תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    מישהוא יכל להגיד לי למה כל הספרים ובכלל כל הציוד של כל השיטות האפשריות כזה יקר:confused:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    כי זה תחביב.
    האם יש תחביב שאינו יקר? אין דבר כזה. אתה אוהב סרטים? אז אתה כנראה שורף יותר מ-200 ש"ח לחודש על סרטים - כולל הכרטיס, האוכל בסרט, מחיר החנייה או האוטובוס, וכו'. אוהב כדורגל? אתה קונה את ערוץ 5+, והולך למשחקים. אותו כנ"ל. אוהב ספורט? אתה משלם למכון כושר, קונה מזון בריא מיוחד, וכן הלאה.

200 ש"ח זה יותר מספר בודד של מו"ד, ושלישיית הבסיס מספיקה לך לכל מה שתצטרך אי פעם, פחות או יותר, שלא לדבר על כך שספר אחד מספיק לכל מספר של אנשים. למעשה, בהתסכלות רק טיפה יותר רחבה מכאן ועכשיו, משחקי תפקידים זה תחביב זול להפליא.

אפשר לשחק אפילו בלי הבסיס. אפשר לשחק עם פי 4 ספרים מהבסיס. הכל אפשרי, לפי הטעם שלך, כמה אתה מוכן להתאמץ ולהשקיע, וכמה אתה מחבב את התחביב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    מסכים אם ננסק ידי, משחקי מבוכים זה תחביב.
    תחשוב גם על כמה עולה לתרגם ולקנות זכויות יוצרים על ספר כזה, החברות חייבות לחשוב איך זה יהיה רווחי להן

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שלישיית הבסיס זה ספר החוקים לשחקן, הספר של הDM ומגדיר המפלצות?
    חוץ מזה, יש תחביבים הרבה יותר יקרים כמו שננסק אמר. חוץ מזה, משחק אחד בלבד יכול להמתח על פני שעות מרובות, כך שזה מאוד כיף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אם נדבר בכלליות, ספרים זה לא עסק זול. ספר קריאה עולה בממוצע 80 שקל, אם אני לא טועה. ראיתי כאלה שעולים 60 אבל ראיתי גם כאלה שעולים 100 ויותר. לספרי חוקים ותוספות של מו"ד יש ערך מוסף - הם לא מספקים רק בידור לכמה ימים, כמו ספרי קריאה רגילים - הם מספקים בידור עם חברים שיכול להימשך שנים. אם יש לך קבוצה של חברים ואתם רוצים לשחק ביחד אבל לאף אחד אין כסף לקנות את הספרים, תמיד אפשר לקנות אותם ביחד. אח"כ אפשר להחזיר להם את הכסף במשך הזמן, אם אתה רוצה את הספרים לעצמך.
    בעקרון, אפשר להסתדר עם הספר לשחקן ולהשלים את השאר עם חוקים לפי ראות עיניו של השה"מ. הספר לשה"מ בהחלט עוזר בזה... מגדיר המפלצות הוא לא חובה, אבל עדיין נחשב לספר בסיס. אז ב-330 שקל אפשר להתחיל משחק. מי שמעוניין לפתח את המשחק שלו לרמות מטורפות (ולהסתכן במאנצ'קיניזם נורא, כפי שחוויתי כשאחד השחקנים מצא את Savage Species...) יכול לקנות עוד ספרים המדריכים השלמים השונים (שבתכלס רק המדריך ללוחמה שווה משהו P=).
    המחיר הרשמי הוא לא זול בהרבה מהמחיר בארץ - 29.95 דולר, שזה קצת פחות מ-150 שקל, לא כולל דמי משלוח. המחיר של ספר מותרגם הוא 165 שקל. קצת יותר יקר, אבל לכוכבי כסף מגיע משהו על המאמצים שלהם בתרגום והכל.
    אגב, ענף הגיימינג גם הוא לא זול בכלל - משחק עולה בסביבות ה-200 שקל. אפילו Enter the Matrix ו-Lego Star Wars. משחקי קונסולות עולים אפילו יותר, אבל אותם אפשר לשכור לסופ"ש בחנויות להשכרת DVD.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    מסכים אם כולם, אתה יכול להסתדר בלי בעיה רקאם המדריך לשחקן

