תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    היום,רק אצל ג. יפית!
    "מתלבטים מה המכשיר הכי שווה?
    עשיתי רשימה של כמה משחקים טובים ובלעדיים ושווים יש למכשיר!
    ובמקום הראשון!:

האקסבוקס שלוש מאות שישים של ענקית הרשע העולמית עם חמישה משחקים!

במקום השני!:

הווי של נינטנדו עם שלושה משחקים!

ובמקום השלישי והמאוד גבוה....:

הפלייסטיישן שלוש(איזה שם מקורי)של סוני עם המספר המכובד של אחד משחקים!

המסקנה,מאיה:שאם קונים מכשיר במכיר גבוה לפחות עוד שנה יהיה מה לשחק עליו!

זה כדאי,עלי!"
    (ותחשבו על זה...........)
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    תגיד, אתה קיים באמת או שאתה עושה את עצמך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    כמו שאמר איזה יווני אחד,אני חושב משמעו אני קיים.

אני פשוט לא כל כך חושב....
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי !נס
    כמו שאמר איזה יווני אחד,אני חושב משמעו אני קיים.

אני פשוט לא כל כך חושב....
    זה בכלל דקארט פילוסף צרפתי מהמאה ה17....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    צודק לא ידעתי...
    אבל כל עוד שהוא לא ישראלי זה פחות משנה...
    (אם הוא היה ישראלי אז הוא היה אומר"אני לא יוצא פראייר-משמעו אני קיים" )
    ובאמת שלא ידעתי,הייתי בטוח שהוא יווני,או רומאי... בעצם מה ההבדל?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי !נס
    צודק לא ידעתי...
    אבל כל עוד שהוא לא ישראלי זה פחות משנה...
    (אם הוא היה ישראלי אז הוא היה אומר"אני לא יוצא פראייר-משמעו אני קיים" )
    ובאמת שלא ידעתי,הייתי בטוח שהוא יווני,או רומאי... בעצם מה ההבדל?
    קודם כל צריך להגיד איזה על איזה יונים אתה מדבר הרי לפני סוקרטס הפילוספיה היונית היתה שונה
    לגמרי מאחריו שהוא הופיע (הם התענינו בטבע העולם החומרי בעוד שהוא התמקד יותר בתורת המוסר) וגם אז היונים התחלקו בין אם זה המחלקת בין הקיניקים הסטואיקנים או האפיקורים
    ובין אם זה זה המחלוקת בין ואפלטון (האידיאליסט כלור שעולם הרוח יותר חשוב והשמצאיות מתחילה אצלך בתודעה ולא מה שנתפס אצלך בחושים) אריסטו (המטיראלסיט כלומר שהעולם החומרי הוא העיקר) דקארט לעומת זאת הוא רציונליסט אבל הוא כן יוכל להזדהות עם הפילוסף היוני פרמידניס
    שהתורה שלהם מתבסתת בעיקר על זה שאפשר להתבסס על חוית שלא תלוית חושים
    ואו זה היתה חתיכת חפירה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    פששש... באמת שלא ידעתי,יוונים הם אלה שהאמינו לאלים האלה כמו בטלנובלה וחיסלו כל יהודי שלא הקשיב להם או שאלה הרומאים?
    היוונים(או הרומאים)עצמם חיסלו את הפילוספים שלהם,לא?

וז'וז'ו חלסטרה אבקסיס(צביקה הדר)זה נחשב(דמות של)פילוסוף?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי !נס
    פששש... באמת שלא ידעתי,יוונים הם אלה שהאמינו לאלים האלה כמו בטלנובלה וחיסלו כל יהודי שלא הקשיב להם או שאלה הרומאים?
    היוונים(או הרומאים)עצמם חיסלו את הפילוספים שלהם,לא?

וז'וז'ו חלסטרה אבקסיס(צביקה הדר)זה נחשב(דמות של)פילוסוף?
    כולם חיסלו את היהודים אם כי זה היה תלוי איזה שליט מלך באותו רגע (אני בדיוק קורא על זה ספר בשם חרבו של קונסטנטין)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי !נס
    היום,רק אצל ג. יפית!
    "מתלבטים מה המכשיר הכי שווה?
    עשיתי רשימה של כמה משחקים טובים ובלעדיים ושווים יש למכשיר!
    ובמקום הראשון!:

האקסבוקס שלוש מאות שישים של ענקית הרשע העולמית עם חמישה משחקים!

במקום השני!:

הווי של נינטנדו עם שלושה משחקים!

ובמקום השלישי והמאוד גבוה....:

הפלייסטיישן שלוש(איזה שם מקורי)של סוני עם המספר המכובד של אחד משחקים!

המסקנה,מאיה:שאם קונים מכשיר במכיר גבוה לפחות עוד שנה יהיה מה לשחק עליו!

זה כדאי,עלי!"
    (ותחשבו על זה...........)
    ג' יפית לא תדבר ככה היא צבועה היא בחיים לא תגיד שמיקרוסופט היא ענקית רשע או משהו כזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    ג. יפית יכולה...,היא יכולה להצביע על צמיד ברזל מצופה ב2 מ' זהב ולהגיד שזה זהב טהור 24 קראט,היא יכולה להגיד שמגרש באמצע הכנרת נמצא במקום הכי יפה בטבריה העילית,היא מסוגלת למכור חבילות נופש בעזה וברפיח כולל סיור במנהרות,היא מסוגלת למכור חמור גדול ולהגיד עליו שזה סוס מרוץ,היא יכולה להגיד בלי לחייך אפילו שמכונית תוצרת זאלאל'לה מהודו שנוסעת על נפט טובה יותר מהונדה אקורד,היא יכולה למכור בחמשת אלפים שקל(לא כולל הובלה,הרכבה,הדרכה ודמי טיפול)זוג רמקולים ענקים שעשוים מעץ סיבית עם גב מקרטון ועם אלקטרוניקה של ווק-מן,היא מסוגלת למכור תקליטורים מדימונה ולהגיד שזה דיסקים של מדונה,היא מסוגלת
    למכור מקררי-תדיראן לאסקימוסים בתור תנורי חימום שיוכלו להכנס אליהם כדי להתחמם,היא מסוגלת להגיד שהמלאי מוגבל כשמאחוריה יש מחסן עם מאה חמישים אלף פריטים מהמוצר שהיא כרגע מוכרת,היא מסוגלת להגיד שאספקת המוצר תתבצע תוך שלושה ימים כשהיא יודעת שהאוניה עברה לפני שעתיים מול חופי קנדה...

היא יכולה להגיד הההההכל! אפילו להגיד שהיא אוהבת אתכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    אז אל תזלזל בג. יפית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    והמכשיר שיהיה הכי גרוע לדעתי זה הפלייסטייישן שלוש...
    שתף ב-Google+

הרשמה