread והם פוגעים נקודתית. זה לא היה מפריע אילולא הדיוק החמור שיש להם בהשוואה לנשקים אחרים. כל מי שמשתמש באקדחים יודע שאת הדיוק הירוד של האקדחים הוא יצטרך להשלים עם יכולת כיוון טובה.

  3. קצב ירייה תלוי בקצב לחיצה- זה לא דווקא חיסרון אך העובדה שצריך ללחוץ בתכיפות בשביל לירות עם האקדחים גורמת לכך שלכל אקדוחן יש קצב ירי שונה. מן הסתם ככל שמשתפרים קצב הירי גדל אך חשוב לזכור שזאת אחת הסיבות העיקריות שנשק זה איננו מתאים כל כך למתחילים. עוד דבר שראוי שתהיו מוזהרים בפניו הוא שבהתחלת דרככם עם אקדחים לא כדאי שתאמצו את האצבעות יותר מדי על משחק אקדחים. אני יודע שזה נשמע מצחיק אבל כבר קרה לי מקרה שלא יכולתי ליישר אצבע אחת יום שלם בגלל זה. תעשו לעצמכם ולאצבעות שלכם טובה ותנו להן מנוחה מדי פעם, שלא תסבלו מעוויתות מוזרות או משהו.


  טיפים והערות:

  1. התרגלות ללחיצות תכופות-
  כמו שהוזכר קודם, בניגוד לנשקים אחרים אי אפשר ללחוץ ולהחזיק את מקש הירי. כמות היריות תלויה בכמות הלחיצות ולכן כדאי למי שרוצה ללמוד להשתמש נכון באקדחים שילמד קודם לשלוט בקונספט הזה. נכון שזה נורא פשוט להבין, אבל בשביל לשלוט ללא עוררין בצמרת הניקוד בשרתים צריך להיות השולף (אמ... הלוחץ) המהיר בשרת.

  2. אקדחים נגד טווח רחוק-
  בגלל הטווח הקצר שלהם האקדחים נמצאים בעמדת נחיתות ברורה אל מול ה-G2A2, ה-ASP והפנטרייטור בשטחים פתוחים ומסדרונות. הפיתרון הוא לא לקפץ בעצבנות מצד לצד בעוד אתם מתקדמים לאויב שבטח כבר הבחין בכם ולקוות שהוא לא יהרוג אותכם עד שתגיעו לטווח של האקדחים. הפיתרון הכי פשוט והכי יעיל הוא גם לא grenades או super weapons (חלילה וחס!) אלא אחר לחלוטין. אם אתם לא יכולים להתמודד מול אויב עם נשק בעל טווח ארוך- אז אל תתמודדו. תברחו, חפשו דרך אחרת לעבור את האויב או להגיע אליו. תילחמו נגדו בפעם אחרת, כשהתנאים לא יהיו לרעתכם. תעשו הכל, רק אל תהיו ברווזים במטווח.

  3. כיוון והתחמקות-
  בגלל הטווח הקצר והנזק שלא הורג לרוב בפגיעה אחת תיאלצו לרוב להתמודד פנים אל פנים עם המטרה שלכם. כל אקדוחן שמכבד את עצמו צריך לדעת להתחמק מיריות ולשמור על כוונת יציבה בעודו קופץ, רץ מצד לצד או תופס מחסה ארעי בזמן קרב. כיוון יציב ורפלקסי התחמקות טובים אמנם מועילים מאוד לכל הנשקים במשחק, אך החשיבות שלהם מוקצנת במיוחד בעת השימוש באקדחים. שימו לב לזה.

  4. אקדחים או unarmed-
  כמו לגבי כל נשק טווח קצר, נשאלת השאלה האם לא עדיף לקחת נשק עם טווח ארוך ולהשתמש ב-unarmed לאותם מצבים צמודים. ובכן, צמד האקדחים אינם צריכים לטרוח להצדיק את שימושם מכיוון שלמרות היותם נשקי טווח קצר הם עדיין בעלי טווח גדול באופן משמעותי מ-unarmed ומתאימים למגוון מצבים הרבה יותר רחב.

