תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אז ככה בנושא הזה אני ירשום איך אני נגעתי לוויגיימס (gta) ולאדמין ומי שרוצה גם יכול לספר אז הינה הסיפור שלי: יום אחד ההיתי אצל ברק (baraksab(matrix) בבית וראיתי אותו משחק sa-mp אמרתי לו שישלח לי את המשחק אז הוא שלח לי בקיצור התחלנו לדבר שנינו בתוכנת סקיפי עוד לא ידענו על הוונטרילו אז התחלנו לשחק נכנסו לשרת vgames (שהתחלנו לשחק קראו לשרת vip server ועכשיו vgames) היה מלא אנשים שם ואז התחילו להפיל את השרת ואז אמרתי לברק עזוב אותך בוא נעבור סרבר וברק אמר לי לא בוא נמשיך בסרבר הזה הוא הכי טוב בסדר המשכנו ואז ליעד ראה שאני ברק משחקים הרבה בשרת החליט לעשות תחרות לבחירת אדמינים בשרת בין שלושה אנשים אני ברק וfrako ומבין שלושתנו צריכים להבחר רק 2 ובסוף פרנקו וברק נבחרו לאדמינים ההיתי מבואס ורציתי לעזוב את השרת וברק אמר לי אל תעזוב ליעד בסוף יתן לך אדמין ובאמת אחרי שגבי עזב וחיפשו עוד אדמינים באמת בסוף נהיתי אדמין בשרת והיום אני רמה 3 בשרת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    סיפור נוגע ללב . זה מראה שלכול אחד יש הזדמנות שניה ... אה וברק יפה על הנאמנות לשרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    כן אני זוכר שהיינו צריכים אדמינים ,
    ואז אנחנו רואים אותכם (ברק ואתה )
    שאתם משחקים המון במשחק ואתם גם בשרת ונטרילו שלנו
    אז אני אומר לליעד "את מי אתה רוצה לבחור משלושתם (ברק נאור ופראנקו) "
    הוא עושה לי כזה , "את שלושתם "
    אני כזה WTF?
    אוקיי , ניתן לזה לנסות
    בקשר לזה שהעיפו אותך , בחיים אל תעזוב שמעיפים אותך , תנסה שוב ושוב לחזור חזרה ...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    מרכז
    חחחחח איזה סיפור אני זוכר אותו..

---------------------------------------------------
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    *בוכה כמו מטורף*
    מחפש חתימה עם משמעות כלשהי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי tal[matrix)
    חחחחח איזה סיפור אני זוכר אותו..
    מה אתה מסתלבת על הזולת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.12.2006
    את הסיפור שלי:

הכל התחיל בשרת רן הייתי אני ואדמין שם ועוד כמה אנשים נגד הVIP והכי חשוב INDIGO (ליעד) היינו הורגים אותם כל הזמן והיה גיא שתמיד עשינו תחרויות עים מכוניות של לוס סאנטוס באיזו לילה אני INDIGO עשינו שלום והתלנו לדבר ואפילו יש לי תמונות של זה ואני אצרוב את זה ואתן אותם לליעד INDIGO ואז לקחתי את המסנג'ר שלו ונכנסתי לVIP מההתחלה אני הייתי הIDEA MISHIN מכונת הרעיונות נתתי להם מקום גדול הבסיס שעושים בו פגישות ריצניות והיתה לנו האחוזה היינו משחקים וכל זה ואני פתחתי פורום וככה היינו גדולים התחלנו עים המסע היינו אני ליעד גיא ואורי ועידו אחרי זה עידו עזב והגיע בלאסנוס טום!!! פתחנו סרבר וכל מיני נהייתי אדמין ב VIP SERVER עברו הימים אחר כך ליעד נתן לנו את הונטרילו והתחלנו עים הקידום ביום אחד הגיע אדמין חדש והקהילה גדלה והייתה איתנו ילדה (בת) דמיונית!!!! הפדיחה של ערן!!!! :confused: :confused: :devil: :devil: טוב ביום אחד הגיע אדמין חדש בשם עמוס וליעד נתן לתום את האחריות היה בלאגנים וכל הדברים האלה כדי להחליף מוד הכל לא היה בשליטה אני הייתי שקט ורואה את ההודעות של האנשים לשנות מוד למוד של קבוצות ויריות ואקשן מישהו שינה לאיזה מוד מטומטם ואחרי זה אני שיניתי למוד טוב והתחלנו מריבות אני וטום ואז הכל נהיה שקט בא עמוס והחליף מוד והשרת קרסס וכולם שמו עליי את האשמה ועמוס לא יודע מה קרה לו ואני קיבלתי את האשמה ............. ויצאתי מהאדמין אבל נשארתי בVIP ראיתי שהכל מדרדר ואין משהו לעעשות עים הקלאן יצאתי מהVIP ואחרי זה האינטרנט שלי התנתק איזה חודש אחרי זה ראיתי ששינו את הכל והחליפו את הכל לוויגיימס בקיצור שמו אדמינים חדשים עד שהכרתי את אדם!! בקיצור לא אגיד את זה חזרתי לשרת כאן לפעולה היו לי פוללל רעיונות למודים והתחלתי להיות אדמיןן בקיצור אני רוצה רק את ההנאה ואת הפעולה ועודדדד.................

