תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 284
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כולנו זורקים השערות לימין ולשמאל על נפילתה הקרובה של סוני.
    אני חשבתי כל הזמן שסוני תפול על הרגליים לא משנה מה הם יעשו עם הPS3 אבל בזמן האחרון אני מתחיל ממש לפקפק.
    כל התאוריות המאולצות שזרקתי פה בחודשים האחרונים על נדידה של מפתחות מPS3 לכיוון ה-360 בתקווה קלושה לראות את MGS4 על ה-360 מתממשות לאט לאט.
    זה התחיל בGTA 4 ל-360, זה המשיך עם ASSASSINE CREED ל-360 ועכשיו עוד מסמר הוכנס לארון קבורה של הPS3, המשחק VERTUA FIGHTER 5 מגיע גם ל-360 5 חודשים אחרי הPS3.
    לPS3 יהיו בקושי חצי מליון משתמשים לקראת חג המולד ולפי קצב היצור של הPS3 נראה כאילו הם בחיים לא יגיעו לתחזית ה-"4 מליון עד מרץ" שלהם. בו זמנית נינטנדו מכרו כבר מליון וחצי WII ומיקרוסופט יסיימו את השנה עם יותר מ-10 מליון 360 בשוק.
    איזה מפתח משחקים שפוי במוחו יפתח משחק (אקסקלוסיבי כלומר) שעולה 30 מליון לקונסולה שעולה 600$ עם בסיס משתמשים אפסי וסטטוס ציבורי שנע בין השטן לילד המפגר?

אני היחיד שמריח את הגרסת 360 ל-MGS4?

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    את החצי מיליון הם כבר עברו. יש להם 310,000 ביפן, ואנחנו יודעים שבחודש נובמבר בארה"ב נמכרו בערך 200,000 קונסולות.

למה שמפתחים ירצו לפתח בצורה בלעדית? כסף, אני מניח. אותה סיבה שהם יפתחו בצורה בלעדית ל- 360. תן לפס3 עוד כמה חודשים בשוק, וגם לה יהיה בסיס משתמשים מאוד מכובד.

אני גם מאמין שמגס4 (בגרסת הסאב) יגיע ל- 360. השאלה היא כמה משמעותי זה לאבד משחק בלעדי שנה אחרי שהוא יוצא.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    XBOX 360 = 8,875,536
    Wii = 1,877,854
    PS3 = 503,448

לקוח מ-Next Gen Wars.

ובקשר לדיון, אני לא חושב שסוני תיפול (אלא אם כן אתה מתכוון כיצרנית קונסולה), היא פשוט חברה גדולה מידי. אבל זה לא משנה.
    אני מאוד מקווה שהיא לא תיפול, כי זו פחות שחקנית אחת במשחק, ובסוף ההפסד כולו שלנו.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    בושה לסוני שהם איבדו בלעדיות על משחק כל כך טוב כמו VF5

אבל, זה לא כל כך נדידת מפתחים כמו שזה מפתחים שפשוט אין להם לאן לפנות. להרבה חברות יפניות קטנות יחסית אין קונסולה שמתאימה להם בהיעדר קונסולה סטייל הפס2. הם לא יכולים לפתח ל-360 כי ה360 הוא כישלון ביפן, הם לא יכולים לפתח לפס3 כי הפיתוח יקר מדי וקהל המשתשמים לא גדול מספיק, והם גם לא בהכרח יכולים לפתח לווי כי לא כל הז'אנרים מתאימים לשלט החדש. לבנתיים הם יכולים עוד לפתח לפס2, אבל מה יהיה עוד שנה ב-2008? אי אפשר למתוח כל כך הרבה את החיים של הפס2. זה נראה די רע, הכל בגלל השטויות של סוני והפלישה המאסיבית של החברות המערביות.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    VF5 זה כסף קטן. אתם שוכחים או מתעלמים בכוונה מהעובדה שדרגון קווסט 9 לא יוצא ל-PS3. שזה יפגע בסוני קשות.

VF5 יוצא ל-360 וכנ"ל MGS4, רק אומר שאנשים יכולים לבחור בין 360 ל-PS3 ולקבל אותו דבר. עם בלו ריי או בלעדיו. שתי הקונסולות הן כל-כך זהות, שזה מעליב.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    VF5 זה כסף קטן. אתם שוכחים או מתעלמים בכוונה מהעובדה שדרגון קווסט 9 לא יוצא ל-PS3. שזה יפגע בסוני קשות.
    נכתב במקור על ידי ADi

VF5 יוצא ל-360 וכנ"ל MGS4, רק אומר שאנשים יכולים לבחור בין 360 ל-PS3 ולקבל אותו דבר. עם בלו ריי או בלעדיו. שתי הקונסולות הן כל-כך זהות, שזה מעליב.

