תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    אהלן,
    אני מחפשת המלצה למשחק אסטרטגיה בסגנון של Empire earth, Civilization, Red alert... (תתמקדו באיזה שבא לכם) אבל שימו לב - יש דגשים:
    קודם כל - המטרה היא למשחק יחיד, אז אל תפסלו בהכרח משחקים שהאופציה של ריבוי המשתתפים שלהם לא מוצלחת לדעתכם.
    וגם - קחו בחשבון שההמלצה היא עבור בחורה בגילאי 20-30.

אשמח לשמוע כל הצעה

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    ושמה גיהנום
    היי מיטב,
    משחקי TBS (סטייל Civilization) - יש כמובן את Civilization 4 המפורסם והנהדר משנה שעברה, ואת Galactic Civilizations 2 הפחות מפורסם, אך הנהדר אף יותר (הוא גם טיפה יותר הארדקורי, אבל זה לא בהכרח דבר רע).
    משחקי RTS (סטייל Red Alert, Empire Earth) - יש את Company of Heroes, משחק אסטרטגיה בזמן אמת מבוסס-מלחה"ע השנייה. הוא מדהים לגמרי, משחק השנה בז'אנר האסטרטגיה (ובכלל), בלי צל של ספק.
    Medieval 2 Total War יכול להיות אופציה נוספת. הוא משלב בין שני העולמות - הכלאה של RTS (זמן אמת) עם TBS (אסטרטגיה בתורות). מומלץ מאוד למי שלא שיחק במשחקי Total War המעולים בעבר. בכל אופן, קשה לי להמליץ עליו לשחקני Total War ותיקים, כי הוא לא מביא שום דבר חדש לסדרה.
    בכל מקרה, אלה השמות הגדולים בז'אנר משחקי האסטרטגיה מהשנה האחרונה (מלבד civ4, יוצא-2005).

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    נכתב במקור על ידי InterAl
    היי מיטב,
    משחקי TBS (סטייל Civilization) - יש כמובן את Civilization 4 המפורסם והנהדר משנה שעברה, ואת Galactic Civilizations 2 הפחות מפורסם, אך הנהדר אף יותר (הוא גם טיפה יותר הארדקורי, אבל זה לא בהכרח דבר רע).
    משחקי RTS (סטייל Red Alert, Empire Earth) - יש את Company of Heroes, משחק אסטרטגיה בזמן אמת מבוסס-מלחה"ע השנייה. הוא מדהים לגמרי, משחק השנה בז'אנר האסטרטגיה (ובכלל), בלי צל של ספק.
    Medieval 2 Total War יכול להיות אופציה נוספת. הוא משלב בין שני העולמות - הכלאה של RTS (זמן אמת) עם TBS (אסטרטגיה בתורות). מומלץ מאוד למי שלא שיחק במשחקי Total War המעולים בעבר. בכל אופן, קשה לי להמליץ עליו לשחקני Total War ותיקים, כי הוא לא מביא שום דבר חדש לסדרה.
    בכל מקרה, אלה השמות הגדולים בז'אנר משחקי האסטרטגיה מהשנה האחרונה (מלבד civ4, יוצא-2005).
    שלום
    ובכן, את ה-Civים למיניהם אני כבר מכירה, אבל את שני האחרים שהזכרת אני בהחלט אנסה.
    תודה רבה!

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    Company Of Heroes
    וכל מילה מיותרת.

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    אחלה, תודה על החיזוק. ;)

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    COMPANY OF HEROES
    פשוט משחק מושלם :}

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    היי! תגובה ראשונה שלי פה :smiling:

כמו שאמרו קודם COMPANY OF HEROES זה משחק טוב
    אבל לפי דעתי MEDIEVAL 2 זה המשחק הכי מרשים שיצא עד כה!
    כדאי לך לראות תמונות לפחות. יש שם אפשרות לראות אלפי חיילים נלחמים זה בזה ובכלל סביבה מדהימה. המשחקיות קצת שונה מRED ALERT ושאר המשחקים אבל היא טובה מאוד!
    אני ממליץ לך לנסות.

