תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    10.11.2006
    אין צורך להוסיף דבר.

p.s
    אני גובה חמישה שקלים לפחית, בקבוק 5 וחצי.
    ????? ??????? ????? ???????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.11.2006
    בקבוק/פחית?
    המחיר אחיד לכל המשקאות.
    המחירים מצוינים למעלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    XD foxy, how the hell did that happen?

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    יש מלא באגים בקונטרול במפה הזאת....זה Construction נכון? אתמול/שלשום הייתה חתיכה של זכוכית חסינת כדורים ליד הקונטרול פוינט הזאת...אין צורך לומר שזה ממש הפריע בכל ה"הסתערות-ירי-הרג-השתלטות"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa
    נכתב במקור על ידי B.O.A.M
    יש מלא באגים בקונטרול במפה הזאת....זה Construction נכון? אתמול/שלשום הייתה חתיכה של זכוכית חסינת כדורים ליד הקונטרול פוינט הזאת...אין צורך לומר שזה ממש הפריע בכל ה"הסתערות-ירי-הרג-השתלטות"
    Its not a bug :p

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    הזכוכית הזאת תמיד שם, ונראה לי שהיא אמורה להיות חסינת-כדורים.
    תמיד מצחיק לכבוש את העמדה ולראות מישהו מבזבז מחסנית שלמה על הזכוכית, בתקווה לפגוע בך, רק כדי לראות אותך קופץ מחוץ למחסה תוך כדי ריסוס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    לא נו...לא הזכוכית שיש שם בצורה קבועה. המרובעים הגדולים האלה שיש בקיר? אני לא מדבר עליהם. כאילו חתיכה של זכוכית מחלון שמישהו השעין על הCP. שאף פעם לא היה שם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אהה... אם אתה מדבר על חתיכת הזכוכית שנמצאת בין נקודת השליטה לבין החצר, היא קצת אמורה להיות שם.
    אבל דאמן, Foxy, זה אחד המוזרים.
    :p
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    גם אני ראיתי את החתיכת זכוכית הזאת אתמול.. :S
    לא חושב שהיא אמורה להיות שמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי DMaster
    גם אני ראיתי את החתיכת זכוכית הזאת אתמול.. :S
    לא חושב שהיא אמורה להיות שמה.

רואים?! אני לא הוזה, אני לא הוזה!!!

היי, גזר ורוד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן
    שלום ילדים,
    לוחמי F.E.A.R שבתמונה התבלבלו ושכחו מה רצו להגיד.
    אנא עזרו להם למצוא את המילים!
    ????? ??????? ????? ???????
    ".I felt guilty once but she woke up halfway through"
    Glenn Quagmire -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    ראיתי תקולה הזאת פעם אחת
    חשבתי שזה עף מרימון או משהו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי nurglizer
    שלום ילדים,
    לוחמי F.E.A.R שבתמונה התבלבלו ושכחו מה רצו להגיד.
    אנא עזרו להם למצוא את המילים!
    טוב, מאחר ו-Fox שיחק, יהיה הגיוני להניח שאנחנו מסתכלים מנקודת המבט שלו. אז הנה ההצעה שלי:

אפשר לעשות כזאת תחרות, כשחושבים על זה. כל שבוע (או חודש, או כמה שזה ייקח) תפורסם תמונה ואנשים ינסו להוסיף לה טקסט כדי ליצור מצבים מגוחכים, משעשעים ומבדרים. הפרס? אממ... חתימה מעוצבת עם המשפט "בזבזתי את כל הזמן הפנוי שלי על תמונות מ-FEAR בשביל חתימה מעוצבת עם המשפט 'בזבזתי את כל הזמן הפנוי שלי על תמונות מ-FEAR'". תגידו תודה שאין פה אפשרות לרקורסיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    אני ראיתי את שני הבאגים גם קטע הזכוכית וגם מכונת הקולה!!
    דברים כאלה קורים מדי פעם, בעצם כשהיה ל CRi מישחק נגד SaD, בחדר של נקודה 1 ב FACTORY, הנורה היתה על האדמה והחדר היה חשוך!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    מוזר, אף פעם לא יצא לי לראות באגים כאלו, וזה לא שחסרים לי באגים. כבר קרה לי שנעלמו לי האקדחים מהמסך למרות שכאשר לחצתי על ירי נורו יריות אקדח. על מנת לשמור על אמינות כלשהי החלטתי שאני בעצם רץ עם האצבעות מופנות קדימה, אגודלים אנכיים להן וכל פעם שאני יורה אני גם צועק "bang!". היי, אם צ'אק נוריס יכול אז גם אני יכול :clown:
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    זכוכית לא זכוכית את האוונד שלך קיבלת D:

Winners don't quit, losers don't win.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Fexor
    מוזר, אף פעם לא יצא לי לראות באגים כאלו, וזה לא שחסרים לי באגים. כבר קרה לי שנעלמו לי האקדחים מהמסך למרות שכאשר לחצתי על ירי נורו יריות אקדח. על מנת לשמור על אמינות כלשהי החלטתי שאני בעצם רץ עם האצבעות מופנות קדימה, אגודלים אנכיים להן וכל פעם שאני יורה אני גם צועק "bang!". היי, אם צ'אק נוריס יכול אז גם אני יכול :clown:
    צ'אק נוריס מפיל מטוסים כשהוא עושה את זה. ואתה? בלחץ הורג חייל מסכן עם שכפ"צ. אל תעז להשוות עצמך לצ'אק, או שבעיטת הראונדהואס הבאה תגיע. אלייך!
    שתף ב-Google+

פם ראיתי משהו הזוי לגמרי. במפה Refinery יש ליד אחת הנקודות "ארונות" (lockers), ופעם אחת פיצוץ מאחד הרימונים העיף את הדלת מהארון, אבל לא ממש העיף אותה כמו שצריך. הדלת פשוט נותקה מהארון, אבל נשארה עומדת. הדלת, "צפה" בעולם כל פעם שמישהו ירה עליה או החליט "להכנס בה". זה היה די הזוי, קליטץ' במנוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    טוב, מאחר ו-Fox שיחק, יהיה הגיוני להניח שאנחנו מסתכלים מנקודת המבט שלו. אז הנה ההצעה שלי:

אפשר לעשות כזאת תחרות, כשחושבים על זה. כל שבוע (או חודש, או כמה שזה ייקח) תפורסם תמונה ואנשים ינסו להוסיף לה טקסט כדי ליצור מצבים מגוחכים, משעשעים ומבדרים. הפרס? אממ... חתימה מעוצבת עם המשפט "בזבזתי את כל הזמן הפנוי שלי על תמונות מ-FEAR בשביל חתימה מעוצבת עם המשפט 'בזבזתי את כל הזמן הפנוי שלי על תמונות מ-FEAR'". תגידו תודה שאין פה אפשרות לרקורסיה.
    Way ahead of you pal...
    אני אפתח עכשיו ת'רד (מה המילה העברית?) חדש עם התמונה הזו - ובעזרת הג'ם תיפתח מסורת ארוכת ימים של תמונות שהוצאו מהקשרן ה-FEAR-י.
    ".I felt guilty once but she woke up halfway through"
    Glenn Quagmire -
    שתף ב-Google+

הרשמה