תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    אני משחק דיי הרבה זמן קונטר ,וזה כבר ניהיה משחק שאני ללא יכול בילעדיו .
    עכשיו הבעיה היא שבזמן האחרון יש לי פינגים גבוהים מאוד 100+ ואני ללא יכול לשחק בשום סרבר!
    הינה תמונה של הבעיה:

עכשיו המחשב שלי במצב מעולה אני ללא מבין מה הבעיה כי כול המשחקים החדשים שצורכים דיי הרבה מהמחשב פועלים אצלי הינה תמונה של המשחקים שעובדים אצלי ממש טוב על המחשב

ואגב גם האינטרנט ממש טוב ,הינה עוד תמונה על ההורדות

אין לי מוסג מה הבעיה.. אצל אח שלי אין לאגים בגרוש אבל אצלי כן ,הכרטיס רשת הוא מובנה ואני ללא חושב שאפשר להחליף אותו.
    לפי דעתי זה בעיה איך שהוא בראוטר או בתוכנות ההגנה שיש לי על המחשב.
    אם זה משנה אז יש לי על המחשב XP מעודכן (גירסה SP2),חומת אש של WINDOWS פעילה,KasperSky 2006 גם ANTI VIRUS וגם ANTI HACKER .
    יש לי גאם פיגים ב TS בVENT גם אבל פחות .
    אם למשהוא יש מוסג מה הבעיה שידבר איתי דחוווף.
    עריכה:
    שחכתי להוסיף שהבעיה הזאת היא כבר ממזמן (חודשיים בערך) ,אז היום עשיתי פירמוט מלא של המחשב והתקנתי הכול מ 0 ועדין הבעיה ללא נפטרה.
    וגם התקשרתי לבזק והם אמרו לי שהכול בסדר עם הקו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    שלום,
    היכנס בבקשה למשחק וגש ל"consol"
    שם תכתוב את הפקודות הבאות :
    cl_cmdrate 35
    cl_updaterate 35
    rate 20000
    cl_cmdbackup 0
    ותיראה שהפינגים שלך יירדו.
    במידה והם לא השב תגובה בפורום
    במידה והם כן יירדו אז תהנה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    אולי יש לו גידול במחשב? :\
    חח סתם מה שאביב אמר אמור לסדר לך תבעיה כי נראה לי שמתה כונפיג חדש של לאן
    וזה עושה לך תפינגים
    או שיש לך וירוסים שגונבים לך את הפס =]]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    splinter
    הפקודות שרשמת הם אולי פתרון, אבל פתרון זמני, כי אני בטוח שכולם מעדיפים לשחק על רייטים בערך של 101, אז אם אתה מוריד משהו באותו זמן שאתה משחק, ויש לך מדי פעם פינגים אז עושים את מה שאמרת, זה יוריד את הצריכה של סיאס מהפס, וככה ההורדה לא תשפיע הרבה על המישחק.
    אחרת מה הוא ישחק תמיד על 35? ואני גם די בטוח שזה לא עזר לו, כי אם זה נמשך חודשיים, הבעיה נראה לי קשורה בספק אינטרנט שלו,

ניסית להתקשר אליהם?
    יש לך ראוטר?
    יכול ליהיות כמו שאמרו, שיש לך ווירוס, שאפילו לא התכוונת, והוא הורד והותקן אצלך במחשב בלי כוונה, כי ניכנסת לסוג של אתר שעושה את זה.
    אז תפעיל תוכונות שמנקות את המחשב בכל מני חרא שהמחשב לא צריך, תפעיל גם אנטי ווירוס מדי פעם לא יזיק.
    תוכנות שאני ממליץ עליהם
    Registry Mechanic
    AdAware
    window washer של webroot
    תפעיל את שלושת התוכנות האלה, כל אחת בנפרד, אני בטוח שזה ינקה לך את המחשב מכל מני דברים, תעשה את זה ואחר כך תפעיל אנטי ווירוס.

רוב הסיכווים שזה יעזור לבעיית הפינגים שלך, אםלא, לא קרה כלום, המחשב שלך נקי.
    אם לא עוזר, תצלצל לספק אינרנט שלך, ותברר מה קורה, למרות שאני בטוח שזה כבר יעזור לך.

ולגבי הכרטיס רשת מובנה, אותו אתה לא יכול להחליף, אבל
    לי גם יש כרטיס רשת מובנה, ולפני שנה, הוא שבק חיים, פשוט לא עמד בעומס, אז פשוט קונים עוד כרטיס רשת-חיצוני-כן זה אפשרי, ואז החיבור אינרנט יהיה דרך הכרטיס החדש.

בהצלחה.
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    כנס לאתר הזה
    www.9down.com
    תוריד תתוכנות
    ad aware
    spy bot
    McAfee VirusScan Enterprise 8.0
    זה יחסל לך את הכל התולעים =]]
    ועוד משו מה קשור?
    registry mechanic?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    registry mechanic
    לא ממש קשור, זה לתפעול הכללי של המחשב, מיפוי של הרגיסטרי, זה יעזור למחשב לפעול יותר טוב, לא מזיק :\
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    תל אביב
    אוקיי, בוא ננסה למצוא את הבעיה בשביל למצוא את הפתרון.

מה שאני מבקש ממך זה קודם כל - יש לך רשת? אם כן כמה מחשבים? אם יותר מאחד, תכבה את השני ותבדוק שוב אם יש לך לאגים, במידה ויש זה נמשיך הלאה, במידה ואין זה בעיה עם המחשב השני.

במידה והבעיה באמת עם המחשב שלך אני רוצה שתכנס לStart, תבחר run ותכתוב cmd, תלחץ Ok וייפתח לך חלון שחור.
    בתוכו אני רוצה שתכתוב את הפקודה netstat ואנטר, אחרי שכתבת את זה יופיעו לך כמה שורות, כשתוכל שוב לכתוב זה אומר שהוא סיים להראות את השורות, אני רוצה שתלחץ על המקש print screen (מצד ימין למעלה על המקלדת), אחרי זה אני רוצה שתכנס לpaint תלחץ edit > paste ותשמור ב-save as ותבחר בסוג הקובץ jpg.

אחרי שעשית את זה שוב אני רוצה שתכנס לחלון השחור והפעם תקיש את הפקודה:
    ping 213.8.254.37 ותלחץ אנטר, אחרי שיופיעו ארבע שורות שוב תשמור את זה כתמונה (print screen ואז paint).
    תעלה את שתי התמונות ותראה לנו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.03.2011
    הסתדר גבר? אם אתה צריך עוד עזרה שלח PM
    חתימת השבוע מוקדשת ל-Yevkules שהוכיח שעדיין יש לו את הגדול שאי פעם נראה
    שתף ב-Google+

הרשמה