תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שלום, אני חדש וחשבתי על להתחיל לשחק.
    האם יש מפגשים של הפורום או בכלל בארץ של משחקי D&D שאני יכול ללמוד ולשחק עם אנשים אחרים?
    תודה מראש!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    יש כמה חברות (כמו משקילון) שמפעילות חוגים.
    רוב השחקנים שאני מכיר ואני ביניהם מתארגנים אם חבריהם למפגשים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני מאוד שמח לשמוע, דרקון48 =)
    ואשתדל לעזור לך לשחק בכל דרך שאוכל. האופן המומלץ הוא אכן בקבוצת חברים קרובה, ויש הרבה עצות שאוכל לתת לגבי כיצד לאסוף אותם, לשכנע אותם לשחק, ולהריץ את המשחק הראשון (עם גירסת חוקים לייט במיוחד, והרפתקאה מתאימה למתחילים).
    אך אם תרצה, תוכל לבוא להסתכל מהצד או להשתתף במשחקים חד-פעמיים שעושים מדי פעם בפריק, שים לב לעמוד האירועים והפעילויות שבאתר שלהם.

יודע מה? במידה ותתארגן קבוצת אנשים כאן בפורום - או אולי אתה וחברים שלך - אני מאמין שנוכל לארגן משהו. שאני או אחד החברים האחרים בפורום נריץ לכם, משחק היכרות לרעיון של משחקי תפקידים בכלל. מה דעתך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    אתם חושבים שאפשר להעביר מפגשים במסנג'ר ?

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    מניסיון שלי והיכרות עם משחקים רבים של אחרים, זה בהחלט אפשרי.
    אבל זה ממש לא מומלץ בשביל הפעם הראשונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    אני ממליץ לך להצתרף לקבוצה של אנשים שאתה מכיר שמשחקת כבר ותצתרף בתור שחקן או אם אתה רוצה להיות מנחה "על ההתחלה" (לדעתי עדיף לשחק קודם בתור שחקן) אז תצתתרף בתור שה"ם משנה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי ננסק
    אני מאוד שמח לשמוע, דרקון48 =)
    ואשתדל לעזור לך לשחק בכל דרך שאוכל. האופן המומלץ הוא אכן בקבוצת חברים קרובה, ויש הרבה עצות שאוכל לתת לגבי כיצד לאסוף אותם, לשכנע אותם לשחק, ולהריץ את המשחק הראשון (עם גירסת חוקים לייט במיוחד, והרפתקאה מתאימה למתחילים).
    אך אם תרצה, תוכל לבוא להסתכל מהצד או להשתתף במשחקים חד-פעמיים שעושים מדי פעם בפריק, שים לב לעמוד האירועים והפעילויות שבאתר שלהם.

יודע מה? במידה ותתארגן קבוצת אנשים כאן בפורום - או אולי אתה וחברים שלך - אני מאמין שנוכל לארגן משהו. שאני או אחד החברים האחרים בפורום נריץ לכם, משחק היכרות לרעיון של משחקי תפקידים בכלל. מה דעתך?
    וואו תודה... אני מניח שאני לא ארשם לחוגים, או אולי בהמשך בכל אופן, אני אשחק בנתיים עם כמה חברים. אני לא הDM, אח שלי יהיה DM.
    אני יכול להביא שני חברים שהתעניינו בעבר, זה מספיק שלושה שחקנים? P:
    אוקיי, אנחנו נתאמן קצת ואולי בחג הקרוב XD או אולי פסח, נוכל לעשות אפילו מספר פגישות.
    אממ... איפה אתה גר? כי אני גר ביוקנעם, אני יכול להגיע לחיפה ולסביבה, אולי לתל אביב.
    אולי אם אני לא היה מספיק טוב אני אסתכל בכמה משחקים מהצד, אבל הם יכולים להמשך אפילו שעות (מה שעושה את זה לכיף).
    אני קונה שני ספרים וקוביות, אני קונה את ספר החוקים לשחקן ואת הספר לDM לא זוכר אח שלי אחראי על זה... P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    מה שיש לכם בתוספת המגדיר למפלצות (שהוא לא חובה אבל עוזר בהמון) יהיה בסדר גמור
    נשמח אם תשתף אותנו באיך היה לכם ובחוויות

שתף ב-Google+

הרשמה