הבסיס

ליעד

גיא

אורי

מחמד

אולי היו עוד אא נכון ואת ויפר ועוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    פשיי אני מודה אמסי עכשיו זלגה לי דמעה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    תורי!!!!!! אז אני זוכר שחבר שלי סיפר לי על sa-mp אז נכנסתי. בהתכלה שיחקתי רק בשרתים מחול ואז פתאום ראיתי את pcgames נכנסתי לשם והייתי שם המון זמן... מתי שהוא הקלן נוסד אותי זה קצת עיצבן איך שהם משתלתים על הכל ובלוז (כן בלוז אני והוא היינו חברים טובים) הסיט אותי נגדם. ויום אחד פתאום אחד בשם indigo הציע לי להצתרף ל VIP אני לא ממש הבנתי כי לכל האחרים שביקשו הוא הביא מבחנים ולי הוא פשוט הציע את זה. אפילו שעדיין לא ממש אהבתי את ה VIP הסכמתי בשביל להשמיד אותם מביפנים (כן כן אני תעבתי אותכם לגמרה ^^) אני מאמין שאחרי זה פשוט נגררתי ונשארתי איתכם כי היה לי כיף. כולכם יודעים שעברתי אתכם לשרת VIP ואז נעלמתי לספרד (מייד חוזר >.<) חזרתי להתחלתי מהתחלה והנה אני עדיין פה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    אז ככה..
    סיפור קצת מעפן..
    אבל נספר:
    לילה אחד.. אחרי שפרשתי לאיזה שובעים מהגיטיאי ברשת..
    אמרתי למה לא.. בוא ניכנס... לשחק קצת.
    נכנסתי.. (תמיד בכל משחק הייתי טוב עם עוזי)
    בקייצור נכנסתי לשרת של וויאפי..
    שיחקנו שיחקנו..
    בשרת היו ליעד וחיזר(לוציפר - שגיא) למי שלא יודע
    בקיצור..
    אני