אבל זה בדיוק הקטע, ל-360 יש כל כך הרבה משחקים אקסקלוסיביים טובים (רק ב-2007 יש את mass effect, fortza 2, halo 3, splinter cell 5, blue dragon, lost planet, Bio Shock, alan wake, banjo kazooie 3 ואפילו לא ציינתי משחקים כמו GOW, PDZ, DEAD RISING או PROJECT GOTHEM שכבר יצאו עליו).
    אם משחקים כמו VF5, MGS4 או DMC4 לא ישארו אקסקלוסיביים ל-PS3, מיקרוסופט תמחץ אותם בכל הטרטוריות חוץ מיפן.

וכשאמרתי הנפילה של סוני הכוונה הייתה ירידה של המותג פלייסטיישן מראש התעשיה והכיבוש שלה על ידי מיקרוסופט או נינטנדו.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני מתכוון לנפילה של סוני בכללי.
    כל המחלקות של החברה בהפסדים. הם החמיצו את רכבת ה-MP3. מחלקת הסרטים שלהם לא עובדת טוב, ומלבד ספיידרמן אין להם כלום.

קיצור, יש למנכ"ל החדש, האמריקאי, הרבה עבודה.

ל-360, הבלעדיים שלהם בעיתיים. הם פונים כל הזמן לאותו קהל. כל המשחקים שציינת, מי שיקנה אותם, יהיו כל הזמן אותם אנשים. וזו בעיה. ה-PS2 וה-PS1 ידעו לפנות לכל הקהלים, וכרגע, נראה שלמייקרוסופט אין כותרים שהם לא להארדקור. וזו בעיה קשה לדעתי.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    מאיפה הרעיון הזה של MGS4 יופיע על ה360? בנתיים הדבר היחיד שאולי מרמז לזה באופן קלוש זה שהידאו קוג'ימה - יוצר המשחק - אמר שאפשרי טכנולוגית ליצור את המשחק גם על ה360. אני בספק גמור אם הוא יחזור בו מכל ההצהרות הגרנדוזיות על הPS3, גם אם במקום 4 מיליון משתמשים יהיו לPS3 רק 3.

בכל מקרה, צריך לזכור שהסיבה היחידה שבסיס המשתמשים הנוכחי של סוני לא עצום הוא מספר הקונסולות. כשסוני יתחילו לייצר את הקונסולות בקצב קצת יותר מהיר וקונסולות ישבו קצת על המדפים לפני שירכשו אותם, אין ספק שעוד כמה מיליונים (כאלה שהם לא הארד-קור שיכולים לשבת שבועיים לפני מול החנות) יקנו את הקונסולה, למרות מחירה המוגזם.

צריך גם לזכור שפורמט הבלו-ריי עדיין לא הוכיח את עצמו ובמקרה שהוא אכן יהפוך לפורמט השולט בדור הבא זה יתן לסוני דחיפה ענקית.

בקשר לGTA4, אפשר לראות בזה כהפסד גדול לסוני אבל אפשר לראות את זה גם כצעד די אדיר. במקום להסתמך על כותרים מהדור הקודם והמוצלח שלה, סוני פשוט החליטה לנסות ליצור משהו חדש. ליצור GTA חדש. שובר קופות שיצעיד את הקונסולה שלה קדימה. נכון לעכשיו לא קיים אחד כזה אבל עד GEARS גם למייקרוסופט לא היה כזה.

אני מציע שנחכה לפחות עד מחצית שנת 2007 כדי להתחיל ולנתח את הדור הנוכחי. כשהשוק יהיה מוצף בהרבה יותר קונסולות של סוני ובסיס המשתמשים שלה יהיה מכובד וגם כאשר הדור השני של המשחקים (שכידוע, הוא תמיד יותר טוב) יתחיל לזלוג לו לשוק.

לפני שאתם מנבאים את ניפלתה של סוני מגדולתה, תנו לה 12 חודשים של חסד (עם אנשים נהוג 100... עם החברה שהביאה לנו את המשחקים הכי טובים בדור הקודם, אפשר לתת 12.)

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    מאיפה הרעיון הזה של MGS4 יופיע על ה360? בנתיים הדבר היחיד שאולי מרמז לזה באופן קלוש זה שהידאו קוג'ימה - יוצר המשחק - אמר שאפשרי טכנולוגית ליצור את המשחק גם על ה360. אני בספק גמור אם הוא יחזור בו מכל ההצהרות הגרנדוזיות על הPS3, גם אם במקום 4 מיליון משתמשים יהיו לPS3 רק 3.

