תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 66
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    בתור דבר ראשון אפתח ואגיד שמשענת הבסיס היא שאנחנו רוצים את הסרט הטוב ביותר שנוכל להוציא, ולערב בו כמה שיותר אנשים מחברי הקהילה. אנחנו רוצים לפצל סמכויות כמה שיותר כדי לא להעמיס על אדם אחד, כל עוד הדבר לא פוגע באיכות הסרט.
    הדבר הזה לא נתון במחלוקת, ואיליה, אם תגיב תגובה אחת שנוגדת את מה שכתוב פה (כי הרי ברור לי שלא תקרא את ההודעה הזאת ומיד תרוץ להגיב את דעתך בנושא רק ע"פ הכותרת) אני אבוא אליך הביתה עם כלבים, ואגיד להם שהם בטיול.
    הדבר השני שאגיד הוא שאני מוכן לקחת על עצמי את ניהול הפרוייקט, פשוט בגלל שיש לי הכי הרבה ניסיון.
    בכל אופן, חזרה לנושא:
    בדיון הזה נחליט על מתכונת הסרט ולא על דברים ספציפיים.
    מבנה הסרט:
    לדעתי כולכם תסכימו איתי שצריך ללכת על סרט עם שיר פתיחה מלא שחלקו הראשון הוא הצגת הסרט וכו, וחלקו השני הוא פראגים, עוד שני שירים\שיר אחד\שני חצאי שירים שכוללים רק פראגים, ושיר סיום עם כתוביות. כל רעיונות אחרים לגבי מבנה יתקבלו בברכה. כל רעיונות לגבי דברים ספציפיים יותר ידוסקסו מאוחר יותר.
    האורך שאנחנו מכוונים אליו הוא בין 8 ל-11 דקות.
    פראגים:
    הפראגים ילקחו אח ורק מדיון "הפראג השבועי". המטרה היא שיהיה בסיס אחד מרוכז שבו יהיו כל הפראגים. כאמור, הפראגים שיהיו בסרט הם לאו דווקא הפראגים הזוכים...
    בתחרות הפראגים יוצגו בתור סרטון וידאו באיכות נמוכה, ויצורף אליהם הדמו של המשחק לצורך הוצאת הפראג באיכות גבוהה יותר לטובת הסרט.
    עריכה:
    החלק שלדעתי הכי מסובך לפצל. כפי שכבר אמרתי, הרעיון שלי הוא שכל אחד שיודע לערוך וידאו ינסה ליצור מקטע לסרט (קטע באורך שיר). המקטע יבנה בההתחלה ע"י העורך, כולל הוצאת הפראגים מהדמו לפי ראות עינוי עם rypel ומה שבא לו... כל מקטע שיהיה טוב מספיק מבחינת העריכה, המוזיקה וכו' יעבור כביכול ל"שלב הבא" שבו הם ישולבו לסרט אחד שלם - קטעי הפתיחה יתמזגו לקטע אחד שכולל "הכל" בניצוח מספר עורכים מתחומים שונים ותוכנות שונות, קטעי הפראגים ישולבו כדי ליצור רצף בסיגנון העריכה ולמנוע חפיפה של פראגים, וקטע הסיום גם כן יכלול את כל הרעיונות הטובים של כולם.
    כדי לממש כזאת תוכנית, אנחנו צריכים צוות עורכים שיעבוד ביחד על המקטעים ומאוחר יותר על שילובם לסרט. כל מי שחושב שהוא באמת מבין משהו בתוכנת עריכה כלשהי, ורוצה לעזור ולהקדיש מזמנו - מוזמן להציע את עצמו.

אם יש לכם תוכנית אחרת שכפופה למגבלות האינטרנט הישראלי (שאי אפשר להעביר ממחשב למחשב פראגים או קטעים ערוכים באופן יומיומי, אלא רק previews) ולא נוגדת את הנחות הבסיס שכתובות למעלה, אתם מוזמנים להציע.

מוזיקה:
    משום שהמוזיקה מאוד תלויה בעריכה, לדעתי הדרך הכי טובה להחליט על השירים היא פשוט דרך המקטעים שיוצגו. אי אפשר לעשות בחירה נבונה של שירים בלי לראות את החזון של העורך לגבי אותו שיר.

תוספות, בדיחות, קטעים מיוחדים:
    יותר מאוחר....

אני רוצה להדגיש דבר אחד - אנחנו עדיין לא מתחילים לעבוד על הסרט עד שנפתחת תחרות הפראג השבועי. לעומת זאת, אתם יותר ממוזמנים להתחיל להקליט פראגים כבר עכשיו ולשמור אותם עד לתחרות.
    תודה
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    לדעתי עדיף שאת כל ההקלטות יעשו על SERVER SIDE ולא פרטי...ככה יוכלו לעשות פראגים הרבה יותר מרשימים בעריכה.

