תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    הקומיקס האחרון קשור איכשהו למשחקי תפקידים שולחניים לפי מה שהבנתי... הבעיה היא שלא הבנתי מה מצחיק. לא הבנתי את פשר הבדיחה. לא הבנתי לאן כוונה ההלצה. לא זיהיתי את הפאנץ'. מישהו מוכן לעזור?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    הודעה כזאת תתאים יותר לפורום הוובקומיקס, במיוחד לטופיק של הסטריפ הנ"ל...
    מה גם שלא נהוג להסביר בדיחות... אני מרגיש חסר אונים כשאני מסביר בדיחה, אבל זה בטח בגלל שאני מסביר גרוע ("זה לא מצחיק". "-זה כן. את פשוט לא הבנת". "אני כן הבנתי - זה פשוט לא מצחיק". "לא, לא, את לא הבנת. אם היית מבינה זה היה מצחיק" -אני, מסביר בדיחה לא מצחיקה)...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    *נאלץ להסביר את הבדיחה*...
    זה בסדר, חששנו מזה. לפעמים קורה שאנחנו עושים סטריפים שדורשים הסבר. (אבל לפחות לא ברמה של פני ארקייד).

הרעיון כאן הוא שירון (הברברי עם השריון והשיער) משחק כנראה בפעם הראשונה, ולכן לא מצליח להבדיל בין אין-פליי לאוף-פליי. כשהוא מגלגל את הקוביה בשביל להתקיף... הוא חושב שהוא מגלגל את הקוביה בשביל להתקיף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ננסק
    *נאלץ להסביר את הבדיחה*...
    זה בסדר, חששנו מזה. לפעמים קורה שאנחנו עושים סטריפים שדורשים הסבר. (אבל לפחות לא ברמה של פני ארקייד).

הרעיון כאן הוא שירון (הברברי עם השריון והשיער) משחק כנראה בפעם הראשונה, ולכן לא מצליח להבדיל בין אין-פליי לאוף-פליי. כשהוא מגלגל את הקוביה בשביל להתקיף... הוא חושב שהוא מגלגל את הקוביה בשביל להתקיף.
    הבנתי הבנתי! חבל שזה לא מצחיק... אולי צריך להיות יותר מאורע בכל העניין של DND בשביל זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אנחנו מקווים בהמשך להמשיך לעשות סטריפים שקשורים למשחקי תפקידים, אבל באופן יותר ברור הפעם.
    וכרגיל, אם למישהו יש רעיון לסטריפ הוא יותר ממוזמן לשלוח לי אותו במייל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אולי קצת מאוחר, אבל עדיף מאשר בכלל לא -

סטריפ גדול
    ח"ח על האומץ ללכת באחרונה על נושא התפקידים שהוא קצת פחות פופולרי ומובן לרוב הגיימרים הקטנים והחמודים בארץ

שתף ב-Google+

הרשמה