תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני ואח שלי הגענו מכפר סבא לדיזינגוף סנטר כדי להשתתף בטורנירים שלכם(של נארוטו ודרגון בול).
    אחרי שלקחנו רכבת והגענו למקום, מסתבר שבכלל אין שום טורניר וכל האירגון והפירסום הזה היה לשווא. פשוט הגענו ואמרו לנו "לא, אין טורניר" למרות שבשעה הזאת היה צריך להיות טורניר לפי מה שכתוב באתר. הצעתי לחכות עד לשעה של הטורניר הבא, ואמרו לי שגם הוא לא התקיים.
    בזבזתי המון זמן ו 48 שקל על סתם! פשוט סתם!!

חשבתי שאתם קהילה רצינית... אני יכול להבין מצב שבו יש בעיות באירגון של הטורניר, כי אני ארגנתי מספיק טורנירים, אבל באמת! אבל לפחות תכתבו באתר שהטורניר מבוטל! תודיעו שהטורניר מבוטל! אם לא, איך אני יכול לדעת??

ממש ממש התאכזבתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מתוך סקרנות, עוד מישהו הגיע לטורניר נארוטו והתאכזב או רק אתה?
    מייסד "הלול" - פינת ביצי ההפתעה של ויגיימס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני מייצג רק את דעתי בהודעה זאת :

היה טורניר, התחיל ב3 בערך. אני שפטתי בו. היה חוסר שחקנים בשני הטורנירים בגלל זה הם לא התחילו בזמן, וגם שהתחילו הטורנירים חלק מהשחקנים הלכו באמצע דבר שפגע בריצה של הטורניר.

מצטער שהתאכזבת, אבל עדיין יוכלת לשחק לכיף בשני המשחקים, ואולי גם להשתתף בטורניר ה WWE.
    פיפא בלי הפסקה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי clior
    אני מייצג רק את דעתי בהודעה זאת :

היה טורניר, התחיל ב3 בערך. אני שפטתי בו. היה חוסר שחקנים בשני הטורנירים בגלל זה הם לא התחילו בזמן, וגם שהתחילו הטורנירים חלק מהשחקנים הלכו באמצע דבר שפגע בריצה של הטורניר.

מצטער שהתאכזבת, אבל עדיין יוכלת לשחק לכיף בשני המשחקים, ואולי גם להשתתף בטורניר ה WWE.
    אני הגעתי ב4:45 ולא היה טורניר למרות שהיה אמור להיות. שוב, לפחות הייתם צריכים לכתוב באתר כדי שיהיה אפשר לדעת. בשני המשחקים אני משחק גם אצל חברים שלי, וWWE היה מלא לגמרי, חוץ מזה שWWE זה לא לטעמי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Psychoticat
    מתוך סקרנות, עוד מישהו הגיע לטורניר נארוטו והתאכזב או רק אתה?
    אה ואם רק אני ואח שלי התאכזבנו אז זה בסדר??
    יופי של צורת מחשבה >_>
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי,

שמי ניצן ואני מנהל האתר.

אני מתנצל על כך שהגעת ולא הצלחת להשתתף בטורניר.

קיימנו מספר טורנירים נקודתיים למשחק, והם הורכבו מעוברי אורח תמימים שמשכנו.

לצערי לא הגיעו שחקנים שישתתפו בטורניר רשמי, ולכן יצרנו מספר טורנירים קטנים.

כאמור הדבר נעשה במהלך האירוע, ולצערנו לא עדכנו באתר - היות וחשבנו שאם לא הגיעו שחקנים, כנראה הטורניר לא עניין אף אחד.

בכל אופן נשמח להקים קהילת נארוטו ולהמשיך לקיים פעילויות בעתיד, אך אנו זקוקים למישהו שייקח אחריות ויעזורל נו לקדם את הנושא.

אם יש לך ניסיון, ואתה אוהב את המשחק וכן רוצה לקדם קהילה - אנא צור עימי קשר ב[email protected]

תודה,

ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הרשמה