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    רמלה
    KK OK..

דמואים של סרבר סייד איפה נשמרים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    אני מתנדב לעזור במה שאני יכול, יש לי וגס ואני יודע איך להשתמש בזה אך אני לא ממש מיומן בזה. אני גם יכול לעזור בתהליך התפיסה של הדמואים לסרטונים.

ודרך אגב אבישי כדאי לך למחוק כל הודעה שלא קשורה גדי להמנע מדיון באורך 9 עמודים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי t1k
    KK OK..

דמואים של סרבר סייד איפה נשמרים?
    ב FTP של בשרת עצמו.

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    דם מתנדב לעזור כמה שאני אוכל, בהתאם לזמן שלי (וירטואלדאב, פראפס, וגאס, מוזיקה בעיקר...). גם אני יכול למיין קטעים, להשיג את הדמואים, וכו' וכו'.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    דניאל עם רייפל אפשר הכל.

אבישי אני יכול לעשות את העבודה על רייפל (מעדיף שמישהו אחר יעשה את הסאונד אבל אני יכול גם את זה) ולחבר הכל לתוך AfterEffects.
    צריך מישהו שיודע אפקטים וכו שם או בווגאס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    יש שתי אפשרויות אם אתם רוצים היטסאונדס:
    1) להשתמש בצלילים שיש כבר מובנים בתוך אנריל אדיטור (כל דבר אפשרי, מהדשוט והיטסאונדס), אבל הצלילים לא יהיו אוטנטיים.
    2) להקליט בפראפס, וכרגיל האיכות טיפה ירודה, אבל הצלילים יהיו מדוייקים ומסונכרנים עם הוידאו.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    נראה לי שהדרך להקליט סאונד היא עם Goldwave 5 ולא בעזרת FRAPS

לדעתי מרגע שהפראג השבועי מתחיל כדאי לנו לחכות חודשיים-שלוש עד שתתחילו לחשוב בכלל על עריכה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    כמה הערות -

1. אני אישית לא יודע להפוך פראגים לוידאו, יהיה נחמד אם תביאו מדריך כלשהו לעשות את זה בדרך הפשוטה ביותר ( הבנתי שדרך FRAPS אפשר ), תשימו את המדריך גם הוא בנעוץ או שתחברו אותו לדיון הזה.

2. העלאת דמואים זה דיי מפגר, לא עדיף לשלוח את הדמואים ישירות לאחד העורכים דרך האייסי?

3. לא חובה אבל אפשר להוסיף איזה קטע של פספוסים או קטעים מצחיקים לסרט.. לא משהו ארוך במיוחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    כמה הערות -

1. אני אישית לא יודע להפוך פראגים לוידאו, יהיה נחמד אם תביאו מדריך כלשהו לעשות את זה בדרך הפשוטה ביותר ( הבנתי שדרך FRAPS אפשר ), תשימו את המדריך גם הוא בנעוץ או שתחברו אותו לדיון הזה.

2. העלאת דמואים זה דיי מפגר, לא עדיף לשלוח את הדמואים ישירות לאחד העורכים דרך האייסי?

