תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 57
    אז ככה:

למרות ההמלצות החמות מצד כולם לא לעשות את המפגש היום, אני לחצתי לעשות היום כדי שאני אוכל להנות מחברותן של בנות סימס חמודות וקטנות (*grin*).

הגעתי ב14:00, הופתעתי לגלות את ששלומי (shlomi XD) היה איתי על אותה הרכבת, ואפילו יצאנו מאותה הדלת השווה של הרכבת הכי אדומה בעיר. אחר כך התקשרתי לגל שאמר לי שהוא לא בקניון, ואז פגשתי אותו שניה אחרי שניתקתי את הטלפון, בקניון! כי גל טמבל והוא חושב שכשהוא עומד מחוץ לדלת של הקניון זה לא נחשב כאילו הוא בקניון.

בכל מקרה להסביר לכם מה קרה בכל רגע במפגש זה סיוט כי קרה כלכך הרבה.

אבל לסיכום היה אחלה, ובן לא פגע בי כמו שחשבתי שהוא יפגע בי.
    (אל תתלהב בן, אני לא כזה קל להבסה !! (!!!))
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    לאחר הרבה זמן, דם, זיעה ולא מעט דמעות, אני, רפי ושלומי הצלחנו להערים על מכונת הכרטיסים השטנית של עזריאלי ולבסוף אף להגיע הביתה. ולכן, משום שאנחנו הראשונים ורפי לא יכול להתחבר (שלומי סתם נובון), אני פותח.
    התחיל בצורה מעצבנת, כי הרכבת הארורה שלי הקדימה ופספסתי אותה (אני רציני, היא הקדימה), אז איחרתי בשעה. כשהגעתי עשיתי הקפות מסביב למקדונלדס עד שהצלחתי למצוא מישהו (או יותר נכון, עד שגרוק תפס אותי). אחרי מספר דקות מאוד צפופות במקדונלדס שבהם הכרתי אנשים חדשים (החשוב שבהם הוא רפי, כמובן), עברנו לגג, שהיה לא פחות צפוף. אז עברנו לגג השלישי (השני היה נעול. תומר, תלמד לספור). משם דברים נעשו מוזרים וכללו אותי בשיריון הטבעות שלי שמתנגש באימואים, ישראבלוגים וגל (ישנה חפיפה נרחבת בין השניים הראשונים), הדגמות של ג'ודו, מספר סרטונים ותמונות מגניבות ושאר ירקות. אחר כך ירדנו למינוס 4. אני לא לגמרי בטוח למה. גם שם היו דברים מוזרים באותו נוסח. אז התחילו נדידות הלוך ושוב בין מינוס 4 למקומות שונים, אבל בסופו של דבר הדברים החשובים קרו במינוס 4. חכו לתמונות וסרטונים מאת cult master.

ספרו מה קרה לפני ואחרי שהייתי. also, תוסיפו את החלקים שבטח שכחתי.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    שקט סאני, כבר פתחתי אחד יותר טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    מודיעין
    *עבר לדיון של בן*
    Guns do kill people...but Chuck Norris kill more
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    ואני היום זכיתי (מקום ראשון) בתחרות טניס

יש לי גביע יפה P:

מצטער - מפגש הבא אני בא!
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    .agh burzum-ishi krimpatul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    מודיעין
    אז סיכום שלי:

הגעתי לקניון קצת באיחור של 15 דקות בערך...בהתחלה לא מצאתי את גל אבל בסוף הוא הגיע...עם תומר ושלומי...ונפגשנו והכרנו וכו'...לאחר כמה זמן הגיע אביעד(מפורום תפקידים) עם נועם...ומייד אחריהם הדס, ואז אבירם...בקיצר הלכנו לאכול/לשתות...הקניון היה מפוצץ באימויים ולא היה מקום...אני והדס הסתכלנו בבחילה על איזה רוקר עם שיער פאנק-קוצים...איכסה!...אחרי זמן קצר הגיע בן...עם צ'יינמייל!!!...ורפי...בקיצר הצ'ינמייל המגניב של בן ששוקל חצי-נועם (10 קילו)...

