תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    באר שבע
    טוב אז ככה ראיתי הרבה ששאלו בכמה דיונים פה את אותה שאלה ..
    "מתי יפתח השרת"..
    אז ככה גם אני סקרן מאוד אז שלחתי הודעה פרטית למחבר ההודעה שזכינו בשרת..
    והוא אמר ככה..

השרת יצא יום רביעי הוא לא יהיה ראנק אבל לא לדאוג... הוא יפעל למשך שבוע ללא ראנק.. התפקיד שלנו במשך השבוע למלות אותו לשחק בוא... אחרי שבוע כשיראו שבאמת אנחנו משחקים שם ופעילים שם אז זה יהפוך לראנק ..

יש לציין ... אני אוהב אותכם !
    My name is refael and im ok
    ( refael oknin )

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי refaelok
    טוב אז ככה ראיתי הרבה ששאלו בכמה דיונים פה את אותה שאלה ..
    "מתי יפתח השרת"..
    אז ככה גם אני סקרן מאוד אז שלחתי הודעה פרטית למחבר ההודעה שזכינו בשרת..
    והוא אמר ככה..

השרת יצא יום רביעי הוא לא יהיה ראנק אבל לא לדאוג... הוא יפעל למשך שבוע ללא ראנק.. התפקיד שלנו במשך השבוע למלות אותו לשחק בוא... אחרי שבוע כשיראו שבאמת אנחנו משחקים שם ופעילים שם אז זה יהפוך לראנק ..

יש לציין ... אני אוהב אותכם !
    מה שטיפשי פה שידוע שכל שחקן ישראלי לא ממש מעניין אותו שרת רגיל הוא רוצה ראנק, אז לדעתי אין טעם להראות נוחכות בשרת רגיל ...
    כאילו ידוע הריי שעם יש ראנק פתאום מופיעים לך 1238 שחקנים שחורשים עליו

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    ברור שנשחק בו כול הישראלים ישחקו בו

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Edwerd
    מה שטיפשי פה שידוע שכל שחקן ישראלי לא ממש מעניין אותו שרת רגיל הוא רוצה ראנק, אז לדעתי אין טעם להראות נוחכות בשרת רגיל ...
    כאילו ידוע הריי שעם יש ראנק פתאום מופיעים לך 1238 שחקנים שחורשים עליו
    כן זה בדיוק מה שאני אמרתי לו... אבל לא ניראה לי שהוא ישנה את דעתו.. בתחלאס למה לבזבז זמן על נקודות והכול שאתה בכלל אל תעלה רמה ולא תקבל תגים... ניראה לי הם מחפשים תירוץ לא לקנות ראנק.. אני אישית ישחק לא בגלל שאני רוצה.. רק כדי למלות את הסרבר שבסופו של דבר נקבל ראנק

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    כן זה בדיוק מה שאני אמרתי לו... אבל לא ניראה לי שהוא ישנה את דעתו.. בתחלאס למה לבזבז זמן על נקודות והכול שאתה בכלל אל תעלה רמה ולא תקבל תגים... ניראה לי הם מחפשים תירוץ לא לקנות ראנק.. אני אישית ישחק לא בגלל שאני רוצה.. רק כדי למלות את הסרבר שבסופו של דבר נקבל ראנק
    ויגיימס מעוניינים לראות שאם הם כבר משקיעים בנו בשרת ראנק.. אז שיהיו אנשים שיכנסו.. לשיטתם שרת לא ראנק לבדיקה זה האומדן שלהם לגבי כמה יכנסו לראנק..
    טיפשי.. אבל מה אכפת לנו שבוע למלא את השרת?!

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי aviOneManArmy
    ויגיימס מעוניינים לראות שאם הם כבר משקיעים בנו בשרת ראנק.. אז שיהיו אנשים שיכנסו.. לשיטתם שרת לא ראנק לבדיקה זה האומדן שלהם לגבי כמה יכנסו לראנק..
    טיפשי.. אבל מה אכפת לנו שבוע למלא את השרת?!
    לי לא אכפת... אבל בחיים לא נמלא שרת לא ראנקד. צריכים להסביר להם שברגע שהם מרימים שרת ראנקד, הוא יהיה מלא כל הזמן.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    השיקול הוא כזה:
    השרת הוא שירות לקהילה שעולה לנו כסף.
    פעילות שלכם בפורום, לעומת זאת, יכולה לייצר הכנסות.
    כדי לממן לכם שרת אנחנו צריכים שתהיו פעילים בפורום. במקרה של שרת ראנקד זה כנראה יהיה גם לא מעט כסף, מה שאומר הרבה פעילות שלכם כדי לממן אותו.
    אם החב'רה שפעילים כרגע בפורום לא מסוגלים למלא בעצמם שרת לא ראנקד, אפשר להסיק שהם לא רציניים והם לא הולכים ליצור מספיק פעילות בפורום על מנת לכסות על העלויות של שרת ראנקד.
    מ.ש.ל.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    לי לא אכפת... אבל בחיים לא נמלא שרת לא ראנקד. צריכים להסביר להם שברגע שהם מרימים שרת ראנקד, הוא יהיה מלא כל הזמן.
    צודק,
    לא ניראה לי שאנשים יכנסו לשרת רגיל.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי choopy
    השיקול הוא כזה:
    כדי לממן לכם שרת אנחנו צריכים שתהיו פעילים בפורום. במקרה של שרת ראנקד זה כנראה יהיה גם לא מעט כסף, מה שאומר הרבה פעילות שלכם כדי לממן אותו.
    אם החב'רה שפעילים כרגע בפורום לא מסוגלים למלא בעצמם שרת לא ראנקד, אפשר להסיק שהם לא רציניים והם לא הולכים ליצור מספיק פעילות בפורום על מנת לכסות על העלויות של שרת ראנקד.
    מ.ש.ל.
    הנה אנחנו פעילים בפורום עוד לפני שפתחתם בכלל שרת... וגם הגזמתם שבוע זה יותר מדי .. אולי נמלא את השרת יום יומיים גג שלוש אבל שבוע !??!?!?!?!?!?...
    אין טעם למלות שרת שהוא לא ראנק שבוע.. זה לא נותן לנו כלום לשחק שם