  5. אקדח אחד-
  קיימת האפשרות להחזיק אקדח אחד בלבד במקום שניים אך היא אינה מומלצת כלל. המחסנית קטנה ל-18 כדורים, קצב הירי קטן ולכן גם הנזק לאורך זמן קטן באופן משמעותי. שימו לב שכאשר אתם זורקים את האקדחים (עם מקש B, כברירת מחדל) אתם זורקים שני אקדחים לרצפה ועל מנת להשתמש בהם שוב תצטרכו להרים את שניהם, אחרת יהיה לכם רק אקדח אחד ביד. בשורה התחתונה, אל תלכו רק עם פיסטול אחד.

  פילוסופיית האקדוחן:
  החלק הזה כבר לא שייך למדריך עצמו ואינו מכיל מידע שישפר את סגנון המשחק שלכם. השורות הבאות מכילות גיבובי שטויות שרק עבדכם הנאמן מאמין בהן, ראו הוזהרתם.

  אני אישית רואה באקדחים לא רק נשק, אלא צורת משחק שלמה. מבחינתי, האקדוחן הוא שחקן בעל משמעת עצמית, חזק, שאינו מפחד לקחת סיכונים אבל עדיין יודע מה הוא עושה. כמו האקדוחנים של המערב הפרוע שמיעטו במילים, הרבו במעשים (וכדורים) ושלפו מהר יותר משתוכלו להגיד omg cheater. האקדוחן האולטימטיבי הוא שחקן שמרגע הכנסו לשרת ועד ליציאה ממנו, כל אחד בשרת יודע שהוא צריך להסתכל אחורה פעמיים לפני שהוא מסתער קדימה. האקדוחן הוא ערמומי, נע מהר, מנצל את תנאי השטח לטובתו, float like a butterfly, sting like a bee. זהו אידיאל שאני שואף להגשים מבחינת צורת משחק, כי אני חושב שהוא מתאים לאקדחים כמו כפפה ליד. אם מישהו משחק ככה בעת שימוש באקדחים לפי דעתי האישית (והאישית בלבד) הוא יהיה הרבה יותר מסוכן מאשר שחקן עם אותה צורת משחק שמשתמש בנשק אחר. זה ידוע לכל שלכל נשק יש צורות משחק שמתאימות לו. מבחינת הרגשת המשחק עם אקדחים, אני חושב שקלעתי בול בקונספט הזה. רמבו, מאחוריך.


  נ.ב. כותב מדריך זה הוא יומרני ושפל ממגוון סיבות אך בעיקר בגלל שהוא כותב מדריך שימוש ב-Dual AT - 14 Pistols בעת שהוא עצמו איננו מרשים במיוחד בעת השימוש בהם. לכן, אם מישהו המשתמש באקדחים (במשחק!) באופן קבוע יודע יותר טוב ממנו ורוצה לתקן, לשפר או להוסיף דברים למדריך, הוא מוזמן לעשות כן וינתן לו הקרדיט המתאים.


  נספח: תמונות
  1. אקדחים במסך בחירת הנשקים.
  2. מיקום וטווח רע לאקדחים.
  3. מיקום וטווח טוב לאקדחים.
  4. מכת melee עם אקדחים.
  ????? ??????? ????? ???????
  "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
  But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."