אחר כך הלכנו לגג מוצף אימוייים ועשינו שטויות וסרטים...ואז איבדנו את תומר,רפי והדס...וגלילנו שהם הלכו לגג השלישי תומר!...לא השני!...ודיברנו וגל הטריד את תומר עם המצלמה...

אחר-כך התפצלנו...אני,גל,אבירם(גרוק) ובן נשארנו בגג השקט...נועם הבוגד הלך לאימואים...ולא יודע מה קרה עם הדס ותומר...

אני,גל,אבירם ובן עשינו שטויות...צילמנו...ובן הראה לנו נעילות ושטויות במשך כל הזמן...ואני וגל לבשנו את הצ'יינמייל השולט שלו...

אחר כך ירדנו בחזרה לקומה 4-...להפגש עם כולם...אבל הדס כבר הלכה...ונועם לבש את הצ'יינמייל והיה מצחיק...ואז...סיבוב הג'ודו של בן XD....על גל...*צקוויק!*...חחח...ועל נועם...מזל שנועם נשאר בחיים D:

ואז דיברתי עם גל ורפי על השרת והפרוייקט...וזהו...נפרדתי מכולם...והלכתי כי הייתי חייב...והדס לא זרקה את המצלמה מהגג ...תמונות וסרטים בקרוב מאוד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אמא הכינה לי ארוחת ערב עצבנית ביותר כשהגעתי הביתה. :clown:
    זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!

Battlefield2ID: Malfanshee
    שתף ב-Google+

עקב כוחות ניהול שווים במיוחד הפכתי את הדיון לשלי.
    וגם, כל התגובות מהדיון השני עברו לפה D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי sunny
    עקב כוחות ניהול שווים במיוחד הפכתי את הדיון לשלי.
    וגם, כל התגובות מהדיון השני עברו לפה D:

ארור תהיה דיקטטור!...ארור תהיה!
    שתף ב-Google+

בקרוב אני לא אהיה הדיקטטור היחיד כאן.

ואני מוחה ! אני לא דיקטטור. אני מנהל כייפי ומגניב ושולת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    תומר... I shall have my revange!!!

ואני לא היחיד!

Tulkas אומר/ת:
    אני רב עם תומר, הוא גנב לי דיון >:
    Tulkas אומר/ת:
    (תרתי משמע, אני לא יודע איך)
    mr.parrot אומר/ת:
    ראיתי
    תגיד לו שיוחאי ראה ואומר שהוא גנב ושיחזיר לך את הדיון מיד כי אתה פתחת קודם

cult master, אין תמונות עד שלא מחזירים לי את הדיון! העלו את דגל המרד! שוב!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Tulkas

ואני לא היחיד!

Tulkas אומר/ת:
    Tulkas אומר/ת:
    mr.parrot אומר/ת:
    ראיתי

אל תדאג...אני יעלה את "התמונות":devil:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    נכתב במקור על ידי Cultmaster
    נועם הבוגד הלך לאימואים...!
    סליחה?
    נועם לא בוגד עם אימואים! נועם בוגד עם פורום תפקידים למחשב ^.^
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Tulkas

ואני לא היחיד!

Tulkas אומר/ת:
    Tulkas אומר/ת:
    mr.parrot אומר/ת:
    ראיתי

אהה... אז אם יוחאי אומר...
    שתף ב-Google+

Dark Fusion אורח
    אוקיי אז בתור מפגש ראשון (עם האנשים הנוכחיים בפורום וגם מפגש ראשון לפורום נוור ויגיימס) היה יחסית לא רע עם קצת יובש והרבה הרבה התפצלויות ואיבוד של אנשים.

