תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    כאן נעבוד על ההיסטוריה. זאתי ההיסטוריה הנוכחית:
    בהתחלה האלים בראו את העולם, הם פיזרו את בני האדם (אשר אז היו הגזע היחיד) ברחבי העולם הגדול והרחב. כעבור עשרות שנים הם ראו שזה לא מסתדר אז הם החליטו לאחד את כל בני האדם אל היבשת המרכזית והגדולה ושמה הם יבנו להם ארץ. התוכנית עבדה היטב חוץ מקומץ של קוסמים ואמגושים שברחו לצפון כדי לנסות להפיל את האלים. הקבוצה שברחה לצפון התעסקה בקסמים אפלים במשך כמה עשרות שנים (אשר במהלכם שאר העולם התפתח וגילה את גבישי האנרגיה ואת האקזוטיום) עד שהם הצליחו לגלות את הקסם שדרוש בשביל להפיל את האלים. הם ביצעו את הקסם כשורה אך האלים התערבו באמצע ומה שנוצר היה גל קסם ענקי. הגל שינה את טיבם של רוב בני האדם והפך אותם לגזעים המוכרים כיום. האנשים הצפון גם הושפעו והפכו לגזע האסורי (שם זמני) אשר נשאר בצפון והפך לגזע שדי מרושע. ביבשת המרכזית שונו בני האדם למספר גזעים אשר כיום מוכרים כגזעים רגילים וכולם שכחו שהם היו פעם בני אדם.

אני יודע שזה לא מפורט, המטרה היא שכל אחד יקח חלק ויעבוד עליו (חוץ מאיזה גזעים נוצרו)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    למינרל קוראים אקזוטיום,שחכת שנשארו כמה בני אדם,בעיקר בחלק הדרומי שהיה רחוק ממקום יצירת הגל.

עריכה:
    חוצמזה,למה להם לרצות להפיל את האלים? מה הם עשו להם רע?

אפשרות אחרת:

טיימליין בסיסי
    -התקדמות קטנה בזמן
    ~התקדמות גדולה בזמן

-בריאת העולם
    ~היווצרות בני האדם(צריך למצוא שם לגזע הראשון)והחיות וכל הדברים האלה.
    ~האלים מדברים לראשונה עם בני האדם ומזמינים אותם להתיישב בעיר שבאמצע העולם.
    -בני האדם מתיישבים בעיר והאלים מרחיבים את העיר.
    ~האלים נותנים לבני האדם את הקסם
    -אחד האלים מלמד את בני האדם קסמים אפלים ונוצרים האמגושים(וורלוקים)הראשונים.
    -האמגושים עוברים ליבשת בצפון העולם.
    ~הדם של צאצאי האמגושים מלא באנרגיה שלילית וממשיך להתמלא במשך דורות(אפילו שהפסיקו לעסוק במאגיה האפלה)ונוצר גזע חדש(מקבילים לאלפים במראה,רק מרושעים)
    -מהאלפים האפלים(צריך למצוא שם) דולפת אנרגיה שלילית והיבשת מתכסה בקרח.
    ~אחרי המון שנים שיש ביבשת בצפון אנרגיה שלילית נפתח שער למישור מרושע,כשהוא נפתח בפרץ ענק של אנרגיה שלילית וחלק מהאלפים האפלים מושחתים יותר והופכים ליצורים גדולים,מטומטמים ומרושעים(מקבילה של אורקים במראה,הם אולי מטומטמים אבל יש להם את אחת התרבויות המפותחות וההזויות ביותר).
    -הקוסם הגדול(צריך שם..)סוגר את השער בכוח קסם אדיר(כולל הקרבה עצמית כמובן..).
    -הנעילה של השער מפיצה המון אנרגיית קסם(נייטרלית)ואחר כך כל עוד השער נעול כוח הקסם ממשיך להתפשט.
    ~מכוח הקסם של הנעילה של השער מתפתחים יצורים שהם שילוב בין יצורי ים לבני אדם(כמו בשודדי הקריביים2)(צריך שם),וגזע שהוא חתול-אדם משני סוגים-אחד רזה,זריז וחכם והשני גבוה שרירי וטיפש(סטייל טאורןבמראה,רק חתול).
    ~ניסיון לסגור את השער(לנעול-הוא פתוח אבל אי אפשר לעבור,סגור-הוא לךא קיים)הנסיון נכשל ודולפת המון אנרגיית כאוס שיוצרת יצורים חדשים (שמקבילים לגובלינים בכמות שהם מתים..)