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    דרךך קרפי הנשמהה
    קרפי קרפייי קרפייייי
    מי המציא את המילה אהבה היא שוברת לבבות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    אז ככה..
    יום אחד בלילה היה משעמם לי רצח
    התקנתי שוב את הגיטיאי (לא שיחקתי אז.. משהו כמו שבועיים)
    נב.. בכל משחק אהבתי עוזי.. והייתי טוב איתו.
    בקיצור קניתי עוזי..
    ויצאתי מהנשקים..
    פתאום אני רואה את ליעד.. ושגיא(חיזר)
    באים עם אופנוע יוצאים מתחילים לירות עלי..
    בקיצור בסוף יצא שהרגתי רק את ליעד.. או את שגיא לא זוכר..
    אחר כך שוב..
    עשינו קרב מאורגן
    אני נגד שתיהם
    אני עם עוזי
    לא זוכר עם מה הם היו..
    ניצחתי את שתיהם ביחד..
    ככה העברנו איזה חצי שעה..
    ואז הם אמרו לי להיכנס לווינטרילו שלהם..
    ניכנסתי.. הם דיברו איתי וכל זה
    הם אמרו לי להישאר שם.. ושהם יעשו לי בחינות השבוע..
    בקיצור למחרת תחננו את הבחינות..
    אז.. הייתי מזה גרוע בדריפטים.. הבחינות היו
    אני נגד גיא פעם אחת דריפטים או אני נגד גיא קרב עוזי על אופנועים
    הסכמנו שהם יבחרו..
    בקיצור גיא פתח אותי..
    כל קיר שני נתקעתי עוד שניה סרפתי את האוטו..
    ליעד אמר.. שנעשה את הקרב של העוזי
    בקיצור השארתי לו אבק..
    זה היה יפה..
    הם אמרו לי שהיתקבלתי..
    ושגיא וליעד לקחו אותי לשיחה
    על הדברים שיש בוויאיפי..
    בקיצור שעה של זיוני שכל XD
    ראסמי.. זה היה משעמם.. וכמעט כלום לא נכנס לי לשכל.. XD
    אממ איך הגעתי להיות אדמין? לעט לעט.. הם בחנו אותי.. הייתי כל הזמן ב"בחינה לאדמין"
    עד שבסוף קיבלתי אדמין רמה 2 הייתי שמח מת כאילו אני איזה מלך עכשיו.. XD
    איך נהייתי מודר? אממ.. זה היה אחרי הרבה מאוד זמן.. שכבר השרת ניהיה וויגימס ולא וייאפי
    שמעתי את שגיא יובל תום מדברים על זה.. וביקשתי מהם ללמד אותי.. ליעד וגיא לא הסכימו כי
    היה מלא מודרים אז..
    ביקשתי בצד מיובל שישלח לי את התוכנה וכמה מודים..
    הוא אמר לי שהתוכנה מגיע כבר עם כמה מודים.. והסביר לי איך פותחים את התוכנה..
    (איפה הקובץ של התוכנה נמצא..)
    ניכנסתי אליה.. פתחתי מודים..
    ראיתי איך זה בנוי
    (היה לי עבר קטן מאוד בטיכנות היה לי סקריפט.. שהוצאתי במירק.. Kofiko Script..)
    בקיצור התחלתי לראות איך הולכת התוכנה..
    וכל זה.. ולעט לעט..
    התחלתי ליבנות בעצמי...
    עד שבסוף ידעתי לבנות דברים חמודים.. לא כאלה..
    הראתי להם את זה.. שגיא התחיל ללמד אותי קצת יותר..
    איך הגעתי למודר ראשי?
    אחרי הרבה השקעה.. שהייתי עוזר לשגיא והכול.
    שגיא פרש ממודר ראשי.. בגלל שיש לו שיעורים.. ובגלל שהוא צריך לצייר ציורים לסבתו האהובה.. וכל מיני..
    ואני הייתי הבא בתור..
    וככה הגעתי למודר ראשי. לוויאפי ולווגימס!
    לא לנסות את זה בבית! סתם..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    מרכז
    מה זה מתן זה מגילת אסתר..?!?!

---------------------------------------------------
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    חצור הגלילית
    טוב אז הסיפור שלי....
    יום אחד אני ודוד שלי נכנסנו לפורום שהייתי בו פעיל ואז נעלמתי להם חחח אז נכנסנו לפורום משחקי רשת כדי לבדוק אם מישו השאיר הודעה לגבי מכתב שהשארתי שם לפני מלא זמן לגבי WOW.
    פתאום דוד שלי אומר לי וואוו ברק תראה יש סאן אנדרס ברשת, מאז נכנסתי בעיקר לVIP ולפעמים לPCGAMES (פה אתם יכולים לצרף את ההתחלה של הסיפור של נאור) עד שיום אחד שאלתי את INDIGם מה אני צריך לעשות כדי להיות אדמין..
    הוא אמר לי שאני צריך לעבור כמה בחינות ואז הוא יחליט,לאחר מכן הוא עשה לי מבחן דריפט-נכשלתי לא ידעתי מזה בלמים חחח ואז הוא אמר שאני צריך להתאמן, מאז לא הפסקנו אני ונאור להתאמן ומפה יש את הקטע שנאור סיפר שאני הוא ופרנקו נבחנו להיות אדמינים ובלה בלה בלה תקראו כבר אצל נאור אין לי כח לרשום

