תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    אולי זה קצת יעזור לכולם פה להתאקלם

הגדרות:

קודם כל, ביינד מאוד מומלץ, מכיוון שמשחקים גם עם UTComp, הוא לשנות את מקש ה-F5 (או המקש שאיתו אתם משתמשים בשביל לפתוח את הלוח בקרה של UTComp), כך שיפתח גם את UTComp וגם את התפריט של TAM (מכיוון שלא יהיה מצב ששניהם יהיו דלוקים), ולכן עשו כך:
    קוד:
    set input F5 MyMenu | menu3spn
    וכעת, להגדרות. כנסו למשחק, לחצו על F5, ונסתכל על המסך הראשון שקופץ לנו:

Disable own footsteps - כאן תוכלו לבטל את קולות הצעידה שלכם, שנשמעים ברקע. מומלץ למצבים בהם אתה נשאר לבד מול מספר אנשים.
    Take end-game screenshot - לקחת תמונה בסוף-משחק... די ברור, החלטה שלכם.

Combos - אם אתם יודעים מראש שיש קומבו מסויים שאתם לא רוצים, ופוחדים שבטעות תפעילו אותו - פה זה המקום.

Disable Team Info - לא מומלץ לסמן, זה יבטל את החלון הקטן בצד שמאל למעלה, כך שלא תוכלו לראות את המידע על הקבוצה שלכם.
    Extended Teammate info - ההגדרה החשובה ביותר, לפי דעתי. כאשר תסמנו את זה, החלון הקטן למעלה בצד שמאל יגדל מעט, והוא יראה את החיים שיש לחברי קבוצה שלכם, את המיקום שלהם, וכו'. מאוד שימושי - מומלץ לסמן!
    Disable Combo List - אם אינכם מעוניינים לדעת באיזה קומבו השתמש כל שחקן כאשר תלחצו על F3, סמנו את זה.
    Match HUD color to brightskins - אם אתם משתמשים בצבעים מיוחדים לסקינים (אני מניח שכן...), זה יתאים את הצבעים האחרים לצבעים שבחרתם.(כמו שניתן לראות אצלי, לבן - חבר לקבוצה, ולכן כל הפס נשקים לבן, ושאר הדברים בהתאם. ירוק - אויב).
    Team-colored death messages - לא משמעותי במיוחד, שמתי רק בשביל לדעת אם יש TeamKills - בשביל שאני אדע את מי להאשים אם הוא הורג אותי.

Disable Hitsounds - ביטול קולות פגיעה, לא מומלץ לסמן.

ולמסך הבא! לחצו על Brightskins & Models

Disable Brightskins - ביטול הסקינים הבהירים, מומלץ לא לסמן.
    Force brightskin colors to Teammates and Enemies - אם לא תסמנו את אפשרות זו, הסקינים יקבעו על פי צבע הקבוצה המקורי (כחול/אדום) - מומלץ לסמן.
    Force models to Teammates and Enemies - כנ"ל, רק כלפי מודלים.

השאר מובן מעצמו.

משחק:

TAM:
    המשחק ב-TAM לא דורש הסבר מיוחד: פשוט הרגו את כל חברי הקבוצה היריבה כדי לנצח.
    חיים: החיים בתחילת כל סיבוב נקבעים לפי ניצחונות הקבוצה; הקבוצה שמנצחת מקבלת פחות חיים בתחילת הסיבוב הבא כדי לאזן את המשחק.
    צלילים: כפי שאפשר לשים לב מיד, הצלילים של הפגיעה משתנים מפגיעה לפגיעה. זה קורה משום שככל שהפגיעה חזקה יותר, כך הצליל נמוך יותר - הצלילים הם אחלה אינדיקטור לחוזק הפגיעה.
    ראדאר: בפינה השמאלית העליונה יש לכם רשימה עם חברי הקבוצה החיים. ליידם יש עיגול קטן עם חץ קטן עוד יותר. החץ מראה את המיקום של חברי הקבוצה שלכם כדי שתוכלו להילחם יחדיו.

Freon:
    המשחק ב- Freon קצת יותר מסובך, אבל מבוסס על TAM. לכן לא אחזור על שלושת סעיפי TAM גם כאן, למרות שהם מתקיימים.
    הדבר היחודי במשחק הוא העבודה שלא מתים - מוקפאים. כששחקן מוקפא הוא מפשיר לאט לאט עד שהוא חוזר להיות פעיל במשחק. אפשר להאיץ את קצב ההפשרה ע"י היצמדות לשחקן קפוא.
    כמה טיפים:

כאשר אתם הורגים אוייב כולשהו, תתחבאו לידו כדי להרוג את אלה שבאים להחיות אותו. אתם גם יכולים לדחוף אותו עם השילד גאן למקום שבדרך כלל לא עוברים בו, או אם יש אפשרות לתוך הלבה, אז עדיף.