אתם מוזמנים להגיד מה אתם מעדיפים,או להציע אחת משלכם.

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    לא אמרתה שוויתרתה על הויכוח הזה כבר?
    אם לא, העץ משתנה, זהו אינו עץ העבודה על ההיסטוריה אלא עץ שבו קובעים באיזו היסטוריה נבחר, שלי שלו או אם למישהו יהיה הצעה. מחרותיים יהיה היום האחרון להגיש היסטוריה. אחרי זה אני ישר יפתח את הסקר

בקשר ללמה לרצות להפיל את האלים- כדי להיות אלים בעצמם

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    שאלה
    איך בזה שהם יפילו את האלים הם יהפכו לאלים בעצמם?
    תשובה(אופציונלית,אם יש לך רעיון אחר,תגיד)
    אולי אלים מרושעים ממישור אחר הציעו להם כוח בתמורה להפלת האלים.

בנוגע להצעות,זה יכול להיות גם ווריאציות אחרות של הגרסאות שלנו,עם תוספת שלכם,או משו חדש לגמרי,רק רעיון אחד שאהבתם והעתקתם משלנו.
    ואז נעשה דיון ונפתח כל אחת מהן,עד שהיא תהיה סופית ואז נצביע כי אולי תהיה היסטוריה שבבסיס כולם אהבו והצביעו ובסוף לא הצליחו לפתח אותה?
    ואז נצטרך עוד זמן לפתח את ההיסטוריה החדשה,ולכן כדאי שההצבעה תהיה בסוף.

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    סליחה, אבל מה שהצעתה הרגע זה לעבוד ולפתח מספר היסטוריות שונות בו זמנית.
    זה סתאם בזבוז זמן, בואו נעשה גרסאות בסיסיות נעשה סקר וההיסטוריה שתנצח נעבוד עליה לעומק

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    תסלח לי,לא ציפיתי שתבין,אני אשתוק עכשיו,תעשה הצבעה.

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    סליחה אם נשמעתי קצת גרסיבי אבל זה לא נשמע מטופש לעבוד ולהכין שתי היסטוריות ובסוף לקחת רק אחת מהן?
    אני מצטער אם אני קצת מתשלט אבל אני רק מנסה לעזור וליעל את כל הפעולה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    עידן, אני מעריך את הצורך ביעילות (כפאנאט יעילות גדול בעצמי), אבל אני לא רואה רע בהצעה לפתח כמה דברים. הרי ההיסטוריה "הסופית" שתוחלט בעוד כמה ימים עתידה כנראה להשתנות עוד עשרות פעמים. טבעם של דברים שנמצאים תחת עבודה הוא לעבור שכתובים אינספור - אני בספק אם העולם הסופי יראה אפילו דומה לאיך שהוא נראה כרגע. וזה רק דבר טוב.

אז מבחינתי, כל מי שרוצה להציע רעיונות לקו זמן שלם, או רק לחלקים בודדים, מוזמן. והרי ההיסטוריה היא דבר כל כך מורכב וארוך, שאין שום סיבה שלא נוכל לדחוס פנימה את רוב הדברים, לפחות בוריאציה. למשל, במקום "בגלל האלפים האפלים כל היבשת התכסתה בקרח", אפשר לומר "כל הארץ" - לצמצם את ההיקף של האירוע. הוא עדיין חשוב מאוד, אבל במקום לעולם כולו, רק לאזור אחד. והרי זה גם מה שקרה בעולם שלנו - אפילו האימפריה הרומית, או הסינית, לא הגיעו לעולם כולו. אפילו לא קרוב לכך. אז למה "לנסות להשמיד את כל האלים", כשמספיק בהחלט לנסות להשמיד את האל השולט של ארץ אחת? או לגרום לאסון טבע מחריד שקובר רק ארכיפלג בודד (וכך יוצר את הזוטונים הימיים, נגיד). וכן הלאה.
    זה בהחלט יעשיר את העולם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    זה רעיון, אבל כרגע הויכוח הוא לא על דברים קטנים (למרות שהם די גדולים) מעין אלה אלא צורת ההיסטוריה הכי עתיקה וכללית (זאתי שאין עליה כמעט פרטים ורוב מה שיודעים נובע מסיפורים).
    לאחר שנבחר אם ניקח את הגרסא שלי או של tde (או של מישהו אחר שיציע) נוכל להחליט לגבי הפרטים היותר קטנים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    שאלה נוספת: האם ההיסטוריה בכלל חשובה במיוחד? האם זה משנה מה קרה בקנה מידה עולמי, או כיצד נוצרו כל הגזעים?
    אם יש גזע עם רקע מאוד מיוחד, ראוי לציין אותו. (למשל, אם הגמדים נבעו מתוך מעיין האבן האדיר שבמעמקי האדמה. או ה-Warforged של עולם אברון, שנוצרו במיוחד עבור המלחמה).