  William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  09.11.2006
  הודעות
  425
  יפה מאוד!! כל הכבוד
  פעם באה שאני משחק אני לוקח PISTOLS
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  21.12.2006
  עיר
  Paradise city
  הודעות
  119
  "שהוא עצמו איננו מרשים במיוחד בעת השימוש בהם"
  אתה דווקא בסדר איתם...
  אחלה נושא יש מצב אני אנסה אותם. ומי יודע, אולי אני אתמכר...
  נ.ב
  אהבתי איך שאתה כותב...
  Still got the blues
  (:
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  14.11.2006
  עיר
  Haifa
  הודעות
  88
  חדירת שריון טובה- כל מי שהשתמש ב-RPL יודע עד כמה יריבים משוריינים יכולים להיות קוץ בצד הישבן. למזלנו, האקדחים בוחרים להתעלם בנונשלנטיות מפרטים מיותרים כמו שריון ולהרוג את המטרה המשוריינת כמו טנק ללא יותר מדי סיבוכים


  Wrong fact
  try to gun dawn someone with full armor


  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  26.10.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  4,186
  אקדחים אמנם לא מתעלמים לגמרי משריון, אבל יש להם חדירת שריון מעולה. קרו לי מספיק מקרים שתוך קרב קצר הספקתי להוריד את האוייב שלי אל מתחת לנקודה שבה החיים מוצגים בצבע אדום, גם כשהיה לו שריון.
  מדריך מעולה. גם אם אתה לא טוב איתם (ואתה כן), השיפור העיקרי הוא לפי הנקודות שציינת פה. וחשוב לזכור: האקדחים אמנם מגניבים, אבל לשוטגאן יש סטייל אמיתי.
  אגב, אני גם אקדוחן חובב, אם כי בעבר הייתי משתמש באקדחים הרבה יותר. ושוטגאן לא איטי מדי אם יודעים להשתמש בו (:<
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  23.10.2006
  עיר
  קדימה צורן
  הודעות
  262
  אני מקבל ביקורת בונה ואני אף פעם לא הכתרתי את עצמי כמומחה לכל סוגי הנשקים. וואלה, יש מצב שאתה צודק ואני טועה אבל אתה לא יכול סתם לומר WRONG. תביא הסבר לטענה שלך, הוכחה, משהו...

  בוא אני אסביר לך למה אני חושב שאני צודק.
  אני מדבר פה על חדירת שריון ביחס לנשקים אחרים. ברור ששחקן המיומן ב-RPL יוכל להוריד יריבים משוריינים, אך הנזק שאותם יריבים יספגו לירייה יהיה הרבה יותר קטן מאשר הנזק ששחקן המיומן באקדחים מוריד בירייה. יכול להיות שקצב האש הסופר מהיר של ה-RPL מחפה על זה אבל לפי ניסיוני האישי עם ה-RPL (שאני מודה שהוא מועט למדי) ומה שהבנתי משחקנים אחרים זאת עובדה נכונה שקשה יותר עם RPL מול יריבים משוריינים מאשר עם נשקים אחרים. לומר ת'אמת? וואלה לא יודע.
  אם אתה כבר שואל אז כן, הורדתי כבר אויבים משוריינים לחלוטין ונכון שלקח לי יותר זמן להוריד אותם מאשר אויבים ללא שריון (מן הסתם). מה הנקודה שלך?
  המשחק עצמו מסביר שלאקדחים יש חדירת שריון טובה, (מה שנכון לפי הניסיון שלי) בעוד שנטען בו של-RPL יש בעיה בחדירת שריון (העליתי תמונות להשוואה). מבחינת חדירת שריון הבנתי שה-RPL הוא הנשק הכי גרוע בזה מלבד השוטגאן אך לשוטגאן זה לא כזה עניין מכיוון שהוא עושה נזק ע-צ-ו-ם בין כה וכה. אם השוטגאן פוגע, הלך על המטרה שלו לא משנה כמה שריון יש לה.
  ????? ??????? ????? ???????
  "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
  But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."


