תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 65
    הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אז קיבלתי זימון למיון הראשוני של תלפיות למחר ויהיה טוב אם אבישי וכל מי שהיה במבחנים האלה יוכל להגיד לי מה יהיה, איך להתכונן ובכלל טיפים ועצות. תודה חברה

(עד עכשיו אמרו לי שהפיזיקה זה משחק ילדים והמתמטיקה זה קשה מאוד - אינטגרלים וכאלה. אמרו גם שיהיה שאלות הגיון, ידע כללי ושאלון אישי. זה נכון?)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    עידן הולך להשתחוות אליך בקרוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי UnderDawg
    עידן הולך להשתחוות אליך בקרוב.
    ...
    נכתב במקור על ידי UnderDawg
    אתה כזה מפגר אין לך מה להגיד אל תגיד :S

קיצר, אתה יודע שתלפיות זה קבע של 6 שנים, כן?

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    Dude, I know everything.

בוא נגיד ככה, מי שמתקבל לתלפיות... החיים שלו מסודרים פחות או יותר.

נתחיל מזה שגם בתקופת הלימודים שלך אתה מרוויח די טוב, בניגוד לעתודה רגילה, נמשיך עם העובדה ש90% ממשתתפי התוכנית מגיעים למקומות מאוד גבוהים בצבא בתקופת השירות (אלה שתיכננו את המרכבה - תלפיותניקים), נזכור גם שהמסלול הלימודי הוא פשוט גאוני (בשנה הראשונה אתה לומד פיזיקה מתמטיקה ומחשבים, ובשנה השנייה אתה בוחר לאן להמשיך, במקום לבחור באופן עיוור באחד מהם כבר בהתחלה) ותוסיף לכל זה את העובדה שאני מכיר אנשים שהקורות חיים שלהם הכילו מילה אחת: "תלפיות" והם התקבלו לעבודות שהם רצו...

חוץ מזה, בינתיים אני פותח לעצמי דלתות וכשיגיע הזמן לבחור יהיו לי כמה מסלולים מעניינים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    נראה לי שלא התקבלתי :ם באסה. (יש אנשים שקיבלו כבר תשובות חיוביות ואני עדיין לא :ם)
    בכל אופן, לעשות עכשיו כל כך הרבה יותר טוב מלעשות את זה בספטמבר... זה פשוט לא הוגן. יש כל כך הרבה חומר מתמטיקה של י"ב שלא ידעתי בכלל בספטמבר ועכשיו אני ספץ בו - לוגריתמים, גאומטריה אנליטית של מעגל... כל מני. שלא לדבר על מה שלמדתי בפסיכומטרי שהיה עוזר ברמות...
    בכל מקרה, יש חמישה מבחנים: ידע אישי (50 שאלות ב-15 דקות), מתמטיקה (25 שאלות ב-90 דקות), פיזיקה (כנל), ביוגרפי (לא יודע כמה שאלות ב-90 דקות) ואחרון ובאמת חביב - חשיבה מדעית (30 שאלות ב-60 דקות).
    במבחנים ד"א לא משתנים... אני יכול להגיד לך הרבה מהשאלות :ם. שאלות אמריקאיות ד"א.
    ידע אישי: שאלות על ידע כללי... בעיקר היסטוריה וגאוגרפיה. west point זה בית ספר לקצינים אמריקאי :X
    מתמטיקה: שאלות שלא יביישו בגרות, עם בין 5 ל-8 אפשרויות בחירה. קשה קשה... אני אישית פתרתי עד הסוף 3 שאלות. כל השאר צימצמתי את האפשרויות בחירה ל-2 או 3 וניחשתי...
    פיזיקה: שאלות גם כן כמו בבגרות... אבל זה אומר שאלה שאלות קלות יש גם כל מני שטויות שבטח לא למדת, אבל אפשר להבין לפי הגיון.
    ביוגרפי: סתם חרא.
    חשיבה מדעית: מבחן חמווווד!!! כל מני חידות כאלה שבמראה ראשון נראות ממש ממש ממש מסובכות, אבל יש בכל אחת מין טריק שהופך אותה לממש פשוטה. נגיד: יש לך 2 אנשים עומדים במרחק 15 ק"מ והולכים אחד לכיוון השני במהירות 5 קמ"ש. באותו רגע שהם יוצאים, כלב מתחיל לרוץ ביניהם במהירות 8 קמ"ש. מה המרחק שירוץ הכלב עד שהם יפגשו? ממש ממש פשוט!
    או - מסובבים ביצה, עוצרים אותה לרגע ועוזבים, והיא ממשיכה להיסתובב. זה אומר שהיא: קשה, רכה, אי אפשר לדעת, עוד אופציות מטומטמות... באמא שלי, כל יום לעשות כזה מבחן... זה כיף!
    זהו... :ם ומצחיק שהבסיס הסודי של תלפיות נמצא במכון גריאטרי בבינימינה
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    טוב לדעת שהחבר'ה שלנו מהקהילה מגיעים רחוק.

