תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    באג מסריח במשחק, היוצרים לא עבדו מספיק על הקיר הבלתי נראה שבסוף המסלול. שימו לב איך זה נראה כשעוברים אותו. כל הזכויות שמורות לגיא עמית, ידידי הטוב שזכה לגלות את ה... הגילוי.
    אני מדגיש, הרזולוציה של כל תמונה היא 1440x900 (תודו לדוד שלי שקנה לי את המסך LCD 19" WS שלי...)
    כן, אממ, איפה היינו? אה, 1440x900, כך שאם יש לכם מסך רגיל כנראה שתיאלצו לגלול לצדדים, וזה בעצם אמור לקרות בכל מקרה, כי כדי שתראו את זה במלוא הגודל, זה חייב להיות ב WS ועל כל המסך... מה אני מברבר?! תגיבו...

ואני לא מתכוון לומר לכם איך הוא עשה את זה!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Woolin
    (תודו לדוד שלי שקנה לי את המסך LCD 19" WS שלי... הו, הוא כה יפה...)

!

הכוונה היא שדוד שלך יפה, כי קצת מבהיל שאתה מציין את זה...ועוד בפורום פורומי שכזה...

אני מפחד יותר מאשר שראיתי את הסטריפ האחרון של ירון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    הכוונה היא שדוד שלך יפה, כי קצת מבהיל שאתה מציין את זה...ועוד בפורום פורומי שכזה...

אני מפחד יותר מאשר שראיתי את הסטריפ האחרון של ירון.
    טופל...
    אכן כן, ההודעה קצרה מדי...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    חחחחח... לא מצחיק אותי התמונות, מצחיק שהאצבע של מי שצילם את זה לא נשברה אחרי כל כך הרבה תמונות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי Patron
    חחחחח... לא מצחיק אותי התמונות, מצחיק שהאצבע של מי שצילם את זה לא נשברה אחרי כל כך הרבה תמונות.
    חחחחח... לא מצחיק. אני לא יודע מה עם המקלדת שלך אבל שלי נוחה מאוד לשימוש. כשמשחקים במשחקי מחשב לא לוחצים הרבה? סך הכל הוא שיחק ואני לחצתי. היו 26 תמונות, בחרתי 19. באמת שזה לא נורא כל כך ללחוץ 26 פעמים על אותו כפתור. ודרך אגב, המטרה כאן לא ממש הייתה להצחיק...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    Eilat
    תגיד לי, לא חשבת לעשות פה סרטון במקום להתאמץ!?!?
    שתף ב-Google+

הרשמה