תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מהו סגנון המשחק האהוב עליכם?

מדרגים
11. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • PvE

4 36.36%
  • PvP

2 18.18%
  • RP

2 18.18%
  • RPPVP

3 27.27%
תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    איזה סוג שרת\סגנון משחק אתם מעדיפים, ולמה? והאם יש כאן מישהו שמשחק Roleplaying ב- WoW?

אני אישית חושב של- RPPVP יכול להיות פוטנציאל אדיר להחליף את שרתי ה- RP, אם יעשו כמה שינויים. הרעיון העיקרי של שרתי ה- RP הוא לאפשר לשחקנים לשחק Roleplaying בלי לדאוג שאיזה אורק יקפוץ מאחורי שיח וישחית את הפרצוף של הדמות שלנו. הצד השלילי הוא שאין את התחושה המינימלית של ריאליזם, כשיודעים שאי אפשר לתקוף אותנו אם אנחנו לא מסומנים ל- PVP.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני עדיין מצביע RP, על פני RPPVP. נו, מה לעשות. אני איש של סביבה.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    זאת בדיוק הנקודה שלי. אם הסביבה והגישה של שחקנים בשרתי RPPVP תקבל צורה של שרתי RP, יהיה יותר מהנה לשחק שם. איפה הכיף לטייל בשטח עוין, כשאתה יודע שאף אחד לא יקפוץ עליך?

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    כשאני חושב RP, אני חושב על סביבה שתאפשר לי להעביר את הסיפור ללא הפרעה מצד גורמים חיצוניים לא צפויים. אבל אולי אני יותר מדי Old fashoined בעניין הזה; אפשר בוודאי להעביר גם אווירה מסוג אחר.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני הוא זה שהצביע ל-PVE(אחרי שנתיים של PVP גם אתם הייתם עושים את זה ), ואני אולי אשנה את דעתי לRP, אכפת לכם קצת לספר לי על ההבדל בין RP לרגיל, באופן מפורט מאוד אם אפשר .

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי ננסק
    כשאני חושב RP, אני חושב על סביבה שתאפשר לי להעביר את הסיפור ללא הפרעה מצד גורמים חיצוניים לא צפויים. אבל אולי אני יותר מדי Old fashoined בעניין הזה; אפשר בוודאי להעביר גם אווירה מסוג אחר.
    אתה אומר לי שבמשחקי תפקידים של עט ונייר, שזה הכי Old school שיש, אין קרבות אקראיים ביער? כל מני גובלינים ושודדים ודברים כאלה? אותו סיפור כאן.

וההדבל בין שרתי RP לכל השאר, הוא בעיקר העובדה שאם אתה לא תוקף מישהו ראשון(בין אם זה שחקן אויב או NPC אויב), לא ניתן לתקוף אותך. בעיקרון זה נועד כדי להגן על השחקנים שרוצים לעשות קווסטים בלי הפרעה, ולהתרכז בכניסה לדמות ומשחק תפקידים מעמיק יותר.

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    סליחה על הבורות, אבל אם לא ניתן לתקוף מישהו שלא תוקף, לא יוצא מכך ש*אף אחד* לא יכול לתקוף?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    בגדול כן. אלא אם אחד השחקנים הוא Flagged for PVP (על ידי הקלדת הפקודה pvp/ או על ידי תקיפת אחד השומרים)

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אתם יודעים, עם הרעיון של הגילדה הישראלית (שמתחיל לקבל עור וגידים) אני ממש מתקשה לראות את עצמי משחק בגילדה הזאת כגילדה העיקרית שלי.

יהיה לי קשה מאוד לעזוב את הגילדה הקודמת שלי (שאני בעצם משחק בה מאז שאני בצד של האורד בסרבר שלי, שזה מעל לשנה), שלא לדבר על זה שאני מתקשה לראות את הגילדה בגודל של יותר מ-12 אנשים (במקרה הטוב).

האם אני לבד?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    ממש לא. גם לי היו חששות לעזוב את הגילדה הקודמת שלי, אבל עם כל הדברים שהולכים מאחורי הקלעים כרגע, אין לי ספק שהגידל יצליח ובגדול.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני דווקא אופטימי לגבי הגודל הפוטנציאלי שלה. ומאחר ואין לי גילדה קודמת, זה גם לא מטריד אותי במיוחד.

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    גילדה ישראלית: באיזה realm זה מתוכנן לצאת? לא מעט מאיתנו יצטרכו לשלם על דמי מעבר בשביל צעד כזה, כמו כן על איזה צד אנחנו מדברים פה? horde/allience

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי vip3r
    גילדה ישראלית: באיזה realm זה מתוכנן לצאת? לא מעט מאיתנו יצטרכו לשלם על דמי מעבר בשביל צעד כזה, כמו כן על איזה צד אנחנו מדברים פה? horde/allience
    עדיף שנתחיל דמויות חדשות, ככה גם יהיה לנו יותר ניסיון עם האחרים .

שלא לדבר על זה שאם זה לא יסתדר, אז תמיד יהיו לאנשים עוד אופציות.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי vip3r
    ובכן, אנחנו עכשיו בודקים את עניין ה- Realms? אנחנו מנסים למצוא שרת שיספק את רוב הצרכים של הקהילה (נכון לעכשיו RPPVP נראה לנו כשרת שעונה על הדרישות), ושיצריך כמה שפחות העברת דמויות.

בקשר לצדדים - שניהם. יהיו שתי גילדות, אחת ל- Horde ואחת ל- Alliance, כאשר לכל אחת יהיו אירועים ותחרויות משלה, בנוסף לתחרויות של גלידה נגד גילדה.

הרשמה