תגיע עם המון ביטחון למיונים ותהיה עצמך. אל תנסה לשדר משהו שהוא לא אתה. מה שיש לך, שלך ורק שלך. מה שאין- הם כבר ידעו.

שיהיה המון בהצלחה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Discord
    Dude, I know everything.

בוא נגיד ככה, מי שמתקבל לתלפיות... החיים שלו מסודרים פחות או יותר.

נתחיל מזה שגם בתקופת הלימודים שלך אתה מרוויח די טוב, בניגוד לעתודה רגילה, נמשיך עם העובדה ש90% ממשתתפי התוכנית מגיעים למקומות מאוד גבוהים בצבא בתקופת השירות (אלה שתיכננו את המרכבה - תלפיותניקים), נזכור גם שהמסלול הלימודי הוא פשוט גאוני (בשנה הראשונה אתה לומד פיזיקה מתמטיקה ומחשבים, ובשנה השנייה אתה בוחר לאן להמשיך, במקום לבחור באופן עיוור באחד מהם כבר בהתחלה) ותוסיף לכל זה את העובדה שאני מכיר אנשים שהקורות חיים שלהם הכילו מילה אחת: "תלפיות" והם התקבלו לעבודות שהם רצו...

חוץ מזה, בינתיים אני פותח לעצמי דלתות וכשיגיע הזמן לבחור יהיו לי כמה מסלולים מעניינים
    כן זה ברור, ללכת לנסות זה תמיד טוב, אבל זה באסה קצת, לא? אתה תצא מהצבא בגיל 27, טחון, אבל כמעט כל שנות ה-20 שלך הלכו להם...
    זה ליגה ללכת לזה, אבל... קצת מבאס לפי דעתי...

09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אבישי אין לך מושג כמה עזרת לי עכשיו. תודה גבר.
    בקשר לביצה... אם עוצרים אותה, למה לעזאזל היא ממשיכה להסתובב? חומר לא מתחיל לנוע כשלא מופעל עליו כוח :|

ותביא עוד שאלות כאלה

דרך אגב, יש לי דף נוסחאות או שאני צריך לזכור לבד?

יש לי בדיוק יום אחד להתכונן - אז על מה לשים דגש? להתחיל ללמוד בעל פה את האטלס או לחזור על החומר במתמטיקה של השנה?

עריכה: הכלב ירוץ 12 ק"מ, נכון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אין על מה להתכונן... כל הנוסחאות נתונות שם (ומפחיד כמה יש...). ודוידקה זאת מרגמה.
    היא מסתובבת כי זאת ביצה רכה! אתה עוצר אותה לרגע, אבל הפנימה ממשיך להסתובב, לכן היא תמשיך.
    כלב: סתם זרקתי נתונים... אבל לא כאילו תלוי... כאילו לא דע! אולי זה בכלל לא סוג הנתונים... אבל הבנת את הסיגנון...
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אהה חמוווווווד D:
    אני מת על שאלות כאלה!

אם היית חוזר בזמן ליום לפני המבחן, על מה היית מתכונן?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    ניו יורק סיטי
    אנחנו מאמינים בך
    עלה והצלח
    א ל ל ה - ב א ל א ג א ן !!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    תודה טומי

אם אני עובר, אני דורש שתקרא לבנך הראשון על שמי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון

בהצלחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    alla אדי !

אתה באמת צודק זה מסדר אותך.

רק שאלה, במה עושים את התואר שם ? רק במשהו שקשור למדעי הטבע או מה ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    זה היופי בזה, אתה לומד בהתחלה דברים כלליים, ואחר כך אתה בוחר אם ללכת לכיוון של מתמטיקה, פיזיקה, מחשבים, או שילוב שלהם או כל דבר באמצע...

אבישי תביא עוד שאלות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    אני לא יודע על תואר שעושים בתלפיות, ואכן אדי - זה באמת פותח הזדמנויות רבות בתחומים המדעיים, אם אתה אוהב את כל הפיזיקה והמחשבים אז בכיף - עלה והצלח =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Discord
    זה היופי בזה, אתה לומד בהתחלה דברים כלליים, ואחר כך אתה בוחר אם ללכת לכיוון של מתמטיקה, פיזיקה, מחשבים, או שילוב שלהם או כל דבר באמצע...

אבישי תביא עוד שאלות!
    אם אתה הולך לזה בסופו של דבר, תספר לי איך היה

09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    אה ו Opti עבר את המיון הראשון, רק חבל שהוא כבר לא בפורום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    יש ICQ או MSN שלו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    הוא לומד לאזרחות... =\
    רק תאכל הרבה פחמימות לארוחת ערב [אני רציני], ובבוקר תאכל ארוחה קלה.
    שתף ב-Google+

הרשמה