כאשר אתם שני שחקנים קרובים אחד לשני ואין לכם HP (לפחות לאחד מכם) תתקרבו אחד לשני, והוא יעלה!

כאשר אתם לבד מול 3 - 2 ויש לכם קצת HP, עדיף שתלכו להציל את חברי הקבוצה. תזהרו לא להיות נלהבים יתר על המידה, יכול להיות שמחכים לכם ליד חברי הקבוצה הקפואים שלכם.

כאשר אתם מתים, תדווחו מיד ב TEAM VOICE CHAT או ב TEAMSAY איפה אתם מתתם כדי שיבואו להציל אותכם במהירות. לאחר מכן תוכלו לקיים את הטיפ השני לגבי הצטופפות.

מקווה שעזרתי

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    אתהדיברתה רק על ההגדרות |: , טוב אני מוסיף כמה דברים לגבי המשחק:

הוספה:
    כאשר אתם הורגים אוייב כולשהו, תתחבאו לידו כדי להרוג את אלה שבאים להחיות אותו , או תדחפו אותו עם אחד הנשקים או השילד גאן למקום שבדרך כלל לא עוברים בו הרבה או אם יש אפשרות לתוך הלבה ואז אי אפשר יהיה להציל אותו.

כאשר אתם שני שחקנים קרובים אחד לשני ואין לכם HP (לפחות לאחד מכם), תתקרבו ביחד, שבו אחד ליד השני, תוציאו שילד אלט כדי שלא יפגעו בכם וזה ימלא לכם את החיים.

כאשר אתם לבד מול 3 - 2 ויש לכם קצת HP עדיף שתלכו להציל את חברי הקבוצה, אבל את תקפצו ישר למקום שבו הם מתו, קודם כול תסתכלו אם אין מלכודת או משהו בסגנון.

כאשר אתם מתים, תדווחו מיד ב TEAM VOICE CHAT או ב TEAMSAY איפה אתם מתתם כדי שיבואו להציל אותכם במהירות ואז תחזרו על מה שנאמר לפני זה על ה HP הנמוך של שני חברי קבוצה.
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    kewl GJ!
    [הודעה קצרה מידי]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    נכתב במקור על ידי CrabDuck
    אתהדיברתה רק על ההגדרות |: , טוב אני מוסיף כמה דברים לגבי המשחק:

הוספה:
    כאשר אתם הורגים אוייב כולשהו, תתחבאו לידו כדי להרוג את אלה שבאים להחיות אותו , או תדחפו אותו עם אחד הנשקים או השילד גאן למקום שבדרך כלל לא עוברים בו הרבה או אם יש אפשרות לתוך הלבה ואז אי אפשר יהיה להציל אותו.

כאשר אתם שני שחקנים קרובים אחד לשני ואין לכם HP (לפחות לאחד מכם), תתקרבו ביחד, שבו אחד ליד השני, תוציאו שילד אלט כדי שלא יפגעו בכם וזה ימלא לכם את החיים.

כאשר אתם לבד מול 3 - 2 ויש לכם קצת HP עדיף שתלכו להציל את חברי הקבוצה, אבל את תקפצו ישר למקום שבו הם מתו, קודם כול תסתכלו אם אין מלכודת או משהו בסגנון.

כאשר אתם מתים, תדווחו מיד ב TEAM VOICE CHAT או ב TEAMSAY איפה אתם מתתם כדי שיבואו להציל אותכם במהירות ואז תחזרו על מה שנאמר לפני זה על ה HP הנמוך של שני חברי קבוצה.
    עוד משהו: חשוב להסתכל על הראדר על מנת לדעת בערך איפה נמצא חבר שזקוק להפשרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    איליה יש לך טעות רצינית.
    לדחוף מישהו ללבה לא הורג אותו, להפך, זה מפשיר אותו.
    מה שקרה אתמול זה שקראק דחף אותי ללבה והתחיל לרוץ לכיוון השני, באותו זמן אני יצאתי מהלבה עם 2 HP והרגתי אותו.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי NineThouDFK
    איליה יש לך טעות רצינית.
    לדחוף מישהו ללבה לא הורג אותו, להפך, זה מפשיר אותו.
    מה שקרה אתמול זה שקראק דחף אותי ללבה והתחיל לרוץ לכיוון השני, באותו זמן אני יצאתי מהלבה עם 2 HP והרגתי אותו.
    תדחפו ללבה ומהר תביאו לו HeadShot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    צריכים להבין שצריכים לירות בו עוד פעם אחת כדי שהוא לא יצא משם XD
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    שופשופשופשופצר! :ם
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    He's gone bananas.
    שתף ב-Google+

הרשמה