  William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
  שתף ב-Google+

 7. #7
  מדהים ! פשוט מדהים ! ננעץ.
  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  14.11.2006
  עיר
  Haifa / Larchmont,NY
  הודעות
  97
  אתם תמיד יכולים לזרוק את אחד האקדחים עם B . ואז להרים רק אחד מהם : ואז תרוצו רק עם אקדח אחד ודווקא כשה אני ניסיתי את זה אז עם אקדח אחד בהרבה יותר קל לשחק מאשר שעם 2 .
  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  19.12.2006
  הודעות
  59
  אני אישית משתמש בפיסטולס, תמיד, אני מכוון הרבה יותר טוב עם זה, וזה יותר כיף לי לשחק עם זה
  שתף ב-Google+

 10. #10
  הצטרף בתאריך
  26.10.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  4,186
  נכתב במקור על ידי Fexor
  המשחק עצמו מסביר שלאקדחים יש חדירת שריון טובה, (מה שנכון לפי הניסיון שלי) בעוד שנטען בו של-RPL יש בעיה בחדירת שריון (העליתי תמונות להשוואה). מבחינת חדירת שריון הבנתי שה-RPL הוא הנשק הכי גרוע בזה מלבד השוטגאן אך לשוטגאן זה לא כזה עניין מכיוון שהוא עושה נזק ע-צ-ו-ם בין כה וכה. אם השוטגאן פוגע, הלך על המטרה שלו לא משנה כמה שריון יש לה.
  חשוב לשים לב שכשמסמנים את האקדחים קצב הפריימים גבוה יותר P=
  אתם תמיד יכולים לזרוק את אחד האקדחים עם B . ואז להרים רק אחד מהם : ואז תרוצו רק עם אקדח אחד ודווקא כשה אני ניסיתי את זה אז עם אקדח אחד בהרבה יותר קל לשחק מאשר שעם 2 .
  סעיף 5 בטיפים והערות מדבר על זה. יכול להיות שאקדח אחד מדוייק יותר משניים? צריך לבדוק. אבל בכל מקרה, כמו שכתוב, המחסנית, קצב האש והמגניבות קטנים.
  שתף ב-Google+

 11. #11
  הצטרף בתאריך
  14.11.2006
  עיר
  Haifa
  הודעות
  88
  נכתב במקור על ידי Fexor
  אני מקבל ביקורת בונה ואני אף פעם לא הכתרתי את עצמי כמומחה לכל סוגי הנשקים. וואלה, יש מצב שאתה צודק ואני טועה אבל אתה לא יכול סתם לומר WRONG. תביא הסבר לטענה שלך, הוכחה, משהו...

  בוא אני אסביר לך למה אני חושב שאני צודק.
  אני מדבר פה על חדירת שריון ביחס לנשקים אחרים. ברור ששחקן המיומן ב-RPL יוכל להוריד יריבים משוריינים, אך הנזק שאותם יריבים יספגו לירייה יהיה הרבה יותר קטן מאשר הנזק ששחקן המיומן באקדחים מוריד בירייה. יכול להיות שקצב האש הסופר מהיר של ה-RPL מחפה על זה אבל לפי ניסיוני האישי עם ה-RPL (שאני מודה שהוא מועט למדי) ומה שהבנתי משחקנים אחרים זאת עובדה נכונה שקשה יותר עם RPL מול יריבים משוריינים מאשר עם נשקים אחרים. לומר ת'אמת? וואלה לא יודע.
  אם אתה כבר שואל אז כן, הורדתי כבר אויבים משוריינים לחלוטין ונכון שלקח לי יותר זמן להוריד אותם מאשר אויבים ללא שריון (מן הסתם). מה הנקודה שלך?
  המשחק עצמו מסביר שלאקדחים יש חדירת שריון טובה, (מה שנכון לפי הניסיון שלי) בעוד שנטען בו של-RPL יש בעיה בחדירת שריון (העליתי תמונות להשוואה). מבחינת חדירת שריון הבנתי שה-RPL הוא הנשק הכי גרוע בזה מלבד השוטגאן אך לשוטגאן זה לא כזה עניין מכיוון שהוא עושה נזק ע-צ-ו-ם בין כה וכה. אם השוטגאן פוגע, הלך על המטרה שלו לא משנה כמה שריון יש לה.
  Im not talking about Pistols vs RPL
  its about Pistols vs 10mm penatrator and G2A2