בכל מקרה, צריך לזכור שהסיבה היחידה שבסיס המשתמשים הנוכחי של סוני לא עצום הוא מספר הקונסולות. כשסוני יתחילו לייצר את הקונסולות בקצב קצת יותר מהיר וקונסולות ישבו קצת על המדפים לפני שירכשו אותם, אין ספק שעוד כמה מיליונים (כאלה שהם לא הארד-קור שיכולים לשבת שבועיים לפני מול החנות) יקנו את הקונסולה, למרות מחירה המוגזם.

צריך גם לזכור שפורמט הבלו-ריי עדיין לא הוכיח את עצמו ובמקרה שהוא אכן יהפוך לפורמט השולט בדור הבא זה יתן לסוני דחיפה ענקית.

בקשר לGTA4, אפשר לראות בזה כהפסד גדול לסוני אבל אפשר לראות את זה גם כצעד די אדיר. במקום להסתמך על כותרים מהדור הקודם והמוצלח שלה, סוני פשוט החליטה לנסות ליצור משהו חדש. ליצור GTA חדש. שובר קופות שיצעיד את הקונסולה שלה קדימה. נכון לעכשיו לא קיים אחד כזה אבל עד GEARS גם למייקרוסופט לא היה כזה.

אני מציע שנחכה לפחות עד מחצית שנת 2007 כדי להתחיל ולנתח את הדור הנוכחי. כשהשוק יהיה מוצף בהרבה יותר קונסולות של סוני ובסיס המשתמשים שלה יהיה מכובד וגם כאשר הדור השני של המשחקים (שכידוע, הוא תמיד יותר טוב) יתחיל לזלוג לו לשוק.

לפני שאתם מנבאים את ניפלתה של סוני מגדולתה, תנו לה 12 חודשים של חסד (עם אנשים נהוג 100... עם החברה שהביאה לנו את המשחקים הכי טובים בדור הקודם, אפשר לתת 12.)
    דומני כי נהוג לומר 100 ימים של חסד, ולא 100 חודשים.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני לא הייתי ממהר להספיד את סוני. יש לה כוח אדיר בערוץ השיווק לחנויות אלקטרוניקה ומאסה רצינית באולפני קולנוע ומוסיקה. היא תצטרך לעשות עוד הרבה מאוד שטויות לפני שהיא תצליח להפסיד את הקרב הזה.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי choopy
    אני לא הייתי ממהר להספיד את סוני. יש לה כוח אדיר בערוץ השיווק לחנויות אלקטרוניקה ומאסה רצינית באולפני קולנוע ומוסיקה. היא תצטרך לעשות עוד הרבה מאוד שטויות לפני שהיא תצליח להפסיד את הקרב הזה.
    אז אתה קורא במקומות אחרים ממני. החטיבה הבידורית שלהם, מלבד ספיידרמן, אין בה כלום. וכמו ששנינו יודעים, העתיד הוא כבר מזמן לא בסרטים בקולנוע או בדיסקים של מוזיקה, הפיראטיות ו-iTunes נוגסים חזק בנתח הרווח של הדברים הללו.

כוחה בערוץ האלקטרוניקה כבר לא חזק כפעם, וכמה שאתה שומע על LCD ופלזמה, אתה לא שומע על סוני כמעט בתחום. נדמה שהם מעט מאחור בנושא הזה (למרות שהבנתי שהברביה נחשבת הצלחה בינתיים).

איבוד כותרים בלעדיים בשביל משהו חדש שהם מפתחים, Chaotic, נו באמת. סוני פשוט החליטה לחסוך בכסף של קניית בלעדיות (שבדור הנוכחי עולה המון, לאור עלות הפיתוח). איבוד דרגון קווסט, GTA, VF5 וגם MGS4 (כן כן, אל תשלה את עצמך) הוא רק חלק ממה שאנחנו יודעים. קאפקום לא חברה מפגרת, והמנכ"ל החדש שלה לא יוציא את DMC4 על קונסולה עם בסיס משתמשים כל-כך נמוך, כשכל כך קל לייבא את זה גם ל-360.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    סוני לא איבדה את דרגון קווסט. 10 או 11 בטח יצאו לפס3 כשיהיה לה פאן בייס רציני.

