תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    חדרה
    "רצנו, לא הפסקנו לרוץ, היה גשם חזק מלווה ברעמים וברקים, להגיד שלא פחדנו למות יהיה שקר...בסוף יבגני נפל, הפסקנו לרוץ...עצרנו, וגילינו- אנחנו אחד פחות..."
    ת.ז-
    • שם: קריאת חובה 3 (או יותר טוב באנגלית- Call of Duty 3, או בקיצור COD3)
    • ז'אנר:יריות בגוף ראשון,מלחמת בעולם השנייה.
    • שנת יציאה: 2006.
    • פלטפורומות משחק: Xbox360,PS3,Wii.
    פיצוצים,טנקים ושני חיילים-הרגל במשחק...
    נתחיל בזה שלא סיימתי את המשחק, וזה אומנם לא חוכמה לעשות סיקור למשחק שלא מסיימים אבל, ניחה, אתם תסלחו לי, בכל אופן, המשחק כידוע מתנהל במהלך מלחמת העולם השנייה, ואנחנו נשחק חילים מכמה צבאות. הסיקר יתנהל בצורה ישנה ומעצבנת, אבל אין ברירה-אין לי זין להתחיל להרכיב משפטים קשים.
    גראפיקה- המשחק לא מתהדר במנוע גראפי כבד כמו GOW, אבל שלא תחשבו שזה מונע ממנו להראות טוב, ואפילו טוב מאוד, פיצוצים, פוקוס, טקסטורות ועוד נראים טוב מתמיד בכותר הנ"ל. המים במשחק נראים נפלא. אין הרבה מה להרחיב מכיוון שזה אותו מנוע של COD2 רק עם כמה שינויים ותוספות.
    סאונד- כמו תמד הסאונד של הנשקים והדיבוב פשוט יוצאים מן הכלל, הרגשי שאני ממש במלחמה, ואם גבירים ממש חזק שומעים פשוט ל פרט ופרט, נשימות, הליכות, אפילו שיהוקים וכו'... הנשקים נשמעים בדיוק כמו שהם אמורים לשמע ואתם מוצפים פשוט בזכות הדיבוב הנהדר שסוחף אותכם פשוט להגיב למסך (זה לפחות מה שקרה לי).
    משחקיות- אין חדש תחת השמש, שום דבר לא שונה מתמיד, והמשחקיות נשארה אותו דברבדיוק, למרות שלא יצא לי כל כך לשחק בקוד 2 בבוקס אבל ממה ששיחקתי בקוד 3 ישנם כה קטעים שצריך להילחם עם דחיפות וכו', דבר המוסיף לאווירה. דבר נוסף הוא הרכבים הניתנים לשימוש-דבר המוסיף ענין וצבע למשחק.
    תפריטים- כישלון. התפריט של המשחק השני היה בעייני התפריט המפורט והנוח ביותר, חבל, בתפריט במשחק השלישי הם פשוט זלזלו לדעתי, אין פירוט וחבל.
    מולטי- אולי גולת הכותרת של הכותר הזה הוא המשחק במולטי-פשוט חוויה. אהבתי אהבתי אהבתי!!! מולטי שיכול לסחוף אותך שעות על גבי שעות במגוון העצום של המצבים. החיסרו היחידי אולי הוא כמות המפות אין מספיק גיוון ובכלל מספר רב של מפות. ניתן להשתמש ברכבים במולטי.
    צבא שלם-פשוט חווית משחק!
    ציונים:
    • גראפיקה- 7.5
    • סאונד- 10
    • משחקיות-9
    • תפריטים-5
    • מולטי-8
    סה"כ (הציון הוא אינו ממוצע)- 8.5
    תמונות- לחץ כאן.
    וידיאו-לחץ כאן.
    אני מאור ויש לי Xbox360-תמותו..

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    :clown:אחלה סיקור

סחטיין על ההשקעה

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אפשר רק לשאול על איזה טלוויזיה שיחקת את המשחק?

הצטרף בתאריך
    04.12.2006
    תודה רבה...
    סיקור סבבה

הרשמה