רציתי להגיע כבר בשעה 2 אבל הייתי מנוע מלהגיע מאחר והחמצתי את הרכבת ולכן הייתי צריך לחכות כמעט שעה לזו אחריה.
    הגעתי לעזריאלי בסביבות השעה שלוש וחיפשתי את כולם (בתקווה שאני אזהה את גל, בן או הדס מתמונות) אבל זה לא הלך ממש טוב ויצרתי קשר עם תומר שבסופו של דבר מצא אותי בשעה שהם ישבו במקדונלס.
    ראיתי את גל ראשון אם אני לא טועה, הדס ציינה שאני לא עונה לציפיות שלה או אם להיות מדויק "חשבתי שאתה תהיה אשכנזי קטן ולבן עם משקפיים מלבניות", תומר הכיר לי את שאר האנשים שהיו בירדי, בן, שלומי, הדס (והספר שלה), תומר (cultmaster) ונראה לי שזהו (אם שכחתי מישהו אני מתנצל).
    משם עלינו לכיוון הגג אבל מטעמי עומס לא נשארנו ואז איבדנו את תומר והדס לאיזה 5 דקות, משם התפצלנו שוב ולא ראיתי את בן, גל, תומר (cultmaster) ועוד מספר אנשים לכמעט שעה וחצי ואני הדס, תומר ושלומי שמנו פעמינו לכיוון הבורגראנץ שם חיכנו בתור במשך שעתיים כדי להזמין ועוד 10 דקות בחיפוש אחר שולחן.
    הדס הלכה עם הספר ונפרדתי ממנה בכניסה למתחם הבורגראנץ ומשם ירדנו לקומת 4- שם היה קטעים די מצחיקים והכרתי את נועם שעד לאותו רגע לא ידעתי שהיה בכלל במפגש.
    הסתובבנו עוד קצת ובסוף אני, בן ושלומי הלכנו הביתה לקנות כרטיסים במכונות בתוך הקניון מה שכמובן לא אפשרי שיש 2 מכונות על 200 אנשים וזה עוד יותר מציק שיש פאקצות מסביבך עם 3 int.
    בסופו של דבר הלכנו לתחנת השלום וקנינו כרטיסים, שם אני ושלומי נפרדנו מבן והלכנו הביתה ברכבת.
    ברמה הכללית המפגש היה מאוד מהנה ומצחיק רק קצת היה קשה למצוא את כולם היות והיה עומס מפחיד על הקניון.
    שתף ב-Google+

מפגש הבא יהיה יותר נחמד, לא יהיה כזה עומס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    חבל שלא באתי האמת היה לי זמן...
    Dont drink and drive...
    SMOKE AND FLY!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    יאיי חזרתי הביתה עכשיו =| החליטו לגרור אותי לחנויות בגדים =|
    בכ"מ,
    הייתי ברכבת ששם זיהיתי את תומר החתיך על ואמרתי שלום, אחרי זה עלינו למתחם אחרי הרכבת ותומר התעקש שהוא ראה את גל, משם רדפנו אחרי גל ומצאנו אותו. אחרי זה הלכנו לשבת בקומה -4 בניסיון להתחמק מהאימויים שם הכרתי את כולם (במיוחד את נועם שהוא הדבר הכי חמוד בעולם.) אח"כ הלכנו למקדונלדס שם היה צפוף ומגעיל מאימויים ומאחד עם תסרוקת מניפה מפחידה כזאת. ישבנו שם איזה 20 דקות ואחרי זה סתם הסתובבנו ועשינו שטויות (צ'יינמייל הרבה מישושים וג'ודו) אחרי זה הייתי צריך לפרוש הביתה והלכתי עם בן ורפי לכניסה של הרכבת שם חיכינו חצי שעה והפסדנו 2 רכבות בגלל אימויים ערסים ופקצות למינם שהחליטו להשתלט על המכונה ולהידחף כמו מפגרים. ואז החכמנו לעבוד על המכונה המרשעת והלכנו לכרטיסנית מחוץ לקניון ונכנסו תוך חצי דקה =\ (למרות שחשבו שבן יעשה פיגוע בגלל ה"חולצה" שלו. וזהו בערך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    מודיעין
    סרטונים
    -----------

תהנו

תמונות עדיין בתהליך...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך