תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    הנה הגלדיאטור:

גלדיאטור

גלדיאטורים הם לוחמי הזירה, לוחמים שאומנו אך ורק במטרה לנצח את יריבם בקרב מפואר, הם לא מעוניינים לרוב בשום דבר אחר חוץ מקידום אימוניהם וכשוריהם. הם לוחמי קפא"פ מצוינים אשר מתמקדים בנשק אחד, בעבר כל הגלדיאטורים היו עבדים אך כיום צעירים רבים הולכים לבתי ספר לגלדיאטורים לא על מנת להיות אלופי הזירה, אלא על מנת ללמוד את דרך הלחימה המיוחדת של הגלדיאטורים.
    הרפתקאות: רוב הגלדיאטורים יוצאים להרפתקאות על מנת לשפר את מיומנותם בנשק, להאדיר את שמם ואת כוחם או לגבור על יריבים אדירים. אך לפעמים כאשר מגיע שמועה על גרסא קסומה ועוצמתית של נשקם הנבחר רוב הגלדיאטורים לא יהססו ללכת אפילו עד הצד השני של העולם בשביל להביאו.
    מאפיינים: הגלדיאטורים הם לוחמי קפא"פ אדירים אשר מיומנותם בנשקם הנבחר עולה על כל אגדה שהיא, הם מצטיינים בלחימה מול אויב אחד יחיד אך יוכלו להסתדר גם נגד שניים-שלושה. כוחם הרב מבצע להם לעשות תרגילים מרהיבים אשר משאירים את יריביהם פעורי פה וכמעט תמיד מתים.
    נטייה: מרבית הגלדיאטורים נוטים לסדר משום שדרך החיים בה הם מתלמדים נוטה לחוקים מאורגנים ונוקשים אבל תמיד אפשר למצוא גלדיאטורים נייטרלים ואפילו כמה נדירים שהם תוהניים. ציר הטוב-רע לא משנה כל כך לרוב הגלדיאטורים והם מעדיפים לבחור בניטרלי.
    דת: רוב הגלדיאטורים חסרי אמונה, אם זה בגלל שהם לא מוצאים אל שנתאים להם או (ולרוב) בגלל שבזמן לימודיהם לא היה להם זמן ל"פעוטות" כאלו. אלה אשר כן מאמינים בוחרים לרוב אל מלחמה זה או אחר אשר מתאים לאופיים.
    רקע: רוב ההרפתקנים הגלדיאטורים הם לא גלדיאטורים אמיתיים, רק אנשים שהלכו ללמוד בבית הספר לגלדיאטורים. לעומת זאת עדיין ניתן למצוא כמה .
    גזעים: קודם צריך ליצור גזעים, אחר כך אני יכתוב את זה.
    טבלה:
    דרגה יכולת
    1 בחירת נשק, מיקוד נשק
    2 מכה עזה
    3
    4 התמחות בנשק
    5 חסימה
    6 שליטה מושלמת בשריון 1
    7 אחיזה יציבה
    8 אמן נשק
    9 העפת יריב
    10 מכה כפולה 1/יום
    11 שליטה מושלמת בשריון 2
    12
    13 ניפוץ מתשמך
    14 מכה כפולה 2/ יום
    15 יכולת דרגה 15
    16
    17 יכולת דרגה 17
    18 מכה כפולה 3/ יום
    19 יכולת דרגה 19
    20 אחד עם הנשק
    מידע לגבי חוקי המשחק
    תכונות: כוח הוא התכונה החשובה ביותר לגלדיאטור על מנת לשפר את מיומנותו בקפא"פ, חוסן גם חשוב לגלדיאטור על מנת שיוכל לספוג הרבה מכות בלי להתערער. לגלדיאטורים שנשארים במשחקי הזירה חשוב גם כריזמה על מנת להרשים את הקהל.
    נטייה: הכל
    קוביות פגיעה: ק10
    זהב התחלתי: 6ק4*10
    תה"ב: טוב
    הצלות: קשיחות טובה, רצון ותגובה גרועות
    מיומנויות מקצוע
    מיומנויות מקצוע הגלדיאטור (ותכונות המפתח עבורם) הן: תעלולים בנשק (זרז, מהמדריך השלם ללוחמה), קפיצה (כוח), שחייה (כוח), טיפוס (כוח), איזון (זרז), רכיבה (זרז), טיפול בחיות (כרז).
