תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אשדוד
    בתור WM קצת קשה לי להבין את חילוקי התפקידים של שני הפיטים האלה. ה-WA הרבה יותר שימושי לדעתי כי לא צריך שאויב ימות בשביל להפעילו והוא מכה בכולם מסביב גם אם פיספס אחד מהם, לא כמו ה-GC שדורש הריגת אויב ורק אז יהיה ניסיון להכות את האחרים ומספיק שאחד לא ימות או יפספס אז ההתקפה נעצרת. יש כאלה שאומרים שה-GC טוב כאשר יש סביב הרבה אויבים קטנים אבל גם במקרה זה עדיף להפעיל את ה-WA שיפיל את כולם (או רובם לפחות). אז הנה השאלה: האם טוב לשלב את שני הפיטים האלה או שאם יש לי את ה-WA זה מספיק? אולי אני טועה כאן איפשהו כי אין לי הרבה ניסיון אז אשמח שתגידו לי איך להשתמש הכי טוב בשניהם יחד או רק באחד.

תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    WA זה זבל. גם GC זה זבל, כאמור לקרב נגד אנשים אחרים. לקרב נגד מפלצות וכו' נגיד ויש איזה 20 גובלינים מעצבנים תפעיל את WA או בכלל אל תטרח כי GC יעשה את העבודה. אתה לא צריך C או GC ל WM . אם אתה משחק בנונ 1 ברמה 40 ה WM הכי טוב הוא 28wm/10ftr/2asn גרסת דקסר, יכול לקחת את כולם עם ציוד נורמלי כולל מגילות וכו'. לרמה 20 הוא פחות רלוונטי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    הקטע של WA זה שאתה מכה בכל מי שמסביבך, אבל זה ככיבול מבטל לך כל התקפה נוספת בותו סיבוב. GC אתה מקבל מכה נוספת נגד אויב אחד, במידה שלא הרגת אותו, יש לך עדיין X התקפות להכות בו. אם אתה נגד אויבים שמתים במכה פחות או יותר, WA יעשה את העבודה מהר יותר, כמובן, אבל WA זה פיט שדורש הרבה פיטים נוספים בשביל שיהיה זמין, בעוד C או GC לא דורש הרבה
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אשדוד
    פשוט חשבתי שבגלל שלWM בכל מקרה דרוש הפיט WA אז אם יש לי אותו אני לא אזדקק כבר לGC.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    לא חשבתי על זה אף פעם - פשוט מרוב פיטים של לוחם לקחתי גם GC.
    אם אתה קצר בפיטים, אתה יכול לוותר.
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    .agh burzum-ishi krimpatul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    לRP זה סבבה אבל לPVP זה סתם בזבוז כול מי ששיחק בBOW או LOD או POA יודע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    נכון, ל-PVP לוקחים פיטים אחרים.
    הפייטר-WM היחיד שאי פעם שיחקתי היה לשרת "RP"...
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    פחח...אבל תאמת שכל מכסח מפלצות יודע שכשאתה הולך לכסח מפלצות אתה הולך לחטוף...ולהחטיף למפלצת אחת הרבה פעמים עד שהיא תמות...ככה שGC לא ממש עוזר לך...אם את FB וגם WM וגם כוהן עם דיווין מייט, שילוב של ימפרובד פאור אטאק וWA כאשר משתמשים ב-מגל ..ובמקרה אתה פוגע בכולם כי ההתקפה שלך גם גבוהה ...ובמקרה יוצא לך מכה קריטית ליותר ממטרה אחת אז הרווחת...כי הנזק יהיה פצצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    נכתב במקור על ידי wizardy
    פחח...אבל תאמת שכל מכסח מפלצות יודע שכשאתה הולך לכסח מפלצות אתה הולך לחטוף...ולהחטיף למפלצת אחת הרבה פעמים עד שהיא תמות...ככה שGC לא ממש עוזר לך...אם את FB וגם WM וגם כוהן עם דיווין מייט, שילוב של ימפרובד פאור אטאק וWA כאשר משתמשים ב-מגל ..ובמקרה אתה פוגע בכולם כי ההתקפה שלך גם גבוהה ...ובמקרה יוצא לך מכה קריטית ליותר ממטרה אחת אז הרווחת...כי הנזק יהיה פצצה.
    חחחחחחחחחח, צירוף מקרים נדיר.
    האמת, שאולי במשחק הזה אני סוף סוף אהיה ב-WM שרציתי כבר המון זמן - עם מגל ענק!
    פשוט עד עכשיו לא היה לי אומץ לקחת את הפיט של נשקים אקזוטיים :X

תגידו, למה כוהן לא מקבל התמחות ב-favored weapon של האל שלו??
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    הכוהן מקבל בונוס פיטים בהתאם להתמחויות אלהיות שלו ו אגב מגל עכשיו הוא מארשל לא אקזוטי אז אתה לא צריך לקח את הפיט :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    Whirlwind סתם נראה מגניב ומעולה ל-Screen Shots.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אשדוד
    חברה נראה לי שעדיין לא ממש עניתם לי לשאלה. יש לי גם WA וגם GC, האם זו טעות שלקחתי את GC? כי יש לי WA בכל מקרה. אולי עדיף לקחת פיטים אחרים במקום ה GC
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אם אתה רוצה לכסח אנשים בPVP זאת טעות. גם לכסח מפלצות זה לא ממש שימושי אלא אם כן לכולם יש פחות נקודות חיים מהמכה הממוצעת שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    בקיצור לא ממש שימושי.
    תמיד יש משהו יותר שימושי לקחת מGC.
    זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!

Battlefield2ID: Malfanshee
    שתף ב-Google+

Dark Fusion אורח
    great cleave זה פיט מעולה במידה ואתה מותקף ע"י הרבה גובלינים קטנים ומרגיזים שאתה מחסל במכה ואז הכל נגמר בממש כמה שניות.
    aside from that המכה שאתה מרוויח לא תשנה את תוצאות הקרב בצורה דרסטית.
    שתף ב-Google+

הרשמה