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי viperking
    תורי!!!!!! אז אני זוכר שחבר שלי סיפר לי על sa-mp אז נכנסתי. בהתחלה שיחקתי רק בשרתים מחול ואז פתאום ראיתי את pcgames נכנסתי לשם והייתי שם המון זמן... מתי שהוא הכלאן נוסד אותי זה קצת עיצבן איך שהם משתלטים על הכל ובלוז (כן בלוז אני והוא היינו חברים טובים) הסיט אותי נגדם. ויום אחד פתאום אחד בשם indigo הציע לי להצתרף ל VIP אני לא ממש הבנתי כי לכל האחרים שביקשו הוא הביא מבחנים ולי הוא פשוט הציע את זה. אפילו שעדיין לא ממש אהבתי את ה VIP הסכמתי בשביל להשמיד אותם מביפנים (כן כן אני תעבתי אותכם לגמרה ^^) אני מאמין שאחרי זה פשוט נגררתי ונשארתי איתכם כי היה לי כיף. (אני זוכר שמידן הציע להיות אדמין בשרת שלו ולעזוב אותכם אבל התנגדתי. הוא הציע את זה עוד כמה פעמים האמתי) כולכם יודעים שעברתי אתכם לשרת VIP ואז נעלמתי לספרד (מייד חוזר >.<) חזרתי להתחלתי מהתחלה והנה אני עדיין פה...
    הוי הוי..נעלם לספרד..על ידי מי נחטפת? ההורים שילמו? או שברחת כי לא היית חשוב?

תימני גאה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    נכתב במקור על ידי Nativush
    הוי הוי..נעלם לספרד..על ידי מי נחטפת? ההורים שילמו? או שברחת כי לא היית חשוב?
    בלי לחץ פשוט ההורים שלי לקחו אותי לטיול בספרד ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רחובות
    אז ככה...
    יום אחדדדדדד איש אחד הלך הלך הלךךך ונפל וקיבל אדמין...

עכשיו לסיפור...פעם היה סרבר VIP server וסתם היה ת'שרת הזה..והייתי משחק בו הרבה כל החופש מאז שאני קם בבוקר קם עושה את צרכי הבוקר P: וניגש למחשב לשרת הזה..
    כל החופש עד סוף החופש הייתי משחק פה המון זמן 19 שעות אם לא יותר חח..אז יום אחד בא אלי אורי סלע ואומר לי כמה זמן אני משחק פה אמרתי לו מאז שאני קם..אז ליעד INDIGO בא אלי הוא ואורי באים אלי ואל גבי -------------*******-------אתם האדמינים החדשים של ויגיימס..שמחנו התרגשנו וזהו..זה הסיפור שלי מקווה שהשתעממתם..יאלה בעיי ------******--------

תימני גאה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    נכתב במקור על ידי Nativush
    אז ככה...
    יום אחדדדדדד איש אחד הלך הלך הלךךך ונפל וקיבל אדמין...

עכשיו לסיפור...פעם היה סרבר VIP server וסתם היה ת'שרת הזה..והייתי משחק בו הרבה כל החופש מאז שאני קם בבוקר קם עושה את צרכי הבוקר P: וניגש למחשב לשרת הזה..
    כל החופש עד סוף החופש הייתי משחק פה המון זמן 19 שעות אם לא יותר חח..אז יום אחד בא אלי אורי סלע ואומר לי כמה זמן אני משחק פה אמרתי לו מאז שאני קם..אז ליעד INDIGO בא אלי הוא ואורי באים אלי ואל גבי -------------*******-------אתם האדמינים החדשים של ויגיימס..שמחנו התרגשנו וזהו..זה הסיפור שלי מקווה שהשתעממתם..יאלה בעיי ------******--------
    אתה מוזר.........
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי viperking
    אתה מוזר.........
    אתה באמת מוזר נתיב חח
    שתף ב-Google+

הרשמה