תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    שלום,
    שמי אביב מנוח, אני פעיל בתחום משחקי התפקידים מאז שנת 2000, עסקתי בעיקר בהנחיה (בשנתיים האחרונות הצלחתי לשחק קצת יותר) ובכתיבה. אני חייל המשרת בחיל האוויר וגר בנשר, עיר הצמודה לחיפה. הגעתי לכאן מפורום הפונדק, ננסק ועידנש מכירים מכירים אותי משם.

בתחילת שנת 2000 החלטתי לקחת את הררי החומר הכתוב שהיה שמור לי במחשב ולהעלות אותם לרשת במטרה לחלוק אותם עם אחרים. כך נולד אתר Frozen Cellar (או בשמו העברי, המרתף הקפוא) אשר גדל והתפתח, עבר שינויים גרפיים והגיע למה שהוא היום. אני נוהג לעדכן אותו אחת לחודש- למרות שהשירות הצבאי הפריע לי קצת בשנה האחרונה- ולהודיע על כך בפורומים בהם אני כותב. האתר מכיל מאמרים, הרפתקאות, דמויות הכתובות לשיטות שונות (בעיקר שיטת הגיבור), רעיונות מפותחים מי פחות ומי יותר לעולמות מערכה ועוד.

בתחילת שנת 2005 החלטתי לפצל חלק במרתף שעסק בעולם המערכה שלי, ואנור, לאתר נפרד משלו. האתר נקרא Heroes Age VANOR (או בשמו העברי, ואנור עידן הגיבורים) והוא מרכז את כל המידע בגרסה הנוכחית של העולם, כאשר כרגע מירב החומר נמאצ בקובץ הנקרא "ספר הדעת". האתר אינו מתעדכן בתדירות קבועה, אלא כאשר בא לי להמשיך לכתוב.

ישנו גם בלוג הנקרא Hall of Scribes (או בשמו העברי, היכל הסופרים) אשר אפשר להתעדכן דרכו בעידכוני האתרים. הוא נותן שירותי עידכון לדוא"ל וRSS.

בעתיד כאשר יהיו עידכונים אני אכתוב עליהם כאן.

סופ"ש נעים.

=====

עידכונים לואנור - 28/4/2007: היכל הסודות חושף בפניכם את מה שנמצא מעבר לואנור.
    דרקונים, מצביאי צבאות האלים נועדו בכינוי חמשת עמודי הצדק האלוהי והם מוצגים עכשיו בהיכל הסודות של ואנור.

עידכונים 21/04/2007: למדור שיתופי הפעולה נוסף ספר הפורום של קהילת הפונדק. למדור עזרי המשחק נוספו יד ימינו של הצדק- עתק המתלבש על יד הדמות ומעניק לו כוחות קודש אדירים- ומניפת העינויים- שריד נשמות שהייתה בעברה מכשפה רבת עוצמה, לשימוש עם הספר Tome of Magic. שני אלו נכתבו בשיתופי עם נרוביאן ופלאפי, בהתאמה.

עידכונים 26/04/2007: לעתק הקדוש יד ימינו של הצדק נוספו פרטי רקע חיוניים ולדמות האגדית בלטסאר קאמל נוספו נתונים למבוכים ודרקונים.
    המרתף הקפוא - משחקי תפקידים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    עידכונים 21/04/2007: למדור שיתופי הפעולה נוסף ספר הפורום של קהילת הפונדק. למדור עזרי המשחק נוספו יד ימינו של הצדק- עתק המתלבש על יד הדמות ומעניק לו כוחות קודש אדירים- ומניפת העינויים- שריד נשמות שהייתה בעברה מכשפה רבת עוצמה, לשימוש עם הספר Tome of Magic. שני אלו נכתבו בשיתופי עם נרוביאן ופלאפי, בהתאמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    עידכונים 26/04/2007: לעתק הקדוש יד ימינו של הצדק נוספו פרטי רקע חיוניים ולדמות האגדית בלטסאר קאמל נוספו נתונים למבוכים ודרקונים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    עידכונים לואנור - 28/4/2007:
    היכל הסודות חושף בפניכם את מה שנמצא מעבר לואנור.
    דרקונים, מצביאי צבאות האלים נועדו בכינוי חמשת עמודי הצדק האלוהי והם מוצגים עכשיו בהיכל הסודות של ואנור.
    שתף ב-Google+

הרשמה