תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    שלום לכולם, פתחתי את הדיון הזה בכדי לדבר איתכם על הסדרה הנפלאה שנקראת Family guy.

אז בואו נתחיל את הדיון עם השאלה "מה אתם חשבתם על הפרק האחרון(פרק שמיני של העונה ה-5[או בקיצור508])?"

*ספוילרים של פרק 508, סמן בשביל לקרוא טקסט*

אני אישית מצאתי את הפרק קורע מצחוק, כל הקטע עם מאג המטורפת, ה-ח' המיותרת בכל מילה שיש בה H("לעזאזל עם זה. אתה אוכל שער!"), וכמובן את ההתנהגות המפתיעה-לא מפתיעה של קוויגמייר.
    כל הקטעים הללו פשוט גרמו לי לצחוק(או לגחך, אך מאוד להעריך את ההומור הקשור לבדיחה) וסה"כ פרק מאוד מענה.

אז מה אתם חושבים על הפרק?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    באר שבע
    לפי עניות דעתי הסדרה התדרדרה לאחרונה. יותר מדי פלאשבקים ויותר מדי בדיחות חסרות טעם. משהו בנוסחה המנצחת של השנים הקודמות נפגע קמעה. עדין מצחיק, אבל פחות. ואם כבר אנחנו מדברים על הנושא, מישהו ראה את הפרק של סאות'-פארק שעסק ב-Family-Guy? עכשיו זה טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Pozon
    לפי עניות דעתי הסדרה התדרדרה לאחרונה. יותר מדי פלאשבקים ויותר מדי בדיחות חסרות טעם. משהו בנוסחה המנצחת של השנים הקודמות נפגע קמעה. עדין מצחיק, אבל פחות. ואם כבר אנחנו מדברים על הנושא, מישהו ראה את הפרק של סאות'-פארק שעסק ב-Family-Guy? עכשיו זה טוב.
    דווקא יש הרבה פחות פלאשבקים מפעם (קח לדוגמה את הפרק שבו סטואי צחק על זה שאין פלאשבק [מהפרק עם עיראק]), ולדעת רוב האנשים הסדרה דווקא נהפכה להיות יותר טובה... אבל שוב, אלו הם רק רוב האנשים.

נב. אני דווקא מוצא את הפלאשבקים המועטים קורעים מצחוק, בתור אוהד של מלחמת הכוכבים מצאתי את הפלאשבק עם הקיסר כקורע מצחוק .

"Something Something Something Something dark side Something Something Something complete". אני מניח שזה יותר מצחיק כשרואים את זה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    אתה לא יכול לעשות פלאשבק ושיר כל חמש שניות, במיוחד שהם של סדרות אמריקאיות ישנות ולא ידועות. כמעט אין מקום לעלילה, ואפשר לעשות בערך פלאשבק על כל דבר
    "Remember the time I landed on the moon?" או "It's like the time I killed the president"...
    הפלאשבק על כל משפט נהיה מעצבן וכבר לא ממש משעשע. בכללי הסידרה אכן ירדה מגדולתה. עונות 1-3 היו מעולות though.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    לפי דעתי ההומור של FAMILY GUY הוא מעולה ....הוא אכן התדרדר בזמן האחרון
    כל הקטע של הסדרה זה קטעים לא קשורים לכלום...
    אני במיוחד אוהב את הבדיחות של STEWIE ושל QUAGMIRE
    שתף ב-Google+

הרשמה