תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    כמה דברים:
    __________________________________________________ _____
    מדובר בהחלטה של הנהלת האתר, כן יש לי הרצון להרים טורניר מסורתי אבל המילה האחרונה איננה שלי.
    אם מדובר בהחלטה של ההנהלה אז מה אתה עושה פה ? למה אנחנו צריכים אותך ? אם הם אלה שמחליטים בסוף ? אלה שלא מבינים כלום בקשר למשחק ולמבנה שלו ולא קשורים לקהילה שלנו ?
    __________________________________________________ ______

מה שהיה היום בטורניר הוא תוצאה של אדישות, חוסר אכפתיות וזלזול שאיננה קשורה אליי:

כאשר אנשים נרשמים ולא טורחים להגיע למקצה שלהם אני לא יכול לעשות שום דבר בנוגע לזה, גם אפילו אם היה 3 על 4 במקצה השני. מה שכיפר על זה הינו הספונים המהירים שדי מבטלים את היתרון המספרי. לראייה התוצאות של המקצה הזה.
    מספר אפשריות לפתור בעיה שכזו:
    1.להוציא אחד ולהעביר אותו למקצה הבא ולשחק כמו בן אדם נורמלי 3על3
    2.לבטל את כל הטורניר המסכן הזה.
    3.להביא מחליף?
    אני מבין שבחרת באופציה להמשיך לשחק 3על4 שמדובר בתחרות פראגים ...הספונים המהירים לא משנים לך הרבה מכיוון שהמפה מטר על מטר הספונים המהירים מוסיפים לקבוצה של ה4 עוד הזדמנות להרוג הרבה .
    __________________________________________________ ______

אתה לא צריך ללמד אותי שיש עתיד למערך הקבוצות פה ושאנשים רוצים לשחק. אני הרמתי טורנירים בחיים שלי. העניין הוא שכרגע יש צורך לפתח את כמות השחקנים לא את רמת המקצוענות. אנחנו במספרים נחותים בהרבה מבעבר ואין לנו זמן בשלב זה לחכות להתרחבות הקהילה דרך מיקסים. הליך ארוך שלא הוכיח עצמו מאז שהוותיקים החלו לפרוש לפני שנה.
    אני כן צריך ללמד אותך ויש לך עוד הרבה מה ללמוד ממני...אל תשחק אותה פעיל ומודע למצב של הקהילה כי אתה לא אתה לא יודע מה קורה פה כי פעם אחרונה שהתחברת למירק זה היה לפני חודשים רבים . וכמות שחקנים אתה תביא רק עם טורנירים נורמליים ולא טורנירים של נובים שלא היו קיימים בשום מדינה אחרת בשום קהילה אחרת בעולם ! זה בושה וחרפה מה נהייתם לי קלאן בייס שמנסים שיטות משחק חדשות ? 1על1 עם FLAMERS ? פשוט בושה
    __________________________________________________ ___

אני לא בזבזתי שום כסף שכן זה לא כסף שלי. נותנים לקהילה שלנו כסף לטורניר כיפי ותמיכה וכל מה שאתה יכול לעשות זה לקלל אותי במירק? עשה לי טובה.
    צודק נותנים לקהילה שלנו כסף אז תרים משהו נורמלי ולא תהרוס את כל החשק לשחק במשחק ולהיות חלק מהקהילה ..

במקום לתמוך ולנסות לשפר דברים מה שאני מקבל זה למה אין את זה ולמה אין זה... את כל זה היה כבר אבל הקהילה הוכיחה בעבר שהיא לא מוכנה למשהו ממש גדול.

מי ביקש ממך להרים משהו גדול ? עדיף תרים משהו ולא משהו שאפילו אני לא יכול להגדיר מה הרמת פה...

מבחינתי לאחר שנצליח קצת לעבות את השורות יהיה מקום להרים טורניר מיקסים כיפי, אך כמובן שלא ציפיתי ממך להבין זאת אריק, ההסטוריה מלמדת שמדברים הרבה ועושים מעט וזה תופס ללא מעט אנשים פה לצערי.

__________________________________________________ ____

ואני לא חייב להצדיק את עצמי בפני אף אחד פה או בפניך. תרמתי מזמני ומעצמי עבור הקהילה ללא שום מטרת רווח, דבר שהתקבל בהערכה אצל אנשים מסויימים עד היום.
    עוד טעות שלך ...אתה כן צריך להצדיק את עצמך כי אתה לא הקהילה פה ...אנחנו הקהילה פה ...אתה סך הכל המתווך בינינו לVGAMES ולפני מה שזכור לי אתה לא שאלת פה אף אחד ולא דיברת עם אף אחד בקשר לטורניר .
    __________________________________________________ _____

נ.ב

מי שפותח עליי פה חוטף באן אם תהית בעניין הסמכות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    ראיתי את ההדגשות בפעם שעברה שכתבת, עדיין זה לא תופס בתור תגובה שכן אתה צריך להביע את עצמך במילים ולא בצבעים. ובבקשה לא לפתוח ת'רדים חוזרים. יש לך משהו להגיד תגיד אל תנהל איתי שיחת מירק דרך הפורום.

ואני רואה שהבנת הנקרא איננה הצד החזק שלך אז אני אחזור על עצמי:

לא אני לא צריך להצדיק את עצמי בפניך, מהסיבה הפשוטה שאני לא חייב לך כלום.

