תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אתמול בלילה אחרי נשיקת לילה טוף של אבא חלמתי חלום שכל זה אף פעם לא קרה:
    {נמאס לקבל קיק בכל משחק על כל הריגה או מילה
    לא כיף לשחק כבר עם רוב האנשים שעושים את זה
    לא עושה שום דבר רע אז למה אתם מתנהגים ככה אתם חושבים שזה נחמד או נעים
    למה אתם משתמשים בכוח שלכם בתור אדמין ונותנים סתם קיקים כי מתחשק לכם ואתם יכולים
    זה לא יפה וזה שרת של כולם אז למה אי-אפשר להנות כשיוצא לשחק אולי פעמים פעם בשבוע או סוף שבוע זה בטח לא איכפת לכם כי לא לכלכם פה יש קצת כבוד אבל עדיין למה להתנהג ככה זה סתם מגעיל ונוביש וכו'} :-\ [אפשר בבקשה לפתוח דף חדש ושאחד אחר יקרא לעצמו סיסי ויחליף אותי כי זה לא מגיע לי וזה לא פייר פליז שלי היה אדמין ליום אחד בסרבר של טומי לא השתמשתי בו פעם אחת חוץ מזה שעשיתי לוגיין או לוגהות לפעמים כשרצו להביא לי קיק על רמת משחק משונה או גבוהה דיי אני לא מצורע]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    האהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאה אהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאה האהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאה אהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאה האהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאה אהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאה האהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאה אהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאה האהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאה אהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאה האהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאה אהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאה האהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאה אהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאה האהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאה אהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאה האהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאה אהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאה האהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאה אהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאה האהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהסיסיאתההומואהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאה אההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאה אהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאה אההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאה אהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאה אההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאה אהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאה אההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאה אהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאה אההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאה אהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאה אההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאה אהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאהאה אההאהאההאהאהאהאהאהאהאההאהאההאהאהאהאהאה!!!!!!11
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    בואנה אתה פשוט פסיכי לגמריי...וזה כבר עבר כל גבול של צחוק.

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    חחח קריפ אני דווקא נקרע פה חושרמוטה חחחחחחחחחח אני לא מצורע
    קומיקאי #1 !!!!!!!

Winners don't quit, losers don't win.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    זה עבר כבר את הגבול שהיינו בגיימר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Kryptonite-
    בואנה אתה פשוט פסיכי לגמריי...וזה כבר עבר כל גבול של צחוק.
    (עשר תווים)

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    NVM..........

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    חחח אני דווקא יותר אוהב שהוא מביא כל מיני צטוטים מהתנך חחחחחחח הבנאדם חולה נפששש

ד"א טוב שלא אמרת אחרי שיר הערס מאימא והחיבוק מסבתא

ואני מנייאק אם אבא שלך לא נסחף קצת עם הנשיקת לילה טוב שהיית קטן :devil:

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    שקל? שתיים? פוג? פצץ? גולה? פורפרה? קרמבו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    נכתב במקור על ידי R9naldo

ואני מנייאק אם אבא שלך לא נסחף קצת עם הנשיקת לילה טוב שהיית קטן :devil:
    בדוק חחחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אתה צריך טיפול פסיכיאטרי ומהר.. זה פשוט עצוב
    תראה איך אתה מנתנהג =\\ get a life
    יש לך חברים חוץ מהאנריל שלך?