תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני לא בטוח שקוראים לזה active grapple, אבל אין לי כוח לבדוק. בכל מקרה, זה התרגיל שעושים כשלוחצים R3.

במדריך זה אראה את כל סוגי האקטיב גרפל שאני מכיר ואיך לעשות אותם. (כל הדברים פה מוסברים לפי מצב צורת המקשים הבסיסית)

(1) תרגילים בסיסיים- כדי לעשות אקטיב גראפל בסיסי, צריך ללחוץ R1 ולהוזיז את האנלאוג הימיני לאחד הצדדים. לאחר מכן יש לבחור את הפעולה הרצויה. האקטיב גראפל הזה עושה סופלקסים,DDT, פוור בומב ושאר דברים דומים.
    (2) תלייה על החבל- כדי לתלות איש על החבל, צריך ללחוץ R1 ולהוזיז את האנאלוג הימיני לאחד הצדדים. לאחר מכן, צריך להוזיז את האיש ע"י הוזזת האנאלוג השמאלי לאחד החבלים.
    האקטיב גראפל הזה תולה את האיש על החבל.
    (3)10 בוקסים- כדי לתת לאיש 10 בוקסים, יש ללחוץ R1 ולהוזיז את האנאלוג הימיני לאחד הצדדים. לאחר מכן יש להוזיז את האיש לאחד העמודים ע"י הוזזת האנאלוג השמאלי.
    (4)חניקה- כדי לבצע חניקה, יש קודם להשכיב את היריב. לאחר מכן עמדו ליד הראש שלו, לחצו R3 בלי לעזוב וגררו אותו לאחד החבלים.
    (5)מכה על העמוד- כדי לתת מכה על העמוד, יש להשכיב את היריב. לאחר מכן עמדו ליד רגליו, לחצו R3 וגררו אותו לאחד העמודים. אני מדגיש, לא לאחד העמודים שמחוברים אליו המדרגות.
    (6)חניקה בעזרת חבל- יש להוציא את היריב מחוץ לזירה. לחצו R1 והוזיזו את האנאלוג הימני לאחד הצדדים בלי לעזוב! גררו את האיש לאחד השולחנות של השדרנים.
    (7) דפיקת הראש על המדרגות- כדי לדפוק את ראשו של היריב על המדרגות יש להוציא את היריב מהזירה. לאחר מכן לחצו R1 והוזיזו את האנאלוג הימיני לאחד הצדדים בלי לעזוב! כעת גררו את האיש למדרגות.
    (8) מכות בקצה של הזירה- כדי לתת מכות ליריב בקצה של הזירה יש להוציא את היריב מהזירה. לחצו R1 והוזיזו את האנאלוג הימיני בלי לעזוב! וגררו את האיש לזירה.
    (9)דפיקת הראש בTV- כדי לדפוק את הראש של היריב בTV יש להכניס את היריב לקהל (נו האזור החדש הזה). לחצוR1 והוזיזו את האנאלוג הימיני לאחד הצדדים בלי לעזוב! כעת גררו את היריב לטלויזיה הקטנה בצד ימין.

זהו המדריך נגמר, השקעתי בו אז תתנו תגובות בבקשה.
    אם יש לכם עוד אקטיב גראפלים תגיבו ואני יערוך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    ירושלים
    תודה רבה אחי .. עכשיו עוד סוג לחימה הבאת לי חחח
    אוהד מס' 1 של MAN UTD

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    תודה גבר תוסיף את זה לSVR07..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    עיר
    לוד
    ty

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    תגיד לי מה אתה מקפיץ נושאים מיליפני 50 שנה!

שתף ב-Google+

הרשמה