  1.10mm Penatrator
  ; Specifies the amount of Instantaneous damage done by this type of ammo.
  ;Arsenal/Ammo/MultiPlayer/NailGun/InstDamage=34.000000

  ; Specifies the percentage of Instantaneous damage done by this type of ammo that ignores armor.
  ;Arsenal/Ammo/MultiPlayer/NailGun/InstPenetration=0.800000

  2.G2A2(AssaultRifle)
  ; Specifies the amount of Instantaneous damage done by this type of ammo.
  ;Arsenal/Ammo/MultiPlayer/AssaultRifle/InstDamage=20.000000

  ; Specifies the percentage of Instantaneous damage done by this type of ammo that ignores armor.
  ;Arsenal/Ammo/MultiPlayer/AssaultRifle/InstPenetration=0.400000  3. Pistol
  ; Specifies the amount of Instantaneous damage done by this type of ammo.
  ;Arsenal/Ammo/MultiPlayer/Pistol/InstDamage=35.000000

  ; Specifies the percentage of Instantaneous damage done by this type of ammo that ignores armor.
  ;Arsenal/Ammo/MultiPlayer/Pistol/InstPenetration=0.270000

  note:all facts token from configuration file and specify the default value

  ;)

  שתף ב-Google+

 12. #12
  הצטרף בתאריך
  16.10.2006
  עיר
  רמת גן
  הודעות
  808
  Fexor, בן אדם, תשמע.
  כל הפאקינג כבוד! נהנתי מהמדריך גם ברמת הכתיבה וגם מרמת התוכן הגבוהה, רואים שאתה יודע על מה אתה מדבר. אני אישית הולך לעשות קצת אימונים על האקדחים בזכותך.
  אני ממש אשמח לראות עוד מדריכים שלך! היה כיף לקרוא!

  שייקה
  שתף ב-Google+

 13. #13
  הצטרף בתאריך
  15.12.2006
  עיר
  ירושלים
  הודעות
  40
  אחלה מדריך, כל הכבוד.
  הבעיה שלי עם ה-PISTOLS היא אחת, לא יכול לשחק איתם יותר ממפה אחת.
  הם הורגים לי את האצבע.
  אז כנראה שיש לך אצבע אצבע.:p

  אחח, אני רק מחכה לחזור לשחק...
  שתף ב-Google+

 14. #14
  הצטרף בתאריך
  23.10.2006
  עיר
  קדימה צורן
  הודעות
  262
  תודה רבה לכולם על הפידבק. באמת משמח אותי לדעת שנהניתם לקרוא את המדריך הראשון שלי. ברגע שאני אצבור מספיק ידע (וזמן) בנושאים אחרים אני אתפנה לכתוב גם עליהם מדריך.

  לגבי ההערות שלכם:

  Shmils- החזקת אקדחים מעלה את קצב הפריימים? בהחלט מגיע לזה מקום במדריך. רק לפני שאני אעשה את זה תואיל בבקשה להסביר מאיפה אתה יודע את זה כדי שאני אוכל לבדוק גם.

  $$2A - יש מצב עלית על משהו. זה מצוין שיש איפשהו במשחק קובץ שממש נותן לנו נתונים מדוייקים לגבי היכולות של הנשקים במשחק (ולא סתם ההערות המילוליות "טוב, רע, די בסדר" של המשחק עצמו). חיפשתי את הקובץ הזה בעצמי אבל לא מצאתי בספריית המשחק שלי. יעזור לי נורא (ואני מניח שגם לכל מי שמתעניין במה באמת היכולות של הנשקים) אם תשתף איתנו את שם הקובץ ואת שם התוכנה שהשתמשת בה על מנת לפתוח אותו, במקרה והיא אינה notepad.
  לגבי חדירת השריון, נראה לי שהרבה קיבלו את הרושם שהאקדחים מתעלמים לחלוטין משריון. זה לא נכון ואני מצטער אם מישהו הוטעה בשל כך, ככה זה כשנסחפים עם תיאורים
  לאקדחים יש חדירת שריון מעולה, אבל הם לא מתעלמים לחלוטין.