    נקודות מיומנות בדרגה ראשונה: (2 + מתאם תבונה)*4.
    נקודות מיומנות בכל דרגה נוספת: 2 + מתאם תבונה.
    מאפייני מקצוע
    שליטה בכלי נשק ושריונות: הגלדיאטור שולט בכלי נשק קפא"פ אחד לבחירתו (לא משנה אם הוא פשוט, רגיל או אקזוטי), זהו נשקו הנבחר והוא לא שולט בשום נשק חוץ ממנו. הגלדיאטור שולט בשימוש בשריונות קלים,בינוניים וכבדים וכן בשימוש בכל סוגי המגנים.
    בחירת נשק: על דרגה ראשונה הגלדיאטור בוחר בנשק קפא"פ אחד וכבודו אוסר עליו להילחם בעזרת נשק אחר.
    מיקוד נשק: על דרגה ראשונה הגלדיאטור מקבל בו את הכשרון מיקוד נשק בנשק הנבחר שלו.
    מכה עזה: בדרגה שנייה מקבל הגלדיאטור את היכולת מכה עזה, הוא יכול מספר פעמים השווה ל:חצי דרגה + מתאם כוח להשתמש ביכולת זה, כאשר הגלדיאטור בוחר להפעיל אותה על מכה הוא מוסיף 2+ להתקפה או לנזק לבחירתו, על כל חמש דרגות מעל שתיים תוסף זה משתפר בעוד 2+ (בדרגה 7 זה 4+, בדרגה 12 זה 6+ וכו'...).
    התמחות בנשק: כאשר הגלדיאטור מגיע לדרגה 4 הוא מקבל את הכשרון התמחות בנשק לנשק הנבחר שלו.
    חסימה: החל מדרגה 5, כפעולת סיבוב מלא יכול גלדיאטור לבצע פעולת חסימה. דבר זה מקנה לו את היכולת להוסיף את תוסף ההתקפה הבסיסי + מתאם כוח לדרג"ש.
    שליטה מושלמת בשריון: כאשר גלדיאטור מגיע לדרגה שישית הוא כבר שולט מושלם בשריון שעל גופו, מהירותו אינה מואטת על ידי שריון כבד או בינוני. בדרגה 11 הגלדיאטור כבר מחובר עם שריונו ומחסר השריון יורד ב4.
    אחיזה יציבה: כאשר גלדיאטור מגיע לדרגה שביעית אי אפשר לבצע עליו בדיקת פירוק מנשק, כל ניסיון לכזאת כאשר הוא אוחז בנשקו המועדף פשוט נכשל.
    אמן נשק: כאשר גלדיאטור מגיע לדרגה שמינית הוא מקבל תוסף 2+ לנזק ולהתקפה כאשר הוא משתמש בנשקו הנבחר, תוסף זה מצטבר עם כל תוסף שהוא.
    העפת יריב: כאשר גלדיאטור מסתער על יריבו ומוריד לו יותר מעשר נק"פ היריב עף אחורה 6 מ' ונחשב שרוע. אם יש חפץ מוצק שמפריע ליריב לעוף הוא סעף על בחפץ וסופג 1ק6 נזק על כל 3 מטר שלא התאפשר לו לעוף.
    מכה כפולה: החל מדרגה 10, פעם אחת ביום הגלדיאטור יכול בעת התקפה עם הנשק הנבחר לבחור להשתמש ביכולת זאת. כאשר ואם הגלדיאטור פוגע כוחו הנפשי הגבוה עובר לנשק וגורם לו להוריד נזק כפול. בדרגה 14 הגלדיאטור יכול להשתמש ביכולת זאת פעמיים ביום ובדרגה 18 שלוש פעמים ביום.
    ניפוץ מתמשך: כאשר גלדיאטור מגיע לדרגה 13 הוא מבין את סוד הניפוץ המוצלח, כאשר גלדיאטור מצליח בבדיקת ניפוץ הוא רשאי לתקוף בהתקפת קפא"פ יחידה (המבוצעת עם התוסף התקפה בסיסי הגבוה ביותר שלו) את היריב שאת חפצו ניפץ כהמשך ישיר לניפוץ.
    אחד עם הנשק: כאשר גלדיאטור מגיע לדרגה עשרים נשקו הנבחר הוא כבר חל מגופו, הוא שולט בו בצורה מדהימה. דבר זה מקנה לו יכולת לבצע התקפת קפא"פ מלאה כפעולה רגילה ולא כפעולת סיבוב מלא כאשר הוא נלחם אם נשקו הנבחר.