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    את אמת לא צריך כלום חוץ מקוביות אם השחקנים יודעים לשחק.
    אם הם לא יודעים ובכל זאת אין כסף יש מקום כלשהו(שכחתי איפה)שאפשר לקרוא את החוקים אונליין(לפחות את של השחקן ואולי גם מגדיר המפלצות,אני לא בטוח)אמנם באנגלית אבל זה לא כזה מכשול.
    אם אתה באמת מעוניין אני יכול לחפש לך,או שאחד הגאונים פה יודע כבר??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    תל אביב
    אחת הגאונים יודעת!

D20 היא שיטה פתוחה. אני לא בטוחה את כל הפרטים החוקיים והטכניים של העניין, אבל בגדול זה אומר שאת חוקי הבסיס, הסטטיסטיקות ועוד דברים רבים ויעילים אפשר לקרוא ישירות מהאינטרנט ובאופן חוקי: http://www.d20srd.org

אין ספק שנוח יותר ללמוד מספר מאויר ונאה שמציג את החוקים בצורה ידידותית. ה-SRD טוב יותר לדעתי למי שמכיר את השיטה ורוצה להתרענן בפרט זה או אחר במהירות ובלי צורך לדפדף בספרים.
    עם וואקום גדול באה אחריות גדולה.
    http://blogs.vgames.co.il/comics
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    מסקים, srd נועד לשחקנים ותיקים ששכחו את הספר בבית או שסתאם התעצלנו....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    אני רק רוצה לציין שהספרים באנגלית עולים בארץ 165 ש"ח, וזה יבוא ב-29.95 דולר, שמישהו כאן ציין יוצא קצת פחות מ-150 ש"ח. כלומר, הספר באנגלית למעשה יחסית יקר, למרות ש-WOTC מדפיסים אותו בעשרות אלפי עותקים (אם לא מאות אלפי עותקים). ולמרות היקף השוק המצומצם בארץ, עד כה אין ספר מו"ד אחד בעברית שעולה יותר מהספרים באנגלית. למעשה, המדריך השלם ללוחמה, קדושה ומאגיה (וגם ההרפתקן שיצא) - כולם יותר זולים מהספרים באנגלית הנמכרים בארץ.

כך שלמעשה, קניית הספרים בעברית חוסכת לכם כסף על תחביב, שגם ככה הוא יחסית לא יקר במיוחד.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    אני נמצא בעסק של D&D לא הרבה זמן אבל אני כבר מתחיל להתמכר..
    אני לא DM וגם לא נראה לי שבא לי להיות עדיין כדאי לי לקנות את הספרים??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    בן אדם יכול להסתדר יפה מאוד רק עם המדריך לשחקן, לשה"מ ולמפלצות, כל מקצועות היוקרה והדברים שנמצאים בספרי ההרחבות זה לאנשים שממש מעמיקים בכל הנושא הזה (כמוני).
    קראתי פעם בפורום הזה שמישהו אמר: "מקצועות יוקרה זה כמו פילוסופיה, יפה, מרתק אבל חסר כל ערך"
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    מי שכתב את זה טעה בענק. מקצועות יוקרה הם הדבר הכי מעניין בכל מו"ד 3, הוא פשוט לא מבין אותם (שחקנים רבים ששחקו במהדורות קודמות של השיטה לא מבינים אותם, וחבל).

בכל מקרה, הת'רד הזה עתיק וננעל. אתם מוזמנים לפתוח ת'רד חדש על דיון בספרים שכדאי לקנות וערכם של מקצועות יוקרה.
    שתף ב-Google+

הרשמה