כל מה שאני עושה הוא מתוך התנדבות ורצון טוב.

הכסף שנותנים לנו מנותב למקומות שנבחרים על ידי הנהלת האתר לא על ידי, אם לא הבנת את זה תקרא שוב.

ואני מספיק במירק כדי לדעת באיזה מצב אנחנו, ולא פעם אחרונה שבדקתי לא מצאתי לנכון ללמוד ממך משהו עם כל הכבוד אליך בייחוד לא את שפת הדיבור שלך.

בשום שלב שהוא לא יכלתי לבטל מקצה או להעביר שחקן. משחקים עם מי שנרשם.
    אני לא אשנה חוקים כי אנשים פה לא רצינים.

ואגב תיאוריית ה -4 יותר מהשלוש לא תפסה לצערי, אלה שהיו פחות ניצחו...

תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי vip3r
    ראיתי את ההדגשות בפעם שעברה שכתבת, עדיין זה לא תופס בתור תגובה שכן אתה צריך להביע את עצמך במילים ולא בצבעים. ובבקשה לא לפתוח ת'רדים חוזרים. יש לך משהו להגיד תגיד אל תנהל איתי שיחת מירק דרך הפורום.

ואני רואה שהבנת הנקרא איננה הצד החזק שלך אז אני אחזור על עצמי:

לא אני לא צריך להצדיק את עצמי בפניך, מהסיבה הפשוטה שאני לא חייב לך כלום.

כל מה שאני עושה הוא מתוך התנדבות ורצון טוב.

הכסף שנותנים לנו מנותב למקומות שנבחרים על ידי הנהלת האתר לא על ידי, אם לא הבנת את זה תקרא שוב.

ואני מספיק במירק כדי לדעת באיזה מצב אנחנו, ולא פעם אחרונה שבדקתי לא מצאתי לנכון ללמוד ממך משהו עם כל הכבוד אליך בייחוד לא את שפת הדיבור שלך.

בשום שלב שהוא לא יכלתי לבטל מקצה או להעביר שחקן. משחקים עם מי שנרשם.
    אני לא אשנה חוקים כי אנשים פה לא רצינים.

תודה
    1.אז זהו שאתה כן צריך להצדיק את עצמך .אם לא אז מה אתה עושה ? לא עשית פה כלום ? מאז ומתמיד כולם הצדיקו את עצמם ורק אתה מחליט שאתה לא צריך .
    2.אתה לא במירק אז אל תבלבל בשכל ....אם היית במירק היית יודע שאתה יכול להרים משהו נרמלי והיית יודע שהרימו בשבת טורניר של 11 קלאנים\מיקסים וכפי שאני זוכר אתה לא הצלחת לעשות זאת .כי המקסימום שהגעת בלאן זה היה 6 ? 7 ?
    3.בשום שלב לא יכלת לבטל תמקצה ? אז מה אתה עושה בשרת ? למה להרים טורניר מסכן אם המשחק לא הוגן ..מה זה 1על1 FLAMERS ? בושה
    ולמה לא הגבת לי לכל מה שכתבתי ?
    ד"א בחודש האחרון לא היית פה בכלל אל תבלל בשכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    נכתב במקור על ידי Arik
    1.אז זהו שאתה כן צריך להצדיק את עצמך .אם לא אז מה אתה עושה ? לא עשית פה כלום ? מאז ומתמיד כולם הצדיקו את עצמם ורק אתה מחליט שאתה לא צריך .
    2.אתה לא במירק אז אל תבלבל בשכל ....אם היית במירק היית יודע שאתה יכול להרים משהו נרמלי והיית יודע שהרימו בשבת טורניר של 11 קלאנים\מיקסים וכפי שאני זוכר אתה לא הצלחת לעשות זאת .כי המקסימום שהגעת בלאן זה היה 6 ? 7 ?
    3.בשום שלב לא יכלת לבטל תמקצה ? אז מה אתה עושה בשרת ? למה להרים טורניר מסכן אם המשחק לא הוגן ..מה זה 1על1 FLAMERS ? בושה
    ולמה לא הגבת לי לכל מה שכתבתי ?
    ד"א בחודש האחרון לא היית פה בכלל אל תבלל בשכל

תגובה אחרונה שלי והדיון הזה נסגר. אל תפתח עוד אחד כי הוא יימחק, יש לך מה להגיד לי תגיד אותו במירק או בוונט זה לא המקום להתנצח.

לא אני לא חייב לך כלום, אני במירק - פשוט לשאול כל אחד ששיחק איתי גדרים בחודש האחרון והיו לא מעט כאלה, לאן/טורניר מהבית? אחלה השוואה אני חייב לציין, קל לגייס טורניר מיקסען מהבית מאשר לגרום לילדים שגרים חצי ארץ להגיע עם המחשב למקום מרוחק... אכן השוואה במקום.

שוב הטורניר הזה נועד להביא אנשים חדשים למשחק, ללא כל ידע מוקדם או יכולת קבוצתית. לא באתי לטפח מקצוענות אלא סתם משהו כיפי ותו לא.

אם עדיין לא הייתי מובן אז צר לי, אין לי מושג מה יגרום לך להבין.

דיון סגור.
    שתף ב-Google+

הרשמה