אבל אחרת, בשביל מה זה חשוב לדעת כיצד הגענו לאיפה שאנחנו היום? בשלושת משחקי המו"ד האחרונים שלי, לא התייחסנו מעולם לשום דבר משמעותי יותר מ-1000 השנים האחרונות, ובוודאי שלא ממש היה איכפת לנו איך הכל התחיל. לחבורה היו מספיק צרות להתמודד איתן, כמו כל חבורה.

אולי עדיף לדחות את קו הזמן הרשמי? אולי זה לא חשוב מספיק? זוהי דעתי. ולדעתי, באותו האופן גם אין צורך להחליט כבר עכשיו על כל האלים, או משהו כזה - עדיף ליצור מקומות, לאסוף רעיונות, לגבש דברים מגניבים, ואז לאסוף אותם ביחד בהסבר הגיוני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    זה רעיון... אבל אם כבר התחלנו בואו נגמור. מחליטים בנוגע לזה ואז עוזבים היסטוריה ואלים ועוברים לעולם בתקופתו הנוכחית

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    idnash למה לריב על הפרטים האלה?
    אם אתה רוצה לעשות עולם מערכה משל עצמך תעשה,אבל הרעיון פה הוא שכולם יתרמו לו.
    ואם זה כל כך חשוב לך שתהיה מנהל פרויקט או משהו אני לא חושב שלמישהו יהיה בעיה.
    אבל תן גם לאחרים לתרום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    מישהו פסל פה רעיון?
    רק אמרתי לננסק שחבל שאם כבר התחלנו משהו אז נסיים אותו בעמצא
    והסכמתי איתו שכדאי שנעזוב היסטוריה ואלים כי זה פחות חשוב כרגע (למרות שלגבי אלים אני לא בטוח)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    עידן, אני חושב שכל הקטע היפה באלפים ובגמדים הם שהם הגזעים העתיקים ביותר ואם נגיד שהאדם היה הגזע הראשון אתה תהרוס מאוד את המסתוריות שעושה את הגזעים העתיקים ליפים כל כך

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אבל בעולם שלנו אין אלפים וגמדים וכל הגזעים הרגילים....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    זה לא מה שכתוב בהודע שלך ובהודעה של tde3000 בשני ההודעות אתם מזכירים שהאדם הופך לגזעים המוכרים כיום (זה אתה עידן כתבת) tde3000 מפרט קצת ואומר שמהאלפים יצאו האלפים האפלים וכו' הבנת למה התכוונתי, אין לי בעיה אם מה שאתה אומר אבל אם אתה אומר גזעים רגילים המוכרים כיום אתה צריך קצת להבהיר או להזכיר איזה גזעים אלו...

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    מוכרים כיום=מוכרים בעולם המערכה.
    לא אמרתי שמאלפים יצאו אלפים אפלים,התכוונתי לזה שהם מקבילים אליהם בתפקידים בחברה(יפים ומרושעים,במקרה של אלפים אפלים)

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    אוקיי, יצרו כבר את הגזעים?

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    כרגע בחלטנו רק על גזע אחד,שהוא דמוי האלפים האפלים,שאותו אני יוצר.

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    לא, אנחנו בתהליכי יצירה, אם יש לך רעיון לגזע נשמח אם תפרסם