3. לא חובה אבל אפשר להוסיף איזה קטע של פספוסים או קטעים מצחיקים לסרט.. לא משהו ארוך במיוחד.
    אפשר לביים פיספוסים בסוף או משהו כזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    כנראה לא הבנתם משהו...
    העבודה לא תהיה בפס נע. הדמו לא יעבור לאדם שיוציא את הפראג עם רייפל, אחר כך לאדם שיעשה עליו after effects, אחר כך לעוד אדם וכו.... כל העבודה תעשה ע"י אדם אחד. הקטע הוא שהעבודה לא תהיה רבה - רק שיר אחד עם פראגים.
    למה לא פס נע? שוב - בגלל האינטרנט. ברגע שהפראג יוצא מהדמו, לא מזזים אותו למחשב אחר. (הפראג שוקל 100-500 מגה).
    לגבי מדריכים וכו - הכל יבוא עם תחרות הפראגים. אנחנו מדברים עכשיו על עיקרונות מנחים לסרט.
    בקשר לצלילים - לא צריך להוציא סאונד מהמשחק. סתם מייגע. אפשר כפי שאמרו לקחת את קובץ הקול של ההיטסאונד ולשים אותו בסרט. אין שום סיבה שהוא לא יהיה אוטנטי אם מנמיכים את העוצמה שלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    תוספת קטנה:
    כנראה אנשים לא הבינו את "שילוב של כולם"
    בגלל שאי אפשר שעל קטע אחד יעבדו באופן אקטיבי שני אנשים בגלל הנפח העצום של הפראגים, השילוב של החומרים באיכות הטובה יהיה רק כשיוחלט על המקטעים המתאימים + בגימורי הסרט ע"י אנשים בודדים.
    אנחנו זקוקים ל:
    בשלב הראשון - פראגים כמובן... כל פראג יבוא עם preview שלו ועם הדמו.
    שלב שני - עריכת וידאו. האנשים צריכים גם ללמוד לעבוד עם rypel. לא יהיו אנשים שונים לכל שלב כי אי אפשר להזיז את הפראג מהמחשב ברגע שהוא יצא מהמחשק.
    בשביל השלישי - רעיונות (וזה פתוח לכולם). אחרי שיראו את כל המקטעים צריך רעיונות של כולם לגבי מה לעשות איתם, איך לשפר אותם ואיך למזג אותם.
    שלב רביעי - עורכי וידאו ואנשים שמתעסקים עם תוכנות כמו after effects ו- photoshop כדי למזג את כל הדברים ביחד, ולהביא לחיים את הרעיונות של כולם. בשלב הזה תצטרך להיות תעבורה רצינית של מידע בין האנשים. כשנגיע לגשר - נלמד איך לחצות אותו

אני מקווה שזה מסביר פחות או יותר מה אנחנו צריכים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    תוספת קטנה:
    כנראה אנשים לא הבינו את "שילוב של כולם"
    בגלל שאי אפשר שעל קטע אחד יעבדו באופן אקטיבי שני אנשים בגלל הנפח העצום של הפראגים, השילוב של החומרים באיכות הטובה יהיה רק כשיוחלט על המקטעים המתאימים + בגימורי הסרט ע"י אנשים בודדים.
    אנחנו זקוקים ל:
    בשלב הראשון - פראגים כמובן... כל פראג יבוא עם preview שלו ועם הדמו.
    שלב שני - עריכת וידאו. האנשים צריכים גם ללמוד לעבוד עם rypel. לא יהיו אנשים שונים לכל שלב כי אי אפשר להזיז את הפראג מהמחשב ברגע שהוא יצא מהמחשק.
    בשביל השלישי - רעיונות (וזה פתוח לכולם). אחרי שיראו את כל המקטעים צריך רעיונות של כולם לגבי מה לעשות איתם, איך לשפר אותם ואיך למזג אותם.
    שלב רביעי - עורכי וידאו ואנשים שמתעסקים עם תוכנות כמו after effects ו- photoshop כדי למזג את כל הדברים ביחד, ולהביא לחיים את הרעיונות של כולם. בשלב הזה תצטרך להיות תעבורה רצינית של מידע בין האנשים. כשנגיע לגשר - נלמד איך לחצות אותו