וכל מי שאומר ש-MGS4 יצא ל360 נמצא בסרט. לא יקרה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    סוני לא איבדה את דרגון קווסט. 10 או 11 בטח יצאו לפס3 כשיהיה לה פאן בייס רציני.
    נכתב במקור על ידי D-Fens

וכל מי שאומר ש-MGS4 יצא ל360 נמצא בסרט. לא יקרה.
    הוא יגיע בסוף בדיוק כמו שכל סדרת GTA הגיע בסוף וכמו שMGS2 הגיע בסוף לבוקס המקורי. בטח יצא MGS4 סאבסיסטנס לPS3 ול-360 מתי שהו בסוף 2008.
    ועדי המשחקים שכתבתי באמת הם יותר אמריקאים (חוץ מLOST PLANET ו-BLUE DRAGON) אבל זה לא שהם פונים רק לסקטור מסויים באוכלוסיה, הם פשוט לא פונים לקהל היפני.
    בכל העולם המשחקים האלה מתקבלים יפה מאוד (קאפקום מכרה ממש טוב את DEAD RISING ועכשיו גם GOW כבר על סף ה-2 וחצי מליון עותקים), אתה לא יכול להציג את ה-360 כקונסולת נישה רק כי היא לא הסגנון שלך.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אז איך תסביר את זה שמגס3 לא יצא לאקס בוקס או למחשב? אני לא יודע אם אתה זוכר, אבל גם לפני היציאה של מגס3 כולם אמרו שאין מצב שקונאמי לא משחררים אותו למחשב ולאקס בוקס, לפחות סאבסיסטנס, אבל בסוף שום דבר.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    אז איך תסביר את זה שמגס3 לא יצא לאקס בוקס או למחשב? אני לא יודע אם אתה זוכר, אבל גם לפני היציאה של מגס3 כולם אמרו שאין מצב שקונאמי לא משחררים אותו למחשב ולאקס בוקס, לפחות סאבסיסטנס, אבל בסוף שום דבר.

כי 2 מכר חרא למחשב ולXBOX המקורי.
    אבל בדור הזה המצב שונה, כש-MGS4 יצא ל-360 יהיה בסיס משתמשים גדול יותר מאשר של ה-PS3 (אל תשכח שכש-MGS2 יצא ה-PS2 היה בשוק כבר שנתיים, עכשיו הוא יוצא בשנה הראשונה ואין לסוני בסיס משתמשים גדול במיוחד) וזאת תהיה החלטה כלכלית נכונה מצד קונמי להביא אותו ל-360.

אם סוני ישפכו על קונמי מליונים בשביל להשאיר אותו אקסקלוסיבי זה משהו אחר כבר... (למרות שלפי היחס "החם" של סוני לחברות צד ג' בדור הזה בנתיים אני משער שהמנהלים של סוני ישתינו על הראש של קוג'ומה ואבדו גם את האקסקלוסיביות של MGS4)

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo

כי 2 מכר חרא למחשב ולXBOX המקורי.
    אבל בדור הזה המצב שונה, כש-MGS4 יצא ל-360 יהיה בסיס משתמשים גדול יותר מאשר של ה-PS3 (אל תשכח שכש-MGS2 יצא ה-PS2 היה בשוק כבר שנתיים, עכשיו הוא יוצא בשנה הראשונה ואין לסוני בסיס משתמשים גדול במיוחד) וזאת תהיה החלטה כלכלית נכונה מצד קונמי להביא אותו ל-360.

אם סוני ישפכו על קונמי מליונים בשביל להשאיר אותו אקסקלוסיבי זה משהו אחר כבר... (למרות שלפי היחס "החם" של סוני לחברות צד ג' בדור הזה בנתיים אני משער שהמנהלים של סוני ישתינו על הראש של קוג'ומה ואבדו גם את האקסקלוסיביות של MGS4)
    MGS4 ישאר על הPS3 הרבה מאוד זמן. אולי שנה-שנה וחצי אחרי השיחרור שלו הוא יגיע גם אל ה360 אבל זה כבר לא קריטי במיוחד. הידאו קוג'ימה הוא אדם מאוד חזק בקאפקום וההצהרות שלו לגבי הקונסולות די ברורות. אולי החבר'ה שדואגים לכסף מפחדים כרגע בגלל שאין הרבה קונסולות PS3 בבתים אבל יש עוד כמה חודשים על יציאתו האקסלוסובית של MGS4 ועד אז המצב בהחלט יכול להשתנות. בנתיים, אנחנו לא יודעים עד כמה הPS3 יכולה להיות הצלחה כי פשוט אין מספיק בחנויות בשביל לספק את הקונים. ביום שיהיה אפשרי פשוט ללכת לחנות ולרכוש קונסולה נדע באמת עד כמה הקונסולה היא הצלחה. כשיגיע היום הזה, אפשר להיות די בטוחים שבסיס המשתמשים יהיה מרשים. אל תשכח שהשם פלייסטישן הוא עדיין שם מאוד חזק בתעשיה ואל תשכח שיכול מאוד להיות שMGS4 יעזור מאוד למכירות של הPS3.
    אם לשפוט את הצלחתן של קונסולות עבר על פי ההשקה שלהן, אפשר לאמר בבירור שאף קונסולה לא הצליחה. גם לא הPS2 וגם לא הPS. לPS3 היתה השקה רגילה יחסית. כמו בכל קונסולה מתקדמת אחרת, אין מספיק קונסולות לביקוש ואין משחקים כל כך טוב בהשקה (זלדה האחרון הוא כותר שנה אחרונה של הגיימקיוב ולא כותר השקה של הווי). ההשקה של ה360 לא היתה טובה בהרבה.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    קודם כל, הידאו קוג'ימה עובד בקונאמי. אז בקאפקום הוא בטח לא ממש חזק...