אני צריך עוד את היכולות של דרגה 15,17 ו19

רעין מקורי-רונן (זאוס השני) הכנה- אני

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אוקי, זמן ההערות הראשוניות.

רקע: המלצה, להשאיר את כולם עדיין רק עבדים. זה יותר מעניין. אין סיבה לתת לכל אחד אפשרות לעשות כל דבר. אם ניקח את זה קצת רחוק, יכול להיות מגניב אם בהסבר המשחקי הדמות נלקחה בשבי, לפני שתוכל להתחיל להיעשות גלדיאטורית.
    הרפתקאות: בהתאם לכך, אני ממליץ שהם יוצאים כדי להרוויח מספיק כבוד והערכה, כך שיזכו להשתחרר ולהפוך לאזרחים. כמו גם להתמחות ולשפר את שליטתם בנשקם המופלא, עד שלא יהיה כמוהם בעולם כולו. (הגלדיאטורים בדרגות הגבוהות ביותר הם בוודאי אמני הנשק בנשקם הנבחר, אישים אגדתיים הראויים לכבוד עצום).
    מכה עזה: במקום חצי דרגה (שזה הרבה יותר מדי), להגדיר בדיוק. מציע פעם ביום לכל 3 דרגות, + תוסף הכוח.
    חסימה: נדרש הסבר נוסף. מה זה פעולת חסימה? להוסיף את התה"ב לדרג"ש זה מטורף למדי.
    אחיזה יציבה: סבבה, ולהוסיף שהוא עדיין זוכה בהתקפה מזדמנת על מי שמבצע את הניסיון.
    העפת יריב: לא רע, אבל זה די דומה להתנפלות, ואולי כדאי לבדוק את החוקים להתנפלות שוב כדי לוודא שזה לא פשוט אותו הדבר רק בשם אחר.
    מכה כפולה: השם בעייתי (נשמע כאילו הוא מכה פעמיים), ההסבר קצת בעייתי, (כוחו הנפשי הגבוה?), והיכולת עצמה היא בעצם התקפה חמורה אוטומטית מספר פעמים ביום. עדיף כבר לתת את הכישרון התקפה חמורה משופרת וזהו, אלא שלמיטב זכרוני הוא דורש תה"ב 12 ומעלה.
    ניפוץ מתמשך: אהבתי. אבל אם ניפוץ זה חלק מהאופי של הגלדיאטור עד כדי כך שזאת יכולת מקצוע, אין ספק שהוא צריך לקבל את ניפוץ משופר ככישרון נוסף, מתישהו בתחילת הקריירה.
    אחד עם הנשק: יכולת מוגזמת לגמרי, למחוק בעליל.

לגבי ההערה האחרונה: לא כל דרגה צריכה לקבל יכולת.

חסרות לי יכולות שאינן קרביות. עם כל הכבוד לנשק החביב עליו, הבחור הזה אינו הרבה יותר מאשר לוחם עם בחירת כשרונות די מוגבלת וכמה יכולות מיוחדות (שאפשר להמציא עבורן כשרונות בהתאם - ואז הוא בכלל יהיה לוחם).
    ראשית כל, זה לאו דווקא רע. למה בעצם להמציא את הגלדיאטור מאפס, כשאפשר לקחת לוחם, להגדיר "גלדיאטור זה לוחם עם בחירת כשרונות מאוד ספציפית", ואז להגדיר את האופן של הגלדיאטורים בעולם ובמערכה, ביחד עם הכישרונות המדויקים שעליו לקחת? למה, בעצם, צריך מקצוע חדש לגמרי? אני מאמין גדול בחסכנות, ולטעמי המקצועות בספר הבסיס עושים עבודה מצוינת אם רק מעקמים אותם קצת כך שיתאימו למערכה (למשל להפוך את הסייר לבלש עירוני. זה לא דורש הרבה עבודה.).
    אם בכל זאת רוצים מקצוע גלדיאטור, אז נדרשת לטעמי התייחסות ליכולות שאינן קרביות נטו. הברברי זוכה לרתיעה, חוש מלכודות, דברים שכאלה - הגלדיאטור רק משתפר עם הנשק שלו כל הדרך, והוא חסר ערך לחלוטין מחוץ לקרב, מה גם שדי חסר אופי בעקבות זאת (הברברי למשל מקבל אופי של השורד האולטימטיבי).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    מסכים עם ננסק,בגדול-אהבתי.

