תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    KK
    התמונה צולמה ב-4.1 מגה פיקסל מהמרפסת החדשה בבית שלי בשעה 5 בבוקר, ושונתה/פותחה עם פילטרים ואפקטים שונים בפוטושופ.

קראתי ליצירה - Longing Crimson Sky:

http://img385.imageshack.us/img385/4...msonskyku9.jpg
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    יפה מאוד, למרות שהתמונה מעט מגורענת, הצבעים והרמות יצאו טוב מאוד.
    אולי תשתף גם את המקור שיהיה אפשר להשוות?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    וואו, איפה אתה גר?
    מצטרף ל Poke (הכוונה בשיתוף המקור).
    אחלה תמונה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    KK
    כן יש פגמים באיכות במיוחד באיזורים מסויימים, לצערי אין לי מצלמה מקצועית..זה היה רק ניסיון באור ובתוצאות שונות.

ולגבי המקור:
    http://img346.imageshack.us/img346/7209/deselectcf4.jpg
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    פגמים באיכות זה איפה שפוטושופ נכנס לתמונה (no pun intended)

נסה להיתעסק בפילטר Noise>Reduce Noise, או אפילו בשכבת Blur מסוננת אם אתה מרגיש הרפתקן

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    KK
    נכתב במקור על ידי Poke
    פגמים באיכות זה איפה שפוטושופ נכנס לתמונה (no pun intended)

נסה להיתעסק בפילטר Noise>Reduce Noise, או אפילו בשכבת Blur מסוננת אם אתה מרגיש הרפתקן
    על מה אתה מדבר? מה הקשר בין פוטושופ לאיכות תמונת המקור? המצלמה היא מצלמה דיגיטלית פשוטה והיא לא מוצלחת במיוחד בתנאי אור נמוכים.

noise reduction לא היה יעיל ושינה איזורים אחרים בתמונה בצורה שלא רציתי, אז העדפתי לא להשתמש.

שוב, זה היה רק ניסיון בדברים ספציפיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אתה מתקן פגמים עם פוטושופ, זה הקשר. פוטושופ זה לא רק רמות, צבעים ומברשות.
    אני עצמי ניסיתי את הפילטר ויצא טוב מאוד על התמונה שלך, אתה רק צריך לשנות את ההגדרות שלו. במקרה שלך אני הורדתי את הReduce Color Noise, Shapen וReduce JPEG Artifact, שמתי עוצמה חזקה והחלשתי את preserve detail, אבל השארתי קצת בשביל שלא יטשטש פרטים ברקע.

ראה: http://img.photobucket.com/albums/v3...iseexample.jpg

אפילו עשיתי את זה שוב אחרי זה וזה נראה עוד יותר טוב, ונראה שלא הרס שום חלק מהרקע.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Poke
    אני עצמי ניסיתי את הפילטר ויצא טוב מאוד על התמונה שלך, אתה רק צריך לשנות את ההגדרות שלו. במקרה שלך אני הורדתי את הReduce Color Noise, Shapen וReduce JPEG Artifact, שמתי עוצמה חזקה והחלשתי את preserve detail, אבל השארתי קצת בשביל שלא יטשטש פרטים ברקע.

אפילו עשיתי את זה שוב אחרי זה וזה נראה עוד יותר טוב, ונראה שלא הרס שום חלק מהרקע.
    Poke צודק, זה אכן נראה הרבה יותר טוב אחרי השינויים.

וPoke כמה זמן אתה משתמש בפוטושופ, כי רואים שאתה די מקצועי בכל הקטע הזה, לא הבנתי כלום מהפילטרים שהשתמשת בהם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    KK
    נכתב במקור על ידי Poke

אני פשוט לא הבנתי אותך במשפט הראשון מקודם, אז אני מתנצל.

ואני מודע לפילטר ולמה שאפשר לעשות איתו, ואני יודע בדיוק מה זה פוטושופ, ובלה בלה בלה.