ול InterAl

לפי דעתי גם לשחקנים וותיקים שווה לפחות לנסות אותו מ2 סיבות:
    1.גראפיקה מעולה - קרבות מרשימים ביותר, הרבה יותר מרומה
    2. בגלל כל ההייפ שהמשחק עשה הרבה אנשים ציפו למהפכה במשחקיות, ועצמו עיין על כל השינוים והשיפורים "הקטנים" (יחסית לציפיה)

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    חיפה
    מיטב, לא דיברנו המון זמן! איפה את? מה את עושה בימים אלו? :inlove:

בכל מקרה, טוב לשמוע ממך.

את אוהבת את משחקי ה-RTS של בליזארד? אני מתכוון ל- Starcraft והרחבתו Brood War וסדרת משחקי Warcraft (לא כולל World of warcraft, כי זה משחק תפקידים המוני).

אני אישית נהנתי מאוד מ- Starcraft כששיחקתי בו וסיימתי אותו ב-97', כשהוא יצא. המערכה לשחקן יחיד מתארת קרב על השליטה ביקום בין 3 גזעי חייזרים: zerg, protoss, terran. בזמנו נהנתי מאוד מהמשחק. אם תיכנסי ל- battle.net, תוכלי לראות שחקנים רבים במולטיפלייר של starcraft עד היום!
    את צריכה עוד פרטים עליו?

אני ממליץ לך גם על warcraft 2 וההרחבה שלו the dark portal (אני לא חושב שאפשר להשיג את המשחק בארץ), המתאר את המשך המלחמה בין האורקים בני האדם, לאחר שאזרות', ממלכת בני האדם הדרומית, נכבשה בידי האורקים!
    אני שיחקתי ב- Warcraft 3 ואני משחק בו שוב כי הוא פשוט מדהים מכל בחינה שהיא- השלבים, הגרפיקה, המוזיקה, הסרטים העושים שימוש במנוע הגרפי שלו. יש שם אלמנטים של משחקי תפקידים, כמו עלייה בדרגות, חפצים המגבירים את יכולותיהם בתחומים שונים כמו הגנה, התקפה, מהירות וכו'. גם המולטיפלייר שלו מרשים, למרות שאף פעם לא ניסיתי אותו. אני משחק בעיקר סינגלפלייר כי במולטיפלייר תמיד מכסחים אותי תוך זמן קצר.

אני אמשיך את הסקירה שלי מחר. אני גם רוצה לכתוב לך על ההרחבה שלו ועל משחקי RTS נוספים שאת תאהבי!
    דרור חזן

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    Company of heroes אכן פיגוזי ברמות, וזה עוד לפני שניסיתי את המולטיפלייר... אלפי תודות לכולכם.

דרור - את warcraft ו-starcraft אני כבר מכירה, חן חן.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    חיפה
    את צריכה עוד המלצות?

מה עם commandos 3 (כי הרביעי לא היה משהו, הם ניסו לעשות FPS ולא הלך להם) ועם LOTR:BFME2 (הוא לא מחדש כלום מהראשון, פשוט הגרפיקה יותר טובה. אם יש לך את הראשון בבית, ותרי על ההמשך).
    דרור חזן

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    נכתב במקור על ידי דרור חזן
    את צריכה עוד המלצות?

מה עם commandos 3 (כי הרביעי לא היה משהו, הם ניסו לעשות FPS ולא הלך להם)
    בינתיים COH מספק אותי. תודה!

ותסלח לי, כן? אבל גם השלישי לא היה משהו...

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    ושמה גיהנום
    ^ true... :|

הצטרף בתאריך
    14.02.2007
    נסי AGE OF EMPIRES 2,3

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    ניסית את Warhammer 40,000 Down Of War?
    Joint Task Force? או Rise Of Legends?
    אני יכול לתת מידע נוסף במידה ותהיי מעוניינת.

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    נכתב במקור על ידי YH
    ניסית את Warhammer 40,000 Down Of War?

Joint Task Force? או Rise Of Legends?
    אני יכול לתת מידע נוסף במידה ותהיי מעוניינת.
    אם בא לך לתת עליהם כמה מילים, אני אשמח.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    נכתב במקור על ידי Meytav
    אם בא לך לתת עליהם כמה מילים, אני אשמח.
    - אוקיי אז ככה Warhammer 40,000 Down Of War זהו משחק אסטרטגיה בזמן אמת שאני אישית די אוהב, משחק קצת עתידני אבל משלב בתוכו אלמנטים מהעבר כמו קרבות מילי ואורקים שצצו מאיזה מקום.
    אם אני לא טועה המשחק יצא עוד בשנת 2004, ומאז יצאו בשבילו כמה וכמה חבילות הרחבה כשהאחרונה שבהן (Dark Crusade) הגיעה לא מזמן.