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    יש לכם רעיונות ליכולות שיאנן קרביות?
    אולי אני יחליף את חסימה במשהו כמו "אהדת הקהל" או משהו שקשור לזה שקל לו והוא מאומן בלהשפיע על אנשים שיאהבו אותו

רקע- אני יתקן

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    במדריך ללוחמה(שלא תחשבו שבעצם קניתי אותו...הוא של חבר)יש משהו בקשר לגלדיאטורים-אולי אפשר לקחת משם כמה רעיונות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    יש שם רק חוקים נחמדים אבל מתומצתים נורא לקרב גלדיאטורים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    השאלה היא מה האופי שרוצים לתת לבחור, אופי שלא ראינו עדיין במקצועות בסיס.
    אולי הוא מעריך את הכבוד על פני הכל? ואז יוכל לקבל כמה יכולות בדומה לסמוראי (שמופיע במש"ל)? ואולי הקשר שלו עם כלי הנשק הופך לרוחני, ו-"גלדיאטור" זה לא באמת מקצוע, אלא פשוט שם ללוחם שלקח כמה דרגות כקנסאי? (מקצוע יוקרה מאותו ספר).
    אולי להפוך את הגלדיאטור למקצוע יוקרה חדש, שמתאים לשילוב מוזר בין לוחם לטרובדור (עם הכישרון הופעה (לחימה בידורית))?

בגדול, אני תמיד מעדיף מקצועות יוקרה מעניינים על פני מקצועות בסיס, כי מקצועות בסיס מעצם טבעם נוטים להספיק לי. (אפילו הברברי לטעמי אינו יותר מאשר לוחם עם כמה כשרונות מיוחדים).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    מה כל הקטע הזה עם גלדיאטור לעולם המערכה שלנו? אני מסכים שגלדיאטור זה מקצוע מגניב ביותר אבל איך הוא קשור ספציפית לעולם מערכה שלנו?

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    כמעט בכל העולם קיימת תרבות הגלדיאטורים, אני אפילו מתכנן משטר שבנוי כולו כלכלית ומשטרית על גלדיאטורים (סוחרי העבדים שולטים במדינה, מפעיל הזירה הוא בעל השפעה שלא תאומן על המשטר וכו'...)
    למידע נוסף תראה את עץ העבודה על העולם הרשמי

ננסק- הבחור אמור להיות בעל כבוד עצמי גבוהה, הוא לא מקושר רוחנית לנשקו אלא רק מאומן בו פיזית בעוצמות לא הגיוניות. חוץ מזה הוא יודע גם להשפיע על קהל די טוב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    האם גלדיאטורים יכולים להשתחרר מעבדות? הרומי, גלדיאטור יכול היה, בתנאים מסויימים, לצאת לחופשי. אני שואל, כי אם כן, אז כדאי לתת לו כל מיני יכולות כריזמה, שגם יכולות להגביר את הסיכוי לשכנע שהוא "זכאי" כבר לחופש, וגם (בתכנון קדימה) שיעזרו לו להקים גילדת גלדיאטורים משל עצמו.
    סתם מחשבה.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    גלידיאטור עבד היה יכול לצאת לחופשי מספר דרכים כאשר הנפוצה שבהם הו פשוט לזכות מקום ראשון או להרשים מאוד את הקהל ואת האחראי עליו.
    יכולות קשורות כריזמה יעזרו מאוד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    ^הקפצה^

צריכים להמשיך לעבוד על העולם, מה נסגר אם הגלדיאטור?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    מקצוע נחמד, אבל יש לי בעיה עם היכולת העפת יריב. היא הרבה יותר מדי חזקה! יותר מעשר נק"פ?! הוא מקבל את היכולת הזאת בדרגה 9, אז אם מתחשבים בשאר היכולות שלו ובזה שיש לו לפחות 16 כוח (למרות שסביר שיהיה לו הרבה יותר) הוא עושה מינימום 8 נזק במכה, אם הנשק שלו לא קסום (דבר מאד לא סביר לדמות בדרגה 9 שמתמחה בלחימה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אז כל הסתערות הוא מעיף את היריב אחורה, כמה הסתערויות כברר עושים בקרב?

שתף ב-Google+

הרשמה