אני מקווה שזה מסביר פחות או יותר מה אנחנו צריכים.
    RYPELCAM זאת תוכנה ממש מסובכת ללמוד. לפי מה שאני יודע האיש היחידי בקהילה שיודע לעבוד איתה זה חן...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Shookeh
    RYPELCAM זאת תוכנה ממש מסובכת ללמוד. לפי מה שאני יודע האיש היחידי בקהילה שיודע לעבוד איתה זה חן...
    גם עידן יודע וזה לא מסובך :S אם אנשים ישבו 5 דקות על המדריך שלי הם יבינו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    אז זהו שההתקנה מסובכת גם היא ובפעם הראשונה שהתקנתי הייתי צריך להתקין את המשחק מחדש כי לא עשיתי אותה נכון.
    לפי דעתי אנשים לא יצליחו לעבוד איתה, וגם לא ממש צריך את זה. כי אנחנו לא ממש עושים RYPELCAM ACTION לכל פראג בסרט נכון? רק איזה 3-4 והINTRO
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    גם אני יודע... היא ממש לא מסובכת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    בדר"כ אני לא מקליט דמואים כי אני צריך כל חצי FPS שאפשר להשיג, אבל בשבילכם אני אשתדל P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    מבנה הסרט:
    לדעתי כולכם תסכימו איתי שצריך ללכת על סרט עם שיר פתיחה מלא שחלקו הראשון הוא הצגת הסרט וכו, וחלקו השני הוא פראגים, עוד שני שירים\שיר אחד\שני חצאי שירים שכוללים רק פראגים, ושיר סיום עם כתוביות. כל רעיונות אחרים לגבי מבנה יתקבלו בברכה. כל רעיונות לגבי דברים ספציפיים יותר ידוסקסו מאוחר יותר.
    האורך שאנחנו מכוונים אליו הוא בין 8 ל-11 דקות.
    פראגים:
    הפראגים ילקחו אח ורק מדיון "הפראג השבועי". המטרה היא שיהיה בסיס אחד מרוכז שבו יהיו כל הפראגים. כאמור, הפראגים שיהיו בסרט הם לאו דווקא הפראגים הזוכים...
    בתחרות הפראגים יוצגו בתור סרטון וידאו באיכות נמוכה, ויצורף אליהם הדמו של המשחק לצורך הוצאת הפראג באיכות גבוהה יותר לטובת הסרט.
    עריכה:
    החלק שלדעתי הכי מסובך לפצל. כפי שכבר אמרתי, הרעיון שלי הוא שכל אחד שיודע לערוך וידאו ינסה ליצור מקטע לסרט (קטע באורך שיר). המקטע יבנה בההתחלה ע"י העורך, כולל הוצאת הפראגים מהדמו לפי ראות עינוי עם rypel ומה שבא לו... כל מקטע שיהיה טוב מספיק מבחינת העריכה, המוזיקה וכו' יעבור כביכול ל"שלב הבא" שבו הם ישולבו לסרט אחד שלם - קטעי הפתיחה יתמזגו לקטע אחד שכולל "הכל" בניצוח מספר עורכים מתחומים שונים ותוכנות שונות, קטעי הפראגים ישולבו כדי ליצור רצף בסיגנון העריכה ולמנוע חפיפה של פראגים, וקטע הסיום גם כן יכלול את כל הרעיונות הטובים של כולם.
    כדי לממש כזאת תוכנית, אנחנו צריכים צוות עורכים שיעבוד ביחד על המקטעים ומאוחר יותר על שילובם לסרט. כל מי שחושב שהוא באמת מבין משהו בתוכנת עריכה כלשהי, ורוצה לעזור ולהקדיש מזמנו - מוזמן להציע את עצמו.

אם יש לכם תוכנית אחרת שכפופה למגבלות האינטרנט הישראלי (שאי אפשר להעביר ממחשב למחשב פראגים או קטעים ערוכים באופן יומיומי, אלא רק previews) ולא נוגדת את הנחות הבסיס שכתובות למעלה, אתם מוזמנים להציע.

מוזיקה:
    משום שהמוזיקה מאוד תלויה בעריכה, לדעתי הדרך הכי טובה להחליט על השירים היא פשוט דרך המקטעים שיוצגו. אי אפשר לעשות בחירה נבונה של שירים בלי לראות את החזון של העורך לגבי אותו שיר.

תוספות, בדיחות, קטעים מיוחדים:
    יותר מאוחר....

אני רוצה להדגיש דבר אחד - אנחנו עדיין לא מתחילים לעבוד על הסרט עד שנפתחת תחרות הפראג השבועי. לעומת זאת, אתם יותר ממוזמנים להתחיל להקליט פראגים כבר עכשיו ולשמור אותם עד לתחרות.
    תודה
    מבנה הסרט:
    8-11 דקות זה סביר, אבל לא צריך שיר פתיחה מלא. צריך שיר פתיחה קצר, שיראה כמה פראגים נחמדים.
    השיר סיום צריך להיות ארוך יותר, בשביל תודות, שחקנים שהראו בסרט, וכו'.

פראגים:
    פראג שבועי - רעיון מצוין וברור.

עריכה:
    אני עוד לא יודע מי יהיו אלו שעורכים, אבל בין חן, גל, תום, ואני - יש תקשורת רגילה יומיומית, נוכל להעביר מידע מאחד לשני בחופשיות.
    אחרת - כבר נחשוב על רעיון... (אגב אני מציע את עצמי)

מוזיקה:
    לפי דעתי, אלו שיבנו את הסרט צריכים לבחור 4 שירים שהם חושבים שיתאימו לסרט, ושהם יכולים לעבוד איתם. (כל אחד מאלו שיהיה אחראי לסרט בצורה כלשהי יבחר 4 שירים, ככה שיהיה הרבה). את מקבץ השירים הזה יש להעלות לאינטרנט, ולתת לקהילה לבחור את ארבעת השירים הטובים ביותר.

בדיחות:
    לפי דעתי חשוב מאוד להראות פראגים מצחיקים - לא לעשות לזה קטע שלם, אבל פעם בכמה זמן, בצורה אקראית, שתשלב גם עם המוזיקה.

התחלתי כבר לשמור

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אולי נפתח דיון שבו הקהילה תמליץ ותבחר שירים? (כשיגיע הזמן, כמובן).
    שתף ב-Google+

הרשמה