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רננה 3>
    אם השרת יהיה 2142 לא ראנק ובלי מוד INF לדעתי הוא יהיה ריק רוב היום ובמקרה הטוב (!!) יהיו בו 6 שחקנים ככה..
    אבל אם שתפתחו תשרת תעשו אותו INF אז לדעתי יהיו הו הרבה יותר אנשים.. (גם לא כמו בשרת ראנק, אבל יהיה בו קצת אנשים רוב הזמן)
    וכמובן אם הוא יהיה ראנק הוא יהיה מלא 7\24 :X:X:X
    קלימרו.
    הרצועה ז"ל.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    באר שבע
    דרך אגב.. גם כשהצבענו ונרשמנו לאתר וכל מה שאנחנו פעילים פה זה היה בשביל שרת ראנק ובמפורש היה כתוב בדיון ל"שרת 2142" שאם יהיה 25 אנשים נקבל שרת ראנק !...
    הצבענו כבר 34 אנשים ואתם נותנים לנו שרת סתמי.... זה מבאס נורא.. במיוחד שזה ידוע לכולם שהסרבר לא יהיה מלא שבוע אם הוא לא ראנק...ואז בטוח לא נקבל כלום

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אנחנו עושים בירורים לגבי שרת ראנקד. בארץ אין נציגות רשמית מסודרת לחברה שמוכרת שרתים כאלו אז זה יקח יותר זמן, בינתיים נרים שרת רגיל.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי choopy
    אנחנו עושים בירורים לגבי שרת ראנקד. בארץ אין נציגות רשמית מסודרת לחברה שמוכרת שרתים כאלו אז זה יקח יותר זמן, בינתיים נרים שרת רגיל.
    כמה זמן ה"בינתיים" הזה יקח? יש מושג? בערך.. לא בול..

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי aviOneManArmy
    כמה זמן ה"בינתיים" הזה יקח? יש מושג? בערך.. לא בול..
    אולי הקהילה תוכל לעזור גם .. יכול להיות שמישהו מהקהילה פה יודע איך ליצור איתם קשר ..

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אולי הקהילה תוכל לעזור גם .. יכול להיות שמישהו מהקהילה פה יודע איך ליצור איתם קשר ..
    אנחנו יכולים לארגן שרת ראנק תוך שבוע .

ערכיה:
    ליתר דיוק ג'יימס ונאור :ם

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Edwerd
    אנחנו יכולים לארגן שרת ראנק תוך שבוע .

ערכיה:
    ליתר דיוק ג'יימס ונאור :ם
    מצוין אז פתרנו את הבעיה הזאת אני חושב...
    רק חברה אני אומר שוב למלות שרת שהוא לא ראנק במשך שבוע לא יצליח לכם וזה גם ביזוז זמן

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    מצוין אז פתרנו את הבעיה הזאת אני חושב...
    רק חברה אני אומר שוב למלות שרת שהוא לא ראנק במשך שבוע לא יצליח לכם וזה גם ביזוז זמן
    אבל יש בעיה קטנה שאני לא מתכוון לדון עליה פה או בפרטי ...

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    השיקול הוא כזה:
    מ.ש.ל.
    בפעם ה23
    אין תוספת תשלום אם מוסיפים דירוג לשרת רגיל

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי choopy
    השיקול הוא כזה:
    מ.ש.ל.
    זה לא אנחנו קובעים אם שרת לא ראנקד יתמלא, זה פשוט בטבע של השחקנים לשחק בשרתים ראנקד. מבחינתם לא ראנקד זה בזבוז זמן כי הם לא עולים דרגות וכולי.
    תרימו שרת ראנקד ואני מבטיח לך וכל בן אדם בפורום מבטיח לך שהוא יהיה מלא כל הזמן. דבר עם JackReacher, הוא יכול לארגן את זה תוך יום יומיים.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    מה שאנחנו צריכים עכשיו זה שרת ראנק, ואז נראה לפחות 30 שחקנים ישראלים שמשחקים במשחק הזה,

אין טעם לשרת אם הוא לא יהיה ראנק (גם יש אחד כבר)

הרשמה