מטרת היצירה היא המשחק באור, כמובן שאפשר היה להשתמש בפילטר, ואני מודה שפשוט לא חשבתי על זה, מהסיבה שציינתי בתחילת המשפט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    כמה זמן אתה משתמש בפוטושופ, כי רואים שאתה די מקצועי בכל הקטע הזה, לא הבנתי כלום מהפילטרים שהשתמשת בהם...
    כמה שנים של עזרה לאנשים בפרוייקטים בתור תחביב. לא הייתי קורא לעצמי מקצוען, כי חלק ממה שאני עושה זה בעיקר ניסוי וטעייה (רק ככה באמת לומדים, אני חושש), אבל אני כבר יודע באיזה כיוון לגשת לכל בעייה ומה היכולות של כמעט כל כלי, והעובדה שאני פרפקציוניסט (או ניטפיקר, מה שנראה יותר מתאים) גם עוזרת. דווקא תיקון ושיפור תמונות אמיתיות זה נושא שיש לי יחסית מעט נסיון בו, ואני עדיין מנסה לראות מה ניתן להמיר מהדברים האחרים שעשיתי.

נכתב במקור על ידי phobus
    אני פשוט לא הבנתי אותך במשפט הראשון מקודם, אז אני מתנצל.
    אין בעיה, אני פשוט ראיתי שקראת לזה "יצירה" וחשבתי שתרצה עצות כאלו. אני לא מקשר "יצירה" עם "תרגול" (לכן אני לא קורא לעבודות שלי יצירות).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    KK
    נכתב במקור על ידי Poke
    אין בעיה, אני פשוט ראיתי שקראת לזה "יצירה" וחשבתי שתרצה עצות כאלו. אני לא מקשר "יצירה" עם "תרגול" (לכן אני לא קורא לעבודות שלי יצירות).

כן כמובן שעצות כאלו מתקבלות בברכה, ושוב אני מקווה שלא הרגשת עויינות או משהו בסגנון.

ובלי קשר אני כן חושב שיצירות יכולות להיות בבסיסן, תרגול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    טוב נו, אני לא אוהב להיכנס להגדרות :p

ד"א, הפילטר הזה מאוד שימושי גם לדברים שאינם גירעון תמונה (למרות השם של הפילטר), ובעיקר סוג של טשטוש שמותיר פרטים, ונותן להכל תחושה של CGI (גם ידוע כ-Bloom).
    הסבר מהיר על האפשרויות:
    Strength - כוח הפילטר.
    Preserve Detail - מעלה את הThreshhold, או במילים אחרות מעלה את הרמה של הפרטים שנשמרים לפני הפילטר (100% לא יעשה אפקט, 0% יפעיל את האפקט על הכל), בד"כ רוצים משהו נמוך או כלום.
    Reduce Color Noise - לא ברור לגמרי מה זה עושה, אבל ממה שאני מכיר יש מקרים שהוא עושה עבודה טובה, יש מקרים שהוא מסיר פרטים בין צבעים בסיסיים (כמו Smart Blur), ויש מקרים שהוא לא עושה כלום. יש להתנסות איתו.
    Sharpen Detail - עושה Sharpen על התוצאה של הפילטר. זהה ללעשות Unsharp Mask.
    Remove JPEG Artifact - הדרך הכי טובה שאני מכיר להסיר סימנים של דחיסה גרועה של תמונה, אבל האפשרות גם נוטה להרוס כל סוג של צורה גיאומטרית "מפוקסלת" (קו, מברשות פיקסלים, טקסט קטן) לכן מומלץ לא להשתמש בזה אלא אם יש צורך.

זהו, מקווה שעזרתי, כי זה כלי מאוד שימושי שאני מאוד מודה לחברה מאדובי עליו. אם זה נראה כמו אוסף של מילים חסרות משמעות, סליחה ואני אשמח לענות על שאלות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    תמונה יפה בסה''כ.
    הרבה מאד רעש, תנסה להוריד בעזרת פוטושופ או פיינטשופ. יפה מאד בסה''כ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Baz0r-
    תמונה יפה בסה''כ.
    הרבה מאד רעש, תנסה להוריד בעזרת פוטושופ או פיינטשופ. יפה מאד בסה''כ.
    לא טרחת לקרוא את הנושא, נכון?

שתף ב-Google+

הרשמה