התעשיה שלנו, כמו שאר תעשיות הבידור הפכפכות מאוד. יום אחד בריטני ספירס היא המדונה הבאה, ויום אחרי היא עוד בחורת זבל לבן אמריקאי טהור. צריך להיות מחדש בתחום כדי להיות מדונה, בגלל זה אני מוצא לנכון להשוות בין מדונה לנינטנדו. שתי מעצמות שדואגות לקבוע את הטון, ולא ללכת אחריו. אבל זה כבר נטחן למוות...

לגבי סוני, המצב שלה בכי רע. הבעיה היא המחיר. זה מחיר סף גבוה מדי, ולהגיד שאתה מקבל יותר מה-360, זה אולי נכון, אבל האם זה הכרחי? האם כולם רוצים כונן קרן-כחולה? אני לא חושב. לא כולם. זה לא כמו הפס2 עם הדיוידי, שהיה באותו זמן בום מאוד גדול לגביו. המלחמה בין שני הפורמטים החדשים, סופה לכישלון של שניהם.

אני בספק אם סקוור אניקס יוציאו את דרגון קווסט 10 לפס3. דרגון קווסט היא סידרה שיוצאת לקונסולה עם בסיס המשתמשים הגדול ביותר, ביפן. לא ה-360, לא פס3... מממ... או ה-DS או ה-Wii.

אני חושב שיכול מאוד להיות שסוני תצא מענף החומרה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi
    קודם כל, הידאו קוג'ימה עובד בקונאמי. אז בקאפקום הוא בטח לא ממש חזק...

אני חושב שיכול מאוד להיות שסוני תצא מענף החומרה.
    חחח קורה... מתבלבלים

בקשר לזה שסוני תצא מענף החומרה, אני בספק גמור. היא חזקה שם מידי ומרוויחה יותר מידי כסף (נכון לשני הדורות האחרונים) בשביל שהיא תוותר על זה מהר כל כך.

דרך אגב, ההשוואה של נינטנדו עם מדונה מבישה. מדונה היא זמרת בינונית עם שיווק טוב ונינטנדו היא חברה יפנית ענקית שמחדשת את עצמה כל פעם מחדש ומנהיגה את התעשיה כולה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם MGS4 יצא ל-360 אפילו שנתיים אחרי הPS3 זה בסדר מבחינתי.
    כואב לי הלב לדעת שאני לא אשחק בMGS4 וזאת הסיבה היחידה שאני מסתכל על הPS3. אם הוא יצא ל360 תרד לי אבן ענקית מהלב...

ובקשר לדרישה ל-PS3, המחיר שלו בeBay ירד ל-600$ ועכשיו יש בחנויות מכשירים שמתייבשים על המדפים, מה זה אומר?

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    קודם לדעתי צריך לעשות לך BAN מהפורום על מה שאמרת על מדונה. מדונה היא זמרת ענקית. היא מצעידה את תעשיית המוזיקה וקובעת את הטון, אתה אולי לא רואה את זה, כי אתה לא אוהב אותה, אבל היא גדולה מהחיים. היא שרדה דורות כמו נינטנדו. ולכן אני משווה ביניהן, אני מעריץ את שתי החברות.

המחיר ד"ר, המחיר הוא מה שמשאיר קונסולות בחנויות. הבלוריי לא תפס מספיק כדי שאנשים יחליטו לקנות פס3 בשבילו, בעיקר שהיצע המשחקים לא טוב כמו זה של ה-Wii וה-360 (להארדקור).

הרשמה