אני מקווה שלא יערכו לי את ההודעה אבל פתחתי בפורום אחר איזה שני דיונים המתקשרים לנושא הזה ואולי ראויים לתשומת לב.

http://www.igames.co.il/community.php/topic,1057.0.html
    בקישור הנ"ל תמצאי יותר מידע אודות DOW וקצת הסברים על איך אפשר לשחק ברשת ואנשים אחרים שמעוניינים.

- משחק אחר שלמען האמת אין לי בו נסיון כזה עשיר, שיחקתי רק בדמו, אבל בוא נאמר שהוא תפס לי את העין.
    Joint Task Force שוחרר בשנה האחרונה על ידי Sierra ו- HD Publishing.
    במשחק השחקן יכנס לתוך נעליו של קצין בכוח שתפקידו להלחם בטרור העולמי.

לינק לדיון ישן שפתחתי:
    http://www.igames.co.il/community.php/topic,429.0.html

- ו,..אחרון... Rise Of Legends הוא כותר ההמשך ל-Rise Of Nations של Big Huge Games. עברתי על המאגר כאן, מצאתי 2 ידיעות:

http://www.vgames.co.il/Smile.Vgames...x?NewsID=10276

http://www.vgames.co.il/Smile.Vgames...x?NewsID=12175

למידע נוסף אני בטוח שתוכלי להריץ חיפוש כאן בויגיימס. אולי שווה שתבדקי גם את Homeworld 2.

מקווה שעזרתי.

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    במקרה ואת מחפשת Single player טוב תלכי באמת על Company of heroes של חברת רליק שנחשב בהחלט למשחק השנה.
    כמו כן יש לך משחקים עם מולטיפלייר מצוין כמו Dawn of War : DC שגם לו יש SP לא רע בכלל.
    G.W

הצטרף בתאריך
    05.03.2007
    כמו כולם, גם אני אחזק את COH. רליק (Relic, החברה המפתחת) לקחה אלמנטים רבים שהיא פיתחה עוד במשחק ע"פ WH:40k, הלא הוא DOW, ושידרגה אותם וליטשה אותם כמו שצריך.

הייתי רוצה גם להוסיף עוד אפשרות לבחירה שלך. Ground Control אמנם משחק יחסית ישן (יצא בשנת 2000), אך הוא משחק RTS בדיוני מעולה. כמובן שהיתרון העיקרי שלו היא האפשרות להוריד אותו בחינם בצורה חוקית. למשחק יש המשך בשם GC2, אשר יצא בשנת 2004, אך הוא כפי שאת וודאי מניחה, עולה כסף, ובנוסף, ישנן חילוקי דעות בנושא ההכרעה של המשחק הטוב מבין השניים. אז אם את רוצה לנסות סינגל פלייר של משחק בלי להוציא כסף, את מוזמנת לנסות את GC.

בנוגע לDOW, אף על פי שאני משחק במשחק באופן תמידי במסגרת המולטי-פלייר ואשמח אם תצטרף עוד שחקנית לקהילה, אני לא יכול לשקר ולהגיד שהקמפיין טוב, כי לטעמי הוא לא. הקמפיין של DOW וההרחבה הראשונה שלו (WA) מאוד קצר, וחוזר על עצמו, ובסופו של דבר לא מהנה במיוחד. בקמפיין של ההרחבה השניה והאחרונה (DC) חל שיפור ניכר, בו הוכנס גם אלמנט TBS, בדומה לרומא (המשחק), אך המשחק נשאר אותו המשחק, ורליק לא הצליחו להתאים אותו לקמפיין.

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    מסכים איתך במאה אחוז. DOW זה לא משחק שמיועד לSP במקום להכניס אלמנטים שבאמת יהפכו את המשחק למהנה הם פשוט עיוותו את המשחק בצורה מעצבנת. כדי ליצור גיוון שלא הצליח להם. אבל בכל זאת אנשים שעדיין לא נהנו מהמולטי המצוין של DOW יכולים בהחלט להעביר כמה שבועות טובים על הSP.
    G.W

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Death Spirit
    Company Of Heroes
    וכל מילה מיותרת.
    מסכים איתך בהחלט. כל מילה מיותרת.

הרשמה