  PrivateRyan- אני יודע שאתה צוחק לגבי האצבע, אבל יש בזה אמת. כבר קרה לי מקרה שבתחילת דרכי עם האקדחים שיחקתי איתם ללא הפסקה במשך שעתיים. במשך יום שלם לא יכלתי ליישר את האצבע האמצעית ביד הימנית שלי (בבקשה ממכם, בלי בדיחות על אימפוטנציה עכשיו ). דבר כזה ראוי לאזהרה במדריך.

  חוץ מכל זה יש עוד הרבה מה לשפר. חשבתי להעלות תמונות שמראות מה נחשב ירי למטרה בטווח של האקדחים ומה כבר מעבר אבל אני לא יודע עד כמה זה יכול להעמיס על ויגיימס מבחינת bandwidth. גם אני לא רוצה שהדיון שעליו עמלתי יהפך לזונת תמונות (היי זה ערך ויקיפדי, לא אני המצאתי).
  "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
  But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."


  William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
  שתף ב-Google+

 15. #15
  הצטרף בתאריך
  26.10.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  4,186
  נכתב במקור על ידי Fexor
  החזקת אקדחים מעלה את קצב הפריימים? בהחלט מגיע לזה מקום במדריך. רק לפני שאני אעשה את זה תואיל בבקשה להסביר מאיפה אתה יודע את זה כדי שאני אוכל לבדוק גם.
  האמת שזאת הייתה בדיחה... בסקרינשוטס שנתת רואים את קצב הפריימים שלך בצד שמאל למעלה - אז עשיתי חישוב מהיר ומסתבר שבתמונה שהצגת אקדחים יש קצב פריימים גבוה יותר...
  נכתב במקור על ידי Fexor
  $$2A - יש מצב עלית על משהו. זה מצוין שיש איפשהו במשחק קובץ שממש נותן לנו נתונים מדוייקים לגבי היכולות של הנשקים במשחק (ולא סתם ההערות המילוליות "טוב, רע, די בסדר" של המשחק עצמו). חיפשתי את הקובץ הזה בעצמי אבל לא מצאתי בספריית המשחק שלי. יעזור לי נורא (ואני מניח שגם לכל מי שמתעניין במה באמת היכולות של הנשקים) אם תשתף איתנו את שם הקובץ ואת שם התוכנה שהשתמשת בה על מנת לפתוח אותו, במקרה והיא אינה notepad.
  לגבי הקובץ - גם אני חיפשתי אותו אחרי שראיתי שיש נתונים מדוייקים. הקובץ נמצא בספרייה נידחת. אז קודם כל, כנס לתיקייה בה התקנת את FEAR. יש שם קיצור דרך לתיקייה אחרת בשם User Directory. שם יש קובץ בשם MPCustomizations.txt ובו כתובים כל הפרטים - מרחק, חדירת שריון, נזק, רדיוס פיצוץ וכו', אבל משום מה, אין התייחסות ספציפית לנשקים. כלומר, לא כתוב VK-12 Shotgun, אלא סתם Shotgun. הקובץ נועד, עד כמה שידוע לי, לאנשים שרוצים לשים הגדרות אחרות בשרת שלהם - הם פשוט משנים את הקובץ והמשתמשים שמתחברים לשרת קוראים את ההגדרות שכתובות שם. אי לכך, כדי לפשט את העניין עד כמה שאפשר, הקובץ הוא עם סיומת txt ואפשר לפתוח אותו עם notepad בלי בעיה.
  שתף ב-Google+

הרשמה